Zgadzam się „żyć razem” i dostał się do ślubu cywilnego, dlaczego poślubić faceta nie wymaga

Każdego roku, nasze społeczeństwo staje się coraz bardziej liberalni i liberalne, a pojęcie małżeństwa cywilnego – jest nie do zaakceptowania przez wszystkich – staje się coraz bardziej powszechne. Niektórzy uważają, że to normalne, aby żyć trochę przed poślubić, niektórzy skazani. Niektórzy żyją od lat i tak są średnie. Veri Fanny, ale nie wszystkie. Przeprowadzka do faceta „na pewien czas, aż do ślubu nie może być odtwarzany,” wiele kobiet czekają na najbardziej cenionych ślubie przez wiele lat. I jej wszystko! Wesela nie, nie ma dzieci, nic. Nie ma życia!

load...

Zawartość:

Ponieważ nie wszystkie rozwiązania problemu wadliwego sprzętu wyrzucając go z jedenastym piętrze, więc nie wszystkie zebrać rzeczy i wrócić do matki. Większość pozostaje w stanie zawieszenia, wciąż czeka na wniosek, jako dziecko prezent na Boże Narodzenie. Ale ponieważ Święty Mikołaj nie istnieje naprawdę, i że cuda zdarzają się rzadko. „A co robisz?” – Ask. I niech rozumie!

Żyjemy razem, ale nie chce się żenić

Tutaj także dostał odpowiedź, czy przenieść się do faceta przed ślubem. Tak, wiedział, jakiego rodzaju osoby. Ocenić, które jest „w domu”, i gotowe odpowiedzieć na ofertę „tak”, ale to nie dotrze. Że nie przewidzieli, więc to stało się problemem! Co robić? Kilka opcji i wszyscy zaczynają z jednym – poważną rozmowę. Ale, oferując go wydać, trzeba myśleć z wyprzedzeniem, a strategia i taktyka jak w przypadku każdego z wariantów odpowiedzi.

load...

O rozmowę. To nie powinno być błagając małżeństwa, a zwłaszcza nie wyciągnął ręki i serca. Wszystko to przyniosło cię do swojego domu, wraz z ruchu. Celem rozmowy – poznanie przyczyn i podjąć decyzję. A teraz o możliwych opcji odpowiedzi i swoimi działaniami:

  1. Może facet ma dobry powód nie żenić, który jasno i logicznie uzasadnia. To jest zupełnie normalne, a jeśli przyczyna ma charakter tymczasowy, można czekać. Jeżeli powód – dowiedzieć się, co to jest, jeśli – słuchaj uważnie. Bez względu na odpowiedź, znów (!), To powinny być logiczne i rozsądne! Jeśli nie – być gotowy do radykalnych rozwiązań.
  2. Facet nie jest gotowy, aby założyć rodzinę. Jeśli ma 22-25 lat – powodem jest całkiem do przyjęcia. Ale jeśli on nie jest gotowy do 35, to znaczy, że coś jest nie tak. Może po prostu mam również: jeść gotować, prać, sprzątać w domu. Regularny seks – sama. Jeżeli możliwość usankcjonować związek, nawet nie chcą słyszeć – złą robotę, żadne argumenty z jego strony, że dziewczynki powinny być tylko jeden – małżeństwo – nie zmieniają pogodę. Bo tu ty mały opcje.
  3. On nie jest pewien, czy jesteś człowiekiem, który. Nie spiesz się śmiać. Tu są zarówno do winy: jest – za to, co nazywa się żyć ze sobą, ci – dla akceptowane. Nie pamiętaj – to jest w porządku. Nietypowo – nie mów swoją „połówkę”. Ponownie, oba są winni: jeśli mieszkali oddzielnie, przy czym byłoby znacznie prostsze: on i Ty (jeśli nagle zawahał) .
  4. Kariera – ponad wszystko. Wydawać by się mogło, że „dziesiątkę”, jeśli nie „ale”. Jeśli człowiek jest zaangażowany w poważnej sprawie, która jest zanurzona w głowie, nie spiesz się, aby usunąć go stamtąd. Powie ci o ślubie, ale mówi, że nie będzie to wcześniej niż rok 1-2-3. I tu jest loteria: jeśli facet jest, by tak rzec, „wyniesiony” w 1-2-3 lat – wyjść za mąż, a może nawet z mężczyznami. A jeśli nie – nie. Jak jest historia? Zrozumieć „wykształconych” Czy twój młody człowiek.

    A teraz do „ale”. Jeśli twój chłopak jest poważna jest „play sprzeciw rano i wieczorem, aby grzebać w internecie”, podczas rozmowy na temat ewentualnego małżeństwa, on reaguje z dużymi oczami – złej pracy. Podobnie jak w przykładzie wykonania №2. Dla ciebie to samo.

  5. Facet kategorycznie odmawia rozmowy o tym, oferując przenieść rozmowę na miesiąc lub dwa. Pary !!! Można radować. Najprawdopodobniej w tym czasie będzie on złożyć ofertę. Ale nie spieszy się skakać i jeździć – nie dać mu znać, że rozumie wszystko. Cóż, rozumiesz, prawda?

0.

Zamiast moralności

Każdy przeżywa swoje życie i bierze brzemienną w skutkach decyzję. Ale, niestety, decyzja poślubić wciąż facet bierze. Inicjatywa ze strony dziewczyny – jest śmiech. Ale proszę się nie śmiać, gdy kończy się rok, a wniosek nie jest. Nie rozpaczaj, wszystko będzie dobrze! Po prostu nie bój się rozmawiać i zdecydować, czy człowiek nie jest w stanie je podjąć. Jesteśmy dla Ciebie!

Ivan Sopiga

load...