Zachować młodość: jak usunąć zmarszczki na czole

Pamiętam, jak po raz pierwszy zauważony na czole pierwsze zmarszczki? Na pewno były niemile zaskoczony faktem, że absolutnie czysta, świeża twarz ma tak i nie było to paskudne zmarszczki! A ile lat byliście wtedy? Trzydzieści pięć, dwadzieścia, może piętnaście? Nie martw się, jeśli trzecia opcja. Niektóre zmarszczki na czole mogą pojawić się w ciągu dziesięciu lat. To wszystko zależy od genetyki i jak emocjonalny dziewczyny.

load...

Mimo emocji – nie jest to jedyny powód, dla zmarszczki na osiedlenie się na naszych czołach. Przyczyny pojawienia się pierwszych zmarszczek w tym obszarze dotyczy wpływu bezpośrednie działanie promieni słonecznych na skórę i niedowidzących (mrugający, że szczep mięśnie czoła, tworząc fałdy), oraz, oczywiście, starzenie się. Patrząc na te czynniki, może się wydawać, że zmarszczki na czole – zło konieczne, które jest bezużyteczny do czynienia. Ale nie poddawaj się: istnieje wystarczająco dużo sposobów na jak usunąć zmarszczki na czole lub nawet zapobiec ich wystąpieniu.

Obserwując mimikę

Pierwsze zmarszczki, śpiesząc się pojawić na naszym czole – synoptycznej. Mogą „zarobić” nawet w bardzo młodym wieku, i dziękować za to kosztuje zbyt emocjonalny, telefon twarz. Uniknąć takich problemów jest możliwe, tylko trzeba ściśle monitorować mimiki. Nie jest konieczne stałe grymas, marszczyć brwi i zez – z twarzy, które są gwarantowane, aby zyskać kilka zmarszczek na czole.

Wypróbuj go podczas rozmowy, aby spojrzeć na siebie w lustrze – na przykład w rozmowie telefonicznej z przyjacielem. Będziesz cieszyć się widząc jak twoje mięśnie twarzy przenieść, i pod żadnym emocji na zmarszczki pojawiają się jego czole. Jak tylko uśmiech lub śmiech, nie będzie pozioma linia, złość lub marszcząc brwi – pionowe. Spróbuj nauczyć się kontrolować swoje mimiki, to pomoże Ci uniknąć pojawienia się pierwszych zmarszczek.

Staramy się nie zez

Innym ważnym powodem, dla którego pojawienie się zmarszczek na czole – zwyczaj ciągle mrużąc oczy. Ktoś docenia znaczenie okulary i mrużąc oczy w jasnym słońcu, a ktoś cierpi na krótkowzroczność i stale śrub oczy ku coś do rozważenia. Idź do lustra i soschurtes jak kiedyś zrobić. Co widzisz? Wiele drobnych zmarszczek na czole. Teraz już rozumiem, że oni sami „sadzenie” im w twarz, staje się wizualnie starszy?

load...

Zapobieganie występowaniu takich zmarszczek nie jest tajemnicą: po prostu nie zapomnij okulary, regularnie kontrolować wzrok oftolmologa. To będzie bardzo miło, jeśli nosić letni kapelusz z szerokim rondem, który chroni przed narażeniem na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Więc zeza i stop, i chronić skórę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

Prawidłowo dbać o skórę

Nie jest tajemnicą, że każdy z nas lubi kosmetyki w nadziei, zachowując piękno i młodość, tak długo jak to możliwe. A jakość efektu końcowego zależy od kosmetyków: zdarza się tak, że stosując kremy lub przeterminowanych podziemne tanie produkty, robimy wielkie szkody dla skóry. I nawet jeśli makijaż jest świeże i doskonałej jakości, konieczne jest, aby wybrać w zależności od rodzaju skóry i kategorii wiekowej. Wiadomo, że oleiste zmarszczki skóry pojawiają się później niż sucha. Jednakże, jeśli nadużywane kosmetyki skóra na czole może być po prostu „wysychają”, przy czym będzie to dużo zmarszczek.

Użyj nawilżające, Nie zaniedbuj masek i balsamów. I, oczywiście, często sprawiają, że masaż twarzy jest doskonałym sposobem radzenia sobie z przedwczesnymi zmarszczkami, w tym na czole. Oczywiście, można dowiedzieć się i samo-masażu, ale znacznie większy efekt można uzyskać, gdy odwiedzają profesjonalnej kosmetyczki. Wierz mi, to nie jest tak dużo pieniędzy, i absolutnie każda kobieta zasługuje od czasu do czasu, aby zaufać sobie specjalisty ręki. Lepiej zaoszczędzić na czymś innym: w końcu usunąć zmarszczki pojawią się znacznie droższe niż ich uniknąć.

środki zaradcze ludowej walce ze zmarszczkami na czole

Bez względu na to, jak dobry był kosmetyczka i domowe maseczki, które pozwalają poprawić kondycję naszej skóry, nie został odwołany. Ich zaletą jest to, że najlepsze rezultaty nie trzeba nigdzie iść, aby wydać dużo pieniędzy i wysiłku. Wystarczy spojrzeć w lodówkę i szafki kuchenne, w celu znalezienia wszystkich niezbędnych składników.

  • Maska wykonana z mąki ryżowej z grejpfruta pomaga usunąć zmarszczki z czoła. Szlifować niewielką ilość ryżu w młynku do kawy, na masce będziemy potrzebować 1 łyżkę takiej mąki. Dodać 1 łyżkę jogurtu i 2 łyżek soku grejpfrutowego (oczywiście nie z pudełka i wyciskane). Mieszanina ta może być stosowana nie tylko na czole, ale także na całą twarz. Trzymać maska ​​3-5 minuty, a następnie przemywa się ciepłą wodą. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.
  • Poniższy maska ​​jest bardzo proste, aby przygotować wszystko, co jest potrzebne do niego – to drożdże i mleko. Drożdże jest bardzo bogata w witaminę B, a zatem mają możliwość doskonale odcień skóry. Najlepiej jest kupić drożdże nie jest w workach, a także cegły (są one nadal sprzedaje babcię na przystankach). Wcierać niewielką ilość drożdży i dodać do mleka je aż do momentu kremowej masy. Nałożyć mieszaninę na 20 minut i przemyć wodą.
  • Jeśli zmarszczki dopiero zaczynają się pojawiać, można pomóc następny balsam, Take 50ml soku truskawkowego, świeży ogórek, alkoholu i wody. Dodaj 0,5gr salicylowy alkoholu. Balsam zwilżyć wacik i stosuje się do obszarów problemowych na 10-15 minut.

Usunąć zmarszczki na czole nie jest łatwe, to jest o wiele łatwiejsze, aby zapobiec ich wystąpieniu. Jednakże, ta formuła jest również istotne dla innych aspektów życia. W każdym razie, spełniając zalecenia, jeśli nie można się pozbyć, lub przynajmniej zmniejszyć głębokość zmarszczek, ale to nie wystarczy.

load...