Zalety i wady antycellulitowy próżniowej

Zawartość:

Cellulit, który pojawia się na udach, pośladkach, brzuchu, – jest to problem, który nawiedza praktycznie wszystkie dziewczęta. Wielu ludzi wierzy, że cellulit powstaje wyłącznie z powodu nadwagi. Natychmiast należy stwierdzić, że ten pogląd jest błędny. Naturalnie, biedny, biedny odżywianie sprzyja także powstawaniu cellulitu, ale może przyczynić się do jego manifestacji także niekorzystną ekologii i różnych chorób hormonalnych i niepowodzeń.

load...

Dzisiaj mówimy o tym, jak można pozbyć się „pomarańczowej skórki” używając antycellulitowy masaż próżniowy – jeden z najbardziej skutecznych i prostych technik. Ale przed rozpoczęciem historię o tego rodzaju masażu, chcielibyśmy powiedzieć kilka słów na temat kobiecej fizjologii.

Tkanka się pomiędzy podskórnego tłuszczu (tkanki tłuszczowej), a górną warstwę skóry, zwaną naskórek. Jest to tkanka łączna i jest odpowiedzialny za spryt, elastyczności i ogólnego stanu zdrowia i skóry. Mężczyźni mają szczęście trochę więcej niż my – nawet z lat jakość tkanki łącznej w nich nie zmienia się, ale nie można powiedzieć o dziewczynach – z roku na rok stracił siłę i elastyczność włókien.

Jednak jest to uzasadnione, ponieważ w naturze nic nie jest po prostu w ten sposób: jeśli tkanina nie została zmieniona, to kobiety nie byłby w stanie znieść i rodzić dzieci. Ale co można zrobić, aby cellulitu i obrzęk nie dały o sobie znać? Przychodzi z pomocą masażu! Nadszedł czas, aby zastanowić się, jak to zrobić.

Cechy masaż antycellulitowy

Nie jest konieczne, aby powiedzieć raz jeszcze, że masaż jest jednym z tych zabiegów fizycznych, skuteczności i wartości, które zostały wielokrotnie sprawdzone na przestrzeni wieków. Prawdą jest, że jest to masaż można ufać bardziej niż kosztownych procedur, wśród których można nazwać LPG, lub masaż sprzętu, który nie przyczynia się do każdego. Oczywiście, nie powinniśmy odmawiać możliwości profesjonalnego piękna, ale nie każdy może sobie na to pozwolić. Z odpowiednim podejściem jest zastosowanie masażu w domu jest nie mniej zauważalne.

load...

Kompleks masaż wpływa na wszystkie procesy w organizmie: pobudza krążenie krwi i rozgrzewa ciało – że kompleks pozwala spalić nadmiar tłuszczu akumulacji. Ten rodzaj gimnastyki pasywnych i będzie miał regenerujący wpływ na masy mięśniowej. Szczególnie przydatny jest dla tych ludzi, których sposób życia nie mogą być uważane za aktywne. Masaż łączy się z codziennych ćwiczeń fizycznych i kosmetycznych zabiegów.

Jeśli każdy dzień, aby masaż antycellulitowy, pracy na obszarach problemowych, można przyspieszyć proces usuwania żużla, oczyszczanie tkanek. Ponadto działania zostaną zintensyfikowane układ limfatyczny. Eksperci zalecają przeprowadzenie własnej masażu po wysiłku w celu zwiększenia jego efektu.

Masaż próżniowy z cellulitem

Przed zabiegiem, próżniowy masaż antycellulitowy, przygotować swoje ciało do wykonywania codziennie masaż manualny. Aby przeprowadzić ten test, można użyć wałków, szczotek lub specjalną rękawicą do masażu. Rozpocząć masowania ciało łydki delikatnie wyciągając nóżkę od dołu do góry, w kierunku przepływu chłonki. Nawiasem mówiąc, twoje ręce są masowane w ten sam sposób. A w każdym razie nie wywierać presję na skórze dużo w tych miejscach, gdzie nie ma nawet słaby przejawem żylaków. Taki masaż powinien odbywać się w rano i wieczorem, codziennie.

Masaż próżniowy klinika

Oczywiście, jeśli spędzasz klinikę masażu, jego wydajność będzie nieco wyższa, ponieważ specjalista lepiej zorientowani w jakich obszarach ciała potrzebują więcej opracowania. Sprzęt pozwala na regulację ciśnienia i natężenia spektaklu – wszystkie te parametry są ustawione zgodnie z wrażliwością Twojej skóry. Urządzenie do masażu – jest ostrożny i dokładny skóra toczenia się w różnych kierunkach.

Masażu odbywa się zasad refleksologicznych, zgodnie z którym powierzchnia korpusu jest podzielony na poszczególne strefy. Próżnia, która tworzy się w trakcie masażu, wpływa na wszystkie aktywne punkty, które przyczynia się do poprawy lokalnej i wzmacnia organizm i zmniejsza zmęczenie.

Próżniowe domu banki masażu

Można zrobić masaż próżniowy w domu przy użyciu prostych banków. Ważne jest, aby wiedzieć, że ta procedura powinna być wykonywane bardzo ostrożnie i delikatnie. Trzeba będzie zakupić wiele polimerów silikonowych szkła lub puszek, które są obecnie sprzedawane w niemal każdej drogerii. Ponadto, trzeba będzie antycellulitowy krem ​​i trochę nagrzewa olejki eteryczne. Ponieważ skutecznie zwalcza cellulit olejek pomarańczowy i grejpfrutowy.

Masaż próżniowy cellulitu za pomocą puszki orzekł w następujący sposób: do obszarów problemowych trzymają banki tak, że istnieje znaczne napięcie. Po tym, bank przeniósł się w powolnych kołach. Podczas takiego narażenia mechaniczne przerwanie wszystkich komórek tłuszczowych.

Jednak banki są bardzo łatwo przesadzić, a sam masaż daje dość bolesne. Czasami skóra może zostawić siniaki żywy dowód – jest dowodem procedury nieprawidłowo. Dlatego trzeba mieć pewność, aby monitorować wydajność precyzji i dokładności ruchów. Wizyty u lekarza i pokaże dokładnie jak to zrobić Bańki masaż. Nie zapomnij, aby śledzić swoje zalecenia!

Miód masaż próżniowy cellulitu

Miód próżniowy masaż – to dobry sposób, aby radzić sobie z cellulitem. Trzeba będzie wapna lub miodu gryczanego, jak również bank na masaż. Przede wszystkim, wykąpać się w parę skórę. Wziąć miód i zacząć powoli, okrężnymi ruchami wcierać go w skórę na obszarach problemowych. Teraz weź słoik i delikatnie dociskając ją do ciała, masować skórę. Czasami oderwać brzeg ciała, a następnie ponownie dociska ją do skóry i nadal masować.

Obserwować prawidłowość i wykonać procedurę dwa razy w tygodniu. Ogólny przebieg takiego leczenia – dwa miesiące. Aby wzmocnić efekt użycia i dobrych antycellulitowych żeli lub kremów do masażu. Dostosować intensywność, niezależnie od cech własnej skórze. Nie trzeba ciężko masaż może go uszkodzić i pozostaną widoczne siniaki na skórze.

Zdarza się, że skóra jest zasysana do słoika. W takim przypadku należy nacisnąć go mocno do ciała i przesunąć palcem w głąb skóry banków, to szybko prisosetsya.

Do odkurzania masaż jest przeciwwskazane

Ponieważ przy każdym zabiegu, masa podciśnienie około przeciwwskazań ze względu na jego intensywność. Masaż jest przeciwwskazany w obecności chorób narządów wewnętrznych i defektów skóry na obszarach problemowych. Obejmują one również kamieni nerkowych i kamica żółciowa, zakrzepicy i nowotworów różnych typów.

Masaż próżniowy z cellulitem nie wolno osobom cierpiącym chorób krwi i wyraźne żylaki. Masaż jest również nie zaleca się zrobić przy zwiększonej wrażliwości skóry. Uwaga: w tym antycellulitowy zabieg nie jest konieczne, aby masować dole podkolanowym i wnętrze ud, klatki piersiowej i brzucha.

Okłady z cellulitem

Masaż próżniowy działanie doskonale uzupełniają okłady, których masa gatunków istnieją dzisiaj. Skutecznego owijania że nawet pojedynczej sesji, można pozbyć się parę centymetrów w biodrach i talii. Zazwyczaj efekt ten uzyskuje się dzięki obfity wypływ nadmiaru płynu z tkanki. Wszystkie kosmetyczki polecam włączenie tej procedury w programie antycellulitowy starannością.

Najprostszym rozwiązaniem owijania – owinąć go z ociepleniem antycellulitowy krem. Aby to zrobić należy: zastosować krem ​​do czyszczenia skóry, dobrze rozłożone i pocierać ją. Teraz, stosując folię, owinąć biodra i talię. Aby wzmocnić efekt, leżeć w łóżku i przykryć kocem wełnianym – zaczniesz aktywnie pocenie. Wszystkie szkodliwe substancje i toksyny ukaże się wraz z nadmiarem cieczy. Efekt wrap jest podobny do efektu polskich łaźni lub sauny.

Aby uczynić domowe okłady, można korzystać z różnych produktów, takich jak miód, w połączeniu z proszkiem musztardowym, połączenie kawy i krem ​​do masażu (nadzieję, że wiesz, że kofeina aktywnie rozdziela tłuszczu). Często korzystają miąższ owoców i warzyw, ziół, mumie – wszystko to ma pozytywny wpływ na kształt i kondycję skóry. Eksperci radzą, aby przeprowadzić okłady do masażu.

Antycellulitowy masaż próżniowy – to jest to, co pozwala zachować swoją postać w doskonałej kondycji. Ale nie zapominaj, że to pomoże tylko jeśli uprawiasz sport codziennie (nawet jeśli to będzie normalny rozgrzewki), od czasu do czasu na jogging i, oczywiście, aby prawidłowo odżywiać. Działając na ciele w kompleksie, będzie bardzo szybko zauważą miły zmiany w swoim wyglądzie. Możesz być dumny nie tylko bezbłędne formach, ale także ich poświęcenie i wytrwałość.

load...