Zapach damski na 8 marca

Wkrótce wyjątkowy dzień dla każdej kobiety – 8 marca. Nawet ci, którzy nie uważają tego dnia, i chętnie akceptują bukiet kwiatów i prezentów, bez względu na to, co mówią. Wybierz i dać prezent – to nasza wspólna sprawa i chcemy polecić coś specjalnego, pięknie pachnący w eleganckiej butelce.

load...

Na przykład, aby przypomnieć jej o raju na ziemi, bez względu na to gdzie jesteś, lub po prostu chcesz odwiedzić – dać jej tropikalny zapach magnolii Magnolia Nobile przez Acqua di Parma. Inne popularne zapachy magnolii i geranium – Idylle przez Guerlain Eau Verte Chanel i innych. W podróży po całym świecie wzywającą serii Guerlain: Kwiatowe i jagód Paryż-Moskwa, Krucha zieleń zapach Paris-Tokio i pikantne energetyczny – Paris-Nowym Jorku.

Twój ukochany podbić nowe perfumy na bazie syntetycznych cząsteczek – Escentric cząsteczek. W tej linii zapachowych jest ekscytujące i smaki, które są tak istotne w naszym czasie – fajny, owocowy-kwiatowy zapach, jest bardzo świeży drzewny zapach – koktajl z drzewa sandałowego i cedru. Dla miłośników orientalnych zapachów – zapach z bursztynu.

Na wiosnę wakacje będzie wspaniały prezent zapach frezji i geatsinty z ich miękkie i świeże słodyczy. Ten elegancki beżowy Chanel Exclusifs, Chamade przez Guerlain sypkim pociągiem, dyskretny aromat Ofresia z Diptyque, Yuzu ab Irato №9 przez Parfumerie Generale najeżone energii. Te aromaty daje lekkość i świeżość inspirować zawroty głowy walca.

Współczesne panie żyją aromaty jaśminu i lilii, piwonii i róży, tuberozy, ylang-ylang tropikalne, słodkiej wanilii i styrax na tle paczuli, „Delicious” smaków karmelu, czekolady i pralinek. Dla młodych dziewcząt jest idealny serii DKNY Candy Apple – Dojrzałe Paspberry, słodki karmel i soczyste jagody. Jaśminowy aromat obecny w Songes przez Annick Goutal, bogaty orientalny zapach – Serge Lutens Sarracine przez wesoły i zapach dla beztroskich kobiet – La Chasse Aux Papillons przez L`Artisan Parfumeur. Róża nuty brzmią w tradycyjny zapach Joy Jeana Patou, słodkie Nahema od Guerlain, nowoczesne zapachy Jeanne la Rose od Lanvin i Fiore d`Ulivo z Xerjoff, jak również w aktualizacjach – Aire Loco przez Loewe i Parisienne Yves Saint-Laurent.

load...

W perfum sklepy są teraz ogromny wybór smaków, które zadowolą ukochanej. Konieczne jest jedynie, aby znać swoje gusta i spędzić trochę czasu, aby wybrać odpowiedni zapach.

load...