Zawsze mam spalić dużo kalorii do utraty wagi?

Zawartość

Myślałem, że nikt nie widzi przydatności jako „sposób, aby spalić kalorie.” Cóż, dla mnie osobiście jest całkowicie niezależna i bardzo ciekawy obiekt z własnymi zasadami, jej zasad i sposobów przełamywania tych samych reguł i zasad. Ale tutaj jest to, że tak powiem, przed podaniem pierwszej dawki rzeczywistości. Niedawno przyszedł do klubu, koncentruje się wyłącznie na odchudzanie damskiej. Tak „dla N M min ciało spala kalorie X będzie idealne na plażę.” Zaletą przeczytaniu kilku specjalistycznych czasopism i blogów jako sposób na relaks i się rozejrzeć. I co – wszyscy trochę kalorii, kalorie, a nawet obliczenia ile kalorii można nagrać uruchamiając codziennie o 10 km z prędkością 14-16 km / h. (Teraz każdy, kto prowadzi, ale nieprofesjonalny i dość regularnie musiał się uśmiechnąć). Chciałbym być w stanie uruchomić na co dzień w tym tempie. Jednak Wolverine w genach i nie polegać, więc trzeba korzystać z banalną rowerze. W ogóle „NOWE Fitness sport” – jest to raczej nowy początek trend. I, przy okazji, utraty wagi może poruszać się do przodu.

load...

[Powrót do spisu treści]

Trenerzy żołnierzy z Centrum

Przykład uruchomić 10 km na co dzień jako sposób, aby schudnąć, nie jest wzięte z sufitu, a z dość znanego bloga na temat odchudzania. Nie mogę powiedzieć z czego. Autor nieznany opus, blog więc powiedzieć zbiorowej i bezosobowe, jednak, jak autorzy większości tych opusów.

Osobiście, po prostu chciałem, aby odpowiedzieć w duchu: „Wydaje mi się, że nie trenować.” Gdzie i jak istnieją takie obliczenia? Dobrze, niech ludzie wiedzą na temat deficytu i korzyści płynących z prowadzenia. On … może być coś zewnętrznie i wewnętrznie, ale to nasza siłownia nie jest zainteresowany. Ale dobry dziennikarz. Albo po prostu uwielbia Wikipedię na wypoczynek siku. I tu i halturka podvorachivaetsja – konieczne jest, aby napisać tekst na metę.

Tu siedzi nasz Divan fitnesist na pobieranie plików z Internetu znak „spożycia kalorii podczas pracy” i przekazuje „z codziennego biegania przez 1 godzinę dziennie, można schudnąć 5 kg miesięcznie.” I kurwa bardzo neillyuzorno problemy z kolanem, stawy biodrowe, staw skokowy, wspólny przetrenowania, a jeśli nie dużo szczęścia, nawet dostać rannych. Tak, wszystkie negatywne – z własnego doświadczenia. Jako młody i nieświadomy sportu, jestem i prowadził do utraty wagi. Codziennie przez 10 km – nawet jogging, nawet indeksowania. Miałem szczęście, nic prócz zalegających przeziębienia i tajnego planu sabotażu jedzenia mam.

load...

„Każdego dnia na 10 km” – nie sposób tego arsenału poprawy jakości wychowania fizycznego i rozładowania KMB. I nie są one uzasadnione – i inne OFP, i cel, przykro mi, nie polega na utrzymaniu stanu zdrowia, a także w utrzymaniu sprawności bojowej armii. Tak, a klient ma zazwyczaj różne hormony, więc facet 18 lat, a nie dziewczynę, więc lata 35.

Więc jeśli chcesz przydatności jako sport, czyli działania mające na celu osiągnięcie dobrego wyniku, cała teoria kanapa podziale na kawałki, a naraz.

Jak osiągnąć wynik w wyścigu? Prosty – aby zacząć się uczyć jak prowadzić i poprawić ogólną kondycję. Następnie – aby odebrać reżim treningowy, który pozwoliłby nam pracować na sile, szybkości i wytrzymałości, tsikliruya. Następnie – aby przełamać w sobie. W razie problemów – indywidualnie dostosowane.

To ja na to, że nie istnieją gotowe recepty od nigdzie nie stosuje na ogół nie jest to konieczne. Podstawową zasadą treningu sportowego – skupić się na konkretnym sportowcem, a nie stada koni w próżni sferycznej.

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego sportowe podejście jest lepsze dla odchudzania

Jakie są zalety daje wszystkim w kategoriach „spalić więcej kalorii”? Na pierwszy rzut oka, okazuje nielogiczny:

  • Rastsiklirovannye treningu na tym samym biegu jako typ priorytetowej wygląd obciążenia jak „poniedziałek – Jogging 5 kilometrów, sięgam minus 300 kcal warunkowo wtorek – iść na siłownię i zrobić to szkolenie zasilania na wszystkie grupy mięśni, minus 350 kcal próbnego środa. – prowadzony przez odstępach co 5 km, minus 350 kcal zawieszeniu czwartek. – robi joga minus 200 kcal w zawieszeniu piątek – .. Biegnę 10 kilometrów minus 600 kcal warunkową sobotę. – zrobić w mocy minus hali 350 kcal warunkowo „
  • Lli_1″ Pohudetelnye „ekspert z kanapy – to jest jasne w jaki sposób, codziennie, przez 10 km, a następnie, przepraszam, na 1, 5 godzin pracy. Jak co dzień 600 kcal to więcej niż 300 codziennie, tak?

Nie mylić. Dawkę rzeczywistości – ile będzie trzymać nawet stosunkowo przeszkolonych kobiet, ze zwykłymi majątkowych sportowców, działa codziennie przez 10 km? Jednocześnie nie zapominamy, że bieganie – nie tylko działa z rodzaju 300-400 gramów węglowodanów dziennie i 2500 kalorii w diecie i uruchamiania, aby schudnąć. Jeśli zastosujemy się do zaleceń tej samej kanapie o diecie – 1200 -1500 kcal. A teraz weźmiemy pod uwagę również dodatkowy ciężar jako dodatkowe obciążenie stawów. Dlatego w rzeczywistości, te wskazówki często prowadzą albo do zranienia lub ukrytym lub otwartym awarii diety.

A co kalorii? Eat. Jedz kalorii w regularnych odstępach czasu, z wysokiej jakości jedzenie i nie dążą do deficytów niebotyczne. Nie podoba ci się? Spróbuj obliczyć, kiedy tygodnik deficyt będzie większy, jeśli wziąć, na przykład, będzie trenować, stale spalanie 300 kalorii dziennie i „głodu”, na przykład, 150 kcal, albo gdy trenujesz przez 4 kolejne dni, pieczenie 600 kalorii i nie wykończeniowe 200, ale inne dni będą przejadać 800 kalorii i nie ćwiczy.

[Powrót do spisu treści]

Argument będzie

Są wśród nas i woli ludzi. Są brakuje i 1000kkal mieszkają od lat, a 2 godziny dziennie trenować. I powiedzieć, że są one de niekoniecznie chore – także szerokie uogólnienie. Tak, są one narażone na ryzyko, ale w konkretnym przypadku może być szczęśliwy.

To tylko moja osobista opinia, jeśli chcesz po prostu żyć swoim życiem, a nie ograniczać rekordy Usseyna śruby, nawet tak nieprzewidywalnym ryzykiem – dużo. I dlaczego, bo w walkach między woli, inteligencji i innych czynników niezależnych od prędkości odchudzania często wygrać inne czynniki. Dostosowanie do skrzyni ładunkowej. Zmiany hormonalne (tak, niesławny kortyzol, to wszystko o tobie). Implicite do ciebie, ale znaczne wahania w intensywności. Wreszcie, banalne błędy ważenia, pomiarów i obliczeń.

Ze wszystkich sposobów lepiej, być może, aby wybrać najbezpieczniejsze, a nie wiele spalanie kalorii.

load...