Zabrać mężczyznę z rodziny: jesteś na to gotowy?

Zawartość:

Spójrzmy prawdzie w oczy: w tym świecie samotnych kobiet i dziewcząt bardzo niewygodne. Wydaje się, że są starsze, tym trudniej idą w terminach i mniej mają wyboru. Małżeństwo agencje? Pieniądze wyrzucone w błoto. Ślepe daty? Po prostu straszne. Randek? Rozczarowanie. Miłość rozpaczliwie chce. A potem pojawia się na horyzoncie, piękny wygląd, daje kwiaty, a nawet pisze wiersze. On ma tylko jedną małą wadę: jest żonaty.

load...

Jeśli czytasz to, najprawdopodobniej nie są małżeństwem, nie masz stałego chłopaka i wziął ten stary jak świat, historia: pan zakochał się w cudzym mężem. A teraz, bardziej niż cokolwiek innego jesteś zainteresowany na pytanie, w jaki sposób prowadzić żonaty rodziny. Po tym wszystkim, kochasz je ze sobą, dla siebie i tylko dla jakiejś śmiesznej wypadku nie spełnia pięć (lub dziesięć) lat temu, kiedy nie było jeszcze jego żona i dzieci. Niemniej jednak, wzywamy was na chwilę zapomnieć o uczuciach i próbować z zimną krew starannie rozważyć, czy jesteś gotów wziąć na siebie odpowiedzialność za to, co zdecydowaliśmy się odwrócić cudzego męża.

Według statystyk, rzucać rodziny nie więcej niż 10% mężczyzn. Jeśli twój związek trwa dłużej niż rok, prawdopodobieństwo, że będzie on opuścić ciebie, zmierza do zera. Większość z tych, którzy opuścili swoją żonę i dzieci, po pewnym czasie do nich wrócić. Nie należy mylić tych numerów, bo wierzą, że tylko wszystko będzie w porządku? Sumela jest znanym przyjacielem prowadzić Człowiek, dzięki czemu są optymistyczne. Cóż, omówmy możliwych konsekwencji swojego wyboru, który prawdopodobnie jeszcze nie myślał o, i starają się odpowiedzieć na pytanie, czy zabrać cudzego męża.
Powrót do spisu treści

Pomyśl o sobie

Związek z żonatym mężczyzną – trudnym testem, zwłaszcza jeśli jesteś wrażliwy charakter. Jesteś młoda i atrakcyjna, ale żyć tak, jakby we śnie, i nagle zdarza się cud, a ulubionym wreszcie opuścić rodzinę. W tym zaczarowanym śnie nie może żyć na dzień lub dwa, a kilka lat. A im więcej, tym większy Twój sen będzie jak koszmar.

Sędzia dla siebie: trzeba kochać „w biegu”. Spotkanie z człowiekiem będzie rzadkie i pochopnie. Będziesz rzadko patrz na weekendy, święta i wakacje, musi spędzić z żoną i dziećmi. Ja żonaty mężczyzna jest zawsze dużo obowiązków w rodzinie: zmniejszenie syna lub córkę w parku rozrywki, wziąć matkę żony do kraju, aby zabrać ze służby żony samochód, itp Więc będzie on przenieść lub całkowicie anulować datę z wami, czasem w ostatniej chwili. Nie licz na długich rozmów telefonicznych: za dnia jest on zajęty w pracy, a wieczorem rozmowa może od czasu do czasu usłyszeć jego żonę. A w książce telefonicznej numer komórkowy może być pewna liczba Olega i Piotra Iwanowicza.

load...

A co ty? I będziesz musiał czekać i mieć nadzieję, że przyjdzie lub zadzwoni. Będziesz regularnie sprawdzać pocztę, każda minuta się wydostać z jej telefonu torebce, aby zobaczyć, czy jest martwy, i martwić się, czy Twój ulubiony nie odpowiada na wiadomości SMS. Każde połączenie nieodebrane, każda wiadomość bez odpowiedzi, każda nieudana randka będzie interpretowany jako dowód, że go nie potrzebuje i postanowił rzucić cię. Bezsenność, stały niepokój i ponure myśli mają negatywny wpływ na ogólny stan zdrowia. Wkrótce będzie zdać nerwy i zaczniesz być zazdrosny o ukochanej rodzinie, kłócą się ze sobą, ponieważ najmniejszy drobiazg, winić obojętność i nieostrożność. Czy jesteś gotowy na to, i nadal myślę o tym, jak prowadzić żonatym mężczyzną?

Będziesz stale porównać się z żoną, bo trzeba być lepsza niż wokół niego, a jednocześnie w przeciwieństwie do niego, w przeciwnym razie nie jest uvedesh rodzinę. Jest to doskonała zupa kucharz? Więc uważnie sztukę sushi. Ona narciarz? Logujesz się na kursy nurkowania. Ona mówi dobrze po angielsku? Można umieścić w widocznym podręczników i słowników języka włoskiego miejsca. Początkowo taka konkurencja wydaje się być całkiem zabawne, ale z czasem rośnie do zwątpienia, samoocena spadnie poniżej zera, a potrzeba „wpasować” rozpoczyna się wysilać. Jesteś na to gotowy?

Związek z żonatym mężczyzną – w stosunku zależności. Stopniowo będziesz przestaje być sobą i całkowicie rozpuszcza się w niej na swoją korzyść. Już nie należą do mnie. Nie można iść w piątek z przyjaciółmi w klubie – i nagle przyjdzie? Musisz być gotów podjąć czasu wolnego od pracy lub urlopu bezpłatnego, ponieważ człowiek „udał się na misję”, że chce spędzić z tobą w domu na wsi wakacje. Należy zawsze wyglądają świetnie, świeżą stylizacji, manicure i pedicure, nawet jeśli jesteś zmęczony lub czuć nieistotne – i nagle on decyduje, że dzisiaj patrzeć na ciebie w świetle? Nie przeszkadza stała pełnej gotowości bojowej do wykorzystania?


Powrót do spisu treści

Z mężczyznami

Nie będzie. Przynajmniej, trwałe i długoterminowe. Po pierwsze będzie mu wierna, a nawet najbardziej niewinny flirt z inną osobą, będzie traktowane jako zdrada ukochanej. Jeśli widzisz mężczyznę z poważnymi zamiarami, które będą gotowe połączyć swój los z ciebie, nie zdają sobie nawet sprawy, jak będzie zbyt zajęty myśleć o swojej przyszłości szczęścia w swoim życiu.

Wtedy, kiedy znudzi czekania, będzie gotowy do skoku w ramiona prawie do pierwszego rogu, aby znowu poczuć pożądane, lub w jakiś sposób drażnić swojego mężczyznę, albo udowodnić sobie, że jesteś wolną kobietą, a nie cudzej własności , Ale to jest mało prawdopodobne, ty coś naprawdę poczuć, czy jakoś udowodnić kłopot. Takie spontaniczne działania, co do zasady, są pochopnie, pod wpływem emocji, a potem, gdy bezpiecznik jest utrzymywany, dusza staje się bardzo pusty i smutny. Czy jesteś gotowy na taki rozwój?

Jeżeli związek z nim trwały od dłuższego czasu, a on nie myśli o rozwodzie, nie uwierzysz, tym silniejsze seks i ostatecznie przekonać się, że nie ma porządnych mężczyzn w lewo na świecie. Wydajesz zawinięte w kokon frustracji i braku zaufania, gniewu i gorzkich myśli o utraconej czasu i straconych szans. Na pewno nie pożałujesz w przyszłości, co kiedyś było myśleć o tym, jak prowadzić żonatym mężczyzną?

Każdego dnia w relacji będzie więcej kłamstw i mniej zaufania. Zarówno z was kłamie. On – jego żona i dzieci. Ty – rodzice i krewni. Ponadto, zarówno z was nawet oszukać siebie. Będziesz udawać, że wszystko jest w porządku i są wygodne z niepewności, w którym mieszkasz, i nie przeszkadza ci, że po spotkaniu z tobą, że spieszy do domu. Powie ci, że konieczne jest rozwód, który jest po prostu skończyć napraw w mieszkaniu (na prawdziwym człowiekiem, aby rozstać się z żoną w dobra) lub że po prostu poczekać na awans (po rozwodzie musiał dostarczyć dwie rodziny). Nie trzeba dodawać, że nie pozostawi w dowolnym miejscu, nawet po całym mieszkaniu ołowiu w porządku i będzie dyrektor wykonawczy firmy?

Powrót do spisu treści

Mieć dziecko

Może zmęczony swoich obietnic do rozwodu, waż pozwolić na armat – próbować zajść w ciążę przez niego, mając nadzieję, że tak, że to przypadek, by opuścić swoją rodzinę. Ci konsultowane z przyjacielem, a ona przekonana, że ​​jest to jedyna droga wyjścia z tej sytuacji: „Nie wątpię, uvedesh swojego mężczyznę na pewno” Jednak nie należy myśleć, że wszystko będzie tak być. Jest możliwe, że nie rozpatrzy ciąża jest wystarczająco dobry powód do rozwodu: dzieci ma już, więc dlaczego on musiał zmienić ich nienarodzonego dziecka?

Może on nawet twierdzą, że ci aborcji. Mężczyźni, bez obrazy dla nich będzie to powiedział, to bardzo słaby pomysł, co aborcji i że kobieta będzie musiała przetrwać, postanawia pozbyć się dziecka. Użytkownicy uważają, że jest tylko raczej nieprzyjemna procedura. „Ból fizyczny może znieść – ich zdaniem -. Tym bardziej, że aborcje są teraz dobre znieczulenie” Mają rację, można tolerować. Ale potem muszę żyć z nieznośnego znajomości własnej winy przed i nienarodzonych ludzi, którzy zostali zakładnikami dorosłych skomplikowanych gier. Rany nie dokręcone tak szybko, jak rany z instrumentów chirurgicznych. Myśli na dziecko w łonie matki – tak ponure myśli o nieodwracalnych strat. Czy jesteś na to gotowy?

Nie zapominaj, że nawet jeśli ciąża została przerwana przez doświadczonym specjalistą w najlepszych klinikach miasta, konsekwencje aborcji mogą być bardzo poważne. Około połowa kobiet, które zdecydowały się na ten krok, to nie może począć dziecka ponownie z powodu niepłodności wtórnej siedzibę. Ci, którym udało się zajść w ciążę ponownie, bardzo wysokie ryzyko poronienia lub nieprawidłowego rozwoju płodu. Czy jesteś na to gotowy?

Oczywiście, jego „ciekawa pozycja” i może kłamać. Ale, jak już wspomniano powyżej, nie należy oczekiwać, że człowiek będzie zdecydował się opuścić rodzinę. W ogóle, wiadomość o ciąży – rodzaj lakmusowym testu swojej relacji do testu. Ilu żonatych mężczyzn w tej sytuacji zaczynają się zastanawiać, czy to jest naprawdę dzieckiem, ponieważ jest możliwe, że masz romans z kimś innym. Ilu żonatych mężczyzn raczej płacić kochanka aborcji niż rozwód z żoną! Ilu żonatych mężczyzn zdecyduje się zakończyć związek, co cię samotną matką, ma prawo do ich wsparcia finansowego! Czy jesteś na to gotowy?
Powrót do spisu treści

Marzenie: co dalej?

Nie będziemy argumentować, pani mężczyźni naprawdę odszedł od rodziny (nawet jeśli odsetek takich „sukcesów” nieistotne). Ale musimy mieć świadomość, że po swoje marzenia się spełnią i ukochanej opuszczę cię, będziesz natychmiast czują ciężar winy i odpowiedzialności za rozbitej rodziny (bo nie jesteś osobą obliczania zimnokrwistych, który jest skierowany do cudzego męża ponieważ jego pozycja w społeczeństwie czy pieniądze?)

Po pierwsze, zranić inną kobietę, może nawet przyjaciela. Po drugie, dzieci, zwłaszcza nastolatków, przechodzą bardzo bolesne niezgody między rodzicami – należy również wziąć pod uwagę, jeśli zdecydujesz się interweniować w życiu czyjejś rodziny. Po trzecie, co do zasady, opinia publiczna obwinia go kochanki zamiast niewiernych mężów, że małżeństwa nie. Czy jesteś gotowy na to, że starsza pani przy wejściu będzie Ci towarzyszył wyrzutu spojrzenia czy nie zawaha się uczyć zdrowego rozsądku, i powie ci wszystko, co oni myślą o „bez skrupułów razluchnitsa Przeminęło człowiekiem rodziny”? Czasami kobieta w sytuacji nawet trzeba zmienić mieszkanie.

Ponadto, będziesz podświadomie oczekują, że w każdej chwili może zmienić twój mężczyzna cię – był kiedyś porzucił rodzinę, uciekł z lekkim szoku i teoretycznie będzie gotowa zrobić to ponownie. Wkrótce zaczynają podejrzewać go o zdradę, bo dobrze wiesz, jak umiejętnie potrafi kłamać i udawać. Zaczniesz potajemnie sprawdzić swoje wiadomości na korespondencji telefonu lub adres e-mail, będą niechętnie niech idzie w podróży służbowej lub spotkanie z przyjaciółmi. Z biegiem czasu, twój związek będzie gromadzić zbyt dużo zaufania do swojej powieści może przetrwać i kontynuować.

Ponadto, nie jest konieczne, aby po opuszczeniu rodziny, mężczyzna natychmiast zaoferować dłoń i serce. Może „wolne” go bardziej jak to: brak zobowiązania do rodziny, można w pełni zarządzać swój wolny czas i miał romans, na przykład podczas wakacji na morzu. I będziesz sam doświadczać frustracji. A potem przychodzi gorzka świadomość, że w obrocie swoje życie fikcyjnej historii, pięknej iluzji – nic więcej.

Po przeczytaniu tego artykułu, prawdopodobnie spodziewał się znaleźć w jej receptur, jak prowadzić żonatym mężczyzną, a zamiast nich argumenty o możliwych konsekwencjach swojego wyboru. Ale nie boją, i myślisz, że jesteś gotowy na wszystko. Cóż, my nie zamierzamy angażować się w nudnego moralizatorstwa. Wybór i tak do Ciebie: możesz albo zaryzykować i wygrać, albo iść w nieskończoność długa droga do nikąd. Mamy nadzieję, że znasz siebie i swojego człowieka na tyle dobrze, by zrozumieć, co będzie w stanie poradzić sobie i pogodzić się, a co – nie.

load...