Zielona Dieta: Opcje menu letnie odchudzania

Proszę pamiętać – świat wokół nas składa się z wielu odcieni zieleni. Odpowiedź na pytanie, dlaczego tak jest, nie został znaleziony. Jednak wszystko, co jest związane z tym kolorem, czyni nas tylko pozytywne emocje. Na przykład, kochamy, gdy zarząd pojawia się pierwsze wiosenne zielenie. Po prostu chce odłożyć na bok inne produkty i cieszyć się bujną pachnące sałatki. Zwłaszcza po zimie, zawsze chce coś „naprawić” w swoim ciele. To pomoże zieloną dietę. Oczywiście, to nie jest zaprojektowany dla maksymalnej wydajności, ale jest w stanie „pociągnąć” kształt i uczynić go bardziej smukłe.

load...

Zawartość:

Niezwykłe właściwości „zielonych”

Produktów

Dlatego dietetycy są szeroko stosowane w programach odchudzających zielonych warzyw i owoców? Mają dwie podstawowe zalety:

 1. Prawie wszystkie z nich mają niską zawartość kalorii;
 2. Takie produkty mają niski indeks glikemiczny.

Drugi wskaźnik wskazuje, że po ich konsumpcji, zwiększenie stężenia glukozy we krwi pojawia się dość powoli. Oznacza to, że wchłanianie pokarmu spowalnia i przez jakiś czas uczucie głodu.

load...

Oprócz powyższych zalet, zielone produkty mają wiele przydatnych właściwości:

 • Jest to magazyn witamin i minerałów.
 • Zawierają chlorofilu korzystny wpływ na metabolizm i wzmacnia układ odpornościowy.
 • Niektóre z nich (na przykład, ogórki, kapusta, jabłka, gruszki, pigwy) składają się z kwasu tartronowego, co spowalnia lipogenezy – proces przekształcania węglowodanów w tłuszcz.
 • Zawierają one wysoki procent błonnika do trawienia, który spędził dużo energii. Ponadto będzie to neutralizują substancje toksyczne, ponieważ ma wpływ pochłaniający. Fibre sprawia oczyszczenie przewodu pokarmowego, wyciągania z niej resztki nie strawionego pokarmu.

Funkcje zielona żywność Menu

Jeśli jesteś zainteresowany w zielone menu diety może składać się z następujących produktów:

 1. Owoce – warzywa liściaste, kapusta (kapusta, brokuły, Bruksela), papryka, groszek, cebula, sałata, koperek, pietruszka, cebula, itp
 2. Owoce – jabłka, gruszki, awokado, kiwi, grejpfrut, limonka, etc.
 3. Berries – agrest i winogrona.

Co trzeba pamiętać, co czyni dietę?

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

 • Organizm nie powinien odczuwać niedobór białek, węglowodanów i tłuszczów.
 • O pieczywa, makaronów, słodyczy, kiełbasy, ziemniaków i cukru jest lepiej zapomnieć na zawsze.
 • Warto zminimalizować owoce, które zawierają duże ilości cukrów prostych i tłustych pokarmów i tłuszczów zwierzęcych (masło, śmietana).
 • Zbilansowana dieta może być zapisany przez wprowadzenie do diety produktów spożywczych, takich jak jaja, ryby, chude mięso.

Oferujemy ciężki dzień menu zielone Dieta:

 • Śniadanie: można rozpocząć dzień od 100 g sera o niskiej zawartości tłuszczu z domkami i 1 kubek jogurtu beztłuszczowe, 2 małe jabłka i zielonej herbaty;
 • Przekąska: 1 łyżki. łyżka otrąb z garścią orzeszków piniowych;
 • Obiad: zupa jarzynowa światła (można gotować je w hodowli ryb lub wołowiny zupa jarzynowa), sałatka z ogórków, kapusty i zielonych.
 • Popołudnie: może jeść żadnych owoców;
 • Obiad: na parze mięso lub ryba, sałatka z warzyw liściastych.

Podczas diety należy pić dużo czystej wody – najlepiej 1,5 litra dziennie. Jednocześnie można korzystać z zielonej herbaty i wywar z różnych ziół – rumianku, mięty, głogu, dzikiej róży, dziurawiec, melisa, oregano, etc.

Jeśli w trakcie diety ćwiczysz lub innej aktywności fizycznej, tempo węglowodanów powinna być zwiększona o 2 razy (zamiast 100 g – 200 g).

Ważne! Potrawy warzyw mogą być spożywane w ciągu dnia, ale nie później niż 22 godz. Owoce jeść nie później niż w ciągu 17 godzin, a powolne węglowodany powinny być spożywane nie później niż na lunch. I tu jest łatwym białka w postaci białych jaj lub jogurt można jeść, nawet przed snem.

Zieleń na naszym stole – jedzenie bez szkody

Zdać sobie sprawę, że najlepsza pora do wykonania zielonej diety – tego lata. Więc oczyścić swoje ciało, nasycenia go witamin i minerałów, a także łatwe i bezstresowe części z nadwagą! Najważniejsze, że lato było owocne!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...