Żegnaj, podwójny podbródek!

Zawartość:

Nagromadzenie tłuszczu poniżej żuchwy i szyi tkanek przyczynia się do ugięcia, co stwarza pojawienie się podwójnego podbródka. Ten przykry defekt kosmetyczny może wystąpić u każdego, a przyczyny faktu, że może być kilka. Dla wielu ludzi, obecność luźne zwiotczenie skóry wydaje się być znakiem, że nie są w najlepszej kondycji, a więc z pewnością nasuwa się pytanie, jak usunąć podwójny podbródek. A odpowiedź jest prosta: pozbyć Jest całkiem możliwe, aby sporo wysiłku w sposób regularny.

load...

Chociaż istnieją takie drastyczne metody, takie jak chirurgia i liposukcja, to najlepiej zacząć od zmiany stylu życia oraz stosowania środków domu, który będzie zmniejszyć widoczne oznaki problemu. Aby zdecydować się na drodze, jak usunąć podwójny podbródek, należy najpierw dowiedzieć się przyczyny jej występowania.

Powrót do spisu treści

Główne przyczyny pojawienia się podwójnego podbródka

 • Genetyka,
 • Starzenie
 • Nadwagę.

Przyczyną genetyczny

Zasady złogów tłuszczu i retencji wody w organizmie są rozwiązywane na poziomie genów, tak że jeśli wielu z członków rodziny ma podwójny podbródek, a jego wygląd będzie się wiązać z predyspozycją genetyczną. Wiele osób błędnie uważa, że ​​jeśli nie ma predyspozycje do pojawienia się podwójnego podbródka, to jest prawie niemożliwe do usunięcia. To nie jest do końca prawdą. Wszystko jest możliwe, wystarczy, aby dokonać niezbędnych zmian w diecie i stylu życia.

load...

Starzenie się

Innym powodem pojawienia się podwójnego podbródka – ofensywa dorosłość. Tkanki tłuszczowej, utrata mięśni i osłabienie ramy skóry – wszystko to jest ze względu na starzenie się. Ćwiczenia na wzmocnienie mięśni twarzy, które sprawdziły się w walce z manifestacji związanych z wiekiem zmian w twarz.

Nadwaga

Ta przyczyna jest uważana za najbardziej powszechne. Jeśli masz nadwagę, to naturalne jest, aby oczekiwać, podwójny podbródek. I w tym przypadku, po prostu pozbyć się tkanki tłuszczowej w organizmie, będzie można usunąć niepotrzebne i podbródek.

Tak więc, jak usunąć podwójny podbródek

W tym celu istnieje kilka sposobów:

 • Zabiegi kosmetyczne, takie jak lipolizy, liposukcja i lifting twarzy pomoże, aby całkowicie usunąć podwójny podbródek, ale są one drogie i nie każdy może sobie na nie pozwolić.
 • Zdrowego stylu życia, który wiąże się jedzenie w porządku, zapobiega odkładaniu się tłuszczu w organizmie i zapobiega powstawaniu widocznych oznak tego problemu.
 • Ćwiczenia, aby pomóc utrzymać swoje ciało w kształt oraz specjalne ćwiczenia na mięśnie, które wspierają podbródek i dać gwarantowane rezultaty.
 • Słaba postawa i slouching wpływają na mięśnie podbródka: są one osłabione. Jeśli pilnować swojej postawy, siedzący samotnie z prostym grzbiecie i wyprostował ramiona, drugi podbródek nie mają szans w wyglądzie.
 • Istnieje wiele środków domu, które od dawna z powodzeniem stosowane w celu rozwiązania tego problemu.

Powrót do spisu treści

Korzyści z domu środków

 • Narzędzia te są bezpieczne w użyciu, ponieważ większość z nich opiera się na produktach naturalnych i testowane przez długi praktyce.
 • Kontynuowanie korzystania z nich na pewno daje pożądanego rezultatu.
 • Większość z tych narzędzi są tanie i łatwo dostępne.
 • Nie ma potrzeby, aby odwiedzić klinikę piękności.
 • Nie masz nic do stracenia próbując usunąć brodę przez którąkolwiek z metod domu.

Poniżej znajduje się zestawienie najciekawszych i najbardziej skutecznych sposobów, aby pozbyć się drugiej szczęce.

 • Żucie bezcukrowej gumy

Niespodziewanie skutecznie pomaga utrzymać mięśnie twarzy i szyi w kształcie, będąc dla nich wielki symulator. Jeśli masz nadwagę, a następnie brak cukru w ​​gumie – warunek konieczny dla których przestrzeganie pomoże usunąć cały nadmiar i powrócić do owalu twarzy do dawnej kondycji.

 • Olej z kiełków pszenicy

Kolejny środek domu, który może usunąć problem. Dokonywanie codziennie dziesięć minut masażu szyi z tego oleju przed pójściem do łóżka, będzie zaspokoić skórze cennych substancji, jak również miłym dopełnieniem tego rytuału dokręcić skórę podbródka. Masaż pat musi zaczynać od dołu szyi i przejdź do podbródka. Pozostawić olej na noc i zmyć go następnego dnia rano. Jeśli zapomnisz to zrobić regularnie, ta metoda przyniesie najlepsze rezultaty wszystkich powyższych.

 • Białko jaj

Maseczka z użytkowania tego składnika usunie nadmiar szybko. Aby przygotować maski musi być biały dwa jajka zmieszane z łyżką mleka, dodać jedną łyżeczkę olejku z mięty pieprzowej i jedną łyżkę soku z cytryny i miodu. Ubij wszystkie składniki i nałożyć maskę na brodzie i szyi. Maska powinna być utrzymywana na skórze przez pół godziny. Wypłukać z ciepłą wodą i wysuszenia skóry po upływie określonego czasu. Białko jaja zapewnia dobre odżywienie skóry i przyczynia się do zmniejszenia retencji wody w obszarze problemów. Dla szybszych rezultatów, stosuje się tę maskę raz dziennie.

 • Witamina E

Ta witamina niezbędne dla utrzymania zdrowej skóry jest. Jego włączenie dużej ilości w diecie zmniejsza szanse, że skóra może opadają. Witamina E poprawia elastyczność skóry, a tym samym usuwa z drugą szczęką. Głównymi źródłami witaminy E są uważane za warzywa liściaste, brązowy ryż, produkty mleczne, fasola, kukurydza, jabłka, wątroba, i tak dalej. D. Dołącz je w menu, a wkrótce będzie można zauważyć, w jaki sposób problem zacznie się cofać.

 • Masło kakaowe

Masaż brodzie i szyi z użyciem masła kakaowego zwiększa przepływ krwi do podbródka i pomaga utrzymać zdrową skórę, utrzymując jej elastyczność. Weź dwie łyżki kakao i lekko rozgrzać olej. Dla szybkich wyników masaż podbródek powinien trwać co najmniej 10 minut.

Powrót do spisu treści

ćwiczenia

Metoda ta jest najbardziej przydatna, gdy obecność drugiej szczęki. Musisz nauczyć się kilku prostych ćwiczeń, które pozwolą Ci osiągnąć najszybsze wyniki w wykonywaniu ich kilka razy dziennie.

 • Skręcić kark ruchem okrężnym w prawo i lewo.
 • Wyciągnął szyję do przodu, a następnie naciśnij podbródek do klatki piersiowej. Należy zachować tę pozycję przez co najmniej 5 sekund. Następnie odchyl głowę do tyłu tak daleko, jak to możliwe, trzeba zatrzymać się w 5 sekund. Wdychanie odbywa się, gdy głowica odbiera pozycję pionową, a wydech – jak ona jest w przedniej i tylnej pozycji.
 • Wyciągnij szyję w bok i spróbuj dotknąć brodą ramię. Utrzymaj tę pozycję przez 5 sekund i powtórzyć podejście z drugiej strony. Zrobić ćwiczenie 3 razy.

Woda

Konieczne jest, aby pić dużo wody, jeśli chcesz jak najwięcej, aby usunąć podwójny podbródek szybko. Spożywanie dużych ilości płynów pomaga poprawić usuwanie tłuszczu z organizmu. Konieczne jest, aby pić co najmniej 8-10 szklanek dziennie i ograniczyć spożycie napojów, takich jak kawa, herbata, napoje gazowane i alkohol.

Herbata zielona

Zielona herbata ma możliwości, aby przyspieszyć metabolizm, co pozwala spalić nadmiar tłuszczu w organizmie. Przeciwutleniacze zawarte w zielonej herbacie, pomaga usunąć toksyny. Więc kilka filiżanek zielonej herbaty zamiast kawy, aby pomóc pozbyć się zbędnych kalorii i zbliżyć się do swoich celów.

Okłady

Okłady domowe są bardzo dobrymi pomocnikami w walce ze znienawidzonym podwójnego podbródka. Przepis skompresować można stale zmieniać, mieszając różne oleje podstawowe i niezbędne do własnych upodobań. Zastosuj otrzymaną mieszaninę powinna być następująca: namoczyć wacik ona zastosowania do podbródka, owinąć folii polietylenowej i zaizolować ręcznik. Pozostawić mieszaninę do wygrzewania przez 45 min. Metoda ta zapewnia natychmiastową poprawę wyglądu i może być stosowana jako szybki sposób „Wyjście”. W przypadku braku wyobraźnia lub pożądanych składników jest doskonała i anty-cellulit śmietany.

Jeśli możesz poświęcić na opiekę tylko kilka minut na problemie obszarze brody, ale na co dzień, tych wokół bardzo szybko zauważyć rezultaty. Bądź piękna!

load...