Zapobieganie i leczenie chorób przenoszonych drogą płciową

Choroby przenoszone drogą płciową, czy jak się je nazywa, choroby, choroby przenoszone drogą płciową … o nich nie mówić głośno, rozmawiać z przyjaciółmi i znajomymi … Często pacjenci są wstydzą się o tym rozmawiać, nawet z lekarzem – Venereologists, odmawiając udziału w klinice. Wbrew stereotypom, które cierpią z powodu chorób przenoszonych drogą płciową, tylko tych ludzi, którzy są aspołeczne styl życia – pić alkoholu, napojów alkoholowych, mają rozwiązłych stosunków seksualnych, zakażone chorobą przenoszoną drogą płciową może prawie każdy.

load...

Oczywiście, antyspołeczne styl życia i ignorowanie tak ważny aspekt profilaktyki chorób przenoszonych drogą płciową zwiększa ryzyko infekcji w czasie. Jednak chora choroba weneryczna może być absolutnie wierny każdego drugiego małżonka oraz dzieci i osób starszych. Choroby przenoszone drogą płciową w doborze swoich „ofiar” nie zwracają żadnej uwagi na status społeczny lub sytuację finansową danej osoby. Niestety, pacjenta lekarz – ginekolog równie często jak lekarzy, nauczycieli i przedsiębiorców, i bezdomnych.

Więc … nie było to uciążliwe, i podejrzewasz, że niektóre zamówienia – chorobę weneryczną. Podejrzenie to jak grom z jasnego nieba … Ty, oczywiście, będzie bardzo onieśmieleni i przestraszony. Nie wiem, co robić, zaczynają gorączkowo spieszyć w poszukiwaniu okazji, nie wiedząc, co robić. Podziel się swoją bratnią duszę lub ukrywać ten fakt? Jednak przez długi czas będą mogli nie ukrywać, a zdrowie bliskiej osoby zagrożone nikt nie będzie. A historia wymaga wiele kłopotów, aż do rozwodu. Być może najlepszym rozwiązaniem byłoby, aby natychmiast napisać testament? Chociaż nie ma … Wydaje się, że dziewczyny w ubiegłym roku miał podobną sytuację. To pilne, aby prosić ją, jak była traktowana. Następnie należy „zadzwonić do przyjaciela”, co powoduje, że staje się jasne, że Katya jakieś zastrzyki wyleczyć sąsiedztwa weterynarzem. Dobrze, że nie jest człowiekiem lekarza. Zresztą medic!

Stop! Zatrzymaj się i starają się uspokoić. Nie weterynarze, przyjaciół, porady i leczenie w internecie! chorób wenerycznych – nie jest nieszkodliwy zimno, która może być utwardzana z improwizowanych środków. Próbując pozbyć się choroby przenoszone drogą płciową, może prowadzić do bardzo poważnych negatywnych konsekwencji dla organizmu.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to uświadomić sobie, że chorobą przenoszoną drogą płciową – tylko uciążliwe, ale nie koniec świata. W życiu są różne sytuacje, a natura ludzka, aby popełniać błędy. Na szczęście, niemal wszystkie choroby przenoszone drogą płciową inne niż zapalenie wątroby i AIDS w naszych czasach są traktowane szybko i bez żadnych konsekwencji ze strony zdrowia. W żadnym wypadku nie należy pochopnie podjąć dowolny – żadnych pochopnych decyzji i robić głupie rzeczy.

load...

Oczywiście, że jest znacznie lepiej nie być chorym z chorobami wenerycznymi. I to jest bardzo ważne, aby poświęcić wystarczającą uwagę na tę kwestię jako profilaktyki chorób przenoszonych drogą płciową i AIDS. A jeśli podobne kłopoty jeszcze się stało, konieczne jest, aby wiedzieć, jakie środki należy podjąć w pierwszej kolejności, aby zmniejszyć ryzyko powikłań do minimum. Aby to zrobić, trzeba mieć przynajmniej podstawowe pojęcie o tym, co są choroby przenoszone drogą płciową, które mają objawy. Konieczne jest, aby być w stanie rozpoznać chorobę i podjąć niezbędne środki. Następujące będzie mówić na temat „choroby weneryczne. – Objawy i leczenie”

Gdzie udać się po pomoc?

Diagnostyka i leczenie chorób przenoszonych drogą płciową są głównym profilem lekarz – dermatolog. Jeśli mieszkasz w dużym mieście, gdzie znajduje się skóry – wenerycznych ambulatorium, trzeba tam pojechać. Jeśli takie w Twoim mieście nie jest dostępny, klinika dzielnica do lekarza dermatologa – chorób wenerycznych. Bardzo wiele przypadków ludzi są zaniepokojeni, czy istnieje anonimowe leczenie chorób wenerycznych. Wiele z anonimowości dla traktowane w prywatnych klinikach. Ale nie zapomnij o takiej koncepcji jako tajny medycznej. Informacja o swojej chorobie nigdy nie wykracza poza to, gabinecie lekarskim.

Rodzaje chorób przenoszonych drogą płciową

Grupa chorób zakaźnych, które są przekazywane przez kontakt seksualny nazywane są chorobami przenoszonymi drogą płciową. Nazwa choroby weneryczne został nazwany na cześć greckiej bogini Wenus, bogini miłości i cielesnych rozkoszy. Na początku tej grupie chorób, lekarze zawiera jedynie cztery chorób, takich jak:

 • Kiła
 • Rzeżączka
 • Archiwsta
 • Poradenitis

Z biegiem czasu, wraz z rozwojem medycyny i wenerologii pojawienie jako pełnoprawny niezależnej gałęzi nauki, lekarze stało się jasne, że istnieje wiele innych chorób, które są przekazywane przez kontakt seksualny. Na przykład takich jak:

Rzęsistkowica

Rzęsistkowicy jest jedną z chorób przekazywanych drogą płciową. Czynnik przyczynowy choroby jest Trichomonas vaginalis. Po infekcji u mężczyzn ma wpływ gruczołu krokowego i cewki moczowej u kobiet jest – pochwy. U mężczyzn, w większości przypadków, jest prawie bez objawów choroby, ale u kobiet występuje w odrębny sposób. Objawy choroby obejmują:

 • Upławy z zielonkawym kolorze i bardzo nieprzyjemnym zapachu.
 • Genitaliów swędzenie, kobieta przeżywa spalanie i straszny dyskomfort.
 • Ponadto, kobiety często skarżą się na ciężką pieczenie i ból podczas oddawania moczu.
 • Próba seksu powoduje również palący ból w pochwie.

Rzęsistkowica jest przenoszony przez płyny ustrojowe – nasienia i wydzieliny pochwowej, które występują podczas stosunku płciowego. Kobiet zakażonych częściej niż mężczyźni, jednak są nosicielami chorób, w większości przypadków. Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że choroba może być przenoszona poprzez codziennego. Jednak w praktyce takie przypadki zakażenia i są niezwykle rzadkie.

Rzęsistkowica, jak każda inna choroba nie jest natychmiast. Średni okres inkubacji trwa około 10 dni, ale może się znacznie różnić, zarówno w wielkim stylu, a mniejsza. To zależy od wielu czynników, przede wszystkim od tego, jak silny ludzkiego układu odpornościowego.

Chlamydia

Główną drogą przenoszenia jest kontakt seksualny chlamydia. Jednakże, w niektórych przypadkach, zakażenia chlamydią może również nastąpić poprzez codzienne, z wykorzystaniem wspólnego gospodarstwa domowego obiektów higienę. Jest również bardzo często chlamydia występuje u dzieci, które śpią w jednym łóżku z zainfekowanych rodziców.
Okres inkubacji choroby wynosi około dwóch tygodni, ale może także zmieniać się nieznacznie. Objawy choroby są niejasne i mogą znacznie niezgody w zainfekowanych ludzi. Jednakże, istnieje jeszcze kilka z najczęstszych objawów:

 • Izolacja z genitaliami płynu ciała szklistego.
 • Ponadto, chorzy ludzie często skarżą się na pieczenie genitalia.
 • Często występuje pieczenie podczas oddawania moczu.

Ponadto, ludzie często zainfekowane narzekają na pogorszenie ogólnego stanu zdrowia, wymawiane słabości, może również wzrost temperatury ciała do istotnych poziomów. Jeśli choroba nie zostanie szybko zdiagnozowany i leczenie rozpoczyna się, chlamydia zaakceptować przewlekłe przepływ.
Specjalny oszustwa tej choroby polega na tym, że chlamydia wpływają nie tylko na narządy płciowe, ale także innych podstawowych układów – oddechowego, przewodu pokarmowego, układu nerwowego i narządów wzroku, wątroby i przewodu pokarmowego.

Opryszczka narządów płciowych

Opryszczka narządów płciowych mogą być bezobjawowe przez długi czas, ale cały czas człowiek jest źródłem zakażenia dla ludzi. Ale prędzej czy później wszystkie te same objawy pojawiają się:

 • Być może niewielki wzrost temperatury ciała.
 • Pojawienie się pęcherzy na błonach śluzowych narządów płciowych.

Pęcherzyki wypełnione są klarownej cieczy, jest ściśle skuchkovalis często łączą się erozji oozing. Chory odczuwa swędzenie i pieczenie. Kilka dni później zawartość pęcherzyka mętnieje, czy pęcherzyki zaczynają pękać, tworząc wrzody. O tydzień później, gdy rany są zainfekowane rany pokryte skorup, które wkrótce znikną.

Kandydoza narządów płciowych

Czynnik tej choroby są grzyby z rodzaju Candida, które są powszechnie znane jako „pleśniawki”. Grzyb ten atakuje błonę śluzową pochwy u kobiet i cewki moczowej u mężczyzn. Człowiek często jest nosicielem choroby. Musimy jednak wziąć pod uwagę fakt, że bardzo często choroba jest przenoszona przez codziennego.

Farmakologiczna profilaktyka chorób przenoszonych drogą płciową

Oczywiście, najlepszym sposobem zapobiegania jest bycie wiernym jednemu partnerowi seksualnej. Jednakże, jeśli dla niektórych – z jakichkolwiek przyczyn nie jest to możliwe, należy zadbać, aby chronić siebie i swojego partnera. Obecnie istnieje ogromna ilość pieniędzy w celu ochrony przed zakażeniem chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Prezerwatywy

Prezerwatywy są prawdopodobnie najbardziej przystępne cenowo i łatwe sposoby ochrony nie tylko przed ciążą, ale także przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Jednak trzeba pamiętać, że prezerwatywa nie zapewnia 100% ochrony, ale tylko 660 – 70% chroni przed infekcjami, chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Stosowanie prezerwatyw nie ma przeciwwskazań, ponieważ prawie nigdy nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Jedynym powikłaniem, które może w rzadkich przypadkach powodować stosowania prezerwatyw – jest rozwój reakcji alergicznej albo do smaru silikonowego, z którego wykonana jest prezerwatywa.

Plemnikobójczych

Jest to również bardzo popularne i miłości dla kobiet są różne plemnikobójczych, takie jak Patenteks Oval Kontratseptin, Pharmatex. Ściśle rzecz biorąc, środki te są środki antykoncepcyjne. Jednak producenci środków plemnikobójczych twierdzą, że fundusze te wykluczyć chorób przenoszonych drogą płciową. Jednakże, badania zostały przeprowadzone w warunkach laboratoryjnych, to ocenę rzeczywistego zakresu, który skutecznie chroni osobę przed infekcjami zamawiających, że nie jest możliwe. Dlatego dermatolodzy zalecają leki do zapobiegania chorobom przenoszonym drogą płciową, do wykorzystania w połączeniu z prezerwatywą.

Środki zapobiegawcze po niezabezpieczonym stosunku,

Jeśli przez przypadek, dla kilku – z jakiegokolwiek powodu, nadal wolno niezabezpieczonego stosunku płciowego, należy natychmiast zająć się pilnych działań profilaktycznych. Zapobieganie narkomanii chorób przenoszonych drogą płciową, często pomaga uniknąć wystarczająco dużą liczbę problemów .

Lekarze – Dermatolodzy doradzić w takich sytuacjach stosowania środków farmakologicznych Betadine. Betadine ma wyraźne działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe wobec wielu patogenów chorób przenoszonych drogą płciową, na przykład, w odniesieniu do rzeżączki, Trichomonas, opryszczka narządów płciowych, T. Pallidum i innych.

Lek powinien być stosowany w sposób następujący. Kobieta w ciągu pierwszych dwóch godzin powinien być wkładany do pochwy betadyny świecy i ciekły roztwór Betadine ostrożnie obchodzić się zewnętrznych narządów płciowych, obszar łonowy i wewnętrzne ud. Człowiek powinien traktować ciekłego roztworu betadyny penisa, moszny i napletka. Ponadto mężczyźni powinni przeprowadzić tę procedurę. Rozcieńczony roztwór Betadine w równych częściach przegotowanej wody i wprowadzić cewkę moczową. Również należy pamiętać, że ten środek tylko zmniejsza ryzyko zakażenia, ale nie wyklucza go całkowicie. Wszystkie środki dla zapobiegania chorobom przenoszonym drogą płciową, stosowanych po stosunku, wciąż pozostawiają ryzyko infekcji.

Leczenie chorób przenoszonych drogą płciową

Główną rzeczą, którą musisz pamiętać, że leczenie chorób przenoszonych drogą płciową powinny być wykonywane wyłącznie po przeprowadzeniu badania wstępnego i pod ścisłym nadzorem lekarza – wenerolog. Jest to niezwykle ważne dla prawidłowego rozpoznania choroby, która jest niezależna osoba, która nie posiada odpowiedniego wykształcenia medycznego, to jest po prostu niemożliwe. A już na pewno nie warto nawet mówić o tym, że leczenie chorób wenerycznych środków ludowych nie tylko niedopuszczalne, ale bardzo niebezpieczne dla zdrowia ludzi.

Dla prawidłowej diagnozy wystarczy przeprowadzić szereg badań laboratoryjnych. Diagnostyka laboratoryjna chorób przenoszonych drogą płciową jest niezbędna, gdyż rozpoznanie opiera się wyłącznie na objawy nie mogą być dostępne dla osoby chorej. Jak omówiono nieco wyżej, wiele różnych chorób wenerycznych objawy są bardzo podobne.

Preparaty do leczenia chorób przenoszonych drogą płciową powinny być również brane wyłącznie przez lekarza, w przeciwnym razie brak efektu terapeutycznego od nich nie będzie. Jednak skutki mogą być najbardziej nieprzewidywalny. Ponieważ wiele leków tego typu są bardzo toksyczne. Dermatolog lekarz wybiera indywidualny plan leczenia, biorąc pod uwagę wszystkie cechy stanu zdrowia chorego.

Jeśli chcesz pokonać drożdże, raz na zawsze, należy przeczytać książkę „Jak wygrać pleśniawki na zawsze.”

load...