Zima 2018 Obuwie. Obuwie zimowe 2017 2018.

Buty zimowe – to przede wszystkim wygoda, komfort i praktyczność. Ale nawet ciężkie mrozy, śnieg i lód nie są powodem, aby zapomnieć o modzie i stylu. Moda buty zimowe 2010 2017, reprezentowane w zbiorach czołowych projektantów, owinięte nogi kobiet w przytulnym ciepłem, jakość akcentują kobiecość i seksualność i pomagają wyrazić indywidualność i wyjątkowość stylu.

load...

Buty zimowe 2010 2017: Kostka

Na korzyść z projektantami ponownie znalazła się niezmienną klasyka gatunku: skóra zamszowa oraz Botki, które mogą dobrze komponują się zarówno działalności i na co dzień, a bardziej wyrafinowanych zespołów. Projektanci Fantasy, które doprowadziły do ​​niezwykłej różnorodności botki, jest po prostu niesamowite: otwarte, zamknięte, wysoki obcas, niski obcas, Platforma, klina pięty, nowoczesny, w stylu retro, styl męskie, a la lata 80 … szczególnie interesujące spojrzenie futurystyczny model z nadzwyczajnego szlifowane pięty. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na buty z futra i sznurowania – w tym sezonie, to będzie istotne i rzeczowe.

2017 Zimowe buty: Buty

Wybierz się z tego, co: ciepłe buty, ekstremalnie wysokie buty, pończochy, buty ultraseksualnye, kobiece buty do kolan i praktyczne buty. Wybór Buty zimowe 2010 2017 Nie bój się odważnych rozwiązań kolor i tekstura, wtedy nie będzie pomylić z modelem.

Buty zimowe 2010 2017: Heel

Które pięty nie dałby preferencje przy wyborze obuwia zimowego 2017 możesz być pewny: nie pożałujesz. Pięta i całkowity brak klasycznych i zakrzywionych obcasach, ultra-pin i ogromnej kwadratowy obcas. Właściwie prawie wszystko Odpowiednie „obręcz” nie dla wszystkich nogach.

load...

Buty zimowe 2010 2017: Koronka

Prawda i dekoracyjne sznurowanie, automaty projektantów tego lata, z powodzeniem przeniesione do jesiennych i zimowych modeli butów. Charakterystyczną cechą sznurowanie 2017 – popisowość i wyraziste, często dodatkowo podkreślona błyszczącymi metalowymi okuciami.

0.

Buty zimowe 2017: platforma

Wygodne, niezawodne i stabilne buty platformy nadal bezpiecznie chodzić na wybiegach i ulicach naszych miast. W zimie 2017 roku, zapowiada się osiągnąć nie mniej niż trzy centymetry. Prawdopodobnie najbardziej interesującą nowością sezonu – wielkość drewniany pomost i platforma „pod drzewem”, dużych szwy.

5.

Obuwie na zimę 2010 2017: Wedge

Inną gwiazdą wygody i komfortu – klina. Jeżeli jesteś miłośnikiem tej soli, można bezpiecznie kupić nową parę. W zimie 2017 znowu będzie klin w temacie, i można ponownie bezpiecznie i pewnie przejść przez życie.

1.

Buty zimowe 2010 2017: Dekoracje

Butów zimowych 2017 ma stosunkowo niewielkie rozwiązania dekoracyjne, co zmniejsza zazwyczaj jedną lub dwie części. To nie jest pełna kolce, druków i tablic, ale trochę futra, skóry i niezwykłej fakturze i kolorach na pewno nie zaszkodzi. Szczególnie popularne imitacją rysunku lampart, Python i krokodyla.

8. 6.

Katerina Bagatskaya

load...