Zapachy dla domu lub perfum Wewnętrznych

Świat zapachów do człowieka jest nie mniej ważne niż świat dźwięków i obrazów wizualnych. Zapachy wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie, relacje z innymi ludźmi, a nawet postawy. Zapachy towarzyszą nam wszędzie: na ulicy, w transporcie, w domu. Nawiasem mówiąc, zapachy do domu tworzą niepowtarzalną atmosferę w domu, dzięki czemu przytulny i kochany. Oczywiście, każdy dom (i wszyscy) ma swój własny zapach. Ale możemy symulować aury swojej przestrzeni życiowej, stosując rozmaite zapachy dla domu. Fumigacji pachnący dym rozkładanie pachnące zioła i inne metody zostały wykorzystane w tym celu przez naszych przodków. Współczesny człowiek nie jest wyjątkiem. Staramy się również, aby w domu lepiej z zapachów. Jednak czasami zapominamy, że smaki domu są różne.

load...

Rodzaje zapachów

  1. Orzeźwiające aromaty rozweselić i dać radość. Te zapachy mają cytrusowych i iglaki i wanilii. Te zapachy są dość korzystne dla hali, jak prawo „do progu” stworzy pozytywne nastawienie na każdy wejściu do domu.
  2. Ciepłe i przytulne zapachy – zapach bergamotki, mięty, grejpfruta, cytryny, wanilii i drzewa różanego. Należy zapach głównego pomieszczenia w domu. Salon pachnie cynamonem także dopasowanie, świeżego drewna i werbeny.
  3. Kojące zapachy powinny być snem. Odpowiednie smaki w tym pokoju usunie nerwowości i podrażnienia, i stworzyć warunki dla ładnym odpoczynku i snu. Nie może być lepiej do tego celu są odpowiednie aromaty lawenda, anyż, jaśmin, róża, drzewo sandałowe.
  4. Pobudzające zapachy założyć nastrój roboczy, skupić uwagę i pobudzają pracę „myśli”. Takie zapachy są właściwe, oczywiście, w biurze. Dlatego badania powinny zapach kawy, cynamonu, cytryny, rozmaryn, szałwia.
  5. Wakacyjne zapachy tworzą atmosferę powagi. Mają pomarańczowy, mandarynka, drzewo różane. Te zapachy mogą zostać użyte, by tak rzec, „przy okazji” i stosowane w każdym pomieszczeniu w domu.
  6. Afrodyzjaki – zapach miłości. Stworzyć zabawny, seksowny i namiętny nastrój nawet w stanie aromatem drzewa sandałowego, mirry, imbir, goździki, geranium, paczuli.

Jak widać, jest to bardzo ważne, gdyż pachnie dom smaki domu pomogą stworzyć odpowiednią atmosferę zarówno dla ogólnego nastroju i dla określonego zdarzenia. Mogą być używane zgodnie ze swoim przeznaczeniem dla każdego pokoju, można tworzyć prawdziwe bukiety zapachów dla całej przestrzeni życiowej.

Metody zapachowy

Najstarszych (i najbardziej przyjazne dla środowiska) sposobem na smak domu – stosowanie suszone zioła i płatki kwiatów. Naturalnie, że wisiał w domu ziołowe wiązki nie są już istotne. Dlatego ziół aromatycznych wypełniony saszetka (elektrod). Takie klocki, nawiasem mówiąc, bardzo łatwo zrobić samemu. Czy można kupić gotowe saszetki, nie tylko w postaci poduszki, ale w postaci ozdobnych kulek.

Wypełnienie saszetkę służy również oleje. Są one dodawane do soli i gliny, są impregnowane z papieru i skóry. Olejki eteryczne jako zapachy do użytku domowego i specjalnych lamp aromatycznych. I jako wyraźnego aromatu można umieścić kilka kropel tego oleju na konwencjonalnej żarówki w lampie. Podczas ogrzewania smak oleju będzie rozłożone w całym pomieszczeniu.

load...

Inny popularny i niedrogi sposób – świece zapachowe. Nawiasem mówiąc, oni również mogą tworzyć własne ręce, z wykorzystaniem olejków eterycznych i świece gotowy. I najprostszy sposób na smak – to rozpyla (odświeżacze powietrza). Świece są przydatne do aromaterapii (na przykład w łazience). I spraye są bardziej odpowiednie do neutralizowania nieprzyjemnych zapachów, niż tworzyć pachnący atmosferę.

Jednakże, używając wszelkiego rodzaju smaków, nie zapomnij o domu zapach jak zapach pieczenia. Postrzegamy je jako genetycznie smak komfortu i wygody. Jak słynny mówi, nie czerwone rogi Hut i czerwone placki. W ogóle, bez względu na smak domu, najważniejsze, że był to zapach radości, zabawy i radości!

load...