Zawyżonych oczekiwań przydatności przeciw większości kobiet

Zawartość

Miliony artykułów zostały napisane na temat tego, co kobieta stracić estetykę sportowych waga przy zachowaniu mięśni – wielki sukces. A jeśli dana – niezbyt szczęścia, ale raczej dobrze dobrane głośniki Oczywiście GR oraz przygotowania do „suszenie”. Plus ścisłej diety, prawie wiara w planie treningowym i brak strachu przed „drive” w górę iw dół 10-15 kg, a chodzenie massonabornye „sushechnye” cykli. Ogólnie rzecz biorąc, dobrze, to nie pasuje to wszystko w swoim życiu. Nie chcę żebyś cokolwiek cięższego niż witaminy, nie dążą do 6 dni w tygodniu, 2 razy dziennie wykonywać, i nie palą się pragnieniem Zważyć piersi kurczaka, aż do końca swoich dni. Oznacza to, że wyniki nie będą? Niekoniecznie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Genetyczne szczęście

Widzieliście zdjęcia Kashcheeva Yana? To jest nazywane „ideał genetyki korpusu pompy.” Ian był taki, mówienia i młodzieży, i mówienia jak dorośli w kategorii „fitness bikini”. Ponadto, dziewczynka jest dość regularna praca w biurze, nie jest to wolny zawód czy biznesmenem, a nie mogą sobie pozwolić, aby dostosować życie zgodnie z planem treningowym. To ja na to, że „oni” żyją wśród nas. Jednocześnie, ona kategorycznie odmówił, aby przejść do bardziej kategorii „mięśni”, po prostu dlatego, że nie chce złamać zwykłego schematu życia i stać się profesjonalnym sportowcem.

W rzeczywistości, każda dziewczyna ma dziewczynę, która nie zjada w sobie i wszystko, i waży 54 kg z wysokości 170 cm. I dziewczynę, która „pompuje” dość odpowiednie ulgi przez 3 miesiące nie jest zbyt regularne zajęcia w sali i styl żywności „Och, dobrze, co jest w tej pasty niezdrowe … dobrze, myślę kremowy sos, makaron, całe ziarna”. Z tym trzeba przyjąć jako fakt, że włosy nie zawsze pasują do włosów i korkach – to łatwo obejść okrężną drogą.

[Powrót do spisu treści]

„My” i „oni”

Jeśli już, to ja też należą do kategorii pechowy. Przynajmniej nie muszę kulturystyka dane bezwarunkowo. Faktycznie, o takich jak ja zwykle mówią: „Och, co pręty, prawdopodobnie tańczy”. Wolicjonalne wysiłkiem zmuszam się nie myśleć o tym, i nie porównuj się z różnych „wzorców”.

load...

Prawda jest taka, że ​​jesteś świadomy braku na potencjał genetyczny i zacząć angażować się w żywością, zdrowie i szczupłą sylwetkę, nie jest ciekawe w ogóle kogokolwiek innego niż ty.

Centrum nowoczesny – im więcej biznesu, przemysłu bardziej czysto kosmetyczne. Wszyscy rozumiemy, że niezliczone słoiki kremów są raczej motywacyjny charakter. I kupowanie co tydzień nowy ciuch też. Teraz, w naszym wykazie wydatków są dodawane również „suplementy sportowe”.

A potem jedzenie sportowe? Jest to po prostu, że go sprzedać, konieczne jest, aby przekonać nas, że wyniki nie mamy żadnych. A nasze ciała są od razu suche i ulgi, trzeba tylko kupić proteinchik i vitaminchiki i pić przed treningiem, a kto wie, co jeszcze.

Więc na pewno nie kupił, musisz nas przekonać, że wyniki mamy. Nawet jeśli spadła w ciągu ostatniego roku do 10 kg nadwagi, pozbyć się duszność podczas chodzenia znów mogli stanąć na piętach, i dowiedział się, aby nadrobić zaległości z własnym psem podczas spaceru.

[Powrót do spisu treści]

Gdy wyniki przydatności naprawdę nie jest

Kryteria oceny działania, jesteśmy z wami

  • Wagi, zwłaszcza jeśli nie było „przewaga” na początku zajęć. Zazwyczaj wskaźnik ten jest najbardziej źle, wszyscy wiemy o „mięśnie są cięższe niż tłuszcz”, a już przyzwyczajeni do nie czekaj boisk faery ze szkoleń. W rzeczywistości jednak, jeśli waga nieznacznie spadła, nie możemy powiedzieć, że nie masz żadnych rezultatów; jak ubrania siedzi. Rozmiar generalnie maleje. A czasem – jest nieprzewidywalna. Czy wiesz, co problem dotyczy wszystkich dziewcząt sprawności od 40 do 46 rozmiaru? To prawda, wszystkie sukienki „masa krawiectwo” wąskie tyłu i armholes, szeroka w pasie, i nie chcą podkreślić linię bioder, najeżony na pośladkach. Jeśli zauważysz zmianę odzieży, postęp, znowu, nie ma;
  • Szybkość działania, siłę, wytrzymałość. Jeśli trzeba działać szybciej niż dotychczas, nawet przez kilka sekund, skracając czas wyścigu, jesteś w porządku. Jeśli pracownicy rosną na wadze, a nawet w postępie liniowym – więcej niż w porządku. Jeżeli półtorej godziny treningu nie „wycisnąć” lubisz cytryny i pozostawić z poczuciem przyjemnego zmęczenia podczas gdy przed wami 20 minut i nie mogła wytrzymać, jest dumny, aby rozpocząć kolejny;
  • Jeśli wyglądają lepiej niż własnej fotografii wykonanej sześć miesięcy temu – jest dumny z siebie jeszcze raz;
  • Jeśli właśnie stało się łatwiejsze żyć – masz czas, jakość odpocząć i cieszyć się każdą minutą życia, a na sali, jak i poza nią, jest również istotnym wskaźnikiem. Nawiasem mówiąc, prawie co najważniejsze z nich.

Zrozumiałe jest, że powyższa lista niewielu ludzi motywacji, zwłaszcza gdy mówimy o „Dlaczego nie jestem jak Usmanow, ja, siedzę na diecie … a jeszcze bardziej zbliżone do siebie.” Jednakże, aby ułatwić im życie i zmniejszyć niepotrzebne, niechciane i szkolenia, nawiasem mówiąc, jest również tło emocjonalne, jest raz na zawsze odpowiedzieć na pytanie:

  • Jestem gotowy poświęcić zdrowie i zwykłego sposobu życia ze względu na konkurencyjną formę sportu?

Odpowiedział? Tu i działać zgodnie z tym, jak reagować. I przestań już wątpić w siebie.

load...