Zakłócenie odchudzania i treningu fitness: to straszna porażka ćwiczeń i diety

Zawartość

zdarza się, że wszystko w życiu jest, jak, złe, a także niezbędne wagi do wielkości prawie osiągnięty, ale … Dieta nie jest przestrzegana, pomijane treningi, a ty nie jesteś nawet szuka wymówek siebie, nie próbując zrozumieć przyczynę takiej sytuacji. Jeden z moich kolegów-luki wspinacz, przeszkolony przez krossfiterskim planów w ciągu roku, lepszej formie wynurzania. Ale w kluczowym momencie po prostu nie dają zwolnienie od pracy …

load...

Zgadnij, ile razy po tym, robił krossfittersky plan? Nie prawda, nawet nie raz. Co więcej, ludzie wspinania się na czymś powlókł się prawie żadna siła, i tak to trwało przez prawie sześć miesięcy. Recesje motywacja – zjawiskiem naturalnym, jednak z pewnym wysiłkiem, można przezwyciężyć.

[Powrót do spisu treści]

„Nienawidzę diety, niech czekoladę!”

Około krzyczy naszą podświadomość, jest jedynie pozbawić się słodyczy lub nawykowe, takie jak barszcz. W życiu każdej kobiety jest sverhmotivatsii okresu – że otsizhu dieta szczupłe, pakunki i książęta spadnie u stóp, kariery sam jest zbudowany, a szkodliwe sąsiad odejdzie do stałego pobytu w Honolulu.

Osobiście Schudłem na sverhmotivatsii do pracy w jednym z bardzo znanego klubu sieciowym. Nie było odlewania w wyglądzie i moje 18 procent w czasie tłuszczu stwierdzono zbędne. Co miałem ciąć racje niemal na pół, usunąć większość węglowodanów i całkowicie zrezygnować z soli. Nie wiem jak, ale mój dom przetrwał ten okres, kiedy ciężar prawie podjęta, poszedłem do supermarketu i kupił słoik sól … dziki czosnek. Nic nie „maluje” kobieta jest spożywane w nocy z marynowanych warzyw.

load...

Naturalnie, przybieranie na wadze 3 kg został dostarczony do mnie, a nie ma samougovory stylu: „No, co ty robisz, ty podły stwór, i jak moja kariera jest coś !!!” nie działał. Dieta, w wyniku, ciągnęły się przez kolejny tydzień, a następny wywiad wędrowałem apatycznie, ledwie poruszając nogami. Ważyłem, przymierzając, spojrzał na program … i obiecał, że oddzwoni. Jak się okazało, parametry poszedłem, ale moje rozpaczliwe oczy – nie bardzo.

W pracy, w wyniku czego otrzymaliśmy wesoły charakter ogranicznika od gimnastyki, i zdałem sobie sprawę, że już nie siadaj nigdy, nigdy nie pozwól mi umieścić osobistego trenera Madonna oferuje dietę o niskiej zawartości węglowodanów zawiera soli.

Wnioski? Tylko jeden – przewartościowane pomysły powinny być postrzępione w zarodku, w momencie ich wystąpienia. Życie jest o wiele bardziej różnorodny niż osobistych pragnień i celów. Usiądź na określonej diecie – dobry, ale nigdy nie stawiać sobie zadań celowo niemożliwe i powstrzymać się od jakiegokolwiek sukcesu życiowego skojarzenie z „spójny” diety lub kompletnego planu treningowego.

Co zrobić, jeśli końcowy etap diety zostały złowione niepowodzenie? Nie ma czekolady roll-doeshte, a następnego dnia rano, jak gdyby nic się nie stało, należy otworzyć paczkę niskotłuszczowy twaróg. Najważniejsze – nie planują na czczo dni, a „kara” w siłowni i zaburzenia odżywiania, aby zamknąć. Zwrócić uwagę na wszystko, nawet na pluszowych szczeniąt, przynajmniej na obrazie Davida Beckhama, ale „Piła” siebie za niepowodzenia tylko pogorszyć sytuację. Jeśli więc „grzybica” zorganizować dzień postu, zrób to później i planowanych, pozwól poulyagutsya pasję, a twój mózg przestanie kojarzyć się ze słowami „slabachka, że ​​nie wie, jak schudnąć.”

[Powrót do spisu treści]

„Cholera, ten sport, oddajcie mi moje łóżko!”

Każdy trener jest zaznajomiony z tą sytuacją. Dziewczyna idzie do szkoły, wszystko jest w porządku, a jego oczy palenie, ćwiczenia wykonywane są z powodzeniem, technika działa na tyle, objętość stopu. I w pewnym momencie, a klient z gniazdka jest wyłączony. Squat „vpolamplitudy” powolny ruch na bieżni, a jęki i „skończmy 15 minut wcześniej, nadal mam pisać dyplom” … kończy się tym numerem logicznym, co do zasady, zniknięcie klienta. Dlaczego tak się dzieje?

W pierwszej chwili zmusza się do „na siłę”. Powiedz, trzeba udać się do trenera, a następnie idziemy. Cóż, o tym, jak pić gorzkie lekarstwo. I wtedy naturalne zmęczenie obezwładnia wszelkie „konieczne”. To również jest wspólna dla wszystkich ludzi i przeżyć podobne odczucia – nie być niektórych sverhlentyaykoy. Fizjologicznie, moment „awarii” ciała zbiega się z płaskowyżu w utracie wagi. I człowiek zaczyna panikować.

Dziewczyny, jak są one od urodzenia uczy się dobrze, zacząć dodawać własne obciążenie. Oprócz stacjonarnych chodzą lekcji grupowych jest to, że przez 3-4 godzin dziennie w „zawiesić”. Domy wykonywać niektóre szkolenia footy z Internetu, takich jak „100 przysiadów z niewłaściwej techniki i zgiętych kolanach” i uczestniczyć w różnego rodzaju wyścigach „odchudzających”. Do niczego, ale zmęczenie i wewnętrznej histerii tak, mogę powiedzieć, podejście do pracy nie będzie.

Pewnego pięknego dnia, pory, nasza bohaterka trafia na skali, i rozumie, że „dobrze, że jest to siłownia, wszystkie takie same. – Nieskończona rozsądek” Czy można coś z tym zrobić?

Jeśli trener jest zakwalifikowany, będzie zniechęcać fanatyzm sportowe na winorośli. Zazwyczaj kompetentnych specjalistów psychicznie przygotować klientów do „plateau”, a następnie wprowadzić radykalne – zakazać armata strzela bliżej skalach i taśma pomiarowa. Wyniki? Usuń raz w miesiącu, w ściśle formalnej atmosferze. Resztę czasu, dobrze by skupić się na ubrania. W związku z tym prace także wybór ćwiczeń, które są naprawdę szczęśliwym człowiekiem. W związku z tym, jestem przeciw „uniwersalnego planu treningowego.” Niektórzy lubią callanetics, a niektóre nie zdejmiesz z symulatorów.

Opiekun lub udać się do zajęć grupowych? Ponownie wybrać coś z którego otrzymałeś fizycznej przyjemności, a nie coś, co pomogło jej przyjaciela. I staraj się nie trenować codziennie, a nie dodać klasę na własną rękę „na planie.”

Jeśli moment „awarii” nadal będzie drastycznie zmienić swój trening. Chodźmy do przeciągania żelazo – idź na jogę, pływanie w basenie – zapraszamy do klasy tai-BO, i tych, dla których „nic nie działa” z powodu dobrego szkolenia w jeden sposób – w krossfittery początku. Mała „odchylenie od planu” – nie jest to awaria. Traktuj swoje utrata masy ciała nie jako cel do osiągnięcia „na wszelkie sposoby za wszelką cenę”, ale jako logiczna z milion wariantów rozwiązań. I w naprawdę piękny dzień, to nagle stają się bardzo zainteresowany zdrowego życia jako proces. Sprawdź na własne oczy na mnie i okazało się!

load...