Zastosowanie pieprz maski do włosów

Maska do włosów z pieprzem włosy działa po prostu niesamowite, jeśli zastosujesz się do kilku zaleceń ekspertów. Środek ten jest od dawna znany ze swoich właściwości. Po tym wszystkim, z pomocą gorącej papryki wiele kobiet udało się w stosunkowo krótkim okresie czasu, aby rosnąć długie gęste włosy.

load...

Przydatne niż pieprzu?

Dla gęstości głowy włosy powinny być wykorzystywane w maskach jest papryka ostra papryka. Nie jest taki mięsisty jak innych odmian, ale jako część zawiera wszystkie niezbędne dla materiału włosów i skóry. Szczególnie dużo papryki takie minerały, witaminy A, B i C.

Co do zasady, pieprz ostrość uzyskuje się dzięki obecności w nim specjalny składnik – kapsaicyny. Że prowokuje spalanie po spożyciu pieprz. Ale irytujące pieprz wywiera na skórze, dlatego jest często stosowany jako środek rozgrzewający w odmrożeń.

W odniesieniu do głowy, to również Kapsaicyna drażni ją. W wyniku procesu spalania uaktywnia krążenie krwi w naczyniach włosowatych skóry głowy, uśpione mieszki obudzić, z czasem zaczynają rosnąć nowe włosy. I żarówki są nasycone składników odżywczych i witamin z pieprzem, które zagęszczają wałki do włosów, czyniąc je bardziej zdrowe i silne.

load...

środki ostrożności

Ale zanim przejdę do podstawowych receptur masek do włosów przydatnych pieprzem, powinien zapoznać się ze środkami ostrożności. Biorąc pod uwagę fakt, że niektóre osoby nie tolerują ostrą papryką, trzeba bardzo ostrożnie podchodzić do korzystania z takich masek:

  1. Przed gotowaniem pieprz maski, należy nosić rękawice. Po tym wszystkim, jest to substancja bardzo żrący, a jeśli będzie długo papryka netto wpływ na skórę, w rezultacie będzie to powodować poważne podrażnienie. Najlepiej stosować rękawice z tworzywa sztucznego.
  2. W żadnym przypadku nie można uniknąć kontaktu lub maski czystego pieprzu w oczach, błonach śluzowych organizmu. Powinno być tak starannie owinąć głowę po dystrybucję kompozycji. Jeśli narzędzie jeszcze dostanie się do oczu, należy dokładnie opłukać pod bieżącą zimną wodą.
  3. Podczas gotowania, maskę należy pamiętać, że pieprz i alkohol, który jest często dodawane do narzędzia, to kończy się skóry głowy i włosów bardzo suchych. Dlatego konieczne jest, aby dodać inne składniki nawilżające, i aż po krańce maska ​​do włosów stosowane pieprz najmniej w minimalnej ilości.
  4. W takim przypadku, jeśli skóra głowy jest podrażniona lub na powierzchni nie ma nawet drobne urazy, to najlepiej poczekać z maską na bazie papryki. W przeciwnym razie zmiany te będą leczyć przez dłuższy czas, a jednocześnie utrzymując maskę na głowie będzie czuł straszliwy spalanie.

Te środki ostrożności należy pamiętać koniecznie maska ​​z pieprzem nie zaszkodzić. Nie zapominaj także, że jeśli nie jest specyfiką papryka ostra papryka, wzrost włosów jest lepiej spróbować innych sposobów.

Pomocnych wskazówek

Do tej pory istnieje wiele przepisów na maski do włosów, które są oparte ostrą papryką.

Jednak, bez względu na to, co było częścią, proste zasady powinny być stosowane podczas wytwarzania użytecznej mieszaniny. Dopiero wówczas maska ​​może działać tak efektywnie, jak to możliwe.

Podczas mieszania składników powinien być starannie szlifować je. W rezultacie, należy uzyskać jednorodną masę, która przypomina kleik. Maska w tej formie można łatwo wchłania się w skórę głowy i łatwo przemyto ciepłą wodą.

Zastosuj maskę zaleca papryka okrężne ruchy masażu. Jednocześnie ważne jest, aby spróbować wcierać mieszankę w skórę głowy, ponieważ głównym zadaniem skład – do działania w mieszkach włosowych. Końcówki włosów są potrzebne maskę do nacierania w ostatnim kolei, jak wspomniano powyżej.

Ściśle monitorować odnosi się do czasu, w którym trzeba zachować maskę na głowie. W żadnym wypadku nie może być zwiększona, ponieważ wtedy pieprz zaszkodzi zamiast dobra. Również pożądane jest, aby skonsultować się z fryzjera Pre o optymalnym czasie wpływ maski. Wszakże, jak głowy i włosy każdego z własnej konstrukcji.

Jeśli chodzi o mycie maski Capsicum, to powinno to być zrobione z ciepłą bieżącą wodą. Nie jest pożądane, aby użyć szampon lub odżywka, co może osłabić działanie wielu użytecznych kompozycji. Natychmiast po umyciu włosy nie mogą być czesane aż skóra głowy nie jest do końca ustalone.

Maski Capsicum Przepisy

A teraz rozważmy Capsicum Maski do włosów recepty. Bliższe spojrzenie na kilka receptur, które są obecnie uważane za najbardziej skuteczne i użyteczne absolutnie dla wszystkich dziewcząt cierpiących na wypadanie włosów.

Najbardziej popularna maska ​​do włosów z pieprzem nalewki. Składniki potrzebne tylko nalewki papryka ostra papryka i nawilżającego balsamu. Konieczne jest zmieszanie tych substancji w równych proporcjach w pojemniku porcelany. Zaleca się, aby ogrzewać mieszaninę w łaźni wodnej.

Zastosowanie tej mieszaniny do prania, ale wciąż wilgotne włosy. W celu uzyskania efektu cieplarnianego owinąć głowę plastikowej torbie i owinąć ręcznikiem na górze. Po około 50-60 minutach maska ​​jest wypłukiwany z letnią wodą. Powtórzyć postępowanie powinno być 2 razy w tygodniu przez miesiąc. Bardzo szybko, że włosy przestaną wypadnięciem i zacząć aktywnie rozwijać.

Podczas korzystania pieprz nalewki do stosowania do włosów z olejem rycynowym lub łopianu zwiększenia wpływu kompozycji na skórę głowy. Aby przygotować kompozycję miesza się w równych ilościach (rzepakowy olej rycynowy) odżywka do włosów, a także pieprz nalewki. Maska pieprz zastosowano dokładnie czyścić głowicy przez pół godziny, po czym przemywa się ciepłą wodą.

Można również używać masek do otrzymywania regularnych papryką zamiast gotowego nalewki. Aby to zrobić, połowę średniej wielkości saszetki starannie zmielić w blenderze i wymieszać z 2-3 jaj przepiórczych, które również trzeba szlifować. Do tej mieszaniny dodano 1 łyżkę. L. Miodu i łyżeczka oliwy z oliwek lub łopianu.

Wszystkie składniki, powinny być starannie mieszane i od razu nakłada się na umyte głowy. Musimy spróbować jak najwięcej pocierać wszystkie korzenie, rozprzestrzenia się dalej składu całej długości włosów. Owinąć głowę plastikową i ręcznik, a po 35-40 minutach spłukać ciepłą bieżącą wodą. Powtórz tę procedurę dla miesiąca raz w tygodniu.

Tak, szczególnie użycie ostrej papryki do Shag rozpatrywane. Jako świeży pieprz, i jego nalewka może dać dobry efekt. Ale tylko, nie należy nakładać makijażu na czubkach rozdwajaniu jeśli maska ​​jest wykonana z wlewem. W przeciwnym razie staną się bardziej kruche i suche, że należy spodziewać się po ekspozycji na alkohol. Najlepiej jest nadmiernie wysuszony rozdwajaniu używać tylko maski, które nie zawierają alkoholu.

load...