Zimowy romans: w co się ubrać na randkę?

Co może być najlepszy czas na romantyczną randkę, niż to jest czas do zimy? Dlatego też wybrać sobie atrakcyjną satelitę i przestrzeń dla swoich dat, a my, w międzyczasie, można wybrać stylowy zimową garderobę dla wspaniałej imprezy. Oczywiście, trzeba będzie wyglądać i kobieca i romantyczna, ale nie za dużo, bo na pewno nie masz ochoty, aby pokazać jego towarzysz zbyt beztroski. Ponadto, dla pełnego komfortu lepiej jest być ubrane ciepło, w miarę możliwości w ramach romantyczną randkę.

load...

Więc zacząć zdecydujemy płaszcz. U szczytu popularności w tym sezonie jest beżowy płaszcz. Jest to doskonały wybór dla swoich dat. Jak żaden inny, beżowy kolor będzie wyglądać powściągliwy i elegancki. Ponadto, jest to nadal opłacalna podkreśla zarówno piękno i wyrazistość blondynki brunetki i rude unikalne dziewcząt jasność. Jeśli twój płaszcz tylko czarny lub brązowy, to powinno ożywić broszkę w formie małego łuku lub róży. Pomyśl Kerri Bredshou – to właśnie jej styl. Również, że będzie pasować do tego zdjęcia stylowej ciepłej wełny szalik kołnierzyków.

Mimo to najtrudniejszy wybór będzie między sukienki i dżinsy? Więc, ciepłe dzianiny sukienka z nadrukiem skandynawskim, jeśli mu nosić legginsy – to doskonały wybór na łyżwach. Jeśli oczekujesz zaledwie, to najlepiej ubrać wygodne denim z pasa i nic nie może być golf. Inna opcja – koronkowy strój z dzianiny kurtka odpowiednim odcieniu. Ten obraz jest chyba najbardziej delikatny projektowanej, dlatego jest zarezerwowana na romantyczną kolację.

Wysokie buty do kolan, bez wątpienia, najlepsze buty zimowe, które mogą być korzystnie połączone z sukni, chociaż sam golf może sobie pozwolić i buty a może buty obszyte futrem.

load...

Teraz musimy odpowiednie akcesoria i stylowy obraz będzie gotowy. Mogą one stać się krótkie rękawice z jasnego zamszu lub długo drutach rękawiczki aż do łokcia, cute słuchawkach futerkowych lub dzianiny kapelusz z pomponem wesoły kołnierz puszyste futro lub po prostu ładny i długi szal.

load...