Zalety i wady mezoterapii

Zawartość:

Utrata masy ciała, pozbycie się cellulitu i modelowanie sylwetki piękne kontury – te kwestie interesujące dla wielu dziewcząt. Dzisiaj, w celu rozwiązania takich problemów opracowane zabiegi masowych, zaplecze fitness i diety, które pomagają utrzymać ciało szczupły i stonowana forma sportowiec. Mezoterapia do utraty wagi jest jednym z najbardziej skutecznych technik, preferowane przez coraz więcej kobiet.

load...

Mezoterapia sam dzisiaj nie tylko na celu poprawienie lub usunięcie pewnych defektów kosmetycznych, ale również pomaga leczyć nawet poważne choroby. W ogóle, po raz pierwszy na temat procedury Mezoterapia dowiedział się o sto pięćdziesiąt lat temu Europejczyków. Jej założycielem uznane dr Pascal, który po utwardzeniu jego pacjenta po wprowadzeniu środka znieczulającego, co nie jest łatwe, aby pozbyć się bólu, ale także pomagał leczyć niektóre choroby. Nawet wtedy, to technika stosowana wszędzie.

Jakie są zalety i wady mezoterapii?

Mezoterapia dzisiaj otrzymała uznanie nie tylko wśród tych, którzy musieli wypróbować procedurę z własnej, ale również wśród profesjonalnych kosmetologów i lekarzy, ponieważ ma pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia. W tej chwili, terapia ta może śmiało konkurować z innymi, bardziej kosztownych zabiegów mających na celu zmniejszenie masy ciała.

Biorąc pod uwagę korzyści wynikające z mezoterapii, przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać, wysoką wydajność. Mezoprotsedura zwiększa aktywność biologicznie ważnych punktów, które, jak wiemy, wszyscy ludzie są różni. Ponadto, pomaga zminimalizować cellulitu, zmniejszenie dodatkowych woluminów.

load...

Bezigłowa zapobiega dalszemu przejaw „skórki pomarańczy”, zmniejsza obrzęki, wprowadzenie nadmiaru płynu z układu limfatycznego. Ponadto, ta procedura aktywuje mikrokrążenie limfy i zapobiega żylaki, eliminując ciężkości w nogach, to znaczy, że jest złożony wpływ na organizm.

Efektem mezoterapii jest ustalana na dłuższą metę. Dodatkowo, procedura ta jest połączona z innymi technik mających na celu korekcji rysunku. Może to być masaż lub okład, techniki metalowe (np LPG) – co można sobie pozwolić. A co najważniejsze, mezoterapia nie ma ograniczeń wiekowych.

Postępując jak w mezoterapii niektóre mogą zauważyć siniaki na ciele lub podrażnienia – nie trzeba się bać. Taka reakcja organizmu bardziej niż jest to normalnie. Bardzo szybko, należy przejść, a Twoja skóra będzie jędrna, gładka, bez jakichkolwiek uszkodzeń lub wad.

Technika mezoterapii

Bezigłowa wyszczuplający za pomocą specjalnej strzykawki, przez które wprowadza się pod skórą w określonych dawkach kosmetyczką koktajli zawierających medycznych i ekstrakty roślinne, witaminy, ekstrakty homeopatyczne. W procesie stosowania tych mikrourazów w organizmie jest znacznie zwiększona krążenie krwi, co zwiększa czasami korzystają koktajl używany do wstrzykiwań.

Ważne jest, aby wiedzieć, że dla mezoterapii z wykorzystaniem takich leków, których skład ma kilka potężnych składników bioaktywnych. Dlatego dla każdego konkretnego obszaru problemu lekarz wybiera konkretną, indywidualną kombinację. Zazwyczaj, leki te są wykonywane w zależności od receptury homeopatycznych aptek.

Jeśli lekarz prawidłowo zidentyfikowany punkt wejścia preparatów, procedura okaże się skuteczne szybko, jak to możliwe, aby pokazać ich wpływ. Mezoterapiju być wywołana procedura bolesne. Może czuć się trochę dyskomfort, ale nic więcej. Jeśli wpiszesz leki występują ból, a potem najprawdopodobniej źle lub zbyt bolesny punkt został wybrany. Głębokość, na którą podawano lek, – dwa do sześciu ml.

W mezoterapii ma własną klasyfikację. Na przykład w sferze korzystania z izolowanym klasycznej mezoterapii i estetycznej. Gdybyśmy ją sklasyfikować według stosowanych leków, należy wywołać procedurę narkotyków i innych narkotyków.

Przepis ten ma również mezoterapiju lokalnie regionalnej, lokalnej i całkowitej ekspozycji ogólnoustrojowej na organizm. Ale mezoterapia lokalne i regionalne mogą się różnić w wejściu głębokości, a mianowicie: głębokie intramuskulyarnaya, podskórny, naskórka i mieszane. Oczywiście, spędzać mezoterapii w domu, w każdym razie niemożliwe. Ten problem jest bardzo ważne profesjonalne podejście medyczne.

Przeciwwskazania do mezoterapii

Oczywiście, jak w przypadku każdego zabiegu mezoterapii ma swoje przeciwwskazania. Głównie dotyczą one osób, które są skłonne do poważnych reakcji alergicznych, jak w koktajlach, jak wspomniano powyżej, istnieje szereg silnych substancji, których organizm nie może odpowiednio reagować. W szczególności odnosi się to do tych, którzy cierpią prywatnego nietolerancji sól kwasu siarkowego, które są wykorzystywane w celu stabilizowania substancje przeciwutleniające. Może wystąpić uczulenie na parabeny. Aby zrozumieć, masz skłonność do takich reakcji, czy nie, chcesz wprowadzić trochę przygotowania w obszarze barkowym i oceny wyników.

Mezoterapia do utraty wagi jest niepełnosprawne i kobiety w ciąży i kobiety w okresie laktacji. Jeśli masz problem ze skórą w tych miejscach, gdzie konieczne jest wprowadzenie leku, procedura jest lepiej odłożyć aż problemy nie są rozwiązywane. Mezoterapia nie jest zalecane dla osób cierpiących z powodu schorzeń o charakterze naczyniowym, na przykład, nadciśnienie lub choroby wieńcowej. Może to również obejmować zaburzenia krzepnięcia krwi. Wszyscy ci, którzy cierpią z powodu kamicy pęcherzyka żółciowego, choroby serca i choroby autoimmunologiczne i nerwic, mezoterapia jest zabronione.

Powikłania po mezoterapii

W zasadzie prawie wszystkie procedury mają swoje komplikacje. Bezigłowa jest wyjątek. Powikłania, przejawia się w ciężkim obrzękiem lub długotrwałego zaczerwienienie, ból lub ogólnego zmęczenia, mogą być wywołane przez kilka czynników.

Pierwszym z nich jest nieprawidłowy dobór mieszaniny do podawania pod skórę. Po drugie, jest stosowanie składników, które są zabronione przez współczesnej medycyny. Być może lekarz złamał technikę podczas procedury i błędnie wprowadzoną koktajl. Ewentualne błędy w działaniu antyseptycznym lub aseptycznym może również wywołać poważne reakcje.

Jednak głównym błędem, że można zrobić – jest wybór złego lekarza. Oczywiście, od tego nikt nie jest odporny, ale nieodpowiedzialność medyczny i niekompetencja może pociągać za sobą wiele problemów. W najlepszym przypadku, procedura po prostu nie daje pożądanego efektu, aw najgorszym – dostaniesz poważne komplikacje. Zaleca się, aby odwiedzić klinikę o dobrej reputacji, zamiast korzystać z usług nieznanych lekarzy, którzy proszą o ich usług znacznie niższej cenie.

Mezoterapia: czego się spodziewać po zabiegu?

Przede wszystkim, idzie do lekarza, kosmetyczki, należy zadać sobie pytanie, dlaczego jest to potrzebne, chcesz zrobić to, aby schudnąć lub pozbyć się cellulitu? Na przykład, jeśli chcesz po prostu pozbyć się objawów cellulitu i jednocześnie schudnąć, to lepiej, aby przejść przed mezoterapia małą szybkość odchudzania, a następnie rozpocznij walkę z „pomarańczowej skórki”.

Spróbuj znormalizować swoje jedzenie dodając diety owoce, warzywa, najlepiej zielone kapusta, jabłka, kiwi, awokado. Nie zapomnij, aby pić dużo płynów dla Ciebie: niegazowana woda mineralna, zielona herbata, buliony i kompoty; ale spożywanie kawy i alkoholu, a wręcz przeciwnie, zmniejszyła się. Zapomnij o jedzeniu smażone, mocno solone i pieprzem żywności, a także do pieczenia, czekoladę i wypieki, a wkrótce stracić kilka zbędnych kilogramów. Na poprawna dieta zależy od wielu – aby oczyścić organizm, ty bardziej skuteczna procedura mezoterapia.

To samo należy powiedzieć o tym sporcie. Nawet jeśli odwołać się do kosztownych procedur, nie zapomnij o sportowym wysiłku. Start z podstawowych ćwiczeń porannych, prowadzony w godzinach wieczornych lub odwiedzić basen – opcje są rzeczywiście dużo. Nie jest konieczne, aby wyczerpać sobie godzin szkolenia w centrum fitness, jeśli nie jesteś do tego przyzwyczajony – dbać o siebie i iść do celu stopniowo. Z biegiem czasu, to stać się nawykiem.

Lekarze nie zalecają, aby natychmiast wydać kilka mezoprotsedur. Można na przykład użyć presoterapii pozbyć się cellulitu i mezoterapia – jako sposób, aby schudnąć. Zgodnie z ogólną zasadą, na końcu procedury, można stracić nawet do pięciu centymetrów nadmiaru tłuszczu na obszarach problemowych. Jeśli aspirują do wielkich wyników, zatrzymać swój wybór na skomplikowanych procedur lub kawitacji.

Mezoterapia dla utraty wagi – bardzo skuteczny i użyteczną techniką, jednak muszą być stosowane tylko wtedy, gdy naprawdę potrzebują. W związku z tym nie zaszkodzi zastosowanie do dobrego lekarza, kosmetyczki do rozpoznania, a następnie udać się do samej procedury. I nie zapominaj, że żadna procedura nie da pożądanego efektu, jeśli rzucić sport i zaniedbywać prawidłowe odżywianie, – tylko kompleksowe podejście pozwala dojść do pożądanego wyniku i stać się właścicielem atrakcyjnej szczupłej figury.

load...