Zabrała męża z jej najlepszą przyjaciółką. Jak żyć?

Zawartość:

Człowiek może być kością niezgody między przyjaciółmi – jest to znane każdemu dziewczyny z dzieciństwa. Przyrzekamy siebie wiecznej przyjaźni i oddania, ale może zapaść w ciągu nocy, kiedy na horyzoncie pojawia się miłość. Specjalne dramatycznego różne sytuacje, w których kobieta wzięła męża w jej najlepszym przyjacielem. Z tego, co się dzieje i jak z tym żyć?

load...

Trójkąt miłosny

Life – jest skomplikowana i długa. Idziesz do szkoły i zakończyć ją, idąc na studia, studia przez pięć lat, a następnie pracował – a wraz z nią dostać przyjaciół i zakochać się z mężczyznami. Niektórzy znajomi z tobą przez długi czas i stać blisko, a za jednego z mężczyzn ożenisz, to rodzić dzieci, i tworzą nową rodzinę. Taki scenariusz w takiej czy innej formie jest obecny w życiu każdego z nas. Jednak zdarza się, że elementy obrazu – mąż i każdy Twój przyjaciel – zbyt dużo bliżej siebie. Może się to zdarzyć z kilku powodów:

 • Między małżonkami nie ma miłości i zrozumienia, a oni, patrząc z boku;
 • Niezadowolenie z seksu małżeńskiego;
 • Obecność czegoś z przyjacielem, który jest bardzo miły i mój mąż nie jest jego żoną;
 • Brak przestrzeni osobistej w jednym lub obu małżonków;
 • Nowa miłość;
 • I wiele innych powodów.

Brak bezwzględne fakty, takie jak „zabrać męża, koniecznie rozłam w rodzinie” lub „kobiety potrzebują tylko zachęcić mężczyznę z palca” – wszystkie sytuacje są wyjątkowe. A jeśli któryś z nich coś podobnego? Tak, i że emocje wszystkich trzech stron. Spróbujmy dostać się do położenia każdego z uczestników w tak trudnej życiowej dramatu.

Człowiek spojrzenie

Jest takie powiedzenie: „Jako wilk ani paszy, jest on nadal szuka w lesie.” Jest to często stosowane w dyskusji męskich cech, w szczególności takich, jak skłonność do modyfikacji i wielożeństwie. Oczywiście, ludzie mają tendencję do impregnacji, jak wiele kobiet, jak to możliwe – to genetyczne i ewolucyjne programu. Niemniej jednak, każdy mniej lub bardziej cywilizowany człowiek jest w stanie kontrolować swojego instynktu seksualnego – w przeciwnym razie byłby już w więzieniu za zgwałcenie kobiety w stroju sexy. W związku z powyższym, zjawisko to jest bardzo ważne, ale nie krytyczny zachowanie każdego człowieka.

Jest to również przejaw zainteresowania seksem z inną kobietą. Często pojawia się on w przypadku, gdy mąż nie był wystarczająco partnerów seksualnych z żoną (a może ona nawet tylko jeden), a staje się interesujący – i nagle z innymi kobietami w inny sposób? Najsmutniejsze – To rozczarowujące, że występuje u mężczyzn w większości przypadków: seks z żoną kolegi jest praktycznie nie różni się od seksu z żoną, a rodzina jest zniszczona.

load...

Czasami powód porzucenia męża do swojego przyjaciela jest posiadanie specjalnego porozumienia między nimi. Żona ciągle kucyki, skarży się, potępia interesy i nie daje jeden bit osobistej przestrzeni – co to jest taki człowiek? Zgadzasz się, że taka sytuacja występuje w wielu rodzinach, a to nie jest zaskakujące, że ich mężowie chcą opuścić te kobiety.

Rzadko, ale zdarza się, że mąż zakochuje się w innej kobiecie. I, ku rozczarowaniu obu, to jest przyjaciel żony. Zazwyczaj w takiej sytuacji, udręczenie ich głębokie wątpliwości co do poprawności ich działania, ale mogą nie wytrzymać siłę miłości. I, prawdopodobnie, w tym nie ma potrzeby – po wszystkim, kiedy ludzie się zakochują tak poważnie, to jest coś tak myśli. Na przykład, są one stworzone dla siebie i muszą współpracować, aby przeżyć resztę swojego życia. A żona męża, a mąż przyjaciela kiedyś być również w stanie odnaleźć ich prąd i coraz połówki one odpowiednie.

A oto człowiek idzie do znajomego żony. Można go nienawidzić, ale nie możemy zapominać, że nie jest łatwo w tym momencie: on nagle zmienił swoje życie, zniszczył rodzinę (a jeśli opuścił rodzinę z dziećmi, które wciąż miał zobowiązania finansowe i moralne do nich) – powoduje negatywne emocje jak siebie i swojego otoczenia. Może odwrócić się od niego przyjaciół, kolegów i krewnych. Dlatego, jeśli znajdziesz się w roli opuszczonej żony – nie próbuj dalej zatruwać mu życie. I tak będzie można umieścić wszystko na swoim miejscu.

Najważniejszą rzeczą – jest to możliwe, aby utrzymać integralność i szacunek obu stron. Mąż nie powinien rzucać błotem byłą żoną, a ona była – próbując przebić opony na swoim nowym samochodzie i powiedzieć dzieciom o tym, co on jest łajdakiem. Oczywiście, żona będzie zły (i ma pełne prawo!), Ale w każdej sytuacji lepiej jest pozostać dobrym człowiekiem. W końcu masz gdzie spędzić swój czas i energię, aby lepiej wykorzystać.


Dziewczyna spojrzenie

Ta rola jest zawsze powoduje największą ilość negatywnych ze środowiska: a dziewczyną o nazwie „razluchnitsa” i mocno krytykowane. Jednak konieczne jest, aby zrozumieć – czy tak diabeł jak go malują? W końcu jesteś od dawna przyjaźni się z tą kobietą: Komunikacja, doradzać i wspierać się wzajemnie. Więc może to nie jest jeszcze w ciele, u diabła? Jak już wspomniano powyżej, przyczyny pozostawiając mężczyzn z rodziny może być bardzo różny. Ale dlaczego kobieta ma męża masz dziewczynę? Tak, rzeczywiście, z tych samych powodów – miłość, wzajemne zrozumienie, wspólne interesy. Ale dodaje do nich czysto szczególne, kobiety okazje.

Wszystko jest jasne, w sytuacji, gdy przyjaciel żony samotnie. Chce, miłość, rodzinę, a przecież ona była świadoma wszystkich cech zachowania męża w zakresie życia rodzinnego (Ci wiele rzeczy powiedzieć jej o tym?). Ona ma czas na podjęcie działań – czy jest przygotowany do znosić niedostatki męża swojej dziewczyny? Jakie są jego zalety to przyciągają? W tych okolicznościach, staje się jak szpieg, bo wiadomo, że irytujące ukochaną dziewczyną, a on lubi.

Zgadzam się, to jest bardzo trudne do utrzymania dobrej postawy wobec takiej osoby. Rzadko zdarza się, że przyjaciel nagle staje się zdrajcą – zdarza się w tych przypadkach, gdy to jest, oczywiście, uwielbia „oszukiwać żonę”, ale wartość stworzenia swojej rodziny przeważają. Ale najczęściej jest to w zasadzie zobowiązany do nikczemnych czynów.

Zdarza się, że powodem, dla którego kobieta wzięła męża w jej najlepszym przyjacielem, staje się banalne zawiści. Sytuacja opisana powyżej, charakteryzuje się tym, że mąż w tym przypadku nie ma żadnej wartości. Najważniejsze – to zepsuć życie swojego „przyjaciela” i pozbawić ją o coś ważnego. Dopiero wtedy przestaje czuć się nieszczęśliwy i wadliwa. Ten przyjaciel i opisał incydent miał pokazać swoje najgorsze cechy: stałe „pin up”, spróbuj skrzywdzić i upokorzyć. Najsmutniejsze jest to, że po odejściu z rodziną męża wszystko staje się nieszczęśliwy, a on i jego żona oszukani, a nawet „razluchnitsa”, które na ogół mają problemy z poczuciem własnej wartości i zdolności, aby być szczęśliwym.

To wstyd, gdy mężczyzna wyszedł z chęcią „potrząsnąć rzeczy”. Tak, jest to kategoria potrzeb! Niektóre dziewczyny są zbyt artystyczny, i jak zorganizować dramat w moim życiu. Są znudzeni, kiedy wszystko jest dobrze i spokój – zachowują się jak wampiry żywią się energią ludzkiego cierpienia.

W tej sytuacji mąż ma też żadnej wartości – jest tylko pionkiem w grze „wielkiej aktorki dramatycznej”. Niestety, ten typ kobiet są bardzo atrakcyjne dla ludzi: oni zwykle są piękne, jasne, kobiece – w skrócie, to bardzo, bardzo atrakcyjny. Po zniszczeniu rodziny, męża i żony są nieszczęśliwi, a girlfriend- „aktorka” zaczyna szukać nowej ofiary.

Ale, jak już powiedzieliśmy, przyjaciel nie zawsze kierują się negatywnych impulsów. Czasami zdarza się, że człowiek zakochuje ze swoim przyjacielem i decyduje na korzyść miłości, a nie przyjaźń. To nie znaczy, że nie dba o żonę – relacja z mężczyzną są ważne (na przykład w jej hierarchii wartości w życiu).

Jeśli znajdziesz się w roli podrugi- „razluchnitsy”, można współczuć: to na ciebie latać wszelkie nierówności i pokonać złe spojrzenia wspólnych znajomych. Ten trudny okres jest niezbędny, aby jakoś utrzymać się, jeśli chcesz zachować relacje z byłym mężem, przyjacielem. Najważniejsze – znaleźć środki, które mogą pomóc zrobić.

To powinno być coś miłego; na przykład, każdej nocy można przytulić z najbliższymi, siedzieć przed telewizorem i obejrzeć film, który daje przyjemność was obu. Czy może to być coś osobiście do Ciebie, takie jak medytacja czy merów życia potwierdzając. W każdym razie, nauczyć się ignorować negatywnego wpływu innych i wzmocnić samoocenę.


Żona wygląd

On jest słusznie uważany za żonę ofiary i słabe ogniwo w systemie „przyjaciel zabrał rodzinę męża,” bo zostali oszukani dwa najbliższe osoby. Jednak czy jest to absolutny i niepodważalny fakt? Nie! Co dziwne, ale niektóre z żoną później cieszę, że zajęło im przyjacielem męża. Dlaczego tak się dzieje?

 1. Ten człowiek nie była jej druga połowa

  Rodzina klimat jest zimny i burze: stała dokuczliwy, kłócą, brak wspólnych interesów i wartości miłości i szacunku – to czasami ze względu na fakt, że ludzie po prostu nie pasują do siebie. Po rozwodzie, kobieta poznaje nowego mężczyznę, i – och, cud! – w związku z nim panuje harmonia i wzajemne zrozumienie. W takich przypadkach „oszukani żona” jest nawet wdzięczny za to, że wszystko to się stało.

 2. Wolność od cierpienia

  Nie każdy wierzy w teorię połówek, ale każdy wie, że życie rodzinne jest bardzo trudne i trudne. Niektórzy ludzie przez wiele lat nie rozmawiają ze sobą w sposób przyjazny, dzięki czemu bardziej cierpieć, ale nie odważył się przerwać to błędne koło – wciąż bardzo skazany rozwód w naszej kulturze. A gdy trzeci „Warto” ingerować w ich związku, są bardzo mu wdzięczny, bo teraz masz kogoś do winy odpowiedzialność za to, co się do nich.

 3. Usunięcie „pink” okulary

  Czasami jesteśmy bardzo naiwny i sami sobie tych ludzi, którzy nie mieliby na dystans, i bezwarunkowo zaufać ich nie zauważać negatywne sygnały. W tym przypadku, mąż opieką rodziny mogą być podobne do detonacji bomby. Pierwsza żona jest w szoku i nie mogę zrozumieć, jak to się mogło stać. Ale wtedy, w zależności od dostępności dojrzałej pozycję w życiu, zdaje sobie sprawę, że jej oczy były otwarte dla ludzi, którzy tam byli. I to wspaniałe, że idą z jej życia, ponieważ takie niewiarygodne ludzie nie potrzebują nikogo.

Niestety, nie zawsze jest to: często bardzo trudno znaleźć plusy w tej sytuacji, zwłaszcza gdy jesteś ranny i obrażony. Zdarza się, że mój mąż i ja mieliśmy świetne relacje, ale z przyjacielem – silna przyjaźń. I nagle, dwa najbliżsi ludzie cię zdradzić. Co robić w takiej sytuacji?

Po pierwsze, konieczne jest, aby przejść przez ból. Tak, na początku będzie to bardzo źle, a w tym czasie wsparcia osób bliskich dla ciebie będzie bardzo przydatna. Nie wahaj się prosić o nią, bo twoja rodzina jest rozumiane przez wszystkich. Jeśli z jakiegoś powodu nie może uzyskać wsparcie (na przykład, jesteś w innym mieście, z dala od swoich rodziców i przyjaciół), należy zapoznać się z Internetem. Na forum żadnych kobiet, będzie można nauczyć się empatii i tuzin sadystycznych sposobów zadawania bólu zdrajców.

Ale spróbuj zachować ideę zemsty, jeśli odwiedza cię. Zemsta niszczy nas od wewnątrz i nie przynosi satysfakcji – tylko pusta (z wyjątkiem rzadkich przypadków). Choć nikt nie zabrania ci wyciąć wszystkie zdjęcia z łotrów lub zniszczyć kilka swoich ulubionych rzeczy, które można jeszcze zrobić. Czasami konieczne jest wyrzucić złość i negatywnej energii – tylko uda się zatrzymać w czasie.

Po drugie, gdy ból zaczyna się zapadać, jest w tym zdolność do introspekcji. I tu najważniejsze – jest, aby powstrzymać się od poczucia winy za to, co się stało. Wiele kobiet początku do obwiniania siebie: „Byłem zły żona”, „Ja nie umył skarpetki”, „Nie grałem z nim w Paintball”, etc. … W swojej analizie błędów w przyszłości nie ma nic złego – to źle, kiedy zaczniesz obwiniać za to, co się stało i spróbować rzucić całą odpowiedzialność na swoich kruchych barkach. Ale rozwód jest prawie zawsze winę za dwie osoby! Dlatego też, jeśli nie można zrezygnować z poczucia winy – zatrzymać i poczekać na trochę introspekcji. Jest możliwe, że będziesz w stanie bardzo szybko, aby trzeźwo ocenić swoje działania i wykorzystać tę wiedzę w celu uniknięcia podobnych błędów w przyszłości.

Po trzecie, wypełnić lukę po wycofaniu się z życia byłego męża i przyjaciela. To jest najtrudniejszy dla wielu kobiet, które były niezamężne. Wcześniej, w połowie swojego życia spędził w opiece nad mężem, jedna czwarta – sen i czwartą – do komunikowania się ze swoją dziewczyną. Ale teraz nadszedł czas na zmiany! Znajdź nową pracę (lub nawet znaleźć pracę, jeśli były gospodyni – korzyści z obecnie istnieje wiele możliwości, na przykład, praca przez internet).

Dołącz klasę taneczną – to pomoże Ci podnieść samoocenę (co z pewnością wpływ po takim zdarzeniu). Pomyśl o swoich dawnych marzeń i przyjaciół, w końcu one potrwać, i zdasz sobie sprawę, że życie rozwód zaczęło się!

Relacje między ludźmi mogą być dowolnie skomplikowane, a to nic dziwnego, że w takiej dżungli nieporozumienia, niezrozumienia, zdrady, a nawet zdrady. Nie możemy obwiniać żadnej ze stron, ponieważ wszystko może się zdarzyć w życiu. Dodatkowo, każdy ma swoją własną prawdę, z którą mieszka. Możemy mieć tylko nadzieję, że życie wszystko na swoim miejscu, a wszyscy uczestnicy tych dramatycznych wydarzeń będzie zadowolony i szczęśliwy.

load...