Zazdrosny mąż, jak z nim walczyć

Zazdrosny mąż …. Jak często zdarza się to nawet w naszym rzekomo wolni od konwencji czasu! Co zrobić, darmowe lub non-free maniery i zazdrości – niezniszczalną jakość nieodłączne w prawie każdej ludzkiej istoty. Nie, nawet ktoś tak: zazdrosnego ulubionych lub ulubionych – tak kocha. Ale kiedy zazdrość wykracza poza wszelkie granice i szalejącej potoku emocji mogą również udać się do ataku, może tu być żadnej radości. I agresja przerażony jedna żona żona może się zastanawiać: Mam zazdrosnego męża, jak z nim walczyć?

load...

I rzeczywiście, jak walczyć i czy walczyć w ogóle? Zobaczmy, co jest podstawą charakter męskiej zazdrości i co można zrobić, aby zmniejszyć do minimum.

Charakter męskiej zazdrości

Niektórzy ludzie uważają, że mężczyźni są zazdrośni, bo jest bardzo boi się utraty kobietę, którą kocha. Jest to częściowo prawda. Wszyscy jesteśmy trochę zazdrosny, i wszyscy boją się utraty kogoś bliskiego. Tylko ktoś w stanie kontrolować swoje emocje i potajemnie zazdrosny, inni otwarcie deklaruje (często zupełnie bezzasadne) podejrzenia. W zasadzie, zazdrość nieodłącznym elementem ludzkiej genetyczne i zniszczyć go całkowicie niemożliwe. W tym samym czasie kobiety i mężczyzna zazdrości innym charakterze. Z zazdrości kobiecej, nie będziemy rozmawiać. Chodzi o naturze męskiej zazdrości.

Generalnie zazdrośni mężczyźni można podzielić na dwa rodzaje. Po pierwsze – są to ludzie z poczuciem niższości, a drugi – z uczuciem zazdrosny o utracie kontroli nad obiektem. W pierwszym przypadku, mężczyźni potrzebują stałego poczucia, co znalazłeś, życzenie, a więc jest na tyle cenna. Mam wrażenie, że może jedynie ze stabilnym życiu seksualnym z kobietą którzy woleliby inną nazwę tego człowieka. W drugim – A mężczyzn liderów, zwycięzców, dla których przegrana jest niedopuszczalne.

Dlaczego są zazdrośni, nawet w przypadkach, gdy kobieta wierna oczywiste? Często sami mogą zmienić zazdrosny i zwykle przypisują to samo zachowanie ukochanej. Często zazdrość wynika z obawy, że kobieta może znaleźć człowiek młodszy, ładniejszy, silniejsza, bogatsza, i tak dalej. Tacy ludzie nie są pewni swojej żywotności społecznej i fizjologicznej. Jeśli chodzi o mężczyzn, przywódcy, wierzą kobiecie swoje trofeum, aby dać każdemu, kto nie zamierza.

load...

„Dobrze, dobrze” – mówi jedna z kobiet – „Wszystko to jest zrozumiałe, ale tutaj jest mój mąż jest bardzo zazdrosny Jak żyć z nim ..?”

Życie z zazdrosnego męża

Zazdrość męska w normalnych dawkach jest nawet przyjemne. Jednak zbyt zazdrosny mąż – to duży problem dla kobiet. Wszystko rozpoczyna się zwykle z małych rzeczy. Pierwsza żona wydaje się być zainteresowany dorywczo niż obecnie zaangażowane w jego lepsza połowa, gdzie i który był, i tak dalej. Potem przypadkowo spotkać ją z pracy. Czy męski personel dowiedzieć się, który z nich jest jedno, które są mniej lub bardziej atrakcyjne, kontaktowy ktoś, kto tego nie robi. Wszystko. Dosyć. Już możemy spodziewać się od tego człowieka niekontrolowanych ataków zazdrości. Zwłaszcza jeśli mieliśmy czelność powiedzieć mu o swoich poprzednich związkach.

Jeśli z jego zazdrosny małżonek nie może sobie poradzić, jego żona z trudem. Nie tylko, że jej mąż, a następnie każdy jej ruch i skandali o każdy szczegół, ale również pojawia się z różnych wymówek dla skandalu. A potem, jak się masz jakiekolwiek ołów, reszta nadal nie będzie. Nawet jeśli żona będzie bezvylazno siedzi w czterech ścianach, przesadnie zazdrosny mąż zazdrosny jej kota. Taka jest pozazdroszczenia los …

Wydawałoby się, że to, co może być prostsze – Rozwód zazdrosny. Oraz pkt. Dziś, rozwód – to nie problem. Nie zawsze jednak, problem ten jest rozwiązany tak łatwo. Często żona wciąż kocha jej zazdrosny-Błogosławiony, a rodzina ma dzieci, adorując ojca. Czasami kobiety uzależnione finansowo od męża i lęki pozostają ubogie. A czasami boi się go i, w rzeczywistości zazdrosny, tracąc przedmiot ich zazdrości, może stać się niewykonalna.

Najbardziej irytujące w tej sprawie jest to, że często żona długo pod ciągłą presją psychologiczną zazdrosnego męża, traci pewność siebie i zdolność do samodzielnego działania. Stają się niezdecydowani, nieufni, znany w ich pojawienie się domyślić depresję i czujność. Bezpodstawne podejrzenia męża, jego chęć poniżenia i zniewagi inspirować kobiety przekonany, że jest to naprawdę nie ma sensu nikomu, i zostaną utracone bez niego. Niestety, biedactwo często rzeczywiście szczególną atrakcją, sprytna i, w razie potrzeby, dość popularne wśród mężczyzn.

Są też kobiety, które próbują zemścić się na męża dla bezpodstawnych podejrzeń i obelg przy pomocy prawdziwej zdrady. Podobnie jak ja nie powinien mieć wszystko, być może cierpieć! Teraz jednak będzie za nic! Muszę powiedzieć, że odbiór jest bardzo niebezpieczne. Małżonek może dowiedzieć się o tej zdradzie żony, a kto wie, co to jest potem w sklepie dla niej. Ponadto, połączenie z boku kobiety jest często związane z innymi problemami. Niechciana ciąża, na przykład, lub chorobą przenoszoną drogą płciową, jeżeli komunikacja losowo. I stała kochanka być ryzykowne. Człowiek może się przywiązać do kobiety i pokazać jej swoje prawa. I dobrze, jeśli ona nie ma nic przeciwko temu, aby skojarzyć go z jego życia. A jeśli nie?

Jednym słowem, problemy, problemy, problemy … Jak to możliwe?

Bardzo zazdrosny mąż. Jak się zachować

Tak, to bardzo zazdrosny mąż – to ogromny problem. Od kochającego i łagodnym człowiekiem, którego od razu może stać się ich znienawidził, i bardzo niebezpiecznym człowiekiem. I moc zazdrości często nie zależy od mocy miłości lub dostępności realnym przeciwnikom. U mężczyzn może wystąpić tylko z powodu zazdrości o innego człowieka, z powodu niezadowolenia z życia seksualnego, z powodu braku realizacji w życiu, poczucie własności i tak dalej. Po tym wszystkim, są one często zazdrosny o ich żony nie tylko innych ludzi, ale także do jej przyjaciół, dzieci, rodziców, nawet dla zwierząt domowych. Żona powinna należeć tylko do niego i do tego stopnia!

Zazdrość jest niebezpieczne, ponieważ jest w stanie pozbawić człowieka rozumu, by zmieść wszystko na swojej drodze i naciśnięciu na zupełnie niewłaściwych działań. Dlatego też, jeśli mąż jest zazdrosny też, najlepszym rozwiązaniem będzie nadal się z nim rozstać. W przeciwnym razie może się zdarzyć, gdy w kłopoty. Jednakże, jak już powiedzieliśmy, że nie zawsze jest to możliwe, aby zostawić. I nie zawsze jest pożądane, gdyż zazdrosny, mogą mieć wiele zalet. Ale zazdrosny, tracą głowy, przestać myśleć, a są takie, które nigdy nie pozwala na normalny. Cóż, co mogę zrobić … to tylko dostosować!

W jaki sposób? Jak żyć z zazdrosnym mężem? Na początek spróbuj po prostu spokojnie porozmawiać z nim na pierwszy znak agresywnych przejawami zazdrości. Można tłumaczyć, że my też często jest zazdrosna, ale nie pozwolimy sobie na takie wybryki. A poza tym, że jest złoto, najbardziej dobre, a my należymy do niego samego. Jednak czasami, jeśli współmałżonek jest pobudliwy i emocjonalne, a rozmowy nie są wymagane. On odchodzi, świadomi tego, co zrobił, a wyrzuca się za to, co zrobił. W tym przypadku można po prostu zazdrosny o wiernym zwierzakiem i tłumaczyć wszystko w żart.

Ogólnie rzecz biorąc, aby poukładać z mężem i próbuje udowodnić coś do chwili, gdy w środku szalała wulkan zazdrości, w każdym razie niemożliwe. Nawet spokojny i opanowany człowiek w takim stanie może wyjechać za granicę. W takich chwilach ludzie tracą poczucie sumienia, współczucia i sprawiedliwości. Dlatego też, jeśli mąż nagle eksplodowała, posiadana przez zazdrość, to lepiej milczeć, albo po prostu starają się wymyślić, przytulić uspokoić. Często pomaga łasica o wiele więcej niż próbą usprawiedliwienia.

Małżonkowie zazdrośni mężowie są zawsze na beczce prochu. Może wybuchnąć przy najmniejszej prowokacji, i bez przyczyny, too. Więc o wszelkich flirtuje z innymi mężczyznami, o wszelkich rozmowach o nich ani o swoich ostatnich przygodach, nawet w tonie żartobliwym, i mowy być nie może. Nawet jeśli twój małżonek początkowo utrzymać swoje emocje, będzie oszukiwać siebie i wściekłości, prędzej czy później wybuchnie. Jego lampa błyskowa nie może być podobna do zazdrości – mój mąż zacznie się przyczepić potraw umyte, a nie przyszyte guziki, solone niewystarczająco zupy i tak dalej. Powinien twierdzą wierni złość, a nie po prostu trzymać. Więc ostrożność, ostrożność i jeszcze raz ostrożność.

Na ogół starają się radzić sobie z nadmierną gorliwością bezużytecznego męża. Można spędzić wiele wysiłku i energii, ale wynik nie będzie. Nawet jeśli kobieta staje się święty mąż zazdrosny powodem do zazdrości zawsze znaleźć. Spośród tu sam – ma mieć szczerą chęć zmiany. I za to, że przyczyną takiego niepohamowaną zazdrość. O niewierne żony nie mów. W odniesieniu do nich gorliwości uzasadnione. Jeśli żona jest prawda, ale mój mąż wciąż nie może się kontrolować, to powodem tego. Co to jest? Zwątpienia? własnych uczuć, dążenie do władzy? Obawa przed utratą kobietę swojego uczucia bezwartościowości, bezużyteczności? Wystarczy znaleźć przyczynę i rozwiązał węzeł.

Jeśli Wybuch zazdrości działania człowieka przejść wszelkie granice, bądź ostrożny. Są szanse, że człowiek z problemami psychicznymi. A to wymaga odpowiedniego leczenia. Bo nie może poradzić sobie sami ze swoimi wybuchami gniewu, nawet nie wiedząc w spoczynku, to staje się niebezpieczne dla bliskich. Nie potrzebują już pomocy terapeuty.

Uczucie zazdrości w ogóle nielogiczne. Kiedy prawdziwie kochać osobę, to dlaczego denerwują, organizujemy je i skandale boli? A jeśli się nie podoba, to dlaczego wszystko jest zazdrosny o kogoś innego? Tak, jeśli mówimy o prawdziwej zmiany w rodzinie, nie bądź zazdrosna bardzo trudne. Potem to boli. Bo to jest nienaturalne. Ale dlatego, że zazdrość nie jest lekiem. Ona tylko ponowne otwarcie rany, nie powodując tylko raz enty do zapamiętania szczegóły zdrady, ale także wymyślać nowe. Jak sobie z tym poradzić? Spróbuj nienawidzą własną zazdrość, bo to niszczy nas i nie pozwala nam żyć. Niech czyszczone i opuścić naszą duszę, a nasza rodzina dobrego samopoczucia!

load...