Zaproszenie lekarz ortopeda domu

Diagnozy ortopedii, leczenie i profilaktyka chorób układu mięśniowo-szkieletowego. Dzielą się one na trzech kategorii – choroby mięśni, stawów i kręgosłupa. Najczęstsze z nich to:

load...
  • Bóle mięśni;
  • Zapalenie mięśni;
  • Bólu okolicy lędźwiowej;
  • Międzykręgowego przepuklina;
  • Skolioza;
  • Rachischisis;
  • Rachischisis;
  • Zapalenie stawów;
  • Zapalenie kości i stawów.

Wszystkie te choroby powodują naruszenie czynności ruchowych i towarzyszy ból, i z tego powodu wielu pacjentów jest bardzo trudno dostać się do kliniki na własną rękę. Obecnie wiele prywatnych placówek medycznych w Petersburgu kolejnych usług przez wywołanie lekarza.

Ortopeda przyjdzie do was w odpowiednim czasie dla Ciebie. Na miejscu może on zapewnić doradztwo, opiekę diagnostycznych i terapeutycznych. Według danych zebranych ekspertów określi choroby. Jednakże, może być wymagane, a dodatkowe badania, takie jak ultradźwięki stawów, rentgenowskie, obrazowanie rezonansu magnetycznego, przebicie. Niektóre z tych badań mogą być również przechowywane w domowej atmosferze. Lekarz będzie oferować nowoczesne metody leczenia i poderetsya programu indywidualnej rehabilitacji. Niektóre choroby ortopedyczne wymagają noszenia specjalny gorset, lekarz też da radę i przy tej okazji.

Do leczenia chorób ortopedycznych powszechnie stosowanych procedur fizjoterapeutycznych takich jak elektroforeza, terapii DENAS terapię laserową elektrostymulacji wewnątrz tkanki (VTES) Miostymulacja, terapia poprzez ćwiczenia i tak dalej. Innym, bardzo skutecznym sposobem chorobom ortopedycznym uznane za akupunktury. Wszystkie te procedury są same użyteczne i mają ogólny działa wzmacniająco na organizm. Eksperci zalecają stosowanie kilku zabiegów na raz, aby osiągnąć maksymalny efekt i zmniejszenia wpływu na leki. W leczeniu chorób ortopedyczne charakter powszechnie praktykowane przez zastosowanie różnych rodzajów masażu. Teraz większość procedury mogą być wykonywane także w domu wcześniej uzgodnionej z lekarzem lub innym specjalistą fizjoterapeutów prowadzących sesje. Jest to wygodne, praktyczne i nie możesz czekać w kolejkach klinikach.

W Sankt Petersburgu, „wezwanie lekarza w domu” usługa ma interdyscyplinarnego centrum medyczne „Meditsentr”. Do specjalisty przyszedł do domu, należy wypełnić specjalny formularz na stronie przez lekarza stwierdzające, objawy i adres lub kontakt telefoniczny bezpośrednio.

load...

load...