Zima Ślub: zaprojektować pomysły i prowadzenie zdjęcie i fakty wideo

Tradycyjnie sezon ślub jest w czerwcu i październiku, a zastój w zimnych porach roku. Jednak ślub zimą nie może być przypadek czy konieczność, ale świadomy wybór dwóch kochanków po zimie – fantastyczny czas, kiedy wszyscy żyją w oczekiwaniu na cud i magii. Biały śnieg, śnieg białe narzeczonej symbolicznie rezonować z czystości, szczerości i prawdziwych uczuć. W przyrodzie nie ma złej pogody, zwłaszcza w taki dzień jak wesele. I zimno – nie zimno, gdy serce jest życie miłosne. Jak zrobić wesele zima wspaniały i niezapomniany?

load...

Zawartość:

Tradycje ślubne zimą stylu

ślub zimą Plusy

  • Hot ślub sezon jest już za nami, podniecenie minęło i zarejestrować, można wybrać dowolną datę, że będziesz zadowolony. Najlepszy czas na ślub zimą – druga połowa stycznia i lutego. W grudniu przypada w czasie Wielkiego Postu, więc nie jest to najlepszy czas na wysokich Jinks. Ponadto, bliżej Nowego Roku rozpoczyna Nowy Rok szum, który może „proszę” wy przykrych niespodzianek. Tak, a goście mogą być wstępnie porządki, firmowe, gwiazdy muzyki pop, a następnie doszło do ślubu. Staraj się nie łączyć ślub z dni obchodów świąt korporacyjnych i masywne – łatwiej będzie znaleźć odpowiednich pomieszczeń, dla mniej kosztów usług ślubnych, łatwiej będzie zebrać i przenieść obciążenie goście alkoholu spożywczego.
  • Względu na niższy popyt na towary i usługi weselne w okresie zimowym (wynajem samochodów i pokoje, zdjęcia i wideo fotografowania, Usługi gospodarza imprez, sukienki i garnitury ślubne, itp), ślub zimą tańsze latem. Wyjątek – dni świąt publicznych i Walentynki. W pozostałe dni, nowożeńcy spodziewać przyjemnych cenach.
  • Jeśli masz szczęście z pogodą i wszystko wokół jest białe, białe, twój album ślubny będą ozdobą wspaniałych zdjęć.

load...

Ewentualne trudności w organizowaniu

  • Pogody ślubną spacer nie może być bardzo korzystne.
  • Jeśli nie ma śniegu, to należy przewidzieć możliwość posiadania ślubnej sesji zdjęciowej w studio, szklarnia, piękny wewnątrz.
  • Serce oblubienicy, oczywiście, będzie ciepło miłości, ale to, że nie zamarza podczas spaceru, będzie musiał bulić za buty ślubne, płaszcz lub płaszcz, ale można wziąć je i zatrudnić.
  • Popularny w letnich imprezach weselnych i wagony w zimie tracą znaczenie, ale można eksperymentować z sań.
  • Do bukietu panny młodej w mroźnym powietrzu stracił swój wygląd, to lepiej wybrać hardy kwiaty.
  • Zimą robi się ciemno wcześnie, po trzy godziny w ciągu dnia jest u schyłku, więc zdjęcia i filmowanie wideo, pożądane jest, aby w pierwszej połowie dnia, choć z dużą ilością śniegu i dobre oświetlenie, a także wysokiego profesjonalizmu fotografa, aw ciemności można uzyskać wspaniałe zdjęcia! powinno zapewnić czas na „aklimatyzację” przed fotografowania do twarzy było kupić ich naturalny kolor i nie patrzeć na zdjęcia egzotyczne nieprzewidywalne Przy wejściu od ulicy do ciepłego pomieszczenia.

Pomysły konstrukcyjne i schematy kolorów

Czerwony i biały ślub zimą

Kombinacja jasnym kolorze czerwonym i śnieżnobiałe – idealny wybór na wesela, wchodzących w Nowym Roku i świąt Bożego Narodzenia, czy Walentynki. Połączenie tych dwóch kolorów symbolizuje czyste, szczere uczucia i pasji. Rozcieńczyć typowy biały pomoc szkarłatną szminkę, czerwony bukiet, czerwone elementy w projektowaniu sukni ślubnej, druhna może nosić czerwony, czerwony serwetki, świece i inne szczegóły dekoracji sali bankietowej. Bardzo słodkie i wzruszające patrzeć czerwone jagody kalina na białym tle.

Triumph w czerni i bieli

Jednym z najważniejszych trendów ślubnych jest kontrastowe czarno-białe ślubu. Odważna decyzja – gra luksusu i prostoty, poczucia smaku i elegancji godny królowej. Home subtelność w projektowaniu sali bankietowej – umieść kontrastujące wzory we właściwych miejscach i obserwować część czarno-białych: śnieżnobiały obrus z czarną koronką, czarne i białe serwetki, naczynia, białe kwiaty.

0.

Golden-cream ślub zimą

Bardzo ładne połączenie, które sprawi, że ciepłe odcienie w mroźny zimowych otoczeniu. Połączenie złota i kremowym kolorze zawsze wygląda bogaty, luksusowy i elegancki. Panna młoda, Krem-kolorowe świece w świeczniki złote, złoty granicznego kieliszki.

5.

Niebieski, biały, szary, brązowy kolor

Bardzo ciekawy miękki i organiczny roztwór do obchodów zimowego. Zimne białe szaroniebieski skala idealnie pasuje ośnieżone otoczenie i ciepły brązowy kolor będzie robić notatki ciepła, komfortu i wygody. Te kolory są doskonale połączone ze szkła, porcelany, srebra, kryształu i drewna. Oryginalny rozwiązanie – do wykorzystania w projektowaniu bukiet panny młodej, samochód ślubny, w dekoracji sali bankietowej, a świąteczny stół szyszki sosnowe i stłuczki rzeczywistym. Jeśli dużo czasu masz zamiar zwrócić uwagę na festiwalach ulicznych i rozrywki, aby zastąpić tradycyjne kwiatowy bukiet może być dość niezwykłe i bardzo ładny bukiet z szyszek! Panna młoda w blado niebieskiej sukience wygląda nie mniej wzruszające niż białe, a pan młody wystarczy uzupełniać garnitur i krawat ten kolor.

1.

Zima fioletowy i biały

ślubu. Ostre zimy opcja – połączenie bieli z mleczkiem lub, jak go nazywano w starożytności, boski fioletowy – szyk i wyrafinowanie, szlachetność i wyrafinowania, piękno i bogactwo. Fioletowy symbolizuje unię sprawiedliwości i miłości. Purpurowy łączy czerwony (Ziemia) i niebieskiego (niebieskich) części widma. Jest to kolor twórczego umysłu.

8.

Suknie ślubne na zimę Brides

Zimowe sukienki ślubne opcje są często uzupełniają wykładziny gęsty, gęsty materiał używany do szycia halki. Tej zimy, projektanci często używają takich luksusowy i świątecznych tkanin, takich jak aksamit, tafta i brokatu, które dostarczają najbardziej luksusowe i piękne stroje. W zimie projekt odpowiedniej bogatej dekoracji zewnętrznej dekoracji, masywne, duże i jasne wnętrza.

6. 5. 5.

6. 8.

Najbardziej aktualna wersja motywu z sukien ślubnych na zimę – modele z puszystym futerkiem. Na weselu w przeddzień Nowego Roku, Boże Narodzenie lub Walentynki idealnym wakacyjnym stroje z plamy szkarłatu. Doskonały dodatek do stroju panny młodej w zimie, że nie dać jej ciepło i pozwalają poczuć się jak prawdziwa królowa, – wszelkiego rodzaju futer, futerka, płaszcze, peleryny i bolerka.

1.

Wybór scenariusza dla ślub zimą

Dla większości ludzi, śnieżna zima kojarzy się z opowieści, więc dlaczego nie grać program ślubu wykreślić ulubioną opowieść zima bajki, opowiadane z nowoczesnymi akcentami. Przedmioty takie jak doskonale pasują pracach wszystkich ulubionych Królowej Śniegu, dwanaście miesięcy, w noc przed Bożym Narodzeniem, Jack Frost, Dziadku do orzechów. Online można znaleźć wiele opcji konkursy dla bajkowych scenariuszach tematycznych. Świetnym rozwiązaniem – maskarada ślubu. Na zimowy ślubnej sesji zdjęciowej nowożeńcy goście mogą oślepiać symbolizujące narzeczeni kobieta śniegu i dziadek, ubrany im zaimprowizowany kapelusz i welon, albo grać śnieżkami. Baw się i wyzywająco nie okoleet! Doskonałe dopasowanie w orszaku weselnego zimą, zwłaszcza na uroczystości w polskim stylu, sanie, sporządzony przez dzielnego trojki z dzwonkami. W wielu miastach, święta zimowe figur lodowych – również wspaniałym miejscem do fotografowania!

05.

Cechy weselu w zima

Menu konferencyjne, należy wziąć pod uwagę każdy szczegół, aby wziąć pod uwagę wszystkie „fizjologiczne cechy zimy.” Jeśli lato odpowiednich lekkie sałatki i przekąski, dużo owoców i warzyw, napojów bezalkoholowych i lodów w zimie należy położyć nacisk na napoje ocieplenie i obfite posiłki, należy pamiętać o dużo gorącej menu nazywa się ciepła z energii cieplnej: dania mięsne, pasztety, pierogi, ciepłe gofry, naleśniki, gorące grzane wino, kakao i czekolada. Po zabawy konkursy, zabawy i festyny ​​na świeżym mroźnym powietrzu wybucha poważny apetyt!

Dodatkowe pomysły na zimę obchodów resahr14.

Do treści ↑

20.

36.

53.

71.

90.

10.

load...