Zimne okłady cellulitu: w przeciwieństwie do ciepłej i jak skutecznie

Antycellulitowy ciało owija – jeden z najprostszych sposobów zwalczania skórki pomarańczowej. Otynkowane przydatna mieszanina może być w domu i przy użyciu najbardziej przystępnych i tanich komponentów. Najważniejsze, że była chęć i czas, ponieważ procedura trwa około godziny. Jedyne zastrzeżenie – aby znaleźć jej składu. Niektóre panie uwielbiają chłodny okład cellulitu, inne – gorąca, twierdząc, że jest to bardziej skuteczne. Będziemy zrozumieć, jaka jest różnica między oba rodzaje opakowania, a która opcja eliminuje guzków na udach szybciej.

load...

Zawartość:

Mechanizm cellulitu spalania

Narażenie na ciepło i na zimno

Od procedury temperatura jest bezpośrednio zależne Mechanizm działania otula ciało. Im cieplejsza mieszaniny i opakowane najlepsze ciało, tym szybciej pot. Wraz z potem opuścić ciało z toksyn i produktów rozkładu cieczy. Warstwy podskórnej są ogrzewane, krew wpływa do tkanki, komórki tłuszczowe stają galaretki i swobodnie przechodzą przez membranę do naczyń krwionośnych, gdzie i wydalanie.

load...

Zupełnie inaczej zniszczy cellulitu zimne okłady. Możliwość aktualizacji ciała od dawna stosowane w kosmetykach pod wpływem zimna. Te kostki lodu, że pocieranie ciała i kriovanny i izotermiczne opakowania. W celu przygotowania mieszaniny, stosując temperatury pokojowej wody i owinięte po zastosowaniu, ale tylko zawinięty filmu. Naturalnie, mokre ciało zaczyna do ostygnięcia. Statki są zwężone, pory skóry są zamknięte, a ciało do ochrony przed zimnem zaczyna szukać rezerw wewnętrznych. I nie znajdzie się w komórkach tłuszczowych cellulitu. Jest aktywnym lipolizy i uwalnianie energii cieplnej. I w rezultacie – „rastaivanie” skórki pomarańczowej. Wzdłuż drogi, wszystkie toksyny i substancje szkodliwe pochodzą z chłonki w układzie moczowym.

Tak więc, temperatura zależy od tego w jaki sposób zostaną zniszczone tkanki tłuszczowej: podzielony na enzymy lub rastaplivatsya i odchodzą wraz z krwi i limfy.

Skuteczność różnych reżimów temperaturowych

Jeśli mówimy o szybkości spalania skórkę pomarańczową, jest ona wyższa w gorących opakowaniach jak procesy metaboliczne jechać szybciej. Jednakże takie procedury nie wszystkie pokazane. Na przykład, z żylakami w domu cellulitu może jedynie pozbyć zimnych okładów. Nie mają one wpływu na żyłach, a gorące procedura rozszerza naczynia krwionośne i może prowadzić do zakrzepów.

Należy wziąć pod uwagę, a ich odporność na alergeny silne bodźce. Który ma skóra jest delikatna i reaguje na wiele kremu lub maści zaczerwienienie, nie jest konieczne stosowanie gorących procedur. Ze względu na wysokie temperatury, zwiększona aktywność mieszaniny i jej składników, może wywołać wysypkę, a nawet poparzenia. Na przykład, pieprzu, musztardy, miodu.

Zimne pakiety są bardziej delikatne, więc mają praktycznie żadnych przeciwwskazań. Wyjątek – choroby skóry, rany, ginekologicznych i chorób sercowo-naczyniowych. Jednakże w wielu przypadkach nie jest możliwe, aby owijanie korpusu na oddzielne części, na przykład stawu biodrowego, z obszarów taliowych bez dotykania.

W celu uruchomienia mechanizmu spalania tłuszczu, trzeba będzie około 6 gorących okładów i ponad 10 zimno, ale jeśli masz problemy zdrowotne, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do drugiego rodzaju procedur. Pośpiech w tym przypadku, może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, a wtedy nie masz cellulitu.

Trzech liderów zimnego ciała antycellulitowy owija

Informacje zwrotne od mężczyzn, którzy próbowali sobie wyobrazić działanie różnych okładów przeciw skórki pomarańczowej, można utworzyć skali ocen najskuteczniejszych środków. Trzech liderów w grupie zimnych antycellulitowe okłady sprawiają, algi, glinki i oleje roślinne. Pokazali dobre wyniki w domu i mają praktycznie żadnych skutków ubocznych. Pracując na komórki tłuszczowe, te czynniki jednocześnie regenerację skóry, odżywiają ją uelastycznić, zdrowsze, wyeliminować trądzik i drobnych usprawnień.

Wodorosty: przyczyniają się do regeneracji tkanek

Algi są uważane magazyn pierwiastków śladowych, które nie są w produktach uprawianych na gruntach. W ich składzie znajdują się substancje, które mogą rozkładają tkankę tłuszczową, eliminując efekty dystrofii mięśniowej i poprawa regeneracji nowych komórek.

Kosmetyki wykorzystuje dwa warianty alg: suszone, mielone (mikronizowane) i żyć. Do zimnego ciała antycellulitowy owija w domu coraz częściej wykorzystywane pierwsze, ponieważ mają one w każdej aptece, a łatwiej rozprzestrzeniają.

Kompozycja przygotować przeciw cellulit jest bardzo proste: Mieszanina 4 części ciepłej wody z 1 części proszku i pozostawić do wlewów w ciągu 15 minut. Pozostałe urządzenia – często: czyste peeling ciała, ciała powoduje glony folii oblewania i oczekujemy co najmniej 40 minut. Następnie zmyć ciepłą składu wody bez użycia jakiegokolwiek detergentu i wytrzeć do sucha.

Od mikronizowanej algi mogą być wykonywane nie tylko okłady i anti-aging na twarz i zabiegi na ciało.

Kolor gliny – potężny kompleks przeciwutleniaczy

Kolorowe gliny (biały, niebieski, zielony i tak dalej.) Od dawna stosowane w kosmetykach do wspierania młodej skóry. Każdy rodzaj gliny zawiera kompleks mikroelementów, oczyszcza pory, odżywia skórę wilgoci, wygładza zmarszczki i tak dalej. W tym samym czasie z powodzeniem konkurować z depozytów tłuszczowych, ponieważ zawierają substancje czynne, które mogą przenikać w głąb skóry i eliminują wolne rodniki.

Glina odtruwa i odżywia komórki składników odżywczych, pomagając mięśnie, aby przywrócić strukturę. Skóra staje się gęsta i sprężysta.

Olejki i oleje roślinne: poprawiają przemianę

Do roślin, olejki eteryczne i zatęża całą siłę roślin, z których są one dociskane. Lotne substancje aromatyczne, stanowiące podstawę olejków eterycznych z łatwością przechodzą przez skórę, wnikają w głąb tkanek i zwiększa drenaż limfatyczny, które są wyświetlane razem z żużlem.

Olejek cytrynowy rozbija tłuszcze, eliminuje wiotkość skóry pomarańczy, kopru włoskiego i jałowca w walce z wolnymi rodnikami. Krótko mówiąc, każdy olej przyczynia się do walki o młodości ciała.

Jak widać, uniwersalny środek do walki z cellulitem nie istnieje. Kosmetologów uważają, że maksymalny efekt można osiągnąć, naprzemiennie różne kompozycje i w tym samym czasie, należy dodać aktywności fizycznej.

Laminaria arkusz procedura owijania

load...