Zespół dziecka tłuszczu i droga do wolności

Zawartość

Szczerze mówiąc, duże dziecko syndrome – jest to nieprzyjemne. Wyobraźmy sobie dziecko zostałeś nadwagę. Z tego samego powodu, czujesz się obco wśród rówieśników, ale mogło stać mądrzejszy, lepszy muzyki lub sportu. A może jesteś jak mój ulubiony Jillian Michaels stał się miłośnikiem sztuk walki i stracił na wadze. Ale wzorzec zachowania pozostał – ciągłe ważenie, dużo kompleksów, wiszące tu i tam wyimaginowany tłuszczu i wieczna pogoń za bycie „cieńsze jak najszybciej.” Szczerze mówiąc, to właśnie przez ten sam zespół, zacząłem dużo czytać, a potem napisać o kondycję. Aby rzeczywiście schudnąć i zachować formę stale monitorować wszystkie Branżowe nie potrzebuje. Nie trzeba go w celu przeszkolenia osób. Dosyć ćwiczeń anatomii, fizjologii oraz sprzęt fitness. Tak więc zespół, by tak rzec, poszerza umysł. Porozmawiajmy o tym, co pozbawia cię.

load...

[Powrót do spisu treści]

„Płonę, nie czuję działania”

Czy myślisz – to najgrubszy kobietą na świecie. I niech dzieciństwa pozostawił daleko w tyle, a nie zniknął ostatnie obiektywnie dodatkowych kilogramów, ale osadochek, że tak powiem, pozostał. Nadal obsesyjnie schudnąć przed niesławnym „wysokości minus 110, czy nawet 120”, a całe życie – wiecznego odchudzania.

Jakie są konsekwencje: będzie albo złożyć instruktorzy fitness, i będzie musiał skakać, windy i prowadzony na zasadach działalności zawodowej, lub stać się honorowym pohudeltsem. Drugim jest bardzo źle – stopniowo zawęża horyzonty do skal i Metry, a będziesz bardzo nieszczęśliwy człowiek. A najgorszy sposób. Ale nie fakt, że można dotrzeć do poziomu, możliwe jest wyścig dla niego będzie ciągnąć się przez całe życie.

Dlaczego tak: patrz, typowy użytkownik odchudzania online, nawet wiedzieć ile waga jej „dziewicę”, „minimalne” i „Slim”. Cóż, są nieco bardziej skomplikowane. Najzdrowsze wyjście – należy pamiętać, aby to, co dane straciłeś na wadze w swoim pierwszym „czasu ulgi wagi skalę.” Ponadto pożądane jest, że liczba ta nie została osiągnięta głodówki i szkolenia do omdlenia i zawroty głowy. Ta sprawa jest twoja idealna waga. I dostosować go do nie-fizjologicznej nieskończoności, bez względu na to, co zostało napisane w magazynach kobiecych na ten temat.

load...

[Powrót do spisu treści]

„Wtedy podciągnąć, nie jest ograniczona i może – po plastiku”

Myślisz: Ty głupi rysunek. Brak talii lub na odwrót, to jest, ale są zbyt szerokie lub wąskie. Są ludzie, którzy służyli w tym, co może stać się cienkie kostki przy endomorphically budowa ciała lub notorycznie duże piersi jak schudnąć. Człowiek spędza połowę swojego życia, szukając „najnowszej i najbardziej skuteczny” ćwiczeń i ich wytwarzania. Często w konflikt ze sobą, a w przypadku braku jakiegokolwiek programu treningowego.

Jakie są konsekwencje: globalne przetrenowanie, starannie ukryta nienawiść fitness i zdrowy tryb życia i niezdrowe przywiązanie do innej „piękno recepty Hollywood”. Taka osoba jest całkowicie rozczarowani tym sporcie na początku i zacznie, w zależności od dochodu lub kupić suplementy diety cud i pas lub obbivat Rapids znane i nie tak chirurgów plastycznych.

Dlaczego: Ponownie, ludzie nie postrzegają ciało jako normę. Jeśli nastolatek został nadwagę, jesteś po prostu wykorzystywane do kojarzenia się z pojęciem „grozy, horroru” i „musi być zmieniony, i od razu.” Niektóre parametry pozostają bez zmian wyglądu. Nie chcesz dorosnąć do 20 cm w ciągu 30 lat? To postać indywidualnych części korpusu – w tej kategorii. Jest jedna rzecz, gdy dana osoba jest naprawdę niska masa masa więcej tłuszczu, a konieczne jest wypracowanie po prostu stracić „sotsnakopleniya”. I to jest zupełnie inna, gdy tłuszcz jest naprawdę niewielki, a osoba cierpi z powodu kształtu kości, ich szerokość i tak dalej. Najlepszym sposobem – zwrócić się do niezależnych specjalistów. Z doświadczenia. Pożądane jest, nie jest twoja mama lub dziewczyną. I uzbrojony analizator składu ciała. Jest dokładnie powiedzieć, że „swój własny, naturalny”, które mogą być korygowane za pomocą przydatności i jakie będą musiały zaakceptować.

[Powrót do spisu treści]

„Ataki kawalerii”

Myślisz: można wszystko tylko wystarczająco mocno się wysilać. Nie wiem, jak w życiu duchowym i zawodowym, ale siłownia jest trudno stać olimpijski poziom sportowiec, rozpoczęła się 30 lat, a nie mając do dyspozycji. Więc „Były tłuszczu” często wydaje się, że po prostu stworzony dla sportu. I trzeba tylko wcisnąć trochę więcej, dobrze, więcej wiesz.

Jakie są konsekwencje: problemy ze zdrowiem. Przede wszystkim, osiągnięcia sportowe – nie najzdrowszą rzeczą na świecie człowieka, który spędził dzieciństwo w „pasywne”, jest zaangażowany w profesjonalny sposób nie jest do ćwiczeń i ma typowy perfekcjonistą ustawienie psychologiczny. Cóż, to jest „wszystko albo nic”. W mojej pamięci, że większość ludzi z powodzeniem Schudłem było tak różne podejście do życia, prawa, nie ma nic szczególnego nie poradzę.

Dlaczego: Niestety, jeśli dziecko nie angażują się w sport, wielkiej różnicy między nim a „tylko utrzymać się w formie,” nie widać. I każdy wysiłek trochę więcej niż zwykłym spacerze często postrzegane jako „sport”, a nie jako ćwiczenia zdrowotne. To, nawiasem mówiąc, nie wyklucza możliwości osiągnięcia wysokiej.

Tu powinno być jasne, rozważyć plusy i minusy i priorytety. Ponadto, nie jest konieczne analizowanie się w romantycznej ciszy i pożądane jest, aby zrobić to profesjonalnie. Cuda się zdarzają, i, na przykład, w triatlonie zasilania lub w tym samym wieku są CrossFit sportowców i bardzo udana. Więc jeśli „horror w miarę potrzeby” tylko do uprawiania sportu, przejdź do profesjonalnego trenera i przetestowane. Instruktor fitness wtedy nie mają asystentów. Najważniejsze – nie jest zbyt zdenerwowany, jeśli mówi się, że swoje przeznaczenie – szkolenie. Konkurs dla amatorów i aktywnych sesji tylko z uprzedzeń sportowych jest obecnie bardzo wiele, znudzony sam nie będzie w pełni dokładne.

Ogólnie rzecz biorąc, uniwersalnym lekarstwem od wszystkich tych problemów jest nazywany słowa „zdrowego stylu życia na maszynie plus poświęcenie dla czegoś innego.” Masz umiejętności prawidłowego odżywiania i ćwiczeń fizycznych? To zastosowanie, ale mieć pewność, aby znaleźć coś, co nie będzie w żaden sposób związany z tematyką odchudzania i poprawy kształtu. I być szczęśliwym.

load...