Zabytki kapitału japońskiego

Zawartość:

Stolicy Japonii – dość młodym miastem, którego wiek wynosi 400 lat. W tym czasie, że wielokrotnie poddane wojny, trzęsienia ziemi, pożary, zmienił nazwisko i wygląd.

load...

Dzisiaj, Tokio – to nowoczesna metropolia, który rozprzestrzenił się na sąsiednim mieście Yokohama z nim i Kawasaki.

Japonii Capital – miasto kontrastów, łącząc starożytne świątynie Wschodu i kultury europejskiej oraz nowoczesne drapacze chmur. Atrakcje Tokio znany turystom z całego świata. Najbardziej znanym z nich należą:

 • The Imperial Palace i ogrody. Ta atrakcja jest najwcześniejszym budynek w Tokio. Pierwsze budynki pojawiły się na terenie nowoczesnego pałacu cesarza Japonii w 16 wieku. Dziś pałac jest rezydencją władców kraju, jego terytorium jest podział na dwie części – zamknięte i otwarte dla publiczności. Ta część budynku, w którym znajdują się komory cesarza, jego rodziny i otoczenia, jest zamknięta dla turystów, natomiast wschodnia część budynku z ogrodem i struktur obronnych jest swobodnie dostępne dla tych, którzy chcą dotknąć majestatyczny ducha starożytnej Japonii. Ten zabytek architektoniczny jest podmiotem, który mieści się pod ochroną państwa i mienia na terenie całego kraju;
 • Tokyo Tower – wieża telewizyjna z platformą widokową. Jest to symbol miasta, takich jak Wieża Eiffla w Paryżu. W czasie budowy w 1958 Tokyo Tower była najwyższa wieża na świecie. Zwiedzając platformami widokowymi budynków można podziwiać widok na Tokyo Bay;
 • Obszar Gatunek Roppongi Hills, który został ustanowiony w 2003 roku, obejmuje cały szereg udogodnień, takich jak restauracje, sklepy, hotele, kina, biur, pracowni i sali koncertowej. Witryna może konkurować z Tokyo Tower, gdyż posiada platformę widokową, która roztacza się wspaniały widok na miasto z lotu ptaka.

Powrót do spisu treści

Tokio – sercem kultury japońskiej

Do zabytków stolicy Japonii, co jest warte obejrzenia, aby zorientować się w kulturę kraju, obejmują:

 • Ogród Happoen, która pozwala na zapoznanie się ze sztuką cechy ogrodowymi i japońskiej ceremonii herbaty. Ceremonia herbaty mogą być zawarte w obowiązkowym programie zwiedzanie ogrodu. Pomimo faktu, że ceremonia herbaty trwa tylko 20 minut, to jest w stanie zrobić wrażenie na każdym z jej państw;
 • Meiji, nazwany na cześć słynnego cesarza Meiji w Japonii, który wyciągnął kraj z średniowiecza i przyniósł go do kilku wiodących światowych potęg, jest zaskakujące w swojej świetności. Został on zbudowany na cześć cesarza i jego żony;
 • Asakusa – buddyjska świątynia, która zajmuje główne miejsce wśród najbardziej starożytnych świątyń w Tokio. Jest to kompleks świątynny, który odwiedza, można dotknąć historii Japonii.

Powrót do spisu treści

load...

Nowoczesne Tokio

 • Obszary Harajuku Omonte i Sandy są centra sztuki i projektowania mody przemysłu Tokio. Omonte Sandy dawna porównaniu do słynnego Pól Elizejskich. W tej dziedzinie istnieją gałęzie wszystkich wiodących producentów odzieży i akcesoriów mody, a ceny towarów będą zadowoleni z ich dostępnością.
 • Obszar drapacze chmur, które jest centralnym punktem wszystkich struktur administracyjnych i handlowych Tokio – Shinjuku. Atrakcją okolicy jest budynek Urzędu Miasta Tokio, który posiada platformę widokową na 45. Piętrze.
 • Sumidagava Rzeka i jej 13 mosty są jedną z głównych atrakcji Tokio. Rejs po rzece, można bezpośrednio ze świątyni Asakusa. Po drugiej stronie rzeki, rozmieszczone 13 mostów, z których każdy ma swój indywidualny budynków historia.

Najsłynniejsze zabytki Tokio jest również prawdą, sztuczna wyspa Odaiba, który znajduje się w Tokyo Bay. Fascynująca podróż wzdłuż rzeki Sumidagava ze świątyni Asakusa buddyjska kończy się tutaj. Na wyspie znajdują się salony znanych japońskich producentów takich jak Toyota i Panasonic. Widoki w nocy z Tokyo hit malowniczymi i Tokyo Bay, ozdobione pływających łodzi, restauracji i oświetlone latarniami, wyspa wygląda po prostu świetnie.


Powrót do spisu treści

Obszar Ginza – koncentracja handlu w Tokio

Najlepsze restauracje w japońskiej stolicy i modnych sklepów znajduje się w dzielnicy Ginza. Odwiedzając ją można oddać hołd japońskich restauracji, które są również zawarte w liście atrakcji. Turyści powinni odwiedzić największy rynek Tokio – Rynek Tsukiji. Rynek jest najbardziej ambitny w warzywach handlowych Tokio i ryb.

Jeśli są różne specjalną wytrzymałość, to powinno się odwiedzić aukcji do sprzedaży tuńczyka, która rozpocznie się o godzinie 5 rano, a na 6 rano można odwiedzić bar sushi, gdzie można przygotować sushi właśnie kupił na targu rybnego. Przed wizytą na rynku, na własną rękę, trzeba mieć pewność, do zapoznania się z mapą, więc jak znaleźć miejsce rokowań nie jest takie proste. Aby uzyskać konieczne i turystów odwiedzających zasad rynkowych.
Powrót do spisu treści

„Zabytki drugiego dnia”

Tokio jest znany nie tylko ze względu na jego głównych atrakcji, ale również tak zwany „drugi dzień zwiedzania.” Należą do nich:

 • Zawody sumo,
 • Giełda
 • Ogrody kapitału, który wykonał w tradycyjnym japońskim stylu,
 • Muzeum samurajskie miecze.

Dla atrakcji rozrywkowych w Tokio Disneyland, czyli park rozrywki i zajmuje powierzchnię ponad 47 ha.

Do ulubionych rozrywek turystów z całego świata, m.in. Wizytę w ceremonii parzenia herbaty, który wprowadza ducha Japonii. Jeśli chcesz, aby zanurzyć się w ich wewnętrznych odczuć i doświadczyć harmonii, trzeba mieć obiad w gry gejsza muzyki, odwiedź masażu shiatsu, lekcje w posiadaniu mieczem samurajskim lub spacer wokół Tokio w kimono, które można wypożyczyć.

Jeśli aspirują do kulinarnych przyjemności, warto odwiedzić takie zdarzenie jako Kaiseki obiad. Wszystkie posiłki serwowane są w małych porcjach w unikalnej ceramiki, a sama uroczystość odbywa się w oddzielnym pomieszczeniu, z którego roztacza się wspaniały widok na ogród. Kaiseki Kolacja pozwala w pełni skupić się na poczuciu smaku.

Oprócz klasycznego sushi, kochany przez mieszkańców różnych częściach świata, w Tokio i można spróbować specjałów takich jak sushi „o-toro” i ziemi wieloryba. Sushi „o-toro” – sushi wykonane z tuńczyka. Jeden kawałek będzie kosztować $ 6-8, a tuńczyka sprzedawanego w Tsukiji transakcji na rynku około 20 tysięcy dolarów.

Jeśli chcesz dotykać przeciętnego mieszkańca życia japońskiej, to jest możliwe, aby odwiedzić punkt orientacyjny Tokio, jako Onsen. Onsen – łaźnia publiczna, która oferuje swoim gościom zanurzyć się w gorącej kąpieli z wody mineralnej. Kąpiel może być doświadczony, a te rodzaje zabiegów jak łaźni piaskowej, masaż, peeling Garra Rufa ryba i szereg zabiegów kosmetycznych. Onsena gościom oferuje szeroki wybór tradycyjnych dań kuchni japońskiej i napojów.

Aby zobaczyć wszystkie zabytki Tokio, trzeba będzie co najmniej cztery dni. Pierwszy dzień najlepiej jest odwiedzić zwiedzanie stolicy Japonii. Jest on w języku angielskim. Na drugi dzień, w celu zbadania miejsca, które znajdują się na liście „drugiego dnia widzenia”. Trzeci dzień powinny być zaplanowane w taki sposób, aby odwiedzić w aukcji w sprawie sprzedaży tuńczyka na rynku Tsukiji, jak również dotykać Kultura Japonii. Można to zrobić na kilka sposobów: poprzez odwiedzenie tradycyjną ceremonię herbaty lub zapoznać się z tradycji japońskiego samuraja nieustraszony. Czwarty dzień należy poświęcić unikalnych makijaż i zabiegi spa, które przynoszą nieopisane przyjemność.

Te atrakcje Tokio, będziemy cieszyć się piękną połowa ludzkości i zaskoczyć ludzi. Ten dzień jest pójść na masaż, shiatsu, lub odwiedzić Onsen. Poświęć trochę czasu, aby się upewnić i kulinarnych przyjemności. Japoński jest w stanie zaskoczyć turystów nawet światowe mądry i sushi wielorybów lub sushi „o-toro”, można spróbować tylko w Japonii.

load...