Zdjęcie nail design: Photo przemienienie w salonie iw domu

Zdjęcie projektowania paznokci – nowe słowo w paznokci sztuki, umożliwiając szybkie i łatwe zakładanie paznokci obraz z jasnością fotograficznym. Oczywiście, ręcznie malowana zawsze była i pozostanie w cenie, ale to wymaga znacznych nakładów czasu, pieniędzy, wielką cierpliwością i wiele panów doświadczenia. Idealne rozwiązanie dla szybkiego i oszałamiające transformacji – Projektowanie fotografii ze specjalnym urządzeniem drukującym (gwoździa sztuki) lub drukarki etykiet z ultra cienkiej folii winylowej.

load...

Zawartość:

Stylowa i uniwersalna konstrukcja polskiego

Korzyści paznokcie projektowania Zdjęcie

  • rychło nowoczesnych drukarek paznokci sztuki w stosowaniu pojedynczego obrazu spędzają mniej niż 25 sekund, przy jednoczesnej możliwości drukowania bezpośrednio na pięciu gwoździ cała procedura trwa około minuty! Zdjęcie konstrukcyjne wykorzystujące etykiety będzie wymagać trochę więcej czasu, ale wciąż znacznie mniej niż dekoracyjnego malowania i innych rodzajów Nail Design.
  • Jakościowo: jak technologia druku i stosowania etykiet zapewnia fotograficzną jakość obrazu zastosowane do paznokci z pełnym odwzorowaniem kolorów. Jednocześnie na każdej płytce paznokcia będzie popisywać gładkie identyczne wzory lub inaczej, jeśli wymaga tego pomysłu. Gwoździe z Photodesign wyglądać znacznie smuklejszy pokryta konwencjonalną lakier, który jest wizualnie zwiększyć masę płytki paznokcia. Ponadto, jednym z niewątpliwych zalet tego typu konstrukcji – brak smugi na powierzchni paznokci i śladów pędzla.
  • kreatywny: Ogromną zaletą Photo Design to wyjątkowa okazja, aby utworzyć rysunek na rysunku, a następnie przenieść go na płytce paznokcia. Technologia druku pozwala umieścić na paznokcie, a nawet bardzo skomplikowanych historii i barwnych kompozycji, które są trudne do doprowadzić do malarstwa.

load...

Rodzaje etykiet do paznokci projektowania Zdjęcie

Photo Design for Nail Art Naklejki są ultra-cienki plastik winylu z jasnego obrazu fotograficznego. Film Projekt całkowicie niewidoczny, to jest mocno przywiera do powierzchni płytki paznokcia, tworząc poczucie mistrzowsko wykonanej ręcznie manicure artystycznego. Podstawą folii rzeczywiście tak cienkie, że wydaje się, że gwóźdź jest stosowany tylko do rysowania. Wygoda i łatwość korzystania z naklejkami może pracować z nimi, nie tylko mistrzami w kabinie, ale także świeckich w domu. Jeśli połączyć projekt fotograficzny akrylowej lub żelowej stylizacji, manicure zadowoli cię bardziej niż trzy tygodnie.

Konstrukcja paznokci stosowany kilka rodzajów etykiet, które są w dużej mierze różnych środowisk i forma:

  • Manicure

Obraz z nieprzezroczystą kolorowym tle, który jest stosowany do większości powierzchni płytki paznokcia. To holistyczne wzór, który zawiera wzór lub zdjęcie. Manicure może być dwojakiego rodzaju: Classic – ten sam obraz jest powielany na wszystkich palcach; mix – stosować różne grafiki, zjednoczeni przez jednego tematu.

  • Pedicure

Identyczne manicure różni się tylko pod względem wielkości i kształtu obrazu. Jak również „manicure” może być klasyczny lub wymieszać.

  • Zastosowanie

Naklejka mniejszy niż rozmiar manicure z przezroczystym tłem. Głównie do rysunku lub jako dodatek do pierwotnego projektu. Dzięki zastosowaniu przezroczystego tła najlepiej nadaje się do dekoracji tunikę.

Jak dla lepszego uszczelniającej etykiecie musi być jeden-pół milimetra mniejsza niż płytki paznokcia, na granicy projektowania Zdjęcie potrzebować dodatkowej dekoracji manicure. Aby ukryć granice rysunku, można użyć kolorowych żeli, brokat, folia, mikropyl, bulonki i innych elementów konstrukcji paznokci.

Fotografia reklamowa Tematy na ograniczone jedynie przez wyobraźnię. Może być tak tradycyjnych kwiatów, motyli i owoców, a także wizerunku bohaterów kreskówek, tajemniczych znaków chińskich, malownicze krajobrazy, zdjęcia gwiazd, oryginalne fotografie, reprodukcje znanych obrazów, wzorów imitujących koronki i Gzhel. Dostosowane etykiety mogą być wykonane z absolutnie dowolnego obrazu, który zostanie kochanką twórczych gwoździ w tej sprawie oraz w nadmorskiej miejscowości, a także poważne spotkanie biznesowe, a „krwawe” stroną w stylu Halloween.

Paznokcie Technologia projektowania Zdjęcie z

Drukarki. Profesjonalne drukarki Nail Art do stosowania na paznokcie palców i pełnokolorowych obrazów najwyższej jakości zdjęcie z rąk mieć rozdzielczość co najmniej 4800 dpi, wyposażona w czujniki w celu określenia wielkości i kształtu płytki paznokciowej może jednocześnie stosować rysunki na pięciu gwoździ, a prędkość drukowania obrazu, gdy nie robi niż 25 sekund!

Przed nałożeniem fotografia reklamowa wykonywana jest manicure lub pedicure. Fotorisunok korzystania z drukarki może być stosowana zarówno naturalnych, jak i na paznokciach Naroscheny, jak również wskazówki. Paznokcie mogą być pokryte przeźroczystym lub kolorowym lakierem.

Bezpośrednio przed wydrukowaniem na paznokciach powlekanych specjalną powłoką odbłyśnik niezbędnych do wzorca jakości mocującego. Gdy powłoka odblaskowych jest suchy, przejść bezpośrednio do druku. Druku, w zależności od modelu drukarki może być wykonane bezpośrednio na jednej lub pięć paznokci. Mocowanie palce na specjalnym podłożu, mistrz umieszcza je w aparacie drukarki. Za pomocą specjalnych czujników zależy od wielkości i kształtu płytki paznokcia, co pozwala na doskonałą zlokalizowanie na paznokcie całkowicie dowolną postać. Po powlekane paznokcie kształtowania wzoru z powłoką ochronną, która pozwoli Photodesign pozycję na paznokciach nawet do dwóch tygodni. Aby usunąć uszkodzenie obrazów gwoździe wystarczy użyć zwykłych zmywacza do paznokci.

Zdjęcie projektowania paznokci w domu

Przed zastosowaniem płyty naklejki paznokci photodesign paznokci należy odpowiednio przygotować:

  • W normalnych manicure w miejscu, gdzie nie będzie naklejkę umieścić biały lakier tła (uczyni to obraz bardziej jasne i wyraziste), albo, w przypadku z zastosowaniem tle żądanej kolorów.
  • Gdy ulepszenia paznokci wykreślić warstwę bazową żelu suszy w lampie UV i usuwanie warstwy klejącej, w tym miejscu, gdzie nie będzie naklejka jako działki tle biały żel i stworzyć tło dla możliwości zastosowania jakiegokolwiek odpowiedniego koloru. Bądź photodesign olśniewająco genialny i spektakularne użyje białego żelu z błyskotki, złotym lub srebrnym piaskiem.

Etykieta „manicure” CUT w postaci prostokąta lub kształt gwoździa. Należy zauważyć, że dla lepszego naklejki cięcia uszczelniający musi być połowa milimetr mniejsza niż płytki paznokcia. Aby oznakować gładko i bez ugięcia położył się na paznokciu, od góry i od dołu można zrobić kilka małych nacięć. Aplikacja jest cięty wzdłuż konturu na rysunku, ale jeśli jest to małe zagłębienie – nie przerażające: Po zastosowaniu tła paznokci jest niewidoczny.

Z pomocą igieł, ostrymi nożyczkami lub własnymi paznokciami delikatnie oddzielić etykietę od podłoża. Po uzależniony etykiety krawędzi, igła i kleszcze ostrożnie przenieść go do paznokci. Nalepki, w razie potrzeby, mogą być zanurzone w kleju (w zwykłym manicure) lub żelu (z ulepszeń paznokci) – jest mały trick pozwoli etykiety łatwo przesuwać się na powierzchnię paznokcia, co daje nam możliwość, aby go umieścić tak, jak chcemy. Jeśli nie są zmarszczki, muszą być dokładnie rozłożone. Tę samą procedurę powtórzono dla wszystkich paznokci.

Kiedy wszystkie paznokcie być naniesiona na warstwę z obrazem, powinny być one pokryte warstwą lakieru (w przypadku zwykłej lub manicure) cienką warstwą żelu (przy wydajności). Aby przedłużyć żywotność manicure Photo Design może dodatkowo obejmować warstwę utrwalacza. Przed nałożeniem lakieru nawierzchniowego lakieru i szczeliw rysunek cekinów krawędzi lub dopasować kolory.

Przy budowie po zamontowaniu żel w lampie UV do paznokci umieszczone na innym cienką warstwą żelu i zaczynają się ukryć krawędzie dekoracyjne zdjęć brokat, folia, Bulonki, past, formowanie, piór i innych elementów konstrukcji paznokci. Można udekorować sam rysunek. Po tym, paznokcie nałożyć warstwę żelu rzeźby, wytwarzają obpil i rysunek, a następnie zakończyć proces stosując żel mety.

Film: Jak przykleić obrazów na paznokcie

load...