„Zielony boom” i utrata masy ciała

Zawartość

Zauważyłem? Wszystkie kolorowych magazynów z „Cosmo” do dość poważnej „biografii” dosłownie wybuchnął artykuły o etyczny weganizmu, kosmetyków ekologicznych i zdrowa żywność dla utraty wagi. Zaledwie kilka lat temu, to był prosty człowiek obcy, a teraz w naszym kraju, „zielone życie” jest na tyle powszechne. Edytor polskiego YogaJournal bezpośrednio i pisze: „drat znaleźć te produkty ekologiczne w Polsce i starać się trzymać etycznego życia, kiedy jeden okrąg z lanoliną siarczanu laurylowego, a nawet w plastikowym worku.” A jednak, problem jest żywe zainteresowanie w nim stroyneyuschego ludności, oraz, oczywiście, w większości są bardziej związane z ich własnym cellulitu niż abstrakcyjnej prawej krowy. Niezależnie od prawdziwości tego wszystkiego organiczno-środowiskowo-wegetariańskim jedzeniem schudnąć? Jednym z moim przyjacielem dziewczyny – jogina z doświadczeniem – i mówi: „Tak, to jest co najmniej jeden gruby wegetariańskie widziałeś?”. To prawda, że ​​nie widzę, choć mówią, że sam Gurudżi Iyengar, delikatnie mówiąc, nie Apollo Belvedere. Jednak nie chodzi o jodze, a nawet o wegetarianizm i „zielonych” produktów ekologicznych oraz ich roli w diecie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Etyczne mleko się szczęśliwym biedronki

Czy wiesz, dlaczego niektóre produkty mleczne ludzi powodują przyrost masy ciała? Ponieważ większość jogurt, kefir i twarogu z mleka krów, prawie przez cały rok „przynęta” hormonów. Powinna zostać zwiększona, producenci są zadowoleni, ale biedaczka jedzenie jogurtu jeden procent, może przybrać na wadze. Paradoks? Nie, działanie produktów metabolicznych syntetyczny estrogen, jeżeli jest to naukowo i hormonalnej tło, jeżeli w prosty sposób. Dlatego polska elita jest obecnie kupuje mleko nie posiada pierwszy dostępny „Rozdroża”, w specjalnym sklepie mleczarskim etycznej. Produkt pochodzi z ekohozyaystva, że ​​w rzeczywistości gwarantuje brak hormonów w żywieniu krów.

I, choć nie żony oligarcha, ale smakował mleko – tak, że przypomina jeden produkt, który wielu z nas wypił jak dziecko we wsi. Ale tutaj jest prawie trzy razy droższe niż fińskiego mleka niedemokratyczny „0% laktozy.” Powstaje pytanie, a to się opłaca?

Wszelkie poważne badania naukowe, które dowodzą, że ekomoloko pomaga schudnąć, nie znalazłem. Większość lekarzy napisać, że zysk z mleka powoduje alergię na laktozę i nie składnikiem hormonalnej. Dlatego też zaleca się, aby po prostu porzucić „mleko” i przejść do substytutów ryżu i soi, czy kupić ten produkt bez laktozy. Nawiasem mówiąc, zmniejszając „mleczny” elementu we własnej diecie, naprawdę pozbył się obrzęk.

load...

Podsumowanie: próbować oglądać Twój stan może i pomoże. Ale nie oczekujcie cudów, jeżeli mleko jest gruby, a dieta – niewyważone.

[Powrót do spisu treści]

Produkty rolnictwa ekologicznego

Tak nazywamy warzywa, ziarna, owoce, uprawiane bez użycia toksycznych pestycydów i herbicydów w sprzyjających warunkach klimatycznych, odmian nasion, które nie zostały poddane modyfikacji genetycznej. Teoretycznie, wykorzystanie nasion GMO jest zabronione w Polsce. Jednak to nie jest zabronione wywozu z krajów wspierających GMO, a jeśli obiektywnie, system sprawdza jakość żywności pozostawia wiele do życzenia.

GMO – czyli więcej kalorii na porcję. Oznacza to, że skutki otrzymywania środka spożywczego może być dowolny, do mutacji genetycznych i chorób, które wywołują otyłości.

Dziś w naszym kraju jest tylko jeden sklep internetowy specjalizujący się w owocach i warzywach z przedrostka „bio”. Inni producenci i dostawcy, w ogólności, nie gwarantuje niczego. Dietetycy doradzają na ogół nie są to produkty z lokalnych gospodarstw, ale może być nasycony pestycydów i herbicydów.

Najnowsze przyczyną zatrucia organizmu, a ponadto praktycznie natychmiastowa reakcja alergiczna i „woda” zysk, pośrednio wpływają również na kształt i zdrowia.

Podsumowanie: warzywa i owoce lepiej jest wziąć przynajmniej na rynku i zakupione tam, sprzedaży lokalnej jabłka, kapustę i marchew.

[Powrót do spisu treści]

Sposoby wykorzystania lub odrzucenie mięsa w imieniu figura

W rzeczywistości, wegetarianizm ma związek bardzo pośrednio „ekobumu”, ale jest postrzegany w mediach od razu po żywność ekologiczną. Bycie wegetarianinem dla wielu oznacza „zawsze nadawać się bez większego wysiłku.” W rzeczywistości, owoce i warzywa mają niskokaloryczne, całe ziarna zbóż z Bad nasyconych i świeżych surowych orzechów zawierają wszystkie niezbędne do prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowych tłuszczu. Dieta wegetariańska jest zwykle „lepszy” o 300-400kkal i zawiera więcej błonnika, przydatne do utraty wagi.

Jednak większość ludzi nie lepiej, ale nie schudnąć na diecie wegetariańskiej nie jest związane z ograniczeniami, więc jeśli chcesz harmonię w „występem” wystarczająco dobry, aby nadrobić zbilansowaną dietę, ale lepiej – skonsultować się z dietetykiem, nie jest obca wegetarianizmu. Tam nie będzie przekonać, ale po prostu pomóc, aby jeść prawo.

Jednakże istnieją obiektywne ryzyko – wegetarianie zazwyczaj wystarczająco dużo witamin z grupy B, jak w naszych szerokościach geograficznych, świeże zioła – produkt sezonowy, kupiony w supermarkecie zielone sałatki nieznanego pochodzenia nie zawsze jest bogaty w witaminy. Drugi „Niedobór elementem” – żelazo. Nie dosyć, według WHO, i wapnia. W rzeczywistości, to wszystko przekłada się na konieczność podjęcia syntetycznych witamin, a czasami nawet aminokwasy.

Podsumowanie: Wegetarianizm Dieta w jego „bezmyślnego” wersji – raczej bezsensownym pomysłem. Ale jeśli sobie trudu, aby dietę w profesjonalny i biznesu może „wypalić”.

Ogólny wniosek? Nie „ekobioeda” lub wegetariańska nie zwalnia Cię z konieczności naśladowania diety i nie może stać się pretekstem banalne przejadanie się, co jest powodem 90% naszego problemu wagi.

load...