Żel do higieny intymnej: najlepsze produkty do pielęgnacji

Zawartość:

W ostatnich latach świadomość kobiet był jasny podział kosmetyków do pielęgnacji różnych częściach ciała – wiele zrozumienia dla siebie, jak ważne jest to. Cechy fizjologiczne dyktują potrzebę stosowania różnych kremów o składzie na rękach i twarzy. Na szczęście, począwszy prześledzić pozytywny trend – coraz więcej kobiet w opiece nad szczególnie wrażliwych obszarów wykorzystywanych do higieny intymnej nie jest zwykłym mydłem oraz specjalne kremy i żele.

load...

Trzeba powiedzieć, że na długo przed produkcją pierwszych kosmetyków ludzi przywiązuje szczególną wagę do higieny intymnej. Na przykład, starożytny Egipt był znany ze swojej niespokojnej postawy nie tylko na piękno ciała, ale także jego zdrowie. Dziewczęta cieszył prostych uszczelek wykonanych z naturalnych materiałów – lnu. Płyny do higieny intymnej dla kobiet pojawiła się wiele wieków później, ich celem jest nie tylko oczyszczanie i usuwanie nieprzyjemnych zapachów, ale również ochrona zdrowia kobiet.

Utrzymać równowagę

Niektóre kobiety uważają, że specjalny mydła do higieny osobistej, można po prostu zastąpić dobrego żelu pod prysznic. Ale tak nie jest. Oczywiście, dla znacznie łagodniejszy żelu pod prysznic, ale tak, poziomu zawartego w nim metalu alkalicznego i kwasu jest znacznie od potrzeby do oczyszczania strefy intymnej. Poziom równowagi kwasowo-zasadowej 5,5 dla skóry głowy i ciała, ale jest szkodliwe dla delikatnej pielęgnacji narządów płciowych.

Dla większości zdrowych kobiet pH mikroflory pochwy jest 3,3, a to może oznaczać tylko jedno: najlepszym narzędziem do higieny osobistej – nie jest mydło lub żel pod prysznic, krem ​​do higieny intymnej. Metoda tradycyjna mydła stopniowo niszczy mikroflorę wynikające kwasowe zmiany kierunku alkalicznych. Stwarza to warunki do rozwoju bakterii. Naturalne bakterie kwasu mlekowego mogą zwalczać szkodliwe mikroorganizmy tylko w korzystnym środowisku kwaśnym.

load...

Tylko środkiem, który zawiera kwas mlekowy, jest w stanie utrzymać normalnej pochwy tła bakteryjnego i zachować właściwą równowagę kwasu i zasady. Ponadto żel kwas mlekowy do higieny intymnej musi zawierać dodatki zdolne łagodzić i łagodzenia podrażnienia, takie jak olej z drzewa herbacianego i triklosan. Co do zasady, środki do higieny intymnej dla kobiet jest zmiękczone za pomocą naturalnych składników: ekstrakt z nagietka, rumianku, aloesu lub olejów roślinnych.

Czym więc są najbardziej popularne i ulubione środki higieny intymnej dla kobiet?

Żel do higieny intymnej Laktatsid

Laktatsid Femina jest miękki emulsja mydła przeznaczony do codziennej pielęgnacji powierzchni intymnej. Narzędzie to nie powoduje podrażnień i zawiera w swojej strukturze (innych niż laktoseruma) znanego kwasu mlekowego, który jest więc konieczne w celu utrzymania równowagi kwasowo-zasadowej optymalny.

Laktatsid – narzędzie do higieny intymnej, które stosowane regularnie, pomaga uporać się z irytacji spowodowanej mydlin, środki antyseptyczne, dezodoranty, kontakty seksualne, noszenie ubrań syntetycznych, późne klocki zastępczych.

Za pomocą tego żelu do higieny osobistej może odzyskać poziom kwasowo-zasadowej z zaburzeniami hormonalnymi, oraz w różnych procesach fizjologicznych, takich jak miesiączka. Z tego samego powodu Laktatsid Femina może być stosowany jako środek do higieny osobistej dla kobiet w ciąży.

Metoda nakładania jest bardzo prosta mała ilość produktu wytłacza się na gąbkę lub ramię, rozcieńczono wodą, neat łagodnych ruchów stosowane na błonę śluzową, a następnie starannie przemyto. Przed użyciem wstrząsnąć fiolkę lepiej.

Żel do higieny intymnej z Oriflame

Ukochany przez wielu kobiet w firmie Oriflame to żel przeznaczony do higieny miejsc intymnych zwanych Feminel. Jego miękka konsystencja z zawartością kwasu mlekowego wspiera naturalną równowagę pH i delikatnie czyści delikatny obszar wokół pochwy. Wzór żel Oriflejm do higieny intymnej zawiera mydła jest hipoalergiczny, a więc zatwierdzony ginekologów.

Zwiększać działanie przeciwbakteryjne kwasu mlekowego w kompozycji żelowej Feminel ekstraktów z aloesu i rumianku. Intymnej żel jest wytwarzany w dogodnym dozownik fiolka zawiera naturalne i naturalne środki konserwujące, które chronią kobiet przed różnymi infekcjami. Oriflame żel do higieny intymnej ekspertów zalecane do codziennego użytku.

Żel do higieny intymnej z Carefree

Beztroski Wrażliwy naturalny ekstrakt z aloesu posiada doskonałe właściwości zmiękczające. To narzędzie jest specjalnie zaprojektowany do delikatnego oczyszczania i starannej konserwacji wrażliwych obszarów w strefie bikini. Jako część żelu Carefree do higieny intymnej nie zawiera mydła. Oznacza odbudowała i utrzymuje naturalną równowagę pH, dzięki czemu nadaje się do codziennego użytku.

Żel do higieny intymnej otrzymuje pozytywne opinie od zdecydowanej większości kobiet zgłasza poprawę mikroflory, a także bardzo łagodny i delikatny opiekę – z jego użytkowania świeże uczucie utrzymywały się przez cały dzień. Oznacza przetestowane i zatwierdzone przez ginekologów i dermatologów.

Żel do higieny intymnej Epigenes

Zawiera naturalne ekstrakty z korzenia lukrecji. Oznacza kolor naturalny bez barwników, ma przyjemny zapach. Lekarze i ginekolodzy zalecają stosowanie żelu do higieny intymnej regularnie każdego dnia, zwłaszcza w okresie ciąży oraz w krytycznych dniach, a po wizycie na basen, zajęcia sportowe, po intymności. Epigenes Gel – doskonałym narzędziem dla kobiet w ciąży.

Dozowanie żelu do higieny intymnej Epigenes następujące: niewielka ilość jest nakładana na powierzchnię intymnej spienia się z wodą, a następnie starannie przemyto. Żel może być stosowana jako środek zapobiegawczy do zapobiegania chorobom zakaźnym. Być może częste stosowanie kilka razy dziennie, zwłaszcza w krytycznych dniach.

Żel do higieny intymnej z Nivea

Firma opracowała linię funduszy Nivea Intimo specjalnie do pielęgnacji najbardziej delikatnych i wrażliwych obszarach. Żel do higieny intymnej Niveja zastosowano formułę ochronną za pomocą kwasu mlekowego poprzez zmiękczanie ekstrakt rumianku. Nawiasem mówiąc, ma również działanie antybakteryjne i przeciwalergiczne. Kwas mlekowy pomaga utrzymać naturalną równowagę pH i zapobiec zaczerwienienie i podrażnienie.

Higiena żel Nivea stymuluje odbudowę komórkową i nawilża i wygładza i leczy uszkodzenie śluzówki. Rumianek w kompozycji działa jako środek bakteriobójczy i przeciwbólowym. Nawiasem mówiąc, rumianek jest szeroko stosowany z powodu, że nie powoduje skutków ubocznych. Z jego pomocą nawet niemowlęta są traktowane.

Czyszczenie żelu Niveja działa znacznie łagodniejsze niż mydło, tak intymnej ma na bardzo miękkie strefy uderzenia. O nim zostawić bardzo dobre recenzje: obecność kobiet zgłosić poczucie komfortu przez cały dzień. Narzędzie może być wykorzystywane jako celów terapeutycznych i profilaktycznych, w tym przypadku pokazuje codzienne troski.

Eksperci zalecają stosowanie żelu do higieny intymnej Nivea Intimo czasie ciąży. Ma bardzo przyjemny zapach kobiecy nie zawiera barwników i alkoholu. Produkt jest starannie zaprojektowany w ścisłej współpracy z dermatologami i ginekologów i przeszedł badania kliniczne.

Żel do higieny intymnej z Avon

Avon żel ma neutralny kwasowości pH i ma łagodny efekt czyszczący doskonale dezodoryzuje i przyczynia się do zachowania świeżości przez cały dzień. Struktura środków należą: woda, alkohol etylowy, laurylosiarczan sodu, aromat, hydroksyetylocelulozę, sól tetrasodowa EDTA, imidazolidynylomocznik, produkt trawienia enzymem Saccharomyces farmacji ekstrakt z rumianku, Hamamelis virginiana i biały kory dębu, a także gliceryna i kwas cytrynowy.

Oznacza to dla higieny osobistej dostaje różne odpowiedzi: niektóre kobiety jak wszyscy z Avon Cosmetics jako całości, a oni są zadowoleni z tego żelu; Inna aplikacja ujemny znak boczny w postaci suchej skóry, brak profilaktyki zaczerwienienie i podrażnienie, niekorzystne skutki alkoholu na skórę, specyficznego zapachu farmaceutycznej. Jednak warto zauważyć, że Avon żel do higieny intymnej są też pozytywne strony. Na przykład, dobrze mylitsya narzędzie i pakowane w dogodnym dozownika słoika.

Zasady przeprowadzania procedur higienicznych

Przetestowaliśmy wiele środków do higieny osobistej i znaleźć to, co jest potrzebne do specjalnych żeli intymnych obszaru opieki. Okazało się też, dlaczego stosowanie zwykłego mydła w tych przypadkach jest nie do przyjęcia. Teraz możesz samodzielnie określić dla siebie dobry żel do pielęgnacji strefy intymnej. Jednak równie ważne jest pytanie, jak prawidłowo wykonywać procedur higienicznych. Jeśli zastosujemy się do prostych i sprawdzonych zasad, wtedy nigdy rozwijać problemy zdrowotne.

Więc, unikać mydła alkaliczne, należy używać tylko do codziennej pielęgnacji specjalnego kremu, żelu lub mydła w płynie do higieny osobistej. Intymnej strefy mycia ciepłej wody, co najmniej dwa razy dziennie, wyłącznie czystych rąk bez gąbki. Powinno zostać wysłane do przemieszczania prania od kości łonowej do odbytu w celu zapobieżenia zakażeniu przed przedostaniem się do odbytnicy.

Dobry Intymny żel przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego! Myć tylko żel do skóry wokół pochwy, w każdym przypadku, bez penetracji w głąb. Ręcznik należy bezwzględnie należą do ciebie, być delikatny i czysty. Muszą dokonać blottingu Motion – bez pocierania.

Nigdy kąpać podczas miesiączki – jest dozwolone tylko prysznic. W krytycznych dniach możliwej wizycie stawach i basenach. Uszczelki muszą być zmieniane co najmniej 4-5 razy dziennie, a tampon nie powinien być pozostawiony w pochwie przez ponad cztery godziny. Podczas miesiączki, należy zwrócić szczególną uwagę na higienę obszarów intymnych i, jeśli to możliwe, unikać kontaktu seksualnego.

load...