Zazdrość kobiet: co jest przyczyną i jak z nim walczyć

Zawartość:

Nie nawiedzany przez zazdrość o ukochaną? Jesteś w kontroli swojego życia w strachu, że mógłby zostawić ją dla innej kobiety? Zaczynasz cicho nienawidzić inne dziewczyny, bo są piękne, udane i młodsi, mają wszelkie szanse, aby wygrać uwagę swoim facetem? Jeśli odpowiedziałeś na wszystkie pytania „Tak”, to ten artykuł – dla Ciebie. Zazdrość kobiety, obawiając się utraty najdroższa osoba w moim życiu – poczucie uciążliwy i nieprzyjemny. To wyczerpuje duszę, nie daje chwili spokoju i pozwala być zawsze na poszukiwania: co, jeśli w tym momencie twój mężczyzna planował cię zmienić?

load...

Z drugiej strony, nie jest zazdrosny o człowieka, też byłoby głupie. Lekka, poręczna żeński zazdrość partnera pozwala poczuć, że jesteś poważnie o swoim związku, który pielęgnować swoją ukochaną osobą. W tym przypadku, zazdrość trzyma w uczuciach ton, co czyni je jaśniejsze i bardziej nasycone. Ale gdzie znaleźć granicę między zwykłym lękiem i płonącym gorliwością, która jest w stanie zniszczyć każdy, nawet silną rodzinę?

Czy twoja zazdrość jest rozsądne?

W tym artykule, nie mówimy o dźwiękach zazdrości, kiedy ludzie oddają się powód, aby wątpić w jego lojalność. Bardzo często zdarza się, że kobiety z obsesją dręczyć podejrzenia o integralność swoich ludzi, ale prawdziwy powód do tego. Więc jakie są znaki, że zazdrość wykracza poza rozsądne? Prezentujemy listę najważniejszych mówić o tym czasie, aby poważnie myśleć o swoich uczuć i szacunku dla partnera.

load...
 • Jeśli ciągle, niemal każdego dnia od jej Błogosławieni oskarżać o zdradę, to jest czas, aby zatrzymać się i pomyśleć poważnie. Czy twoja zazdrość jest uzasadniona, lub jeśli szukasz okazji do skandalu, gdy nie jest? Ktoś w końcu zacznie się niepokoić niezdrową zazdrość żeński i udowodnić swoje oddanie do codziennego, który przynosi swoje podejrzenia i oskarżenia, to nie jest takie proste. Jeśli zauważysz oznaki takich irracjonalnych zachowań, a następnie spróbuj znaleźć siłę do zmiany i zaprzestania niszczenia szczęścia rodzinnego.
 • Kobieta, która obserwuje męża, może tylko żałować. Ona jest nawiedzany przez myśl, że jej brak męża bezwstydnie oszukuje nią z innymi kobietami, że wszelkie opóźnienia w pracy, a nawet pięć minut – niezmienne dowód cudzołóstwa. Stale monitoruje połączenia i wiadomości na temat swojego telefonu komórkowego, listy gości na portalach społecznościowych. Ona izmuchivaet personel biurowy, który zatrudnia męża, ciągłe rozmowy, aby sprawdzić jego dokładną lokalizację. Nawet najbardziej kochający mąż w końcu zmęczony ciągłym walce o ułamek wolności osobistej, a uczucie poniżenia z nadzoru żona zniweczyć wszelkie starania, aby przywrócić normalne stosunki.
 • Jeśli kobieta jest ciągle zbieranie informacji o męża, prosząc go o kolegów i przyjaciół – to zły znak. Ani przez chwilę wątpliwości, że człowiek ciągle leżącego na niej, ona tworzy całą „sieć szpiegów”, który powinien pomóc jej przynieść mężowi do czystej wody. Został on pierwotnie przygotowany wierzyć najgorszy scenariusz, a historie o uczciwości i rzetelności małżonka jest sceptyczny. Trudno sobie wyobrazić bardziej wrogie środowisko dla szczęśliwego życia rodzinnego, niż ten, w którym żona ani grosz nie ufa własnego męża.
 • Kiedy kobieta jest zazdrosna o męża, nie tylko do prawdziwych kobiet, ale aktorka, gwiazda pop czy modelka na którą małżonek mogą korzystać tylko w telewizji albo na łamach czasopisma i gazety, wygląda to śmieszne i absurdalne. Co dziwne, kiedy żona rzuca męża histerię nad faktem, że jest on zbyt długo podziwiał okładkę magazynu o fotografii glamour urody; to powoduje, że mąż myśleć o opanowaniem swojego ulubieńca.
 • Kobieta, jej mąż ciągle się kurczy krąg komunikacji z przyjaciółmi, którzy mają żony, dziewczyny czy tylko znajomą dziewczynę, pokazując raczej chorobliwą zazdrość męża. Ona sama zaczyna chronić się od znajomych i krewnych, którzy mogą być „rywale” i zwabić do swojego męża przebiegłego sieci. Nic jednak rozpaczy i samotności, takie podejście do życia przyniesie.
 • Sceny publicznej i skandale organizowane przez męża zazdrości – to wyraźny znak, że podejrzenie wykracza poza powodu. Krzyczy na niego w obecności świadków, nie wahał się w wyborze wyrażeń – najlepszy sposób, aby być wśród rozwiedzionych, porzuconych kobiet. Tyle, ile można mieć pewność, zmian lub po prostu niewłaściwe zachowanie swoich ludzi nigdy nie zniżać się do poziomu i grubiyanki skandalistki. Jest pewien tylko swojego męża, że ​​dokonał złego wyboru, decydując się z tobą ożenić.

Jeżeli którykolwiek z elementów w tym liście odnosi się do ciebie, to warto pomyśleć o jego zachowanie. Czy twoja nadmierna zazdrość doprowadzi do tego, że tak cenionych relacji będzie złamać lub co gorsza – całkowicie zniszczone? Nie jest jeszcze za późno, należy podjąć kroki, aby zmienić ich nastawienie do ukochanej i przestać nękać mu bezsensowne podejrzenia.

Jak radzić sobie z zazdrością

Jest to bardzo trudne do walki z niesfornym gorliwości, ale jeśli chcesz, aby utrzymać związek z ukochaną, trzeba pracować na siebie. Gniew, żal, złość i irytacja, które wystąpią podczas ataków zazdrości, nie uszczęśliwiać ani ty, ani partnera. A ponieważ pomaga zrozumieć przyczynę swojej niezmordowanej gorliwości, i jak radzić sobie z negatywnymi uczuciami.

 • Przede wszystkim przestać traktować człowieka jako jego własności. Fakt, że nosi na palcu obrączkę – nie jest powodem do rozważenia męża niewolnicę. Ma pełne prawo do dalszego komunikowania się z innymi ludźmi, nawet jeśli są one – kobiety. Krewnych, współpracowników lub sąsiedzi – mają pełne prawo do radości w swoim współmałżonkiem i opierają się na wzajemnej życzliwości.

  Wierz mi, stając się swego męża, człowiek nie traci ani kropli wolnej woli, on ma wiele aspiracji i pragnień, nie związane z tobą osobiście. Zamiast rozpuszczenie w bliskiej osoby i bać się utraty lepiej jest starać się wzmocnić swój związek, ale zrobić to bez agresji i totalitarnej kontroli. Mężczyźni nie lubią być ktoś kontroluje i monitoruje każdy ich ruch. Poczuj zależne i zrozumieć, że nikt nie odważy się krok po kroku i bez zgody żony – nie jest najlepszą akcję za każdy, nawet najbardziej kochający człowiek.

 • Całkowicie naturalnym jest fakt, że często podejrzewają mężów niewierności te kobiety, które same nie mają wstręt do „idź w lewo.” Jeśli myśl o ewentualnej zdrady przychodzi na myśl jego własne, a następnie, według nich, mężczyźni, a nawet bardziej, zmieniając prawo i lewo. Przeniesione do innych własnych myśli i perspektyw na życie – doskonale normalnej ludzkiej cechy psychologiczne. A jeśli znowu się we wściekłość na samą myśl o ewentualnej zdrady męża, należy zadać sobie szczerze: Czy nie flirtować ze swoimi przyjaciółmi i kolegami, mężczyzna, a nie „uszyć” je natychmiast? Być może źródłem wszelkiego zła na ciebie?
 • Wiele osób uważa, że ​​główną przyczyną niekontrolowanego zazdrość – brak zaufania. Jeśli kobieta czuje, nie jest na tyle mądry, piękny, sexy, i tak dalej, zaczyna czuć się niegodny swego wyboru, i boi się śmierci, to on ją zrozumieć i pozostawić go.
 • Obawa, że ​​zawsze znajdzie się kobieta, która przewyższy go w żadnych parametrów, jest nawiedzony revnivitse i zaczyna fanatycznie walczyć o prawo do pobytu z ukochanym muzhchinoy.Zdes należy rozumieć, że mimo wszystkich swoich wad, rzeczywistych i urojonych, mąż wybrałem cię, kocha cię za to, kim jesteś. Istnieje wiele sposobów, aby podnieść ich samoocenę, ale żaden z nich nie oznacza całkowitą kontrolę nad zachowaniem męża i regularne skandale o jego „niewierności”.
 • Nauczyć się ufać swojemu człowiekowi, nawet jeśli wierzysz w swoich regularnych spotkań z innymi kobietami. Po pierwsze, jeśli nie zostanie udowodnione, niewierność, a potem tracisz nerwów Mota siebie i swoją żonę, ponieważ może on być niewinny wszystkich strasznych czynów, które przypisujemy do niego. Po drugie, jeśli zdrada raz miało miejsce, ale ty mu wybaczyć, nie należy torturować się z wiecznego podejrzenia. Po prostu – to znaczy, należy rozpocząć nowe życie z nowym wyglądem i nauczyć się ufać mężowi, w przeciwnym razie straci swoje znaczenie. W każdym razie znacznie lepiej łatwo i szczęśliwie żyć, wierząc mężczyznę kochasz. Taka kobieta i zmiana nie chcą.
 • Jeśli myśl o możliwej niewierności żony zajmują cały swój czas, wyczerpujące nerwy i duszę, znaleźć coś, co będzie cię rozpraszać od smutnych myśli. Zamiast bolesnej obawy o nieplanowanej małżonka wycieczki lub opóźnienia po pracy, wziąć sobie coś ciekawego i pozytywnego. To sprawia, że ​​znacznie łatwiej niż myślisz. Znaleźć hobby, zaangażowania z ich wyglądu, wymyślić nowy przepis – pole dla wyobraźni jest tu nieograniczone. Być może więc ponieść, że po prostu nie mają czasu na ciężkie myśli i uczucia o „niewierności” męża.

Zazdrość kobiet – bardzo częstym zjawiskiem, ale że często służy jako powód rozpadu nawet najsilniejsze małżeństw. Cóż, nie człowiek może cierpieć stałą kontrolę nad własnym wolności, zwłaszcza jeśli nie są oni winni czegokolwiek. Nieważne, jak bardzo cię kocha i jak długo tolerować nieuzasadnionych ataków – cierpliwość, gdy coś się kończy. I nie być w liczbie kobiet na własną rękę zniszczony szczęście rodziny, starają się pozbyć natrętnych myśli i żyć spokojnie i szczęśliwie.

load...