Zdrowe nawyki, które uniemożliwiają Ci schudnąć

Zawartość

Nawiasem mówiąc, zdrowej diety – nie zawsze dieta do utraty wagi. Ściśle mówiąc, nie wszyscy naukowcy zgadzają się, że ideał „height minus 110 kg” są tak samo korzystne dla zdrowia. Większość lekarzy głosować na „wzrost minus 100 i nie więcej niż 28% tłuszczu ciała dla kobiet”, ale post nie jest o tym. Czasami jesteśmy pomylić w dobrej wierze w sprawie stosowania niektórych zasad diety dla utraty wagi. Wielu ludzi wierzy, „dieta” w obiadów błyskawicznych, niektórzy uważają normalne sałatka vinaigrette catering, i tak dalej. Oto najczęstsze „zdrowe złe nawyki”.

load...

[Powrót do spisu treści]

Źle śniadanie

Jak: śniadanie, bo 90% utraty wagi powinni lunchu zasobu. Potem zastanawiałem się, skąd pochodzi dzikiego głodu, bo na kolację to nie powinno być

Dlaczego: Naprawdę myślisz, że krakersy „fitness” mlekiem i „kakaushka” – to jest właściwe śniadanie? Nie mam nic przeciwko biodrówki i ich diety, ale nie są zboża, nawet jeśli są one promowane jako „zdrowy” – pewny sposób, aby zyskać niż stracić na wadze. Będziesz nadużywać – Ryzyko być pośmiewiskiem dżinsy skóry odniesienia. Wszelkie zbóż, innych niż te, które nie zawierają cukru i smakuje jak otręby, które jest dość obrzydliwe, podnieść poziom cukru we krwi. Dodajmy do tego zwykłego mleka laktoza, niektóre słodkie owoce i notoryczny kakao z mlekiem i dodać do syropu, proszek glukozy, a otrzymasz „insuliny bombę”. Będzie przerwa w około godzinę po swoim śniadaniu i kilka godzin przyjść uczucie głodu. W rezultacie, w porze lunchu jesz „zdrowy obiad” i kilka sałatek od najbliższej kawiarni. Konwencjonalne, sałatki z majonezem.

Co zrobić: prawy śniadanie – posiłek w której węglowodany są wyważone w białko i bez cukru w ​​ogóle. Miłość słodka – jeść w porze lunchu, a czasem po prostu pozwolić sobie luźną deser po obiedzie. Z 30 g białka (w czystej postaci) powinno przypadać 30 g węglowodanów (kompleks). Ten 30 g suchych płatków owsianych, 10 g rodzynek, oraz 200 g gęstej śmietany lub kilka jaj i łyżka jogurtu. W skrócie, „starego reżimu” jajkiem i kawałek „Borodino” Doskonałość mody płatków i śniadanie w duchu systemu minus 60 przez szeroki margines.

load...

Co zrobić, jeśli nie chcę: żeby zostawić ciało. Badania nad samym Brad Pilon pokazują, że metabolizm jest przyspieszony po śniadaniu o zaledwie 1%, ale po treningu – prawie 10, więc lepiej zatroszczyć się, a następnie apetyt przyjdzie.

[Powrót do spisu treści]

Damski żywności

Takich jak: „Wolę jeść owoce lub sałatkę, i zrezygnować z jajka, ser, mięso i rośliny strączkowe.” „Tak, zrobiłem najlepszy Jadłem sama słodka mi odpowiednią ilość kalorii i białek uzyskanych z barów białka”

Dlaczego: Co nie powiedziałbym fanom czystą teorię „kalorii”, ale twoje ciało będzie nadal trzeba gdzieś do podjęcia aminokwasów do budowy mięśni. Nawet jeśli nie skorzystają, będą nadal okresowo aktualizowany. A także skóry, włosów i innych konsumentów białka w organizmie. Jesz „female food” – słodycze, owoce i warzywa, a pomijając normalne posiłki, aby móc jeść czekoladę.

W rezultacie zwiększa się apetyt, ludzie jak coś do jedzenia, ale nie czuje się nasycony. Po tych wszystkich latach ewolucji naszych żołądków nie mam czasu „, aby podzielić ze względu na płeć”. W rezultacie, jak i mężczyzn, okresowo wymagane gęstą normalnej żywności bogatej w błonnik i białka. Żołądek bierze sygnał sytości do mózgu, tylko wtedy, gdy jest pełna. Jeżeli jako wypełniacz w niej dostaje czekoladę z herbatą w godzinę „treści” zastępuje się przez ssanie pustkę. Następny czekolada jest niemożliwe „powodów dietetycznych”, owoców i sałatek, też nie jest szczególnie pomocne. W rezultacie otrzymujemy potencjalnie rozgoryczony ofiary diety.

Co robić: już wystarczy, aby zrekompensować ograniczenia dotyczące żywienia dzieci między Morozhenko i czekoladki. Od owsianki na wodzie, o niskiej zawartości tłuszczu mięsa, odpowiednie oleje, wysokiej jakości owoce i inne zwykłe, normalne jedzenie, nie stają się mniej kobiece. I tu jest bardziej spokojny i harmonijny – stać. Nawet niewielka płytka gryki nasyca przez 2-3 godzin, należy dodać do niego ryby, lub 2 łyżki ziaren – już 3-4. I tak, można jeść czekoladę, pozostawiając z góry „dla nich” trochę kalorii. Wystarczy pamiętać, że trzeba zjeść posiłek i delektować przysmakami.

Co zrobić, jeśli nie chcesz: w poszukiwaniu czegoś, co wchodzi w zakres definicji „wygodne”, „smaczne” i „teraz”. Stopniowo dodawać sałatki warzywne malym twaróg, ser lub pierś kurczaka samo. Wymieszać owoce z jogurtem naturalnym. Postaraj się próbować nowych rodzajów zbóż, warzyw i innych „prawdziwego jedzenia”.

[Powrót do spisu treści]

Niestosowanie się do kolacji

Jak Masza Ivanova wygląda drogie i pontovo. Nigdy nie ma kolacji, aw przypadku precedensów gotowych z zieloną sałatą i kieliszkiem suche. To, co będzie, a ja będę zbyt szczupła. Spójrz, jak wiele dziewcząt nie jeść po sześciu.

Dlaczego: Może Masza przeszkoleni przez długie lata kariery, piękne ciało, a tam jest bardziej chce. A jednak, że nie ma problemów, aby obudzić zegarek na 11 i pobiegł 10 km na torze, aby zjeść obiad w modnej restauracji. Albo nasz hipotetyczny Masza śniadanie naleśniki. Ogólnie rzecz biorąc, budować dieta jest tylko obrazem pewnej gwiazdy, a „nie jeść po 6, jak każdy to robi” – raczej błędna strategia, jeśli pogrubee nie powiedzieć.

Wracając do odrzucenia obiad – jeśli nie jeść po obiedzie, prawdopodobnie można się spodziewać absolutnie bez radości przebudzenie godziny 4 nad ranem z powodu głodu. Można, oczywiście, oprócz zrobienia praktyk duchowych, ale rzeczywista praktyka pokazuje, że większość „nie jeść po 6” break okresowo w „wisi oblodzenia”. Po prostu, że nie jest możliwe do tolerowania. Nie ze względu na cel w życiu.

Co zrobić: obiad, jeśli chcesz. Ale nie zapominamy o kalorii, białek, tłuszczów i węglowodanów. I tak, w rzeczywistości, jeśli ćwiczysz, można nawet zjeść makaron z krewetkami, chociaż gryki, co najważniejsze, aby Państwa kolację pasują do ogólnego „obrazem wysokiej kaloryczności.”

Co zrobić, jeśli nie chce: nie karmić się siłą. Ale tylko wtedy, gdy istnieje realna niechęć zamiast „sverhmotivatsiya” w duchu anoreksji.

Ogólnie rzecz biorąc, należy zachować ostrożność i ostrożny, siadając na zwykłej diecie i Powodzenia.

load...