Zażółcenia na oczyszczonej włosów: Jak pozbyć?

Zawartość:

Blond włosy różnorodne odcienie są zawsze w modzie – to rodzaj classic. Całkowicie kolorowe smugi lub włosy – nie ma różnicy, w każdym razie, kolor zawsze sprawia, że dziewczyna bardziej atrakcyjny, tajemniczy i kobiece. Istnieje jednak jeden problem, który przysłania wszystkie uroki blond włosy – zażółcenia. Bardzo często barwienia w jasnobrązowy, odcienie pszenicy prowadzi do takiego rezultatu. Aby dowiedzieć się, jak usunąć zażółcenia z rozjaśnionych włosach i zapobiec dalszej dzisiaj taki problem i porozmawiamy.
Powrót do spisu treści

load...

Zapobiega powstawaniu żółknięcia na włosy

Oczywiście, łatwiej jest uniknąć wygląd żółty, zamiast go pozbyć. Ale jak to zrobić? Najlepiej jest, aby właściwie przygotować się do procesu klarowania i zminimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia nieprzyjemnego żółtym odcieniu. Pierwszy krok – jest ocenić ogólny wygląd włosów. Jeśli twoje włosy są podatne na pękanie, sucha, a na przekroju, a następnie przed nimi w celu wyjaśnienia, jest to niezbędne do przeprowadzenia skomplikowanych procedur odzyskiwania – pomoże to uniknąć katastrofalne skutki w przyszłości. Aby to zrobić, należy użyć maski medyczne oraz odżywki, spraye i szampony. Najlepiej jest zakupić takie produkty w aptekach.

Nie zapomnij, że jeśli pacjent niedawno przebył Perm, lepiej jest poczekać trochę wyjaśnień. Włosy doświadczył pewnego rodzaju stres, po której będą potrzebować czasu, aby odzyskać. Dosyć trzy do czterech tygodni. Zamiar rozjaśnić włosy, uwzględniać ich naturalny kolor. Generalnie, farbowane włosy rozjaśnić dość trudne – prawdopodobieństwo, że staną się żółte lub czerwone, jest zbyt wysoka. Bardzo ważne jest, aby skonsultować się z fryzjera i zobaczyć, jaki rodzaj farby jest potrzebne zwłaszcza w Twoim przypadku.

Teraz na zasadach wyjaśnienia. Farba jest wpierw do strefy potylicznego, ponieważ to właśnie zabarwienie jest mniejsza niż w innych obszarach. Po tym plamę środkowej części głowy, ale whisky i Wybuch – na końcu. Jeśli jesteś właścicielem rozjaśnić włosy, zastosować farbę, tak szybko jak to możliwe. Pamiętaj, że malowanie powinny być wykonywane w regularnych odstępach czasu do głowy nie dostać „spotted”.

Zwykle, pierwiastki są przetwarzane dwadzieścia minut, po tym jak środkowa część główki jest barwione. Tak jest w przypadku, gdy oświetlenie jest wykonywana po raz pierwszy. Jeśli jest to powtarzane, pierwsza farba korzenie, a następnie resztę włosów. Nie trzeba malować twardych korzeni – są silnie uszkodzony, jeśli narażone na nadmierne oświetlenie. Po tych prostych wskazówek, należy zabezpieczyć się przed żółknięciem na włosy.

load...

Również ważne i dobór odpowiednich narzędzi do rozjaśniania lub barwienia. To nie jest warte oszczędności. Jakość farby jest zależne od wielu czynników, z których pierwszy – producent wyrobów kosmetycznych. Wolą profesjonalnych marek, nie tanie kosmetyki nieznanego pochodzenia. Ponadto musimy pamiętać, że środek czyszczący barwę tylko włosy, ale farba przeznaczona jest do jednoczesnego odbarwić włosy i nadać im niezbędnej odcień. Obecnie w sprzedaży są również specjalne toniki, którego głównym zadaniem – aby pozbyć się włosów z żółknięcie po wyjaśnienia.


Powrót do spisu treści

Etapy rozjaśnić włosy zabiegi

Spójrzmy teraz, jak prawidłowo przeprowadzić rozjaśnienie włosów, jak to zależy również od wyniku końcowego. Głównym rada – nie myć pasków przed malowaniem. W procesie wprowadzania do odstojnika włosów podzielić na cztery części. Pierwszy rozstanie – od ucha do ucha, drugi – od środka czoła do połowy szyi. Rozjaśniacz głównie nanosi się na głowę, jak omówiono powyżej. Po tym, nakładania farby na wszystkich rozstania. Whisky i obszar powyżej osadnika czoło jest lepiej umieścić na końcu barwienia, ponieważ są bardzo cienkie i słabe włosy, które szybko sprecyzować.

Im grubsze, gęstsze i grubsze włosy, tym mniejsza powinna być zamki, które stosują środki rozjaśniające. Pozwoli to makijaż moczyć w każdych włoskami. Inaczej wybarwieniu się nierówna. Jeśli rozjaśnia po raz pierwszy, należy najpierw zastosować do mycia na samej włosy, aby wytrzymać namalować dwadzieścia pięć minut, a następnie umieścić go na korzeniach (dosłownie trzy centymetry) i przytrzymać przez kolejne dziesięć czy piętnaście minut. Starają się malować najniższe końce włosy, więc nie wysychają i wychłostać. Rozjaśnia włosy nie częściej niż raz w miesiącu.


Powrót do spisu treści

Pozbycie zażółcenia

Jeśli zażółcenie nadal objawia się, konieczne jest, aby wiedzieć, jak sobie z tym poradzić. Pierwszy sposób – jest użycie specjalnego szamponu, który jest ze względu na składniki w jego skład pozwala usunąć z włosów nieprzyjemnego żółtym odcieniem. Ten szampon łączy zarówno funkcję i szampon i tonik. Twoje zadanie – aby wybrać odpowiedni odcień środka barwiącego.

Aby osiągnąć maksymalny efekt, dobór tonik nie jest zbędny skonsultować się ze specjalistą. Są chwile, kiedy trzeba usunąć żółty kolor z włosów na ciemny kolor, ale to samo stało się z blond włosy jest znacznie trudniejsze. Możesz dodać tonowanie szampon do faktu, że użyłeś wcześniej. Część – 1: 3. Taka kompozycja jest bardziej miękki i trzeba zachować je tylko kilka minut.

Fryzjerów doradza przy wyborze szamponu tonowania zatrzymać wybór na takich odcieniach jak perły lub popiołu, – są one najbardziej naturalne. Nie zapominaj, że i przesadzić ten szampon nie warto, w przeciwnym razie włosy staną się jeszcze bardziej dziwny, nienaturalny odcień.

Istnieją środki zaradcze ludowe, które sprawdziły się nie gorzej niż profesjonalnych kosmetyków. Miód maska ​​- pierwsza opcja. Trzeba tylko jeden składnik – miód. Wybierz fałszywe lub kwiat. Miód jest nakładany na włosy przez dziesięć godzin, więc wskazane jest, aby przeprowadzić tę procedurę, w godzinach wieczornych, tak, że masz dużo czasu – w godzinach porannych można zmyć miód. Na głowicy założyć nasadkę z polietylenu. Pomijając fakt, że miód sprawia, że ​​jest możliwe usunięcie żółknięcie, wzmacnia strukturę włosa, dzięki czemu błyszczące i miękkie.

Pozbyć się żółknięcie może być i za pomocą skórki cebuli. Jest to konieczne, aby przygotować wywar o stosunkowo wysokim stężeniu. To, jak w pierwszym przypadku, nakłada się na włosy i pozostawić na całą noc. Nie możemy powiedzieć, że to narzędzie radzi sobie z żółtawej sierści, jak szampon lub miodu; Jednakże, jeśli problem nie jest zbyt poważny i niewielkie żółknięcie, skórki cebuli pokaże swoje działanie.

Ponadto, korzystne jest kilka razy w tygodniu po umyciu włosy lub konwencjonalne farbowanie szampon przemyć pomocny i wzmacniającą rosołu rumianku. On rozjaśnia jak malowane i naturalne pszenicy lub jasnobrązowych włosach, nadając jej zdrowy połysk, miękkość i jedwabistość.

Jak widać, pozbycie żółtych włosów nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Ale łatwiej jest uniknąć problemów niż potem próbować pozbyć się go w każdym calu. Dbanie o włosy i nadając im właściwą i kompetentną kompleksową opiekę, można osiągnąć, że blond włosy zawsze będzie obiektem podziwu innych!

load...