Zastrzeżenia samca do żeńskich szafy

Dzisiaj możemy powiedzieć, w świecie mody damskiej był mały przewrót. Okazuje się, że im silniejsza płeć zgromadził wiele skarg na temat kobiecej szafie: Wszystkie z najbardziej popularnych przedmiotów wśród pań, nie lubią, tym bardziej, mężczyźni je znaleźć nieatrakcyjne, dziwne i całkowicie non-seksualnej. Antireyting właśnie dostał parę rzeczy – od sandałów gladiatorów na okulary.

load...

W skrócie, jak obecnie do mężczyzn, konieczne jest, aby zrezygnować po trendu rzeczy, że płeć piękna błędnie wierzą seks:

Kombinezon

Mężczyźni nie są przedmiotem garderoby damskiej również nie było duszy. Wielu przedstawicieli silniejszej kolorze seks jest związany z dzieciństwa. W związku z tym, że wierzą, że dziewczyna w tej sukience wygląda jak mała dziewczynka z przedszkola. Mimo, że wiele znanych kobiet wolą iść do garniturów nie tylko na zakupy. Często pojawiają się w nich pokazy mody, premiery, a nawet wieczory charytatywne.

Majtki w stylu orientalnym

Temat ten był żeński WC w szatni damskiej niedawno. Mamy odwagę pojawić się publicznie po raz pierwszy w tych spodniach pierwszym celebrytów wielkości. Następujące gwiazdy, naprawdę nie myśli, jak wyglądają, zaczęli iść panie z całego świata.

load...

Czy można się dziwić, że bezkształtne spodnie, które są nie tylko wizualnie skrócić nogę, ale także sprawiają, biodra szersze, natychmiast dostał mężczyźni odrzucać. W tych spodniach każda kobieta zamienia się w zabawnej parodii Carlson. Zgadzam się co człowiek się taki spektakl?

„UGG”

„buty Ugg boots” – kożuchy, które ze względu na swój wygląd bardzo podobne kolorowe buty. W nich odczuwalne buty są bardzo wygodne: stopy pozostają suche i ciepłe nawet po długim pobycie w wodzie. Dlatego są one wybierane przez ludzi w każdym wieku – od beztroskich szkolnych dziewcząt do gospodyń domowych osób starszych.

Kapitałka

Mężczyźni uważają, że kobiety nie są niczym ale szef włosy nie powinny istnieć: nie guma, nie szpilki, nie bardziej bandaże. Okazuje się, że różne ozdoby na głowy ich kobiety są irytujące dla jednego prostego powodu – im silniejsza płeć jest bardzo jak żelazo je na głowę.

Sandały gladiatorów

Kobiety, trochę śledzi najnowsze trendy w modzie, jednym głosem oświadczyć, że nie ma więcej niż seksowne buty sandały gladiatorów. Jednak tym razem ludzie nie podzielają entuzjazm słabszej płci. Po pierwsze, zanim pojawi się ten rodzaj obuwia z nich długo majstrować. Po drugie, liczne paski pozostawiać ślady na skórze, ale także – wizualnie skrócić nogi pań.

Legginsy

Hybryda ta rajstopy i legginsy gwałtownie i nieodwracalnie podbiła rynek mody, stając się hitem. A wszystko za sprawą faktu, że taka wygodna i praktyczna rzecz stała się realną alternatywą dla ulubione dżinsy. Na szczycie, legginsy doskonale połączyć z prawie wszystkich z wyjątkiem męskiej idei zakusy. Mężczyźni uważają, że legginsy nie są najeżone żadnej tajemnicy: wszystko jest widoczne i oczywiste. Najprawdopodobniej zbyt obcisłe spodnie mężczyźni zaprzeczają możliwości snu.

Smokingi

Wielu projektantów wierzy, że dziewczyna w białej koszuli i czarnym płaszczu wieczorem wygląda bardzo sexy. Jednak ludzie są zupełnie odmienne zdanie, uważają ten strój jest bardzo niewygodne. Po tym wszystkim, jak wiemy, mężczyźni kochają z ich oczu, a nawet sexy kobiet smoking całkowicie obejmuje obszar ramion i klatki piersiowej. Co jest erotyczna?

Ubranie z otwartymi plecami

Kto przyszedł do mody damskiej garderoby od luźny kombinezon dziecięcych z otwartym powrotem natychmiast zabrany z wrogością być mężczyzna. Chociaż nie mają żadnego związku z dziewczynami z piaskownicy ten strój to nie powoduje, ich zdaniem, kobiety w podobnym stroju bardziej jak budowniczy niż uroczej młodej damy. Mężczyźni nie są zadowoleni, że nie ma postać w kombinezonie z gęstej tkaniny, ale nadal odcięty, nie widzą.

Wielkie okulary

Wielkie okulary ukrywanie pół twarzy, wielu ludzi wydaje się podejrzane. Według nich, w takich okularów kobieta wygląda jakby ma w życiu są jakieś problemy. Kto wie, może lubi alkohol lub ukrywa ogromny siniak? Ale w rzeczywistości, głównym powodem ludzie nie lubią zbyt duże okulary jest niemożność pocałować kobietę. Nasuwa się pytanie: który zapobiega je przed pocałunkiem?

Choć mężczyźni, a nie jak wiele rzeczy, tak ukochany przez płeć piękną, przeszłości i nie sądzę, aby je opuścić. Nie jest tajemnicą, że kobiety, w szczególności chcą podobać się samym sobie. Dlatego odzyskanie sklep dla nowych ubrań, wybierają rzeczy, które zadowolą to oni, a nie płci przeciwnej.

load...