Zdrada męża – rozpad małżeństwa?

Zawartość:

Och, te zdrada! Ilu z nich jest rozwód, wiele wylanych łez, ile przypadki tragedii! Jednak nie różniła się mniej. I, niestety, najczęściej nie jest zdradą męża, jak to było, smutny, jak się może wydawać. Ale statystyki – są uparci rzeczy. A ona mówi, że mężowie zmienić żon 64% częściej niż żony mężom.

load...

Najczęściej ludzie wzruszają i śmiać się pod płaszczykiem poligamii. A co w rzeczywistości? Idź w lewo, nie tylko hartowanej Libertines i panie człowieka, ale także całkiem dobrych ludzi. Dlaczego? Po tym wszystkim, to nie zawsze jest w tych przypadkach, związek z jednym partnerem zawiedzie. Wręcz przeciwnie, ludzie często się zmieniają, to nie jest zamiar złamać poprzedni związek. A gdy jeszcze dochodzi do tego, że zaczyna się drzeć włosy na głowie, żałując tego, co zostało zrobione. Co jest zakorzenione przyczyny tego rodzaju zdrady? I jakie są powody podwyżki na boku?

Przyczyny męskiej niewierności

W celu zapobieżenia zdradę, konieczne jest, aby zrozumieć, dlaczego tak się dzieje. Psychologowie twierdzą, że mąż może zmienić całe mnóstwo powodów. Najważniejsze z nich są następujące:

load...
 • Nowa miłość

Powód ten występuje najczęściej, gdy Unia nie jest oparta na uczuciach, ale na przyczyny. Obliczanie obliczeń, ale w miłości, ciepła i troski potrzebne, włączając w to ludzi. Oprócz małżeństwa z rozsądku może się zdarzyć w przypadku, gdy niegdysiejszy miłość zniknęła bez śladu. Niestety, zdarza się to cały czas. Jak popularny żart była miłość, zwiędłe pomidory.

 • Zemsta

W tym przypadku należy zmienić, chcąc zemścić się na partnera dla swojej niewierności. Z reguły taka zdrada mężczyzny nie dostać absolutnie żadnej przyjemności – tylko bardziej duchowego dyskomfortu. Dla człowieka, zdradą ukochanego jest bardzo silny psychologiczny cios, aby odzyskać od tego sobie pozwolić tylko kilku mężczyzn i bardzo rzadkie.

 • W poszukiwaniu nowych wrażeń

Taka zdrada jest zazwyczaj w małżeństwach, które mają już dość duże doświadczenie. Jak ja nienawidzę przyznać, że była to kobieta, oszukiwanie męża w tym przypadku, a jego wina. Wszakże każdy związek musi nieustannie karmić, dbać o nich jak rzadki kwiat, tak aby nie zwiędły. Jeśli twój mąż jest wygodne i interesujące dla ciebie, to jest do niczego, że nie szukają wrażeń na boku. Lub związki, które są praktykowane w wolnym związku – chociaż, ściśle mówiąc, że to głupie w tym przypadku mówić o zmianie.

 • Jednonocne

Takie zdrad zdarzyć mimowolnie i prawie nie prowadzą do dalszych relacji między ludźmi. Wystarczy się sprzyjające okoliczności dla płci i wszystkich. Niestety, takie zdrady są najbardziej powszechne i to z ich powodu zawalenia ogromną liczbę rodzin. Ale w sprawiedliwości należy zauważyć, że najbardziej przypadkowy zdrada występować w przypadkach, gdy rodzina nie jest w porządku. Inaczej szczęśliwy człowiek nawet nie zauważy, że stwarza korzystną sytuację dla zdrady – piękny Fellow Traveller, imprez firmowych i tak dalej.

 • Obawiać wyginięcie seksualności

W tym przypadku, ponieważ dzieje się zdrada mężczyzna próbuje udowodnić sobie, że seksualnie nadal dość dobrze. Dzieje się tak najczęściej po 45 latach. A człowiek może naprawdę kochać swoją żonę i uważają, że lepiej, ale nie przegap okazji, aby po raz kolejny zobaczyć w ich męskiej zdolności, urok i irresistibility.

 • Kryzys małżeństwo

Tutaj zdrada podobna do prób, aby utworzyć nową rodzinę. Człowiek nie szuka seksu, ale zupełnie inny. Ktoś stara się udowodnić, że we wszystkich problemach winę żony: dla że porównuje ją z innymi kobietami, aby upewnić się, że jest niewypłacalna. A ktoś zrobił, a z rozpaczy zaczyna szukać nowej rodziny, a nie kochanka. Zazwyczaj jest środkiem ostatecznym, do którego człowiek ostateczności.

 • Brak miłości małżonka

Czy wiesz, że czasami może to zmienić i szaleńczo zakochany w człowieku? Jeśli dana osoba jest beznadziejnie zakochana w swoim koledze i nie może się z nim rozstać, może on próbować zrekompensować brak wzajemności w boku komunikacyjnego. Aby na chwilę czuć się kochanym. A następnie z powrotem do obiektu jego niespełnionej miłości.

 • Pragnienie, aby ożywić relacje

Takie zdrada zazwyczaj starają się wyraźne w nadziei, że będzie sens partnera ponownie wybuchnąć w płomieniach. My kobiety wiemy, że jest to kompletna bzdura. Jednakże zdesperowani ludzie tego nie rozumieją, i postanowił tu na takim ekstremalnym kroku. I uwaga – mimo oczywistych oznak zdrady, w rzeczywistości może to nie być. Więc teatralne dla jednego widza – żoną.

 • Pragnienie, aby podnieść swój status społeczny lub sytuacji finansowej

Takie kupcy powody zmiany są częste i, w zasadzie, tak stara jak świat. I nic dziwnego – po raz ostatni, niestety, jest typowa dla męskiej publiczności. Kobieta nie zawsze może być przeszkodą dla opłaca się człowiekowi powieść.

 • Pragnienie, aby zerwać stosunki z znudzonym partnera

W tym przypadku osoba zmienia publicznie, mając nadzieję, że oszukiwanie skończy relacje już ograniczony umysłowo. Żona jest w mówiąc upokarzającej pozycji. Niestety, w tym przypadku, związek nie jest nawet warto spróbować zapisać. Człowiek, aby to zrobić, nie tylko nie kocha swoją żonę, a nawet go nie szanować.

 • Eksperyment

Z niewierności ludzie próbują zrozumieć, co czujesz, gdy intymność z nieznajomym, a czy to będzie taka sama jak w przypadku małżonka lub lepiej. Najczęściej tak się dzieje, kiedy człowiek żonaty zbyt wcześnie i miał tylko jednego partnera seksualnego. U ludzi jest on nazywany „nie rozwinął”.

 • Chęć ucieczki od problemów życiowych

Tutaj niewierność ich partner ze względu na chęć stworzenia kochającą oazę, gdzie można odpocząć od koleje świata zewnętrznego. Naiwny mężczyzna … Takie wysokie i wierzyć w bajki.

 • Pragnienie, aby podnieść samoocenę

Relacja na stronie dla osób z niską samooceną – to świetna okazja, aby poczuć się jak bardzo samowystarczalnego osoby. Nie należy mylić z próbą udowodnienia wartości swojego mężczyzny. Podnieść samoocenę i może bardzo młody człowiek, jeśli nie widzi się szacunkiem w rodzinie.

 • Niezrealizowane potrzeby seksualne

W tym przypadku, poszukiwanie partnera po stronie spowodowane chęcią realizować fantazje seksualne, które żonaty wdrożenie nie jest możliwe.

Na ogół są to najczęstsze przyczyny, że ludzie pozwalają sobie pozostawione wędrówki. Co dziwne, wielu fanów takich wyjazdów są przekonani, że ich komunikaty dotyczące pomocy bocznej wzmocnić małżeństwo. Właściwie, to ma sens – niewierność czasami pozwalają nam zrozumieć, w jaki sposób lepiej i pół link do niego ze zdwojoną siłą. To właśnie jak ona zareaguje na cudzołóstwo połowie, kiedy dowiedział się o tym, nie jest znana. Kobiety mogą wciąż tonie w łzach i poduszkę z wałkiem do ciasta, aby nakłonić do pobożnych, w końcu uspokoić. Dlaczego? Ale zobaczmy.

Przebaczyć lub iść?

Wydawałoby się, że zdrada jest zawsze zmieniło, i to jest całkiem możliwe, aby umieścić na równi z zdradę. Jednak nie jest to prawdą. Faktem jest, że motywacja kobiet i mężczyzn różnych zmian. W związku z tym stosunek do nich powinien być inny.

Mężczyźni przeważnie z powodu zmiany ich potrzeb seksualnych. W takiej niewierności rzadko jest zaangażowany duchowość. Są one zaangażowane tylko ciało, które zostało udzielone, nie może dotrzeć do tymczasowego partnera na łóżku. I płeć występuje często z powodu długiej nieobecności wielu żon, pod wpływem alkoholu lub z powodu dostępności partnera. Wielu mężczyzn, cudzołożyć, napędzany przez zwykłą ciekawość. Dare zdradzić swoich mężów może, po kłótni z żoną, obawiając się utraty męskiej godności, bo jego żona jest w ciąży, i tak dalej. Jednym słowem, do niewierności naszych drogich pobożnych popycha zwykle nie jest duszą. Nie zdarza się, że dusza, oczywiście. Ale to będzie, być może, koniec małżeństwa.

Jeśli chodzi o mężczyzn, z ich niewierności, rzeczy są nieco inne. W tym przypadku, na pierwszym planie niezadowolenie z mężem. Oznacza to, że płci pięknej częściej wchodzi w związkach pozamałżeńskich z powodu braku miłości i opieki w rodzinie. Starają się znaleźć to albo miłość, albo udowodnić sobie, że nawet w popycie i atrakcyjne. Tak więc, główną przyczyną kobiet zmieniać znacznie różni się od przyczyn męskiej zróżnicowane. Mężczyźni pchania za cudzołóstwo głównie libido, kobiety – emocjonalnej pustki.

I co nam to mówi? I mówi, że samica niewierność jest zaangażowany w duszy i ciała. Mężczyźni – głównie ciało. Dlatego mężczyzna niewierność nie wygląda tak jak kobiety. Nasze szlachetnych mężów może nawet z udanego małżeństwa, nie wahaj się szczególnie spać z inną kobietą. Wystarczy pomyśleć, problem! Ponieważ wewnętrznie go z żoną!

Ale kobieta z dobrego małżeństwa jest mało prawdopodobne, aby zostać rozwiązany. Ponieważ seks z obcymi mężczyznami będzie musiała zerwać więź emocjonalną ze swoim mężem. Inną rzeczą, jeśli taki związek nie występuje, a dusza może niech ktoś inny. Wnioski: kobieta niewierność jest trudniej przebaczyć, bo są jak przeniesienie uczuć do drugiego partnera. Bega zostawił żonę mężczyzna niemal traci. Kobieta podróżująca na łóżkach cudzego męża – nie zawsze.

W ogólnych przyczyn emocjonalnych rodziny zmienia wystąpić, gdy jeden z małżonków nie może zaspokoić swoje potrzeby duchowe w małżeństwie. Dzieje się tak, na przykład, z deficytem komunikacji, uznając, że może również napędzać osobę w pułapkę zdrady. Z takiego trójkąt miłosny się bardzo trudne, jeśli nie spróbuje nawiązać mikroklimat rodziny. Ze względu na wymagania zostaną spełnione małżonka, a niektóre – nowy partner. I okazuje błędne koło.

Ogólnie rzecz biorąc, każda niewierność są prawie nigdy zdarzenie losowe. Dojrzewają one stopniowo, gdy ludzie nie spełniają oczekiwań siebie, są mniej uprzejmy, gruboskórny, samolubny. Niewierność – jest to raczej chęć do pozytywnych zmian niż pożądania seksualnego. Tylko dla mężczyzn, które pragną przejawia się w poszukiwaniu nowych partnerów seksualnych.

Niestety, bardzo często kobiety i nie można po prostu zmienić ich jako przymierzyć samej sytuacji. Wierzą, że zmiana nastąpiła duszy, a nie ciała. Jeśli okaże się, że trudno jest zrozumieć sytuację, należy skonsultować się z psychologiem. Zdrada męża – ciężkie urazy psychiczne i doświadczenie jest bardzo trudne.

load...