Żel do paznokci i zasady opieki nad żelowych

Co można powiedzieć o kobiecie, patrząc na jej paznokciach? Długie i gładkie, bez plam – zdrowie kobiet w porządku. Zadbane, schludne podpilennye, czyste – kobieta jest w stanie opiekować się sobą. Polski kolor w harmonii z kolorem ubrania i szminka – kobietą o dobrym smaku. Paznokcie są pokryte oryginalny obraz – od ich właściciel ma poczucie stylu. Nowoczesna kobieta pewność przed pójściem do pracy lub umów się świeży manicure. Nie wystarczająco dużo czasu w codziennej pielęgnacji paznokci, które są z natury kruche i delikatne? Jest rozwiązanie – przedłużenie paznokci żelem do salonu, a nawet w domu.

load...

Istota tego sposobu – zwiększenia długości paznokci, zmiany kształtu przez powlekanie płytki paznokci z tworzyw sztucznych. Specjalne materiały sprawią, że paznokcie mocne, trwałe, praktycznie nie do odróżnienia od naturalnych paznokci naturalny wygląd, zadbane, modne, stylowe. Korzystnie, pazury mogą mieć dowolny kształt, formę.

Zawartość:

Żel do paznokci płyta Zasada budynku

Metody paznokci żelem

Zasadniczo, technologia, technika żel paznokci opiera się na dwóch metodach – budynku na wskazówki, opierając się na formularzu.

load...

Jaka jest metoda przedłużania paznokci żelem na napiwki? To sztuczne paznokcie, które różnią się wielkością, kształtem, kolorem. Specjalnym klejem są przyłączone do paznokci naturalnych, a pokryta mniej niż połowa powierzchni. Następnie, żel nanosi paznokci. Nadaje się ta metoda niemal wszyscy bardzo krótkie paznokcie są długie i piękne.

Żel w postaci gwoździa – to jest zbudowane z użyciem wzornika, który jest wykonany z papieru, metalu lub tworzywa sztucznego. Pracy z techniką wzornik jest bardzo skomplikowana, wzornik jest umieszczany na gwoździu, tak, że cięcie przez okno znajduje się w pierwotnej krawędzi paznokcia, a w górnej części wzornika jest stosowany żel równomiernie. Gdy żel utwardza ​​się, forma została usunięta. Okazuje się kontynuacji naturalnej płytki paznokcia. Jednak metoda ta ma ograniczenia: Naturalne paznokcie powinny być długie.

Jeśli naturalne paznokcie wystarczająco długi, lecz są one podatne na pękanie oraz rozwarstwienie, ich siła zwiększa się z kilku warstw żelu, w tym przypadku stosuje się powyższe sposoby nie potrzebują.

Zalety i wady wariantu żel

Pojemność Gel jest najbardziej powszechne. Wnika w żelu do paznokci talerz płytki, więc nie jest to alergia, przechodzi przez dobrego powietrza, dzięki czemu paznokcie swobodnie oddychać. Żelkot jest bardzo podobna do naturalnych paznokci. Ich powierzchnia jest gładka, błyszcząca i gładka. Jednakże, paznokcie żelowe i łamliwe w wysokich różnic temperatur czasem wybuchnąć. Ten lifting, nie podlegają.

Żele stosowane do budynku, charakteryzujące jego składzie. Obecnie popularność zyskał największą żywą polimer, jest on także nazywany „Nie lipnuschy na skórę żelu”.

Żel do paznokci

Etapy. zwiększenie Procedura żel stwarza trochę trudności. Po pierwsze, trzeba przygotować gwóźdź. W tym samym czasie usuwa się nadmiar część, odtłuszczone i polerowanej powierzchni. Piasek jest wymagane, lub z powodu niewystarczającej jakości polerowania żel w konsekwencji może odkleić. Na gwoździu z powlekanego żelu pędzlem suszy się przez kilka minut pod lampą UV. Nawiasem mówiąc, oprócz suszenia, światło ultrafioletowe powoduje zapobieganie chorobom grzybiczym.

Następnie wysuszone paznokci stosowane kolejną warstwę żelu i ponownie suszy. Cała procedura musi być powtórzone trzy razy. Gdy suszenie spalania, co oznacza, że ​​żel jest bardzo złej jakości. Jeśli tak się stanie, trzeba przerwać suszenie do chwili zakończenia wszystkich nieprzyjemnych objawów. Gdy wszystkie warstwy są stosowane i już wyschła, paznokci z użyciem plików paznokci do pożądanego kształtu i długości. Ostatnim krokiem – powlekanie go, zwykle w kolorze lakieru wzorzyste. Cała procedura trwa zazwyczaj trzy godziny. Jednakże, paznokcie żelowe są stosunkowo trwałe, mogą służyć do czterech miesięcy.

W zależności od wyników tej technologii, są trzy rodzaje zdolności żelu:

 • Systemu trójfazowego

  Składa się z trzech części, każda z własną funkcję: uchwyt i modelowanie paznokci żelem, zapewniając siłę.

 • Układ dwufazowy: pierwszy składnik stanowi modelowanie i sprzęgła, a drugi – wytrzymałości gwoździa.
 • Jednofazowy: jest tylko jeden lek, który wykonuje podstawowe działania (i siłę, a przyczepność i modelowanie).

Właściwa pielęgnacja sztucznych paznokci

Aby paznokcie żelowe były długie i były w dobrym stanie, trzeba przestrzegać pewnych zasad:

  nie

 1. Potrzebują dzień, kiedy budynek jest wykonany procedurę, należy użyć kremu lub balsamu do rąk. W przeciwnym wypadku, pomiędzy gwoździem i żel wgłębienie.
 2. Przed eskalacji potrzebę dokładnie oczyścić naskórek.
 3. Nie rób zdolności krytyczne, gdy zaczął dzień.
 4. Nie można łączyć tej procedury z przyjmowaniem antybiotyków, preparatów hormonalnych. Zrobić budować tylko na zdrowe paznokcie.

Miesiąc po pierwszym narastanie powinno być wykonane dwukrotnie korekty, aw czasie – raz w miesiącu.

Właściwa pielęgnacja paznokci żelowych zaczyna się od dokładnej i starannej obsługi, aby uniknąć nagłego wstrząsu, dużą siłę do paznokci. Ostrożnie trzeba naciskać żadnych przycisków, a zwłaszcza klawiaturę, zapiąć zamki błyskawiczne, guziki. Gryząc paznokcie – po prostu niedopuszczalne.

Paznokcie żelowe nie podoba pliki metalu paznokci, formy postępowania regulacyjnego jest lepiej, aby lekko zwężona przy użyciu plików paznokci. Usuń naskórka najlepszym specjalne środki zmiękczające, zrobić dobry użytek z oliwek.

Aceton jest negatywny wpływ na paznokcie Naroscheny, więc trzeba się upewnić, że kolor profesjonalny polski paznokci i cieczy w celu usunięcia nie zawiera acetonu. Podczas malowania paznokci zaleca się stosowanie specjalnego fundamentu pod lakierem.

Poza aceton, paznokcie żelowe nie podoba się kwasy i zasady zawarte w różnych detergentów. Dlatego, mycie naczyń, pranie i czyszczenie powinno być mocne rękawice gumowe.

Ważną regułą kciuka paznokci rąk i musi zawsze pozostają czyste. Podstawowe zasady higieny muszą być zawsze przestrzegane i dla zdrowia paznokci samych i dla ciała w ogóle.

0. żelowe Tipsy nie powinny zrobić osoby z niezdrowych paznokcie, mają grzyba lub hangnails. Jeżeli praca wiąże się z ryzykiem zranienia siebie lub inną osobę, na przykład, podczas masażu, strzyżenie lub badania lekarskie, to lepiej nie robić paznokcie są bardzo długie i ostre. Aby używać komputera należy również wybrać owalny kształt paznokci, tak długo, ostre paznokcie będą nienawidzić stukot klawiatury i złamać.

Bardzo piękny i harmonijny wygląd na paznokciach naroshchennyh malowane. Ale nie wybrać zbyt jasny kolor krwi lub wrażenie takiego paznokcia jest niejednoznaczna. Na przykład, w biurze lub instytucji zrobić manicure niedopuszczalne. Lepiej zrobić obraz w pastelowych, nadaje się do prawie wszystkich kolorach strój.

Nawet Puszkin powiedział, co myśleć o piękno paznokci może i sprawnego człowieka. Nowoczesny, zadbana kobieta, która chce zrobić dobre wrażenie na innych, nie powinien zaniedbać wszelkie szczegóły. Dobrym fryzurę i stylowy manicure – podstawą sukcesu.

load...