Żeglarskie styl wnętrza – Twój kawałek lato!

Żeglarskie styl wnętrza jest bardzo popularny, ponieważ jest lekki, dyskretny styl, który składa się z jasnych, świeżych kombinacjach kolorystycznych i różnych mebli i akcesoriów marynistycznym. W sprawie utworzenia wnętrzu można inspirować się na wycieczkę do morza lub widział gdzieś datków z jachtów pływających na falach. Nautical styl jest zawsze modny, ponieważ jest to bardzo romantyczne i atrakcyjne.

load...

Ten styl wielu wariantach – od marynarki wnętrza opiera się na połączeniu ciemnoniebieski (kolor starych form kadetów) z białym do wnętrz awangardowych w stylu wybrzeża, decyzja o niebieskich odcieniach błękitnej barwy i koloru piasku i kamyków. Tworzenie wnętrza w tym stylu może być dla ciebie jedną ciągłą przyjemności i ciekawą przygodę.

Główne cechy stylu

  • Farbowana lub bielona listwami drewna lub dywan z wyraźną teksturą neutralnych odcieniach
  • Pokrycia podłogowe wykładziny (imitacja poszycia statku)
  • Rolety, żaluzje lub zasłony światła w oknach, aby stworzyć prosty wystrój
  • Fin i kamyki stworzyć poczucie otwartej wybrzeża morskiego
  • Wybielanie lub barwienie skład traktowane meble z drewna, tworząc wrażenie, wyblakłe na słońcu
  • Proste i jasne kolory podstawowe połączenie niebieski i biały – to dwa najbardziej kluczowym paleta tym stylu

Score dla tego stylu?

Jeśli są inspirowane przez naturę i morze, i kochasz przynieść do domu z wakacji wszelkiego rodzaju pamiątek, to ten styl jest zdecydowanie dla Ciebie. Ale dla ciebie to jest absolutnie przeciwwskazane, jeśli mieszkasz w obudowie miejskich i wnętrza morskie czuć bardzo pretensjonalne i efektowny. Poza tym, ten styl nie Ci odpowiadać, jeśli uważasz, że zbyt nudny niebieski i biały schemat wnętrza.

Paleta kolorów morskich

Głównym inspiracji tego stylu jest oczywiście seascapes, więc głównym gamma jest niebieski, zielony i neutralny kolor inny odcień i nasycenie. Cała gama odcieni stylu morza dzieli się na dwie podgrupy, biorąc pod uwagę fakt, że ktoś lubi bardziej tradycyjne kolory, podczas gdy inni nie mają wstręt do eksperymentowania z odważniejsze kombinacjach kolorystycznych.

load...

Na tradycyjnym stylu marynistycznym bardziej typowy klasyczny kontrast białego i ciemny niebieski, które mogą być uzupełniane z jasnymi akcentami. Aby stworzyć wnętrze w stylu gatunków morskich jest wystarczająca, aby wykorzystać trzy lub cztery kontrastujące kolory. System ten kolor jest idealny dla rafinowanego klasycznym lub nowoczesnym wnętrzu w duchu morza. Nie będzie również organiczny wygląd do niej dywan z piasku i kremowych odcieniach, rolety lub zasłony z paskami i mosiądzu lub srebra akcesoriów.

Nowoczesny styl we wnętrzu morskiego wykorzystuje w swojej palecie znacznie większej liczby podobnych odcieniach, ale stosunkowo małe dawki stworzyć harmonijny obraz z łagodnymi przejściami kolorów. Biały kolor we współczesnym podejściu do tego stylu jest ograniczone zastosowanie, tylko stworzyć wrażenie przebywania na otwartej przestrzeni. Meble bielone przy użyciu związków specjalne będzie idealnym uzupełnieniem tego stylu, jak również zasłony muślinu i zwykłe deski podłogowej.

Dekoracje ścienne w stylu marynistycznym

Ściany są pokryte drobno – Farba, szorstki tynk i boazeria – są to trzy główne dekoracje ścienne, najbardziej odpowiedni styl morski. Ściany muszą być absolutnie gładka, bez wzoru, ale jeśli nadal chcesz wnieść trochę ozdobę, używać go tylko w projektowaniu krawężnika.

Listwy mogą być stosowane w korytarzu do wysokości kapelusza, do wykończenia nocne lub nisz wokół kominka. Będzie miała również miejsce i będzie wyglądać bardzo organiczny w kuchni i łazience. Znalezienie idealnego ściany istnieją jakieś nieprawidłowości, ponieważ malowane cegły i szorstki tynk – najbardziej stylu marine powierzchnia organiczny.

Wykańczania podłóg w stylu morskim

Żeglarskie styl wnętrze domu wiąże się wiele różnych opcji dla podłogi, ale tylko jasne reguły – podłoga powinna być prosta i nie zwracać na siebie uwagi. Tradycyjne niebieskie i białe wnętrza wymagają skomplikowanych powierzchni – błyszczący laminat, drewno, na przykład, dąb bielony, sosny lub brzozy. Jest również idealnie pasuje do takiego wnętrza wykładzina Bezpośrednie ściętego lub skręconych stos.

Do dekoracji wnętrz w stylu wybrzeża dopasowanie podłogi kratkę lub podłodze, ozdobione listwami z nashtampovat na nim muszle i rozgwiazdy. Najważniejsze, aby uniknąć z tego samego obrazu na ścianie – styl morskich nie toleruje krach w wystroju.

Tekstylia w projektowaniu stylu marynistycznym

Dekoracji wnętrz w stylu morskich wymaga użycia ciężkich, mocne i praktycznych tkaniny, przeważnie gładkie, może jedynie dodanie małej ilości materiału w rzadkiej taśmy. Organicznie pasuje do takiego wnętrza niebielonej len i bawełna surowa i maty, jest szczególnie istotne w zasłonach.

Aby stworzyć nowoczesne wnętrze w stylu marynistycznym must-have aksamitne, organzy i szenili tkanin, jak również możliwy obraz tworzących tropikalnych domu. Opierając się na tych tkanek może być klasyczny, czyli w postaci kotwic i statków. Ale ważne jest, aby pamiętać, że bogactwo symboliki – to ścieżka do modelu i anonimowa wnętrza, dopuszczalne jest wyjątkiem w pokoju dziecięcym.

Kuchnia w stylu morskim

Szczególnie dobre dopasowanie w morskim stylu wnętrza kuhonek małe, ponieważ są one również ciasno, jak na pokładzie galery. Niebieskie i białe kolory w połączeniu z drewnem, które pomogą stworzyć świeże i stylowe wnętrza. Fasada drzwi do kuchni lepiej wybrać z malowanego drewna sosnowego z wybielający efekt. Okna są najlepiej zdobione zasłony w klatce do połowy, w tym samym czasie i dopasowanie żaluzji.

Jeśli nie ma miejsca na stoliku, a następnie odebrać go jako krzesła wykonane z drewna sosnowego z siedzeniami z trzciny cukrowej. Powyższa tabela jest idealnym lampa wygląd lamp z mosiądzu w formie połowów, a światła mogą być umieszczone na stole lub zawiesić na hakach ściennych, same w sobie są wspaniałe akcesoria.

Życie w stylu marynistycznym

Wnętrze pokoju w marynistycznym – wiklinowy lub rattanowe krzesła, malowane meble, stoliki niezwykła postać, na przykład, kufry, walizki i zdjęć z widokiem na morze. Wszystkie meble powinny wyglądać stary, poobijany i wybielone na słońcu. Muślinowe zasłony stworzyć romantyczny nastrój w pomieszczeniu, aw zimowe wieczory można ogrzać zasłony bawełny.

Jest to bardzo ważne w morskim wnętrza elementu, takie jak kominek, a to może być urządzone wyściółki nierównych desek lub betonu, ponieważ wnętrze morza nie powinien wyglądać jak lizały marki. Na otwartych półkach obok akcesoriów kominkowych mogą być organizowane z motywem morskim.

Sypialnia w stylu marynistycznym

Zapytaj morskiego stylu wnętrza sypialni może być dość łatwe, jeśli używasz go w meble, malowane farbą klejową. Na taki wzór drewna meble wyróżnia się lepiej. Tak więc, główne elementy środowiska morskiego w stylu sypialni – łóżko z drewna sosnowego lub bielone, malowane farbą klejową komody i autonomicznym garderoby. Będą też przyjść do miejsca we wnętrzu wiklinowe lub rattanowe skrzynie na ubrania, oddzielną krzesła i lampy na suficie w postaci świateł rybackich.

Takie wnętrze jest najlepsze dopasowanie ubrania w dużych biały – niebieski siatki lub taśmy, a rzymskie rolety wykonane ze skośnym. Jeśli gdzieś tam jest miejsce, umieścić ją w łazience lub kredens umieścić ceramiczne miseczki z dzbanka. Żeglarskie styl wnętrza polega na wykorzystaniu prostego piętrze w sypialni. To może być niemal dowolny Wykładzina podłogowa naturalny kolor i teksturowane splot. Wszystko razem stworzy wrażenie house prostego rybaka.

Łazienka w stylu marynistycznym

We wnętrzu łazienki w stylu morskim, będzie w stanie w pełni grać do ich wyobraźni, ponieważ ten pokój jest połączony bezpośrednio z wody. Można nawet malować ściany z elementów morskich symboliki, lub wybrać zabawa akcesoriów w postaci małych łodzi. Główne warunki stylu w łazience będą: na kąpiel stóp, cokół z okładziny ścian, umywalka z postumentem, miksery i żurawi w stylu retro, winylu lub drewna litego, płyty lakierowanej.

load...