Zbuntowany Duch: twoja droga do utraty wagi

Zawartość

Szczerze mówiąc, czasami przeraża mnie numer, „przydatność nowych produktów” i „innowacyjnych technik”, oferowanych konsumentowi masowej. Dokładna liczba „książka” diet obecnie obliczyć nie powiodła się, a nawet naukowców. Będąc na wakacjach byłam w centrum dzielnicy z liczbą ludności około 1000 osób i … księgarni-sklepu w centralnym placu. Więc publikacja z serii „jeśli chcesz schudnąć – to innowacyjne techniki Masza Ivanova” naliczyłem aż 20. Chociaż książek o ogrodnictwie, która, nawiasem mówiąc, jest bardzo popularne w naszym okręgu – tylko 8. W rzeczywistości istnieje tylko jeden zły – informacja oferowane zupełnie inna jakość, i „brute force” może przejść przez całe życie. Przeciwnie, nawiasem mówiąc, pełne trudności i nie naprawdę, szczerze mówiąc, idealna waga. Chcesz powiedzieć w tajemnicy? Czy odwrotnie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Każdy szuka nowych metod odchudzania

Przyjaciele, w ciągu ostatnich 20 lat pojawiło się kilka obrotów w trójboju siłowym, 2 – w podnoszeniu ciężarów, jeden – w fitness masowej, milion – w dietetyce i audio – w metodzie odchudzania. Nadal musisz jeść mniej, niż wydać. Naukowcy generalnie zgadzają się tylko z faktu, że wszyscy jesteśmy różni. Ktoś potrzebuje ścisłego nizkouglevodka czuć się napady głodu, ktoś – ważki porcja owsianki na wodzie, tak aby nie „tępy”, Niestety, przez cały dzień. Możesz napisać kilka buzzwords takie jak „bułka z dietą lub zgodności”, „tempo utleniania węglowodanów”, ale prawda jest taka, jak zawsze, będzie, nie tam, gdzie go szukać.

Przestań podążać za trendami – uważać na swoje zdrowie. Stopniowo, dowiesz się, jak zbudować dietę tak, że głodne i nie może chodzić, i kalorii, aby zaoszczędzić energię i utrzymać poziom.

[Powrót do spisu treści]

Każdy chce, aby przyspieszyć metabolizm

Użyj „Metaboliki” lub „trening metaboliczny” mocno przesadzone. A jeśli cynicznie – dla Ciebie to będzie zero, jeśli nie wiem, jak squat, push-upy, które mają być zaostrzone, Pull staje i upuść na lonży na przedniej nogi. Nie szukaj „najbardziej skutecznych ćwiczeń siłowych dla metabolizmu.” Znajdź przynajmniej tych, które można zrobić 3 razy w tygodniu przez godzinę bez braków, błędów i cierpienia.

load...

Przestań szukać najskuteczniejszą trenplan – wszystkie są świetne, ale trzeba się dostosować do ich poziomu

Rozwoju [Powrót do spisu treści]

Wszystkie są pasjonatami „superkardiomashinami” i nowych symulatorów

Nie ma jedna maszyna, która stałaby serce działają lepiej niż bieganie lub chodzenie. Wszystkie „wodotryski” są, w najlepszym razie, na usunięciu obciążenia off stawów, aw najgorszym – do pompowania pieniędzy z portfela. Kup domowy cardio po prostu w nieskończoność spierać się z sąsiadami na temat „knock na dachu” i powiesić rzeczy na nim nie warto.

Zatrzymuje się nawet myśleć o tym zakupie, jeśli nie można zmusić do banalnej spacer przez pół godziny dziennie. Każdego dnia. Jeśli nie możesz – masz długie stały cardio po prostu nie mieści się psychicznie. Gdzie indziej.

[Powrót do spisu treści]

Wszystko idzie do klubu fitness

Miałem moją drogę, chciałbym mieć zamkniętą połowa z nich „Dekret-batyuschki króla.” Niewykwalifikowanych instruktorów, duszne pokoje, i … kompletna niezdolność do nauczania klienta, aby przejść prawidłowo. W rezultacie, wszystkie działają „wewnątrz przysiadu kolana z kijem i przejść do kroku na palcu jako przeboju” I nic dziwnego, że problem zaczyna się od stawów, urazów i innych kłopotów.

Przestań być przeciągnięty do miejsca, w którym niczego nie uczą. Sprawdzić instruktorem, a nie klubu. W budynku najfajniejszych osób niewykwalifikowanych i niekompetentnych może po prostu pracować ze szkła i betonu. W piwnicy najbrudniejszych biegunach może odnaleźć dziadka Aleksiej Pietrowicz, który dostarczy Państwu ten sam przysiad dla 2 klas. Wyszukiwanie sprzętu.

[Powrót do spisu treści]

Wszystko naśladować modele i osobistości

Jeśli chodzi o mnie osobiście, ja osobiście nie inspirować kobiety, którzy myślą tylko o tym, jak „przebić człowieka”, „siedzieć na diecie” i „przejęcia opaleniznę.” Niektóre z tych gwiazd sprawiają, że najbardziej trwałe wrażenie ludzi kojarzy się wyłącznie na wyglądzie i walczących z własnym ciałem w nierównej walce i autodestrukcyjne.

Osobiście, jestem szalenie wdzięczna osobie, która nie jest w jeden piękny moment w moim życiu dźgnął palcem na mnie i powiedział: „Ale dziewczyna nie skakać od stopnia, ale tylko podnosić ciężary, istnieje inne geny.” Szukasz wzór do naśladowania? Poza pojawieniem się na pań Loop mają, co najmniej, więcej sportowców i naukowców, w końcu.

[Powrót do spisu treści]

Każdy chce być cienkie

Na Zachodzie, nawiasem mówiąc, są teraz starać się być silna, że ​​nieprofesjonalne wydajność nie mniejszą dostarcza problemem niż „być cienka.” My dziewczyny zamarivayut się na śmierć z „pistoletu” uporczywego braku miesiączki i wzrostu w całym organizmie, mają – zatrenirovyvayutsya stale ciepła i obrzęk całego ciała, w połączeniu z połamanymi stawów i więzadeł rozdarty.

Starajcie się, być może, zdrowy i harmonijnie rozwijać. I siła, nawiasem mówiąc, efekt uboczny harmonijnego rozwoju. Zawiera normalny procent, reszta sporo optymizmu i dobrego odżywiania.

[Powrót do spisu treści]

Wszystko podejmować żadnych Suplementy diety

Biorę multiwitaminy i łyżkę oleju z nasion lnu w godzinach porannych. Tabletochki „zmusić”, a nawet kreatyna monohydrat nie zaakceptować. Co więcej, wydaje mi się absurdalna idea wkuwania kofeinę, przykro mi, trendy spalacz tłuszczu, tylko do 20 gramów lżejszy niż rywale. I wybacz, kręcąc o amplitudzie 2 razy więcej.

O Suplementy pisać artykuły, sprzedaży swoich trenerów i lekarzy, ale to nie znaczy, że są one potrzebne. Nie rezygnuj z dobrej staromodny jedzenie – może dać swoje ciało większość potrzebnych materiałów. Ale odbiór błędnie wybrany „chemia”, a nawet „ekstrakty naturalne” – kilka zupełnie obcych problemów.

Wszystkie mniej lub bardziej przyzwoitych projekty zostały zbudowane przez ludzi, którzy byli w stanie znaleźć swoją drogę. Więc utraty wagi z ZOZhem – wziąć schemat, zmień go dla siebie, a w każdym razie nie brnąć w głównym nurcie tylko dlatego, że „każdy robi to”. Przez całą drogę, tegoroczny masowo poszedł do jogi w powietrzu. I radzę najpierw jak hatha jogi, istnieje co najmniej skumulowane bazowej. Wydaje motywacyjny mowy może być pouczające, aby zakończyć. Masz pomysł – zobacz gdzie chcesz, nie tam, gdzie wszyscy są zbierane, a na pewno znajdziesz.

Elena Selivanova

load...