Zarówno manicure – sztuczki z handlu

Zawartość:

Ręce mogą wiele powiedzieć o kobiecie. O ile ona dba o siebie, co robi i, co najważniejsze, jego obecnego wieku. Jak wiecie, płeć piękna nie lubią tego rodzaju rozmów. Po tym wszystkim, każdy z nas pod prysznicem 18 … no, maksymalnie 21! Jest jeszcze jeden powód, aby dokładnie monitorować stan paznokci, a czas, aby zrobić manicure. Pomimo faktu, że dni dzielnych jeźdźców, warg przylgnąć do kobiecego uchwyt z jakiegokolwiek powodu, mamy już za sobą, w niektórych miejscach nadal istnieją pewne przypadki.

load...

Co zrobić, jeśli trafisz na drodze to jest? Jak byś się czuł, podając mu pomarszczoną „nogę” z bitten paznokcie i obierania farby? Oto coś! Aby dostać się w ręce nie dały ci w najbardziej odpowiednim momencie, mogły zostać starannie opieką. I wierzcie mi, to nie musi iść do drogich salonów. Manicure możliwe jest zrobić sobie w domu. W jaki sposób? Powiedzmy sobie!

Wanny do paznokci wybielania

Jeśli uważasz, że manicure – jest to po prostu aplikacja lakieru na paznokciach, to jesteś bardzo myli. To jest – zbiór procedur, według których długopisy są zawsze miękkie, delikatne i zadbane. I powinniśmy zacząć ze specjalnymi maskami i kąpieli. Z tych prostych receptur można wybielić i wzmocnienia paznokci. Zacznijmy od wybielania.

Zgadzam się, żółte paznokcie trudno ktoś ozdobić. I to dzieje się kłopoty dla wielu różnych powodów – palenie tytoniu, narażenia na działanie substancji chemicznych gospodarstwa domowego, niechęć do korzystania z gumowych rękawiczek podczas przygotowywania żywności itp Czynniki mogą być bardzo wiele. A wynik jest – płytki paznokci staje się niezdrowy żółtawy odcień. Ale zdenerwowany, bo nie jest to konieczne. Po prostu trzeba działać! I pomóc w najprostszych produktów, który znajduje się w każdym domu.

 • Lemon – niekwestionowanym liderem wśród domu środków do wybielania paznokci. W celu przywrócenia naturalnej płytki paznokcia zdrowy koloryt, wystarczy przetrzeć je świeżo wyciśniętego soku z cytryny. Procedura ta powinna odbywać się codziennie przez 7-10 minut. Jednak niektóre kobiety skarżą się na fakt, że sok z cytryny jest bardzo drażniący dla skóry.

Jeśli też borykają się z tym problemem, nie jest konieczne stosowanie soku w czystej postaci – tylko że jest to jeden ze składników kompozycji wybielający. Na przykład, takie. Weź dużą łyżkę oliwy z oliwek, dodać do niego pół łyżeczki soku z cytryny i 2-3 krople ylang-ylang, cedru i bergamotki. Wymieszać. Składniki gotowy! Delikatnie pocierać ją w każdej płytce paznokcia.

load...
 • Wanna z sody oczyszczonej. Na właściwości popiołu znane, być może, każdy właściciel czyszczenia. Dlaczego więc nie wykorzystać go wybielić paznokcie? Aby to zrobić, po prostu sprawiają, że wanna. Wymieszać jedną łyżkę sody samej soli. Wlać dwie filiżanki ciepłej wody. Dodaj 3-4 kropli soku z cytryny i zanurzyć paznokcie w tym roztworze na 15-20 minut.
 • Rid żółknięcia paznokci, jak to możliwe, za pomocą nadtlenku wodoru. Aby uniknąć podrażnienia miękkiej naskórka, niezbędne jest, aby wziąć 3% roztworu. Mieszać glicerynę nadtlenkiem w stosunku 1: 5. Zastosuj produkt na płytkę paznokcia i pozostawić na 2-3 minuty. Już nie! W celu przeprowadzenia takiej procedury jest możliwe przez cały dzień.

Toniki do paznokci

 • Wanna z jodem. To bardzo proste. Wziąć pół łyżkę soli klasy spożywczej, rozpuścić go w szklance ciepłej wody i dodać sześć kropli jodu. Zanurzyć palce w wannie i przytrzymaj przez 15-20 minut. Po zabiegu należy smarować paznokcie i dłonie krem ​​odżywczy.
 • Maska z czerwonym pieprzem. Ta maska ​​nie tylko dobrze wzmocnić paznokcie, ale także przyspieszyć ich wzrost. Weź jedną łyżkę tłuszczu odżywcze kremu do rąk. Dodaj do niego pół małej łyżeczki czerwonego pieprzu. Wlać trochę wrzącej wody. Mieszać mieszaninę. Należy uzyskać jednorodną masę. Umieścić go na 10 minut w łaźni wodnej. Następnie, kompozycja musi być chłodzony do temperatury pokojowej. Teraz może być stosowany do paznokci. Utrzymanie takiej maski powinna wynosić około 20 minut. Następnie przemyć gorącą wodą. Pomimo faktu, że procedura ta jest bardzo przydatna, to nie powinno być nadużywane. Użyj tego przepisu jest nie częściej niż raz w miesiącu.

Pięć kroków do sukcesu

Cóż, teraz twoje dłonie i paznokcie są całkowicie gotowa do dalszych procedur. Zrób sobie piękny manicure nie jest trudne. I dużo czasu to nie bierze – godzina będzie więcej niż wystarczająco. Ale najpierw trzeba przygotować „środków produkcji”.

Potrzebne będą:

 • Obcinacz do paznokci lub „frezy”;
 • Maszynki do skórek;
 • Pilnik do paznokci;
 • Szczotki do paznokci;
 • Polerowanie pilnik do paznokci;
 • Drewniany kij.
 1. Daj swoim paznokciom pożądany kształt i długość. Jeśli masz miękkie paznokcie, można użyć nożyczek do paznokci. Jeśli silny – uzyskać pomoc Clippers. Następnie płytkę paznokcia należy dokładnie ciąć. Robi to zawsze będzie w jednym kierunku – od krawędzi paznokcia na środku. Pilnik do paznokci powinny być umieszczone pod kątem prostym do paznokci. Nie złożyć rogach zbyt głęboko! Jeśli masz zbyt długie paznokcie, nie dać im prostokątny kształt – to nie wygląda bardzo ładnie. Trójkątne paznokcie muszą złożyć owal.
 2. Weź drewniany kij i delikatnie naciskać skórek zmiękczoną skórę. Jeżeli nie jesteś leniwy i wykonane tacę, to nie będzie wcale trudne do wykonania tej manipulacji. Jeśli ten etap przygotowań do manicure wciąż brakuje czegoś, można dojść do pomocy specjalny skład lub oleju skórek. Delikatnie nałożyć go na skórę i przytrzymaj go przez 2-3 minuty. Nadmiar skóry może być delikatnie usunięto ze specjalnymi nożyc z wygiętej krawędzi tnącej i ostrych pęsety.
 3. Wymagane paznokci polski płyta pomocą specjalnego miękkiego pilniczek. Dokładnie spłukać ręce pod bieżącą wodą. Jest to konieczne w celu paznokci poszło gładko. Upewnij się, że płytka paznokcia nie jest brud i pozostawia tłustego filmu. Teraz Twoje paznokcie są gotowe do natrysku lakieru.
 4. Wybierz piękny lakier. Jest oczywiste, że wybór koloru, przede wszystkim, wszystkim kierować się osobistymi preferencjami. Ale nie mniej ważny jest kolor skóry rąk. Na przykład, ciemne skóry dziewczynka doskonale wszystkie odcienie ciepła – miedź, pomarańczowy, bordowym. Coral – czerwony manicure będzie wyglądać świetnie w połączeniu z miękkiej różowej skóry rąk. A matowe odcienie czerwieni i bieli jest bardzo dobra harmonia z bladą skórą, „oliwy”.
 5. Teraz, być może najważniejszy i decydujący moment – lakier. Sprawiają, że nie jest to trudne. Większość pozostanie mocno paznokci, umieścić w trzech warstwach. Pierwsza warstwa – bazowej. To niezawodnie chroni płytkę paznokcia od żółknięcie i pomoże drugiej, jaśniejszy, lakier równomiernie. Wysuszyć opartego całkowicie, a następnie przystąpić do nakładania powłok malarskich. Nakraste paznokcie w 1-2 warstwach i dokładnie osuszyć. Końcowa dotykowego – przezroczysty lakier ochronny. On będzie zapobiegać palić i skórki kolor. Jest jeszcze czas, aby wszystko dobrze wyschnąć.

Twój manicure jest gotowy. Jak widać, aby najpiękniejszy manicure nie jest trudne – to życzę! Takie piękne i zadbane pióra nie wstydzą się zastosować do pocałunku. Gdzie – dzielni rycerze?

load...