Zdobienia waz: ozdobienia domu z rękami

Zawartość:

Co może być piękniejszego niż kwiaty w domu? A jeśli oni udekorować stół z okazji obchodów, a nawet w pięknym wazonie, to dobrze dwa razy! Ale dziś nie będziemy rozmawiać o sztuce tworzenia bukietów i dekoracji wazony. Rzeczywiście, czasami prosty wystrój jest w stanie przekształcić nudne, kliszy setki produktu w ekskluzywnej rzeczą, która podkreśla smak i złote ręce jego kochanki. Proponujemy, aby wazony wystrój z ich rąk każdemu, kto lubi być indywidualistą, nawet w małych sposobów.
Powrót do spisu treści

load...

Tajemnice projektowania dekoratorów

Posiadamy profesjonalny dekoratorzy konwencjonalny przezroczysty wazon na długi czas służyć jako źródło inspiracji. Spośród wszystkich modnych materiałów przezroczyste szkło nie jest przypadkowa liderem. Oczywiście, ma to wpływ na wpływ minimalizmu, bo dziś w modzie zwięzłości i jasności.

Te wazony może ozdobić każde wnętrze, ale co najważniejsze, są one po prostu pole untilled do eksperymentowania! Jest to materiał najbardziej plastyczny dla wystroju, najważniejsze – prawo, aby wyróżnić dwa jego zalety: przejrzystość i lekkość.

Wybór przezroczysty wazon do wnętrza, nie zapomnij, że ilość takich dekoracji powinna być proporcjonalna do tej płaszczyzny, w której się znajduje:

  • Jeśli tabela jest duża, będzie to wyglądać lepiej jedną dość dużą wazę lub kompozycji z kilku małych wazony o różnych rozmiarach;
  • Nocna lub stolik zostaną urządzone wazony o różnych kształtach i wysokościach;
  • Stół jadalny prostokątny kształt będzie wyglądać znacznie bardziej spektakularny z identycznych wazonów na wystawie w jednym rzędzie, można wypełnić je z różnymi nadzieniami;
  • Przezroczysty wazon – element lakonicznym stylu, a będzie wyglądać na miejscu w przestrzeni z wielu małych obiektów i jasny pokój o klasycznym wystroju lub.

load...

Powrót do spisu treści

Ozdobić wazon: decoupage na szkle

Trzeba nijaki wazonie, serwetki trójwarstwowych z kwiatów, z pędzla, lakier akrylowy, ryżu białego papieru, nożyczki, woda, aceton, a papier ścierny.

Pierwszy etap polega na przygotowaniu powierzchni do zbliżającej wazony decoupage. Aby to zrobić, należy dokładnie odtłuszczone acetonem. Teraz cała powierzchnia wazonie muszą być zagruntowane preparatem gruntującym akrylowym. Szczególnie ekonomiczne mogą być stosowane zamiast lakieru do szkła akrylowego, będzie służyć jako podkład.

Kolejny krok – wazon dekoracji całego papieru ryżowego. Początkowo rozdarcie (oderwać, nie ciąć, to ważne!) Małe kawałki i skleić je na powierzchnię wazonie. Jeśli powierzchnia jest wypukła, trochę lepiej niż złamać powyżej papier i poniżej go ciasno. Zastrzegamy naszą dekor suchy.

Po naszym zbioru suchych, możemy oczyścić papierem ściernym wszystko mam guzki. Jeśli dokładnie nie działają, to nie ma znaczenia. Luki con papier ryżowy włókna i farb akrylowych.

Weź wstępnie wybranych tkanek i usunąć skórkę przy użyciu dwóch białą warstwę, nie będziemy ich potrzebować. Kolor pokrojone na kilka kawałków, w celu uniknięcia niepotrzebnych zmarszczek i wyciąć wzór.

Zwracamy się do najważniejszego kroku: wazon ozdobić szmatki. Istnieją dwa sposoby klejenia powierzchni: można po prostu trzymać lakier akrylowy serwetka, ale jeśli masz doświadczenie w decoupage małego, to najlepiej trzymać szmatkę wodą, a po wyschnięciu farby, aby odsłonić gotowego produktu.

Staraj się nie spieszyć i położył serwetkę tak prosto jak to możliwe. Oczywiście, można zmatowić chropowatości po wysuszeniu, ale obraz może być uszkodzony. Po wazon przyklejony serwetkę i pokryte lakierem akrylowym, nasz opatrunek można uznać za zakończone. Tylko czekać na całkowitym wyschnięciu lakieru przed zastosowaniem produktu do innych celów. Ten wazon z dekoracją może służyć jako wielki dar dla swoich bliskich.
Powrót do spisu treści

Bardzo prosty sposób ozdobić wazon mozaikę koralików

Ten wazon wystrój własnymi rękami wygląda bardzo oryginalnie. Lepiej, jeśli z mozaiki waza będzie okrągła, ale nie jest to zasadniczo. Potrzebujesz koraliki szklane (zwykły lub kolorowe – według własnego uznania), lub stopienia kleju, gipsu.

Cała procedura nie zajmie dużo czasu. Obkleyte perełki szklane dzbanki, rozpoczynając od dna i stopniowo rośnie. Jeśli kulki są nierównej wielkości, spróbuj je odebrać tak, że przestrzeń między nimi była jak najmniejsza. Gdy wazon jest całkowicie klejone perełki, można pozostawić go w tej postaci, jest sama w sobie staje się wielki dekoracji sali, ale w dalszym ciągu.

Przygotować tynk i zastosować ją na zewnątrz wazonie jest całkowicie pokryta koralikami. Wyrównywanie powierzchni, jasne kulek z gipsu miękką ściereczką i umieścić miskę na sucho. Ostateczna touch – Zastosuj lakier akrylowy na całej powierzchni wazy, to pomoże chronić gipsu w kontakcie z wodą tam.


Powrót do spisu treści

Dekorowanie wazony z użyciem koronek

Wazon urządzone w ten sposób, staje się bardzo delikatna, a nikt nie będzie pamiętał, że przed wyglądała inaczej. Weź stary wazon i pomalować go farbą złota. W zasadzie, można wybrać inny kolor, koncentrując się na swoich preferencji, a wnętrze, w którym będzie się znajdować.

Gdy farba wyschnie, weź kawałek dowolnej tkaniny koronki i szczelnie owinąć go wokół wazonie. W górnej części szyi lub związać szmatką lub przymocować rezinochkoy, ważne jest, że w przyszłości koronka nie jest przesunięty.

Teraz weź puszkę farby innego koloru (najlepiej lżejszy niż podstawa) i zamalować nasz wazon. Robimy to ostrożnie, starając się nie ruszać z miejsca koronki. Tkaninę usunięto po farba jest całkowicie suche.

Końcowy etap farby dorisovyvat że musiał granicy podstawy górnej i dolnej krawędzi wazon. Wszystkie oryginalne i piękne dekoracje jest gotowy!

Pamiętaj, dekorowanie, istnieją dwa główne elementy: wyobraźnia i kleju. Wygląda świetnie wazony, urządzone z naturalnych materiałów: gałązki i patyki. Umieścić gałęzie na podstawie stojących ołówki na gorącym klejem i zbytnio na długości czyste. To zajmuje sporo czasu spędził, ale w swoim wnętrzu będzie nowe dzieło sztuki.

load...