Zdrowy obiad i odchudzanie

Zawartość

Częściej niż nie, problemy zaczynają przeszkolonych osób podczas lunchu. To jest tylko w książkach polskich pisarzy ubiegłego wieku obiad był głównym posiłkiem z 3 dań. A jeszcze w przedszkolu, może. Dzisiaj biec z pełną szybkością, umożliwiając jednocześnie wiele zadań i nie zawsze mają czas, aby zjeść obiad, czy to „jakoś”. A wszystko zrobi, już udowodnił, że metabolizm nie spowalnia, nawet jeśli trzymać się 3 posiłki dziennie, trzy razy dziennie, ale często takie podejście i nie działa. Brakujący lub niepoprawny obiad prowadzi do głodu beztrosko spędził wieczór treningu i po treningu święto. I dobrze, jeśli kazeina, naleśniki, i że w rzeczywistości wiemy, że jest zwykle spożywane w nocy, i że to się stanie. Ogólnie rzecz biorąc, obiad jest to możliwe i konieczne, aby zdrowe.

load...

[Powrót do spisu treści]

Kurczę, gryka, tęsknota …

Chociaż jedzenie to samo jedzenie w porze lunchu od lat i nie są niebezpieczne z punktu widzenia fizjologii, jest wystarczająco szybki czasu na nudę, a każdemu. Sportowcy zrozumieć – w naszym kraju trudno jest kupić coś nie jest zbyt gruby, nie panirovok i sosy i „przezroczysty” kalorii w gastronomii, a tu, raz tam, masz kawałek łososia pary i pary brokuły. Albo codziennie zbierać gryki pojemnika i kurczaka, ponieważ są one zdrowe … W końcu to wszystko nudne ze straszliwą siłą. A w najlepszym wypadku można spalić kilka patelnie, chcąc dowiedzieć się jak zrobić naleśniki białkowe, aw najgorszym – piec i jeść regularne, a „na górze diety.”

W większości przypadków, problem pojawia się dla tych, którzy nie mogą lub nie lubią liczyć kalorii i ważyć jedzenie. Zapisz się na kilku blogach kulinarnych i sportowych. Zobacz, jak „oni” robią, a jeśli jesteś zmęczony swoim kurczaka z gryki, zmień obiad dla czegoś trochę bardziej zróżnicowane. W końcu, można po prostu zmienić dekoracji i przypraw.

[Powrót do spisu treści]

Soki i koktajle: oszukańcze używanie

Cóż, kto nie lubi soki i koktajle? Ja osobiście uwielbiam. Ale nie w godzinach popołudniowych, a po treningu wytrzymałościowego. W porze lunchu i soki są zwykle związane z takimi problemami:

load...
  • We własnej gastronomii można wlać roztwór glukozy torby przyciemniane wydawane na naturalnych świeżych. A jeśli jesz, na przykład, pikantne sałatki i jakiegoś naczynia białka i trochę czasu, aby pracować, pić i nie zauważyć. Oczywiste jest, że soki z pakietu nie ma znaczenia, oprócz kalorii nie posiadają. Ogólnie rzecz biorąc, z takim samym powodzeniem można mieć napój cola szkodliwych;
  • Z diety napoje gazowane również pewne problemy. Naukowcy uważają, że nasz organizm reaguje na nią tak samo jak zwykle, a także zwiększa apetyt. Ponadto, kwasy i barwniki, które są stosowane w nim, co do zasady, nie są dobre dla zdrowia ludzi, więc z sodą i polecam całkowicie zrezygnować. To, nawiasem mówiąc, odnosi się do „zimnej herbaty” butelkowanych lemoniady, a nawet ręcznie wykonane z ulubionej kawiarni

Wszystko jest proste – zdobyć recepty wodę z cynamonem i jabłka, jagody lub wody z kostkami lodu, lub po prostu dodać czystej wody do balsamu cytryny i cytryny, i nosić butelkę jeśli woda – bez smaku. Cóż, w celowniku, można wypić kawę lub herbatę, ale przyzwoity – Pakiety, Maszyny i banków z rozpuszczalnym, znowu, nie ma sensu, aby nas nie są.

[Powrót do spisu treści]

Często nie spojrzeć wstecz …

Wczoraj zamówiłem sałatkę grecką. Tak w sałatce był dobry olej pół szklanki, żałosny kawałek sera i pół puszka oliwek. Z cebuli. Taka jest sałatki. W pośpiechu, nawiasem mówiąc, można jeść wszystko, co chcesz, często wierzymy w to, co jest napisane w menu i jak „nie widzi” prawdziwego produktu, który przed nami. Na ryby z grilla moczy wątpliwej jakości sos majonez. Więc w oleju sałatkowego są rzeki, a więc musimy kupić jakiś zdrowy deser. Tak, twarożek garnek, o wadze 250 gramów tłuszczu twaróg z cukrem i kalorii, co jest przyzwoite kręgach odchudzających lepiej głośno nie mówić (tam pod 500 kcal gromadzi się w zależności od rodzaju jaj jak skrobia i czy syrop impregnacja ). Ponadto prawo byłoby danie główne było „przyzwoity” …

Ogólnie rzecz biorąc, jedna rada – jedz w gastronomii, patrzeć na jedzenie, nie w menu. Olej sałatkowy, nawiasem mówiąc, nie koniecznie wytrzeć trochę chleba, wystarczy pozostawić jego część na talerzu.

[Powrót do spisu treści]

Przekąski w

Pracy. Cóż, kto nie zna brodatego anegdotę o kobiecie, która nigdy nie jedzą tylko kęs i przybiera na wadze. Miałem ciekawe doświadczenie – w biurze, gdzie będę siedzieć młodość, czas zakaz jedzenia z komputerami. Po prostu jak w Nowym Jorku czy dostać się do wielkich karaluchów. Więc wszystkie perekusiki pod groźbą kary strachu musiał przeciągnąć do jadalni, a tam jest.

Generalnie, dla standardowego ośmiogodzinnego dnia, ja się dogadać z jednego gorącego posiłku i jedną przekąskę peredtrenirovochnym. W godzinach porannych jakoś nie chciał wykopać i tracić cenny czas próbuje coś tam, oprócz śniadania. I niekończące się „herbata”, jak się okazuje, nie tak smaczne owoce płyta bez niego.

Ilość jedzenia przy biurku najłatwiej jest kontrolować, jeśli nie … nie za biurkiem w zasadzie. Przyjdź, jeść w kuchni lub jadalni, a następnie obiad przestanie być nieskończona.

[Powrót do spisu treści]

Żywność, przyjaciół, wstążki i taśmy środka

Ogólnie rzecz biorąc, dobrze znany fakt – wiele osób nie jest w stanie kontrolować ilość pokarmu wchłaniana, gdy są na komputerze. Przerwa na lunch na 2 części. Jeden – idź do kuchni, jadalni lub kawiarni i zjeść, a druguyu- czytać wiadomości, przyjaciół lub taśmę, która zazwyczaj czytają ją na lunch. Choć klasycznej powieści. To będzie pierwszy raz łatwiejsze. Jednak zaawansowani użytkownicy zdrowe odżywianie, nawiasem mówiąc, często odmawiają go i jedzą to samo przy komputerze i oglądanie telewizji. Ale mają posiłki i zazwyczaj 6 i ważone -Regulatory bez problemu.

Ogólnie rzecz biorąc, nieznacznie zmieniając obiad, można osiągnąć najważniejsze – na siłownię po pracy, będzie gotowe do ruchliwej osoby, nie niespokojnych stworzeń, które jedzą obiad na drodze, ale nie pozwoli na nasilenie bólu brzucha. W ogóle, cieszyć się posiłkiem.

load...