Zastrzyki kwasu hialuronowego: będzie wiecznie młody

To smutne, ale pigułki ze starości jeszcze nie wynaleziono. Nasze ciała są narażone na czasie: skóra traci napięcie i elastyczność, zmarszczki, zmieniając kontur twarzy. Często zadajemy sobie pytanie – czy to naprawdę nie można zmienić? Na szczęście, nauka nie jest na miejscu. Wystarczy przypomnieć kilka szczytów osiągniętych współczesnej kosmetologii. Jednym z takich niezwykłych osiągnięć – wstrzyknięcie kwasu hialuronowego, który paomogut nam wygrać nierówną walkę ze starością.

load...

Biorevitalization – co to jest?

Dosłowne tłumaczenie terminu „Bio-rewitalizacja” oznacza bioozhivlenie. W rzeczywistości – w „przywrócenia” skóry. Ta nowoczesna technika wtrysku jest przeznaczony do czynienia ze zmianami związanymi z wiekiem w skórze, aby ukryć skutki niekorzystnego środowiska, osiągnięcia nawilżające i odmładzające. Zazwyczaj jako substancję czynną wprowadza się do korpusu, przy czym kwas hialuronowy stosuje się – leku, który jest oparty na składniku skórnych. Zaletą tej techniki jest to, że pomaga przywrócić młodzieńczą skórę bez operacji.

Biorevitalization kwas hialuronowy w ciągu roku, a z reguły składa się z 4 procedur. Wyniki zastrzyki kwasu hialuronowego są zdumiewające: skóra nasycona wilgocią i odtwarza strukturę, w tym samym czasie pobudza tworzenie się kolagenu i elastyny, zapewniając jędrność i właściwy kształt twarzy. To wyrównuje ulgę skóry, poprawia jej kolor, drobne linie i ugięcia znikają. Tak więc, substancje podobne do skóry skutecznego zapobiegania dalszego zapobiegania zmarszczek, że skóra staje się płynne i świeże.

Kwas hialuronowy – piękno i zdrowie skóry

Z wynalazku konturowania kwasu hialuronowego nastąpiło obecnie stanu. Kwas hialuronowy (hialuronian lub) – jest polisacharyd, który jest złożoną cząsteczką cukru. Kwas hialuronowy jest składnikiem wielu tkanek i narządów w organizmie ludzkim i zawarte w stawów, skóry, chrząstki, rogówki, tkanki łącznej, kości. Hialuronian cechą jest to, że wiąże i zatrzymuje wodę i jest zaangażowany w jego transportu w obrębie tkanki, co daje elastyczność skóry. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego może związać i trzymać się blisko 500 cząsteczek wody. Stawów, kwasu hialuronowego służy jako środek smarujący, normalizuje ciśnienie wewnątrzgałkowe w oczach. W medycynie gialorunat wykorzystywane do regeneracji i odbudowy skóry, stawów, rogówki. Iniekcji kosmetycznych preparatów kwasu hialuronowego używanych do odzyskiwania wilgotności skóry w skórze właściwej.

Wraz z wiekiem procentowy kwasu hialuronowego stopniowo się zmniejsza, co jest związane ze stresem, słabej jakości żywności, warunków środowiskowych, uzależnień oraz wielu innych czynników. W wyniku tego skóra odwadnia się, staje się wiotkie blady, pojawiają się zmarszczki.

load...

Jak przywrócić utracony

Aby utrzymać młodość i piękno skóry Nowoczesna medycyna estetyczna oferuje stosowanie kwasu hialuronowego, który jest używany do korekcji zmian związanych z wiekiem. Osoba staje się bardziej wilgotne, zmarszczki odejść, skóra jest wygładzona. Hialuronian również stosowany do wygładzania fałdów nosowo-wargowych i zmarszczek na czole, zmarszczki wokół oczu i na górnej wardze, aby skorygować kształt warg.

Uzyskać sztuczną kwas hialuronowy na dwa sposoby:

 1. Giluronata ekstrakcji z tkanek zwierzęcych
 2. Syntezę tego kwasu z specjalne mikroorganizmy

Druga metoda jest bardziej przyjazna dla środowiska we wszystkich aspektach. Kwas hialuronowy, wytwarzane w sposób sztuczny, to absolutnie bezpieczna i praktycznie nie dają reakcji alergicznych, z wyjątkiem rzadkich przypadków indywidualnej tolerancji.

Zastrzyki kwasu hialuronowego, umożliwia dostarczenie go dokładnie w tym miejscu na skórze, która wymaga wilgoci.

Kwas hialuronowy podawano na dwa sposoby:

 1. Lokalnie w pewnych obszarach twarzy. Zapoznanie hialuronian wytwarzane bardziej skoncentrowane miejscowo dawki stosowane jako wypełniacze (napełniacze), zmarszczek i fałdów lub kształtowego (na przykład, aby zwiększyć lub przywrócić objętość ustach).
 2. Wszędzie. Wprowadzenie kwasu hialuronowego na całą powierzchnię twarzy preparatów zmniejszane jego zawartości i przyczynia się do ogólnej poprawy zwilżania i skóry właściwej.

Aby wybrać sposób biorevitalisation jest właśnie dla Ciebie, to lepiej z pomocą kosmetologa. Wybór leku, wielkości i liczby zabiegów zależy od konkretnego problemu, który należy rozwiązać. W zależności od stanu skóry, zmienia się ilość podawana i podawania głębokość.

Ze względu na doskonałą zgodność z tkanką ciała, procedura praktycznie nie daje reakcje alergiczne i komplikacji. Już po pierwszym procedura będzie widać wyraźną zmianę na lepsze – skóra wygląda młodziej, będzie oczywisty efekt liftingu, znikają drobne zmarszczki. Efekt osiągnięto po przebiegu leczenia, ma przedłużonego działania – skóra promieniuje i młodzieńczy sześciu miesięcy lub dłużej. Następnie procedurę tę można powtórzyć.

Zalecenia po zabiegu

Po wprowadzeniu leku kwasu hialuronowego w miejscu iniekcji mogą pozostać małe stłuczenia (jeśli Kosmetyczny dostaje igłę w zbiorniku), obrzęk i zaczerwienienie skóry. To jest tymczasowe i minie szybko, co najwyżej, tydzień po zabiegu. W ciągu kilku dni, aby uniknąć nagłych zmian temperatury, ciężki wysiłek fizyczny. Nie wystarczy użyć kosmetyki dekoracyjnych.

Nie sądzę o czasie biorevitalisation za?

Biorevitalization kwas hialuronowy pomaga „przywrócić” to nie tylko skórę, ale całe ciało, w tym w miejscach, gdzie skóra starzeje się najszybciej: rąk, dekoltu, pleców powierzchni rąk i szyi. Warto pomyśleć o przeprowadzaniu tej procedury, jeśli patrząc na siebie w lustrze, zwróć uwagę na pierwsze oznaki starzenia się skóry:

 • Matowa, suche odwodnionej
 • Zmarszczki
 • Utrata elastyczności i jędrności skóry
 • Podgardle
 • Naruszenie konturów twarzy

Przeciwwskazania

Lekarzom przydzielają W rzadkich przypadkach, gdy iniekcje preparatów kwasu hialuronowego są przeciwwskazane i może mieć negatywny wpływ na organizm:

 • Ostre choroby gorączkowe
 • Choroby skórne
 • Choroba krwi
 • Opryszczka w ostrej fazie
 • Karmienie piersią
 • Ciąża

Kwas hialuronowy Biorevitalization jest bezpiecznym sposobem, aby czuć się znowu atrakcyjna, młoda i pożądane.

load...