Zbiór wyobrażeń o ćwiczenia dla kobiet w ciąży

Zawartość

Och, to po prostu nie pisać o ciąży i pierwszego roku życia w Internecie. I nie powinno -To wystarczy dla dwóch osób, a reszta łóżko – najlepszy przyjaciel kobiety i nagle trenował przed ciążą zdrowy sportowiec trzeba rzucić wszystko i udać się na spacery, spacery … O ćwiczeń przed i po urodzeniu robią wszem i wobec. I dobrze, jeśli nawet na podstawie artykułów dobrych zagranicznych źródeł medycznych. Osobiście był dużo bardziej wstrząśnięty omówić zdjęcia dziewczyn z serwisu CrossFit Mom. No, powiedz mi, dlaczego ludzie uważają ważne w surowej postaci agresywnej zapisać wszystkie cenne opinie i dzielić się swoimi doświadczeniami w ciąży przerażająca, koszmar przybierania na wadze, i pamiętaj, aby obiecać każdemu, kto trenuje w miesiącu urodzenia nie jest zbyt zdrowe dzieci? W ogóle, potępienie nie konstruktywne, ale nie jest celem „kawałki złudzenia”, które piszą o ciąży treningu.

load...

W RuNet, ćwiczenia dla kobiet w ciąży są ruchy ciała niskiej skuteczności stopu w przestrzeni z jasne, co spowodowane zakazy. I tak, ten post nie udawać encyklopedyczna, i nie stanowią planów szkoleniowych w trybie zaocznym.

[Powrót do spisu treści]

Powinien zamknąć ten sport, gdy tylko dowiedział się o ciąża

Regularne sportowych lub treningu fitness powodować szereg mechanizmów adaptacyjnych. W szczególności, to są zwykle niższe niż poziom cukru nie-sportowców, bardziej efektywne wykorzystanie tlenu i ogólnie, bez regularnego obciążenia, raczej czują się gorzej, a nie lepiej.

Gdy dowiedział się, że nie powinno się rezygnować ten sport i mieć normalną, odpowiednią do ginekologa. Nie babci ubiegłego wieku, który jest przekonany, że trzeba wkleić na wełnie i położyć je wszystkie 9 miesięcy, rozprasza tylko do jedzenia. A nie do ciotki, która powie, że w ciągu 30 lat za późno, aby rodzić, a tam jest tylko otynkowane wełny …. Jeśli brak nieprawidłowości nie, można polecić program treningowy. Najprawdopodobniej nie będzie dźwiganie ciężarów i wysokie skoki, ale umiarkowane cardio, średnich obciążeń elektroenergetycznych i ćwiczenia rozciągające – woli.

load...

Ogólnie rzecz biorąc, aktywność fizyczną, zdrowe kobiety nie powinny niczego z tego, że piszą dla tych, którzy mają historię 30 lat swojej sofie i mają słabe zdrowie czytać.

[Powrót do spisu treści]

Użyj „dopingu”

Prawną. Jeśli jesteś zaawansowanym fitnessistka zdrowia, może być bardzo zaskoczony przez kilka pierwszych miesięcy. „No, gdzie” przestają być chory wszystkie stare urazy. Poprawia wytrzymałość. Nie jest jasne, gdzie wskaźniki energetyczne. Ale ciąża – nie jest czas na ustawienie rejestrów osobowych, oraz czasu, aby zachować zdrowie.

Nie należy stosować w pierwszym trymestrze, aby napodnimatsya zmęczony działa w rezerwie, a nie milion brzuszków do druku. Wiesz, „doping prawne” nie będzie trwać wiecznie, a jeśli ich goofy wyczyny na polu w siłowni przyczyną przetrenowania, można „kłamstwo”. W najgorszym tradycji niezdrowe która odbyła ciąży.

[Powrót do spisu treści]

Konieczne jest, aby zrobić dużo cardio

Ogólnie rzecz biorąc, to lepiej nie podnosić tętno wyższa niż 150 uderzeń na minutę (140 Zalecenia starsze mechanizmy ACSM). Twoje tętno i tak uczenia się i przeciążenie mięśni nie powinien być w domu. Najgorsze wersja „ciąży” Szkolenia – to uruchomienie codziennie przez wiele kilometrów i „szukać” pływanie lub jakiś inny trening wytrzymałości tlenowej.

Uzyskaj zalecenia dotyczące progu załadować profesjonalną kardiolog. Są to indywidualne, ktoś zbliży standardowe 200 minut w tygodniu, ktoś musi być ograniczony do 90 minut.

Ale policja, z drugiej strony, pozostają na dość przyzwoitym poziomie, a podejmowane w dziedzinie bezpieczeństwa (i, o zgrozo, w nikczemnych symulatorów zasilania zamiast hantlami w niektórych przypadkach) nie przyniesie szkody. Unikać technicznie skomplikowanych ruchów, które zagrażają utratę wagi i zmniejszenie ciężaru pocisku. Unikać przystanki i ćwiczenia z pozycji leżącej od drugiego trymestru ciąży.

[Powrót do spisu treści]

Jest to konieczne, aby pociąg w domu pod

Wideo. Zazwyczaj jest to sprytny argument, bo kobieta w ciąży de niewygodne angażują innych ludzi w społeczeństwie. W praktyce zazwyczaj odwrotnie – niewygodnie siedzieć w czterech ścianach, przerywane jedynie forach ciąży i spraw wewnętrznych. Nowy obraz ciała nie wydaje się tak okropne i straszne, jak ludzie piszą o nim. Wręcz przeciwnie, z początku ciąży jest zwykle „puścić” na jakiejś niedoskonałości figury i dyskomfort przed pójściem do siłowni lub klubu nie powstały.

Generalnie, ciąża – najgorszy czas dla kręgu amatorów sportów, które można myśleć. Nawet doświadczeni sportowcy stanowią naruszenie art prostu dlatego relaksyny działa na więzadeł i życie „na poprawę jakości” każdy twój ruch. Teraz wyobraź sobie, że zostały pobrane żadnego vidyushku naprawdę nie wiem jak to zrobić na nim jest pokazany w normalnym stanie.

[Powrót do spisu treści]

Konieczne jest przeprowadzenie szkolenia dla odchudzania

Teza świata tych, którzy dążą do perfekcjonizmu. Większość ćwiczeń odchudzających nie nadają się do ciąży, tylko dlatego, że znacząco zwiększa częstość akcji serca. Więc lepiej jest zapomnieć o VIITe. Nawet tzw CrossFit w ciąży, a on jest bardziej ukierunkowana na utrzymanie zdolności motoryczne, wzmacniają mięśnie potrzebne w czasie porodu, a całkowity czas działania wytrzymałości i siły, ale nie zdolność do pracy w trybie wysokiej intensywności.

Oczywiście, można to zrobić, na przykład, ciała baletu swojego ulubionego filmu, ale pamiętaj, aby umieścić monitor pracy serca. W każdym impulsie rośnie, patrząc na coś mniej intensywny.

[Powrót do spisu treści]

Jest to konieczne, aby pociąg intuicyjny

To nie jest przestępstwo, ale niektórzy ludzie instynktownie chce „pile up” w taki sposób, aby iskry spod buta spadła. I te kobiety znacznie więcej niż reprezentują autorów artykułów w Internecie.

Teza, należy rozumieć w pewnym zakresie. Jeśli czujesz dyskomfort, ćwiczenia mogą i powinny zostać zakończone. Ale jeśli czujesz, że jesteś gotowy do uruchomienia 40 km w upale, i jako taka też jest jeszcze lepiej, aby nie zabrakło. I głęboko podsed Nie wchodzą do każdej powstałej intuicyjny pożądania.

[Powrót do spisu treści]

W pierwszym trymestrze ciąży, konieczne jest, aby przejść do sesji grupowych w Klub

Teza nie może być prawdą tylko dlatego, że mają bardzo różne kluby i lekcje grupowe. Większość zajęć koncentruje się na tym, że znacząco zwiększa częstość akcji serca. I dlatego nie są odpowiednie dla kobiet w ciąży. Istnieją wyjątki, oczywiście, ale po całym tym czasie lepiej jest trzymać się indywidualna praca z trenerem, certyfikowanym go w tej dziedzinie sprawności i nie spróbować mojej mocy, aby udawać, że nie jesteś w ciąży, czują się dobrze, a może wyzwolić saykl do 40 km / godz.

Ogólnie rzecz biorąc, każda droga do sprawności powinien być pewna równowaga pomiędzy „sensie ciała” zdrowym rozsądkiem i zaleceń lekarskich. I tak, wszyscy jesteśmy różni, i potępiają kobiety ciężarne wykonujących ćwiczenia jogi lub jogging, tylko ludzie mogą całkowicie ignorować czynnik fitness i sportowym doświadczeniem. Zazwyczaj te głosy są słyszane z ulubionej kanapy. Więc jeśli chodzi o ciebie osobiście, po prostu nie zwracać uwagę.

load...