Żelatyna maseczka – przepisy na błyskawicznej odnowy skóry w domu

Żelatynę

Maski filmy są mniej powszechne w domu kosmetologii ze względu na raczej kłopotliwy sposób przygotowania. Żelatyna jest jednak maska ​​na twarz składników tanich, ale wymaga więcej czasu na prace przygotowawcze. Z drugiej strony, a efekt jest warto: nieprzenikalna folii żelatyna tworzy unikalny na powierzchni skóry, dzięki czemu tkanek wprowadzają niepożądane składniki mineralne i absorpcji konieczne.

load...

Zawartość:

Efekt żelatynowych maseczek

Każda maska ​​żelatyna składa się z dwóch głównych elementów: najbardziej pożywne i mieszaniny żelatyny. Skuteczność maski zapewniają oba te składniki. Wybrane składniki aktywne, w zależności od przeznaczenia maski, a włókna kolagenowe żelatynowe bogate wpływ na elastyczność skóry i ciśnienia osmotycznego. W wyniku tego, maski żelatyny do twarzy i ciała, może być przydatny w wielu różnych chorób skóry, takich jak:

  • Suchości;
  • Rozluźnienie;
  • Obecność

  • Z czarnymi plamami;
  • Kruchość i otwarte pory;
  • Tendencja

  • Tworząc trądzik.

Mechanizm masek filmów

Żelatyna maski do twarzy są unikalne w swojej strukturze i produkowane efekt. Ich mechanizm działania różni się od większości popularnych domowych receptur.

load...

Czyszczenie

Stosuje się w postaci ciekłej, w zależności od masy żelatyny ze skórą wyschnięciu tlenu. Pomiędzy powierzchnią skóry a uzyskanej folii bez szczeliny powietrznej, a zatem stwarza efekt próżniowy. To dosłownie zasysa otwarte pory całego gospodarstwa domowego zgromadził brud, smar rurkę i żużel. Dlatego trądzik maski żelatyna wykazuje doskonałe wyniki nawet z pierwszego wniosku.

Dla młodego leczenia skóry składu żelatyna może być trudniejsze. W tym celu folię po prostu wyciąga się skórę z ostrymi przemieszczania, a to za pomocą lepkiej taśmy klejącej są martwe cząsteczki skóry. Przeprowadzając oczyszczanie często jest to niemożliwe, ale miesięczne wykorzystanie w połączeniu z dobrym kremem ochronnym pozwala skórę nawet w mroźne miesiące ogrubevat, utrzymując miękkość i delikatność.

Podnieść

Efekt dokręcania, a więc w wieku skóry, suszenie uzyskuje się przez działanie mechanizmu żelatyną skóry. Maska Żelatyna zmarszczek i kurczy sama powoduje skórę do zaakceptowania biorąc pod uwagę to tworzą. Substancja czynna zawarta w tym momencie nasycenia tkaniny. Efekt jednorazowa nie jest tak wyraźnie widoczny, ale jeśli regularne tygodniowo za pomocą maski żelatyna przeciw zmarszczkom efekt jest porównywalny z mezoterapii. Konieczne jest wdrożenie zasad zdejmowania folii maski z wieku skóry.

Władzy. Przy stosowaniu maskę zwykłej konsystencji kompozycji ulatnia się, co znacznie zmniejsza efektywność procedury. Szczególnie, jeśli chodzi o substancje lotne, takie jak olejki eteryczne. Pod powłoką żelatyny, że proces jest wykluczone, kompozycja jest całkowicie w skórze, co zapewnia korzystny skutek. Żywnościowe maseczki żelatynowe wydajność przekroczyć analogów nawet całkowicie identyczny skład. Zdefiniować własny typ skóry i cel, dla którego żelatyna przygotowuje maski przepis dobierany jest indywidualnie.

Prawidłowe usunięcie maski żelatyna

Kosmetologów są maski praktyka-filmowe w domu z dużą ostrożnością. Jest to spowodowane większym ryzykiem uszkodzenia skóry, czy niewłaściwie stosowane kompozycje. Maska żelatyna z powierzchni skurczu całość, jak to jest często widoczne w międzynarodowym serii rozciągania skóry. Prowadzi to do tworzenia się zmarszczek na początku i nasilać istniejące.

Eksperci ostrzegają, że ta technika jest ważna tylko wtedy, gdy młody elastyczna skóra. Po 30 latach od filmu z powierzchni należy usunąć tylko przez rozpuszczenie. Do delikatnego usuwania maski ma dość dawno powierzchni promakivat ciepłą wodą, zmiękczając żelatynę. Pracochłonny proces, ale zapewnia brak efektów ubocznych.

Maski Przepisy podstawie żelatyna

Wstępnego żelatynę zasada taka sama dla wszystkich typów maski. Łyżeczkę kryształów wylewa potrójnej objętości wody przez pół godziny do spęcznienia. Mieszaninę ogrzewa się na łaźni parowej do całkowitego rozpuszczenia się ziaren. Kompozycja gotowa dodaje się do mieszaniny otrzymanej w masce.

  • Odświeżanie mleko i sok z kapusty

0. żelatyna i maska ​​mleka doskonale odświeża zmęczoną skórę. Wstępnie gotowana roztwór żelatyny dodaje się 2 łyżek mleka i soku z kapusty. Ta maska ​​usunie zaczerwienienie i swędzenie z zapaleniem skóry i zapobiegają skutkom oparzeń UV z długotrwałego narażenia na działanie słońca.

  • Odmładzający glicerolu

Na dwóch łyżek rozcieńczonego żelatyny brane taką samą ilość gliceryny. Obie substancje przed wymieszaniem podgrzewa się w łaźni wodnej. Kompozycję dodaje się do łyżeczki miodu, a następnie miesza.

  • Wyprysków i trądziku z białkiem

Kompozycja zawiera równe objętości z białej żelatyny i jaj. Z obszarów problemowych ściąga maskę w suchym lub lekko postaci rozpuszczalnej. Kilka kropli olejku z drzewa herbacianego do kompozycji w celu zwiększenia efektu.

Maski żelatyny skuteczne nie tylko dla człowieka. Ta sama struktura jest zalecany do stosowania na szyi i podwójny podbródek obszarze. Będzie to pociągnij pętlę i wraca wyraźny kontur twarzy.

Wideo Wskazówka: żelatyna przepis ujędrniający

Maski

load...