Zdrada mężczyzn: jak go przetrwać?


Zawartość:

Ostatnio, zawsze był blisko domu, na spotkaniu z przyjaciółmi na noc. I nagle wystygła, stają się odległe, obcy, a wskutek fatalnego powiedział słowa: „Spałem z inną kobietą” A potem, że dom stał nieugięty i straszny alienacja. To zdarzyło się w życiu wielu kobiet, ale przy założeniu, że nie staje się łatwiejsze.

load...

Przyczyny męskiej niewierności

Może powinieneś pomyśleć o tym, czy wiemy, że prawdziwą przyczyną męskiej niewierności jest konieczne? Prawda może być bardzo nieprzyjemne! Ale jeśli naprawdę chcesz się nauczyć, można zdecydować się na otwarcie rozmawiać z byłym kochankiem, unikając rozmowy, nawet cienia zarzutu. Należy pamiętać, że można go ukryć prawdziwe powody jego odejścia, wyrażając fikcyjne roszczenia. Na przykład, ex-chłopak może winić kobietę w gab lub ekstrawagancji, naprawdę brakuje na ciepło.

Zdarza się, że powody jego odejścia w żaden sposób związana z charakterem cech kobietę, a człowiek będzie starał się je ukryć. Czasem bał się bliskości i ucieka od kobiety, którą kocha, kiedy zaczyna zdawać sobie sprawę, że zbyt przywiązany do niej. Albo nie chcą poważny związek i nigdy nie był naprawdę w tobie zakochany – w tym przypadku w dużej mierze eliminuje problemy z jakiejkolwiek winy. Dlatego przyczyny zdrady musi spróbować rozwiązać. Najczęściej, oprócz powyższego, następuje „Korzenie zła”:

 • Brak zrozumienia ze strony małżonków

  Każdy człowiek jest niepowtarzalny i indywidualny, ale nie każdy o tym wie. Wiele kobiet uważa, że ​​ich sposób myślenia i sposobu działania – jedyny poprawny i gotowy do „kick” człowiek dla każdego odchylenia od ustalonego kierunku. A człowiek cierpi od wielu lat, ale kiedy spotyka kobietę, która akceptuje i rozumie wszystkie swoje „karaluchy”, to wydaje się być z nią.

 • Niezadowolenie seksualnego

  Tak, seks w życiu większości ludzi zajmuje bardzo ważne miejsce! I nic nie można na to poradzić – nie są zboczeńców i maniaków, ich fizjologia jest prosta: jeśli człowiek przez długi czas nie będzie seksualnie spełnione, wówczas w jego ciele zaczynają pojawiać się różne negatywne zmiany, w wyniku których jego stan zdrowia pogarsza się. Dlatego też, gdy na swojej drodze spotyka zrelaksowany przedstawicielem płci pięknej, to może być bardzo trudne do powstrzymania się od kontaktu z nim.

  load...
 • Brak przestrzeni osobistej

  Każdy człowiek ma potrzebę kawałek swojego życia: w pulpicie w folderze na komputerze oraz w skrzynce do przechowywania wyłącznie męskiego nonsens. Czasami jednak kobieta jest praktycznie wyrzuca człowieka od wspólnej przestrzeni, wypełniając ją całkowicie siebie, swoje rzeczy i przyzwyczajeń. A potem stara się odzyskać swoje miejsce w życiu innej kobiety.

 • Niedopasowanie w sprawach będących przedmiotem zainteresowania, czy nawet świata

  Jest możliwe, że po wielu latach małżeństwa, jego kontynuacja jest po prostu niemożliwe: masz różne interesy i aspiracje, różne postawy i postrzeganie świata. Chcesz wymodelować idealną rodzinę wakacje, zielony trawnik w domku i trójką dzieci, a on – samotne życie w schronisku. I znalazł kobietę, która podziela jego perspektyw. W tym przypadku, aby pozostać razem – to nigdy nie będzie zadowolony. Nie trzeba go?

 • Konflikt między wami

  Niestety, czasami przyczyną niewierności może być kłótnia: Dziękuję bardzo kłótnia, i udał się w rozczochrany uczuć. Następna może być chęć zemsty lub po prostu pragnienie wyładowania emocjonalnego i fizycznego, ale fakt pozostaje faktem – to nie zmieniło się od kłótni. Powód ten jest najbardziej obiecujący, aby ocalić swój związek. Ale o tym później.

Wszystkie te powody – nie pretekst do zaangażowania się w samobiczowania, nawet jeśli znajdziesz swoje korzenie w niewierności męża. Tak, to się stało w Twoim życiu, ale to nie znaczy, że od razu musieli biec do innej kobiety! W końcu, można jakoś pracować razem, aby spróbować rozwiązać żadnego z tych problemów. I zdrada w tym przypadku – jest coś, za co obaj partnerzy są odpowiedzialni. Świadomość jego przyczyn może być punktem wzrostu dla ciebie – możesz pracować na nich, aby uniknąć interwencji żadnego z tych problemów dalej w swoim życiu osobistym.


Konsekwencje męskiej cudzołóstwo

Męska zdrada – to frustrację, rozpacz, ból nie do zniesienia, co nie daje nic do jedzenia lub uśpienia lub zapomnieć przynajmniej na kilka minut. W tym stanie, absolutnie nic nie podoba i nie jest zainteresowany w tym, oczywiście, wpływa na wygląd rannych kobiet. Ona jest dręczony poczuciem winy, wierząc, że ukochany zdrada była ze względu na fakt, że nie otrzymał pożądany – czułość, piękno, seksualność i inne rzeczy. Kobieta zaczyna wymyślać własne braki, których lista nie ma końca. Takie samobiczowanie ze względu na fakt, że mężczyźni znacznie zmniejsza oszukiwanie kobiet samoocenę.

Nie zawsze oszukuje prowadzi do separacji. I że mogą być różne objaśnienia. Na przykład, opisany powyżej zdrada powodu kłótni mogą być denerwujące i bardzo nieprzyjemny wypadek, ale jeśli oboje pielęgnować swój związek, należy starać się je zapisać. W końcu, to tylko seks, potrzeba co jest fizjologiczne u mężczyzn. Niektóre pary żyją tak od dziesięcioleci: jej mąż od czasu do czasu „chodzenie na boku”, a jego żona przymknąć oko. Człowiek w takiej sytuacji może być bardzo wdzięczny swojej kobiety i dać jej rajskie życie we wszystkich innych aspektach. I na tym polega sekret ich osobistego szczęścia rodzinnego.

Niestety, nie zawsze tak jest. Często najpoważniejszą konsekwencją jest mężczyzna różnym oddzielenie od człowieka. Pragnienie, aby uciec od zdrajcy jest zrozumiałe w przypadkach, gdy wspólne życie ma przyszłości, a czasem sam człowiek zostawia kobietę i idzie do swojej kochanki. W tej sytuacji, nasilenie uczucia samotności nie można uniknąć, ponieważ jest nieważna w życiu wielki opuszczony kobiet. Były ulubionym zniknął z niego, co oznacza, że ​​nikt nie jest teraz oddawać pyszne jedzenie i kapcie w godzinach porannych, a nie ktoś łzawienie złość, nikt do winy ich problemy i szukać pomocy w związku z nimi.

Rozstanie z człowiekiem – to jest ta sama utrata bliskiej osoby (oczywiście, to nie jest taka sama jak śmierć, ale bardzo do niej podobna, ponieważ swoim ex ze swojego życia i na zawsze łamie twój związek). Podobnie jak w przypadku każdej innej straty, trzeba przejść przez kilka etapów uczuć:

 1. Odmowa

  Na początku może być trudno uwierzyć, że rozpadł się raz na zawsze. Ciągle wydaje się, że on wszedł do pokoju i poprosić o ciepłej kolacji. Negacja – to naturalna reakcja na poważne wydarzeń traumatycznych, ale z czasem przechodzi.

 2. Gniew

  Po pewnym czasie zaczynają się złościć na to pierwsze, i bardzo, bardzo mocno. Nie może być chęć zemsty lub nawet zabić trochę drogie rzeczy do niego. A jeśli w pierwszym przypadku, lepiej zatrzymać, drugi może wyzwolić wyobraźnię (jeśli nie zależy) i pokroić na małe kawałki jego ulubiony krawat. Satysfakcja, że ​​będzie doświadczenie – niczym w porównaniu z mitycznych wyrzutów sumienia!

 3. Pragnienie, aby go odzyskać za wszelką cenę

  Złość przechodzi, i nie jest to obsesja. Pomóc mu przezwyciężyć pomaga prosty sposób: w momencie największego szału spisać na papierze wszystkie myśli i uczucia, które masz w stosunku do podstępnego zdrajcę, a jeśli kiedykolwiek chcą go odzyskać, to „List do siebie” Można chronić je od nieprzemyślanych działań.

 4. Depresja

  Po tych wszystkich emocjach burzy, które trzeba przeżyć, może rzucić tęsknotę. Jest to związane z pustkę, która powstała po odejściu ludzi w swoim życiu. Can interesy i pragnienia otchłani, która zastąpi apatię i mizantropii. Najprawdopodobniej będzie w stanie obsłużyć się jednak, usiedliśmy czujesz, że sytuacja jest zbyt ciężka, to może warto byłoby, aby szukać pomocy u psychologa.

 5. Akceptacja

  Tak czy inaczej, a wszystko do tego dojdzie. Stopniowo można nauczyć się żyć nowym życiem, wspomnienia były nadpisywane i nie będzie już znieść bólu. Życie będzie błyszczeć z nowymi kolorami, pojawią się nowe hobby i zainteresowania, a nie masz czasu, aby pomyśleć o jakiejś zmiany!

Niestety, istnieją okoliczności, które znacznie opóźniają przejście przez te etapy. Na przykład, jest to podwójnie trudne, gdy dawny kochanek jednoczy pracy. Po tym wszystkim, widzisz go codziennie, a jeśli z nim nowy kochanek – jest generalnie nie do zniesienia! Dodaj współpracowników, którzy muszą wyjaśnić, co się stało, i wszystko – sytuacja może wydawać się zdesperowany, ponieważ konieczne jest również, aby zmienić pracę.

Ale nie spieszyć się z przyjęciem takiej decyzji: możesz to zrobić, ale zmiana nie musi być drastyczne. Jest prawdopodobne, że będzie chciał udać się do innego działu, w którym nie będzie działać na swoim ex. Lub nawet rozważyć wyjechać do pracy za granicę, bo teraz masz już czynnik odstraszający.

Poza tym wszystkim, każdego dnia trzeba być w tych miejscach, gdzie wcześniej zostałeś spaceru sam i zobaczyć żałobne i współczucia spojrzenia przyjaciół i znajomych. Oraz w firmach, gdzie każdy zbiera się w parach, nie będzie czekać, i są miejsca, gdzie kobiety nie ma miejsca. To może dodatkowo zdemoralizować ciebie. Ale pomyśl o tym, co poglądy innych są nieprzyjemne tylko do tych, którzy pozwalają im być nieprzyjemne.

W kawiarni lub na koncercie może być samotny lub nie na miejscu zważywszy sobie samotną kobietę, ale kobieta była wolna i samowystarczalny wszędzie będą mieli do sądu. Wszystko to – tylko instalacja inspirowana przez nasze społeczeństwo. Być więcej tych konwencji i ograniczeń, a następnie męska niewierność jest o wiele łatwiej być doświadczony.


Jak przetrwać niewierność mężczyzny

Aby przetrwać męskiej niewierności i opieki kogoś bliskiego, trzeba dużo czasu i wysiłku. Pustka być wypełnione nowych wrażeń i doświadczeń. Ponadto, być może trzeba będzie szukać nowych przyjaciół. Niestety, niewiele osób jest w stanie dokładnie utrzymać przyjaźni z byłymi partnerami – możliwe, że trzeba będzie „akcji” przyjaciół i znajomych.

Najbardziej złe rzeczy, które mogą uczynić kobietę wrzucono do sytuacji zdrady – aby spróbować przywrócić człowieka. Takie próby, toczenie, co do zasady, nie, uszkodzić psychikę znacznie więcej niż jego początkowej opieki. Rzuciłeś, dlatego też nie ma go z powrotem! Dlatego lepiej jest zatrzymać się na krzewie, oczywiście, jeśli nie ma realnych perspektyw na spotkanie z człowiekiem.

Nawiasem mówiąc, o nich. Jak już wspomniano powyżej, to nie zawsze jest konsekwencją niewierność jest rozstanie. Więc jak można nadal mieć, jeśli zdecydujesz się zostać razem i przejść przez ten trudny okres? Aby rozpocząć, gdy emocje już nie zgaśnie skalę, trzeba mówić szczerze i omówić powody, które doprowadziły do ​​tego rozwoju. Spróbuj ponownie nie ponosi winę za jej mężczyzna, bo to może być trudne, aby porozmawiać o swoim niezadowoleniu. Go słuchać i starać się zrozumieć fakt, że mówi, aby zobaczyć rzeczy jego oczami, ponieważ możliwe jest, że w niektórych momentach „zbyt daleko”, a powinno to złagodzić imię swojego przyszłego życia.

Po niezbędnych i ważnym krokiem jest przebaczenie. Bez niego, nie będzie mógł przejść. Musisz przebaczyć człowiekowi, za to, co zrobił, i pozostawić go w przeszłości. Niekończące przypomnienia i wysłać go do sposobu byłaś z nim po niewierności, doprowadzi was do dalszej niezgody. Najprawdopodobniej będzie to bardzo trudne do zrobienia i trzeba czasu, ale jest to możliwe.

W przyszłości trzeba będzie uzgodnić nowe zasady małżeństwa, w których oboje będą wygodne. Na przykład, aby przezwyciężyć swoje problemy seksualne (czasami trwa seksuolog) lub znaleźć wspólną płaszczyznę swoich interesów. Spróbuj spojrzeć na mężczyznę z różnych oczy i pamiętam go kiedyś kochała. Ten zasób może być bardzo ważne dla budowania wspólnej przyszłości.

Jeśli jednak nadal udał, to będzie lepiej dla dobra siebie pogodzić się ze zdradą człowieka i starają się z niego korzystać. W rzeczywistości, po odejściu byłego kochanka zyskujesz pełną swobodę, a to wiele znaczy! Można bez obawy o zazdrości, flirtować z kimś, kupić ubrania i kosmetyki, bez strachu przed oskarżeniami o marnotrawienie i iść z koleżankami, gdzie chcesz.

Więc korzystać z tej wolności w całości! Po tym wszystkim, jesteś piękna, niezależna i nigdy nie odejdzie w spokoju. I niech żałuje, że stracił taką wspaniałą kobietę. Niektóre dziewczyny nawet postawili sobie za cel dążenie do prześcigają dawna, i to jest również przydatny w początkowej fazie, ponieważ daje witalność. W końcu, jego los będzie można spotkać i być szczęśliwym raz na zawsze.

Nie myśl, że ból nigdy nie odejdzie od rozstania z mężczyzną. Zdaniem ekspertów, ostrość ból ustępuje i pół lub dwa miesiące, a rok później prawie znika (jeśli kobieta nie zamierza angażować się w tej sprawie i zatrzymać swoje życie). Jest możliwe, że echa będzie przeszkadzać duszę od dłuższego czasu, ale z doświadczenia może również być w stanie sobie poradzić.

Rozstanie z niewłaściwym człowiekiem nie jest życie katastrofa. Wręcz przeciwnie, to jest okazją do radykalnie zmienić swoje życie i zacząć od zera. Więc niech nas nie zmarnować tej wyjątkowej okazji i będzie budować swoje życie, ale tym razem, tak, jak nam je chciał!

load...