Zapalenie pęcherza laktację

Zawartość:

Dbanie o noworodka trwa cały czas w nowo rozwiniętego mama. W związku z tym, czas na siebie jest trudna do określenia. Każda matka pierwsza zaczyna radzić sobie z dzieckiem, a dopiero po ich własnego zdrowia. W związku z tym, choroba często działającej charakter. Ale w każdym przypadku konieczne jest, aby zwrócić uwagę na siebie, bo wiele chorób, same w sobie nie będą działać. Stosowanie podczas karmienia piersią wymaga szczególnej opieki. Przyjmuje niektóre leki mogą zaszkodzić dziecku i matce w czasie karmienia i laktacji. W związku z tym należy zwrócić uwagę w wyborze leczenia.

load...

Wśród kobiet, istnieją pewne choroby, które nękały każdy. Zapalenie pęcherza – jest jednym z nich. Traktują na różne sposoby, ale najskuteczniejszym – leki. Ale nie wszyscy traktują zapalenie pęcherza podczas karmienia piersią, ponieważ obawiają się wpływu pigułek na własnym dziecku. I ten problem. Wiele matek zapomnieć o sobie i zacząć chorobę, dając powikłania postępu.

Zapalenie pęcherza – choroby układu moczowo-płciowego, spowodowane uderzeniem infekcji przewodów moczowych.

Ta infekcja może być rejestrowane w momencie urodzenia, więc leczenie zapalenia pęcherza w czasie laktacji zajmuje szczególne miejsce.

W tym artykule rozważamy leczenie i rozważyć pytania o zdrowie dziecka i młodej mamy.


Powrót do spisu treści

load...

Zapalenie pęcherza piersią

Istnieje odmiana – puerperal zapalenie pęcherza moczowego. Pojawia się on do rozwoju bakterii w moczu systemu kobiet po porodzie. Dziecko przechodzi ścieżka urodzenia miednicy naciśnie pęcherza moczowego matkę. W ten sposób obieg jest zakłócony, możliwe jest rozwój bakterii chorobotwórczych. Po urodzeniu, organizm jest osłabiony, ponieważ w przypadku karmienia, tak że nie może poradzić sobie ze szkodnikami. I rozwijanie takiej choroby jak zapalenie pęcherza.

Objawy mogą być różne, ale podstawowy jest:

  • Bolesne oddawanie moczu, któremu często towarzyszy opóźniony i małymi porcjami wydalanego moczu.
  • Częste wyjazdy do łazienki.
  • Pieczenie i dyskomfortu w dole brzucha.
  • Czasami gorączka i osłabienie.

Podczas karmienia piersią należy natychmiast leczyć choroby, aż znalazła przewlekły typ. Jeśli wystąpi którykolwiek z objawów, a następnie udać się do lekarza i rozpocząć leczenie.


Powrót do spisu treści

Leczenie zapalenia pęcherza podczas karmienia piersią

Jeśli wystąpi ten problem, należy dać pierwszeństwo tradycyjnej medycyny lub leków homeopatycznych naturalne na bazie roślin. To pomoże Ci rozmaryn, lubczyk, centaury i inne zioła moczopędne. Są one zawarte w lekach takich jak „Kanefron” „Cystone”. A także można wykorzystać w medycynie ludowej.

Tradycyjne metody:

  1. Można domagać proso. Millet 2/3 filiżanki wlać 3 szklanki czystej wody i pozostawić na noc. Szczep infuzji i wziąć 100 gramów wody 3 razy dziennie.
  2. Grzałki z ciepłą wodą. Dial butelki lub wody butelkę z gorącą wodą, umieścić go między nogami i owinięte w koc.
  3. Cegły ciepło. Weź czerwoną cegłę i rozpalone w piecu lub piekarniku. Umieścić w wiadrze i nanieść kilka kropel dziegieć. Usiąść i owinąć koc. Siedzieć w wiadrze dopóki cegła jest ciepły. Po tej procedurze, dostać w łóżku pod kołdrą.

Z tych prostych metod, należy pamiętać, aby pić dużo płynów. Pożądane jest, herbatki moczopędne zioła. Zapalenie pęcherza Leczenie laktacji wymaga szczególnej uwagi, więc trzeba siedzieć na ścisłej diecie i unikać słodyczy, sfermentowanej żywności i tłuste, smażone potrawy.

Sposób leczenia zapalenia pęcherza podczas karmienia są różne, lecz lepiej jest stosować tradycyjne metody. W każdym razie, to nie boli. Jeśli zdecydowaliśmy się na leki, należy skonsultować się z lekarzem. Tylko lekarz powinien zalecić leczenie zwracając uwagę na niuanse. Uczta można wybrać tylko podczas karmienia. Pamiętaj, że Twoje zdrowie zależy od stanu zdrowia dziecka. Babe jest bardzo ważne, aby zobaczyć mama szczęśliwy i zdrowy. Więc nie zwlekaj, należy natychmiast rozwiązać ten problem. Zdrowie dla Ciebie i Twojego dziecka!

load...