Zasady kombinacji kolorów w ubiorze

Połączenie kolorów w ubraniach – jedna z najważniejszych zasad, których należy przestrzegać podczas tworzenia swojego wizerunku. Nie jest tajemnicą, że każdy z nas ma swoje ulubione kolory: niektórzy to on z drugiej – dwa lub nawet trzy. Czasami nawet nie myśleć, dlaczego warto wybrać jedną lub inny kolor. I, jak się okazuje, na próżno! Po poznaniu podstawowych zasad kombinacje kolorów w stroju, można łatwo odnieść sukces w osiągnięciu ich celów.

load...

Co zrobić przez psychologów? Zdaniem ekspertów, dominującym paleta kolorów w odzieży jest w stanie zapewnić bardzo silny wpływ na innych: zarówno psychicznie i emocjonalnie. Wynika to z faktu, że niektóre kolory podświadomie przyciągnięcia uwagi, podczas gdy inni spowodować negatywną reakcję. I to nie wszystko, jak się okazuje, kolor może dużo powiedzieć o człowieku, a przede wszystkim o jego charakterze. Dlatego ważne jest, aby stworzyć swój wizerunek zwrócić szczególną uwagę na połączenie kolorów w ubraniach.

Odpowiednia kombinacja kolorów w ubraniach

Połączenie kolorów – niejednoznaczny zadaniem. Dziś jest to umiejętność, choć nie na dużą skalę, konieczne jest, aby każdego współczesnego człowieka. Podstawowe zasady kombinacjach kolorystycznych w odzieży stały się podstawą dla każdego z nas. Jednak mimo wszelkich ograniczeń, moda zawsze przydzielane fanów nietypowych kombinacjach i zachęcał nawet najbardziej śmiałe eksperymenty. Stwórz swój własny niepowtarzalny wizerunek, odpowiednia kombinacja kolorów w ubraniach udowodnić ci, a inni, że wiesz jak się ubrać lepiej niż najbardziej wyrafinowanej mody.

Połączenie kolorów w ubraniach między sobą echa z poniższych par zasad:

  • Pomarańczowy i niebieski
  • Czerwony i zielony
  • Purpurowy i żółty

Oni zawsze przyciągają uwagę wszystkich, uderzający bogate kolory, natomiast miłe dla oka.

load...

Kolor niebieski obraz

Niebieski kolor – symbol siły i władzy. Niebieski i niebieski – kolory, górujący nad namiętnościami. Są bardzo lubiący wielu ludzi, ale mimo to, aby zobaczyć je w szatni, nie można tak często, ale kombinacja różnych odcieniach – to zupełnie inna sprawa. Połączenie niebieskiego z fioletowym ubraniu nie jest daremny uważana za jedną z najbardziej udany i przyjemny.

Wszystkie odcienie koloru niebieskiego, od bladego do ciemnoniebieskiego, odpocząć, ale w tym samym czasie pomóc utrzymać pod kontrolą każdej sytuacji. Dlatego na wizerunek firm z tego koloru będą bardzo mile widziane. Co dziwne, ale kolor jest jasne lub ciemne odcienie nadają się do osoby, bez wyjątku, a w połączeniu z czerwonym kolorem ubrania wyglądają wspaniale. Połączenie wyglądu, jak również niebieski odzież z ciemny niebieski, czerwony, żółty, biały i szary, jest on w harmonii ze złota i oliwek. Ale z różowy, zielony i brązowy lub niebieski, niebieski lub nie mogą być łączone.

Kolor zielony obraz

Jak wiecie, zielony ma pozytywny wpływ na ogólny stan osoby, to nie tylko zmęczenie, ale również zwiększa witalność. Chociaż ludzie zielone i symbolizuje stałość, a wielu kojarzy się z młodzieżą, nie zawsze kombinacją zielonej odzieży prawidłowo postrzegane przez innych. Dlatego też, jeśli będzie spotkanie biznesowe, unikać stroje z przewagą tego koloru.

Zielony świetnie wygląda w połączeniu z magenta i fioletowy. Kolor ten jest odpowiedni zarówno dla brunetek i blondynek.

Kolor czerwony obraz

Mimo energicznej dominującej czerwieni i podnoszący na duchu, w większości przypadków, hamuje zarówno kapitana i jego otoczenia. Dlatego czerwone ubranie nie jest zalecane do noszenia przez cały czas, powinien być noszony tylko w przypadku, jeśli zdecydujesz się na otwarcie wyrażać siebie: aby pokazać swoją seksualność, lub po prostu, aby wyróżniać się z tłumu.

Połączenie kolorów w ubrania z przewagą bordo, różu, czerwonego wina i zadymionych różu jest wyznacznikiem dobrego smaku. Połączenie różowej odzieży z bladego różu i intensywnych odcieniach różu na pewno nie dla ludzi biznesu. Jeśli nie wyobrażam sobie życia bez tego koloru, wybrać ubrania szaro-różowy lub smoky-różowe kwiaty.

Kolor czerwony jest w harmonii z wielu innych. On wygląda równie dobrze z zielony, niebieski, szary, fioletowy, złoty żółty i czarny. Zasady kombinacji kolorów w ubiorze nie pozwala na mieszanie czerwony z brązowy, cegła, pomarańczowy i czerwony i żółty.

Żółty kolor obrazu

Z żółtym trzeba być ostrożnym. Jasne, przyciąga uwagę żółtym kolorem w odbiciu twarz nadaje skórze odcień żółtawy niezdrowe. Dlatego połączenie żółtego odzieży nie jest dla wszystkich, to jest więcej niż odpowiednia dla brunetek z matowej skóry.

Żółty kolor jest w harmonii z brązowy, zielony i złoty. Różowy, bordowy mirt i żółta – połączenie kolorów w odzieży nie jest najlepszym wyborem.

Pomarańczowy kolor obrazu

Pomarańczowy – kolor luksusu i dobrego samopoczucia. Nic dziwnego, że wiele osób kojarzy się z poczuciem radości i przyjemności. Jednak jest niepożądany użyć do stworzenia obrazu firmy.

Ludzi biznesu dopasować połączenie pomarańczowego odzieży ultramaryny, zielony, Błękitny, biały, fioletowy, purpurowy i brązowym.

Brązowy kolor obrazu

Nosić to starannie przemyślany zespół, bez prawa kombinacje kolorów w ubraniach po prostu nie może zrobić. Brown jest idealny dla właścicieli ciemne włosy brązowe oczy i ciemną skórę. Odzież wykonana z tego schematu kolorów ma do siebie, że daje trwałość i spowodować, aby być szczery. Dlatego jest idealnym miejscem dla spotkań biznesowych i negocjacji.

Jaśniejsze odcienie brązu: kolor rdzy, gliny i beżu są obojętne. Są w doskonałej harmonii z wszystkich odcieniach szarości, zieleni i oliwkowym są najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich okazjach. Ale bordowy, różowy i czerwony nie można łączyć z tym kolorem.

Szary kolor obrazu

Ten spokojny, nie przyciągają uwagę na kolor, można nie tylko kontrolować wszystkie odcienie, ale również korzystne wyłowić wygląd danej osoby. Jest zatem połączenie szarości z innej odzieży jest jednym z najbardziej korzystne podczas wystąpień publicznych. Jeśli masz wątpliwości Wybór ubrania w jasnych kolorach, aby dodać do zespołu trochę szary, który pasuje do każdego.

Szary klasyczny i elegancki, aw tym roku także modny kolor daje siłę i jednocześnie pozwala spojrzeć dostępny. Harmonijne połączenie kolorów w odcieniach szarości ubrania uzyskuje z niebieskim, czarnym, niebieskim, zielonym, purpurowym, czerwonym i żółtym. Natomiast od oschetaniya niego z białego koloru najlepiej opuszczony bo taki sojusz wygląda nudne.

Kolor czarny obraz

Czarny kolor nie można zaliczyć do udanych kobiet biznesu, którzy są na służbie często mają pojawiać się publicznie, ponieważ kolor ten jest wykorzystywany do „zniknąć”. Dotyczy to zwłaszcza płci pięknej z delikatnymi rysami twarzy. Nie zapominaj, że kolor ten nie sprzyja bliższych stosunkach z płcią przeciwną. Czasami w życiu zdarzają się sytuacje, gdy dana osoba po prostu trzeba przejść niezauważone w takich przypadkach idealnym czarny, który jest również najlepszym rozwiązaniem dla lunchów biznesowych.

Czarny kolor idealnie pasuje do czerwieni. Ponadto, dobrze wygląda w sąsiedztwie z żółtym, pomarańczowym, fioletowym, czerwonym i sałatek tonów.

Kolor biały obraz

Białe – kolor czystości i przejrzystości. On bardziej niż jakikolwiek inny lepiej nadaje się do tworzenia kontrastu. Biały i czarny – najlepsza kombinacja kolorów w ubraniach: zdjęcia kobiet w niej zawsze wygląda uroczyście. W połączeniu z innymi kolorami należy wziąć pod uwagę fakt, że biały blask obsada i wizualnie poprawia figurę. Białe, szare i czarne kolory są często wykorzystywane jako „wykończenia”, który jest dodatkiem do głównego koloru w zestawie.

Purpurowy kolor obrazu

Połączenie purpurowe ubranie z białym, pomarańczowym, żółtym i różowym obarczona magii i enigma. Chęć uroku i radości – że kieruje kobiet decyduje się na purpurowym kolorze magenta i ubrań. Zabarwienie purpurowe jest pośredni pomiędzy czerwony i niebieski.

Liliowy kolor obrazu

Liliowy kolor jest połączenie dwóch elementów – mężczyzn i kobiet (czerwony, niebieski). W psychologii, fioletowy – kolor nostalgii, świetlanej przyszłości i kreatywności. Kombinacja liliowy odzieży sprawia wrażenie uboczu, tajemniczy i zagadkowy człowiek. Ten kolor jest jak wrażliwego, twórczego i wyrafinowanego charakteru, a także napadów i dorastających dziewcząt.

To idzie dobrze z lawendy, czerwony, różowy, ciemny niebieski, srebrny, żółty i niebieski, a także ze wszystkimi odcieniami brązu.

Turkusowy kolor obrazu

Turkusowy kolor symbolizuje prawdę. On zachęca do otwartej komunikacji, chroni delikatną kruchą duszę panieńskiego z ran i wspomaga samoocenę. Ten kolor łagodzi dobrze i ma chłodzenie i orzeźwiający efekt. Turkus jest równie dobrze nadaje się jako blondynka i trochę ciemne kobiet.

Połączenie koloru turkusowego w ubrania z białym lub szarym nigdy nie opuszczę cię bez echa – to zawsze płaci się z tłumu swoich kochanek. Delikatna blondynka turkusowy kolor zamienia się w tajemnicze, tajemnicze i pociągające za sobą temptresses. Śniady brunetki doskonale ustawia boiskowy czarne włosy i aksamit złoty opalona skóra.

Beżowy kolor obrazu

Pastel, słodycze, fioletowy i beżowe odcienie w całej jego różnorodności widać dzisiaj w kolekcjach znanych projektantów mody. Teraz w modzie wszystkie kolory, od naturalnego beżu do jego bielonej koloru. Połączenie koloru beżowego w ubrania w różnych kolorach pomóc stworzyć przetarg kobieta, dotykanie i seksowny wizerunek. W tym sezonie wszyscy projektanci mody chórem śpiewać odę do jednego Ten kolor, który jest charakterystyczny ze względu na jego czystość obejmuje lot fantazji. Beżowy kolor nie jest widoczny, ale nie można nie zauważyć.

Aby beżowy zespół wyglądał bardzo znudzony i krzykliwe, projektanci powinni korzystać z leopard print. Odzież beżowy wygląda świetnie z rzeczy wykonane z drelichu, które są dostępne w prawie każdej kobiecej szafie. Ta kombinacja kolorów w ubraniach nie tworzy ostry kontrast i jednocześnie dodaje do swoich ulubionych odcieniach beżu drobny błysk światła, nie powoduje jasność.

load...