Zielona herbata z mlekiem dla utraty wagi

Zawartość:

Jeśli uzyskasz w okresie zimowym kilka dodatkowych kilogramów i chcą się ich pozbyć bez większych problemów, aby schudnąć doskonale podoydet.zeleny herbata z mlekiem. Ten napój ma smak, może zmniejszyć apetyt i zaspokoić głód. Dzięki niemu można łatwo pozbyć się nadmiaru wagi w krótkim czasie.

load...

Zielona herbata z mlekiem – zdrowy napój, główne składniki, które są z herbaty i mleka. Molokochay zaleca się stosowanie dla osób z chorobą nerek, przewodu pokarmowego i układu nerwowego, jak również utraty wagi. Kiedy może być używany przez długi czas, aby utrzymać swoją normalną wagę. Mleko, z jednej strony zwiększa korzystne właściwości herbaty, z drugiej – zmniejsza negatywny wpływ. Herbata z kolei sprzyja lepszej asymilacji mleka. Molokochaem dieta odpowiednia dla prawie wszystkich – z wyjątkiem tych, którzy cierpią z powodu alergii pokarmowych do mleka, ciąży i karmiących kobiet.

Utworzono molokochae diecie byłem w Polsce, baleriny Margarita Blinovskii który przekroczył próg 90-lecia, a jednocześnie smukła, zgrabna i elegancka. Zarówno były tancerz baletu mówi, piękny wygląd przez całe życie pomagała korzystanie molokochaya do której pozostaje wierny do dziś.

3 podstawowe Wytwarzania molokochaya wyszczuplający

 1. 1 litr mleka do podgrzewania bez wrzenia. Wchłonąć 3-5 łyżki zielonej herbaty. Zaparzenia 20 minut, następnie odsączyć.
 2. 0,5 litra wody do wrzenia, dodano 4 łyżeczki herbaty. Odstawić na 5 minut, następnie dodać 0,5 litra mleka.
 3. Dobrze nagrzanym wlać kubek mleka i 1/3 2/3 roztworem mocnej herbaty (metoda wynaleziona po angielsku).

Aby przygotować molokochaya do utraty wagi jest najlepiej użyć zielonej herbaty liściastej, ale nadaje się również i czarny duży liść. Nie zapomnij o smaku herbaty z dodatkami naturalnych – nadają się one również do przygotowania molokochaya.

Odmian zielonej herbaty, istnieje wielka różnorodność. Można zakupić dowolny gustu. Że zielona herbata zawiera wiele składników odżywczych, które mają pozytywny wpływ na organizm. Po tym wszystkim, nic dziwnego, że Chińczycy i Japończycy, którzy są uważane za ekspertów w ceremonii parzenia herbaty, dać pierwszeństwo zielonej herbaty.

load...

Mleko w herbacie dla utraty wagi jest lepiej podjąć odtłuszczone lub niskotłuszczowe (1%). Dla smaku gotowego molokochay można dodać 2-3 łyżeczki miodu. Przechowywać molokochay najlepiej w lodówce, ponieważ psuje szybko (szczególnie w miesiącach letnich). Dieta odchudzająca molokochaya dostarcza zastosowanie co najmniej jeden i pół litra dziennie na zimno lub na gorąco.

Pij dni postu dla molokochay odchudzania w dowolnym momencie, ale najlepiej jest pić 1 szklanka co dwie godziny. Od molokochay ma silne działanie moczopędne, wraz z nią jest zalecane zastosowanie dodatkowego środka: normalną lub nie gazowanej wody mineralnej (2-3 litrów dziennie).

Z tego magicznego napoju może zaoszczędzić od 0,5 do 2 kg dziennie. Nie należy zrobić na czczo dni molokochae częściej niż 1 raz w tygodniu. Największy efekt osiąga się, co do zasady, w pierwszym dniu, a w następnych dniach organizm przyzwyczaja się do napoju. W poście dni na molokochae potęguje oczyszczanie organizmu. W wigilię tego dnia nie powinny jeść tłustych potraw w dużych ilościach. Lepiej jest mieć kolację coś lekkiego i niskokaloryczne. Molokochay mogą być spożywane przez cały dzień jako jedyny „posiłek” i można ją pić tylko w godzinach wieczornych, zastępując kolację. Będzie ona również przyczynić się do zmniejszenia masy ciała 2-3 kg tygodniowo.

Istnieje kilka zasad, które pomogą osiągnąć maksymalne rezultaty i utrata masy ciała nie szkodzi ich zdrowiu za pomocą molokochaya:

 1. Nie wylewać więcej niż 1 dzień w tygodniu.
 2. Dieta nie jest w dniach czczo powinien być wyjątkowy. Należy zrezygnować z korzystania z produktów skrobiowych tłuszczowych, i staram się nie jeść po 18.00 godziny.
 3. W ciągu tygodnia, użyj molokochay odchudzanie jako kolację.
 4. W dzień na czczo nie pić niczego poza wodą i molokochaya.
 5. Dla skutecznego odchudzania czczo dzień na molokochae powinny być połączone z regularnych ćwiczeń (fitness, kształtowanie, itd.).
 6. Dieta molokochae eliminuje stosowanie nadmiernie tłuste i wysokokaloryczne pokarmy i napoje alkoholowe. Alkohol, jeśli pijemy zieloną herbatę do odchudzania, trzeba wykluczyć lub zminimalizować, ponieważ również zawiera dużo kalorii.

Jak przydatne dieta dla molokochae

 • Regularne spożywanie molokochaya zmniejsza ryzyko zachorowania na raka;
 • Molokochay wzmacnia układ odpornościowy i normalizuje przemianę materii w organizmie;
 • Herbata z mlekiem – środek kojący, a tym samym może być pijany ze stresem i bezsennością;
 • Ta dieta jest dobra dla skóry, czyniąc ją bardziej zdrowe, miękkie i gładkie;
 • Molokochay ma działanie oczyszczające w szeregu istotnych układów organizmu: krążenia, układu nerwowego, układu moczowo-płciowego, jak również w pęcherzyka żółciowego, wątroby;
 • Mleko, które jest częścią tego wspaniałego napoju jest źródłem witamin i minerałów, herbata i umożliwia najlepszy sposób na naukę tych elementów;
 • Molokochay wielki dla utraty wagi, gdyż znacznie zmniejsza apetyt i zaspokaja głód dobrze. Dlatego dieta z tego zdrowego napoju nie będzie bolesne, ale stanie się przyjemna odmiana od diety;

Jednak nadużywanie molokochaem do utraty wagi nie jest warta: o częste stosowanie tego napoju może być ryzyko wystąpienia kamieni nerkowych i zakłócić przewodu pokarmowego. Innym molokochay obniża ciśnienie krwi. Więc jeśli cierpią z powodu niskiego ciśnienia krwi, co jeść tego napoju nie jest pożądane. Z częstego użytkowania molokochaya organizmu wyjście zbyt dużej ilości cieczy, co grozi zaburzenia metabolicznego. Ponadto, na czczo dni do utraty wagi na molokochae mogą być prowadzone głównie w weekendy, bo ma silne działanie moczopędne.

Ale jeśli nie dni na czczo molokochae niezbyt często korzystają z tego napoju w rozsądnych ilościach, nie możemy bać się szkodzić ich zdrowiu i zmniejszyć wagę bez bolesnych doznań głodu.

load...