Zestaw sprawozdania z którym można sprzedać wszystko w fitness

Zawartość

Wiesz, rozumiem, że: „Przynieście najpierw” i tak dalej. Ale jestem coś specjalnego nie ma nic do udowodnienia. I osiągnięty. Muszę jak najwięcej klientów, jak mogę spokojnie trenować, dietetyków, nie wspinać, ja nadal się uczyć. Sen klubu otworzyć, takich jak wiadomości publicznej w mieście. To wszystko może chodzić, ponieważ chcemy władze do podjęcia „podvalki”. Trenuję dla siebie spokój, aw modelu znanych sportowców nie weszły też.

load...

W rzeczywistości, i męki na ten temat nie mam, jeśli w ogóle. Ale pewne rzeczy, że tak powiem, choć wyglądają jak owoce mojego cierpienia o własnej niewypłacalności, mogą być bardzo użyteczne dla ogółu społeczeństwa. Oczywiste jest, że nie będzie sprzedawać wszystko, jeśli nie wiesz, co ludzie chcą. I dlatego, że są rzeczy, które chcemy jeszcze bardziej niż nagle znaleźć dużo pieniędzy i że to na nic. Jedyną różnicą jest to, że w ten sposób możemy stracić dużo czasu i pieniędzy zdrowia. Więc co mamy powszechnej sprzedaży silników każda niepotrzebna produktów?

[Powrót do spisu treści]

Czy tak jak ja będę

To jest istotą edukacji. Pamiętaj, aby upewnić się, że w klasie było tak cicho Anya i Masza, który zwrócił na odwrocie ubranych lalek i sukienki, a lekcje – nauczyli. A ty w tym czasie malowane lalki naturalistyczne i lekcje prowadzone w partii samolotów sąsiada. Więc pierwsze trudno politycznie poprawne nauczyciel zasugerował, że do osiągnięcia sukcesu w samolocie byłoby miło, aby uczyć się matematyki. Raczej buduje swoje śmiertelne ciało z przodu klasy i powiedział mi, jak miło być jak Maszy i Anią.

Tutaj w kręgach fitness, jak mogę czuć ten sam regularnie dziewczynka z płaszczyzny papieru w dłoni. Prawie co drugi dzień jest inny nauczyciel nierozpoznane mi o podokazyvat rozcieńczeniu korzyść stóp w symulatorze jako głównego wysiłku oraz o potrzebie przeprowadzenia przysiad ze stojaka na kolanach. Wiesz co? Jeśli ktoś nie znaczy, że może uciec z tobą.

load...

I – nie przychodzą, nie jestem tylko raz lub dwa razy spadł z roweru na przysłowiowe kolana i rannych. I stojących na nich o wadze 80 kg na plecach nie jest moim marzeniem. Ale jeśli „nie tak jak ja” – piękną dziewczynę, mamy prawie biec do squat na kolanach w Smith. A co tam jest, jaki rodzaj paczek? Jaką ściągniętym nerwem? Kogo to obchodzi, jeśli najpiękniejsza – zrobić?

[Powrót do spisu treści]

Wiem dokładnie, jak uprawiać pośladki i czworogłowego zwiększyć

Zastanawiam się, jak sprawić, by twoje pośladki i ścięgna, aby zwiększyć nie wiesz? Nawet w tak ulubionej „Nice” część martwego społeczności moc coś oprócz pośladka działa. Tak, z tyłu uda. Na szczęście nowoczesne standardy urody są bardzo zatwierdzania jej przerost. A co zrobić, jeśli potępieni, a także quady?

Niestety, absolutnie wszystkie ćwiczenia, te, które dotyczą pośladek poprzez zgięcie stawu biodrowego robimy z zgięcia kolana. Witam, udowadniając, że rzucając się na Smitha, można wyizolować pośladki. Mogę szczególnie gorliwi nawet przynieść anatomiczne atlasu. Gdzie czworogłowego przymocowany, i co robi? To jest to ..

Ale co z projektem „martwy”, a sztucznie wyprostowanymi kolanami. Wiesz, mogę po prostu zobaczyć w hali, tłum może to zrobić w pierwszym roku nowo przybyłych. W swoich snach, fantazje, gdzie każda osoba jest dostępna na pełną amplitudę ruchów, i nikt nie powinien być wszędzie „przynieść”

[Powrót do spisu treści]

Tylko ja wiem, jak schudnąć po porodzie

Mam dziewczynę. Ona – wie, jak schudnąć po porodzie. „Came” – waga 55 kg. Exit – już 49 kg. W sporcie – ćwiczenia aerobowe 3 razy w tygodniu. Mleko – nawet utonąć. I żadne rozstępy. Ona nie sprzedaje program odchudzania po porodzie, bo jest księgowym. A ona nie miała czasu, aby cierpieć. I mam ….

Niektóre informacje ze wspólnego znajomości fizjologii. Więc, waga, że ​​zyskamy podczas ciąży dla nas – nie fizjologiczne. I my też może schudnąć wystarczy, jeśli będziemy reżim. I nic w ogóle nie przeszkadzają. I zgodnie ze standardową dietę dla karmienia piersią, a standard zalecenia dotyczące aktywności fizycznej, albo szukać guru Instagramu – osobiście do ciebie.

„Wiedzieć jak …” mamy, co do zasady, osoby, które następnie całą ciążę odżywianie (szacunek) i sprzedają ten program diety i ćwiczeń fizycznych, które nie posiadają specjalistycznej wiedzy (brak szacunku).

I wybacz mi za to, że prosta, gdy je znaleźć, to naprawdę prawie w rozpaczy, i masz dużo wolnego czasu. Gdzie można zorganizować trochę lepiej niż znalezienie ludzi sprzedających swoje osobiste doświadczenia z pieniędzmi.

[Powrót do spisu treści]

Znam wszystkie sekretne techniki

ćwiczenia

I ja! Najbardziej tajne – wyciąg postu. Tak samo nie na gorąco Irona. Normalny człowiek. Nie chcesz? Cóż, można to zrobić za zdrowie i tonu. Ale powiedzieć o tym, jak słabe nachinashkam mogą ponakachatsya, wykonując trzy tysiące huśtawki hantle we wszystkich kierunkach – to jest poza dobrem i złem.

Nie ma żadnych tajnych technik. Nie jest to „poprawne” lub „podręcznik” – jesteśmy zobowiązani do niego. Istnieją indywidualne bezpieczeństwo – to jest to, co może uczynić nasze ciało w chwili obecnej. A potem są Internetowe pecks wojenne wokół miednicy, nóg i innych przepisów. I nie mają do czynienia z nas w ogóle. Ponieważ bez specjalnych technik. I nanonarzędzia, pozwalając mocy myśli, aby wyłączyć dużą grupę mięśni używać małe.

[Powrót do spisu treści]

Jem w McDonaldzie i utraty wagi

Native kalorie liczyć piaskownica ci ludzie grzeszą. Dobrze, że mam za dużo, gdzie go. Ale … nacisk nie powinien być na McDonalda, a nawet pancake „Babcia Vasilisa”. A że człowiek byłoby miło przynajmniej zacząć liczyć kalorii i nauczyć się tego zrobić, zanim przeniósł się do boku zła warunkowego jest straszne.

Ale dzięki zdjęcia z hamburgerów sprzedawanych w pogotowiu doskonałych planów liczenia kalorii i inne elementy diety.

Przepraszam, ale jeśli to wszystko – dla sprzedaży, to dlaczego mamy trenować? Wszyscy możemy zrobić? Tak, więc, że dopóki nie nauczył się słuchać swojego ciała prawidłowo i czuć pozycję ciała w warunkach stresu, nie jesteś ranny. Albo, jeśli już nie chodzi o zdrowie io sporcie, obiektywnie zaplanować proces szkoleniowy. Yet „konkurencyjne mózgi” – raczej wrogiem niż przyjacielem. Sportowców

Elena Selivanova

load...