Zabawne chistoedenie – Eat Clean dieta Polski

Zawartość

Wśród fanów anglojęzycznych blogów siłowni zakorzenione neologizmu „jeść czyste”. Właściwie, to pochodzi od nazwy Eat Clean Diet. I tu może oznaczać wszystko – od wykluczenia „makaron instant”, aby dostarczyć organiczne Bulgur mleko i górskich kóz. Ale poważnie – jest to jeden z najbardziej zaawansowanych wersjach zdrowej diety, umożliwiając w tym samym czasie, a nie koncentrować się na przygotowaniu i nabycia danego środka spożywczego, i schudnąć z praktycznie każdym bogactwa.

load...

[Powrót do spisu treści]

Historia „clean eating”

Jest to system kraju dużego hamburgera i tłustych ziemniaków – Stanach Zjednoczonych. Zrobiłem go dziewczyna z wielkim grubym przeszłości i dziwną nazwę dla polskiego ucha – Tosca Reno. Faktycznie, pani była bardzo, bardzo pełne i pozbył się 27 kg, po prostu zastąpić „zwykłej” amerykańskie produkty są ekologiczne.

Przypomnijmy, że „normalne żywności” – to mieszanina trans, węglowodanów prostych i różnych przypraw i soli, z dobrą części białka sojowego z genetyczną ciemnym przeszłości. I nie myśl, że taki „radość” jest sprzedawany tylko w Stanach Zjednoczonych. Czytaj mały w kształcie litery na opakowaniach gotowych klopsiki lub pizzę z najbliższego supermarketu, zrozumiesz wszystko samodzielnie.

Odrzucając „normalnego” jedzenia na rzecz ekologicznej, można uzyskać następujące bonusy:

 • Naturalny spadek spożycia kalorii poprzez zmniejszenie procentu tłuszczu w diecie. Domowe hamburgery, wykonane z mielonego mięsa kurczaka, na przykład, 30% mniej tłuszczu niż kotlety drobiowe z Departamentu mrożonek, bo w jesieni mielonego skóry i podskórnego tłuszczu z drobiu, oraz – „homogenizacji” suplementy tłuszczu;
 • Redukcji

  load...
 • Z indeksem glikemicznym oraz wzrost dziwnie brzmiących dla polskiego ucha, niemniej ważnym wskaźnikiem dla organizmu jako „sytości”. Mniej żywności prostych węglowodanów, tym szybciej go naedites dłużej wytrzymać aż do następnego posiłku;
 • Satysfakcji

 • Wreszcie wymagania białek ustrojowych. To był brak białka muru liczne próby, aby rzucić wagi na diecie owoców i warzyw w połączeniu z ultra-high, a przy wysokim obciążeniu. To prawdziwy twardy spowalnia metabolizm i powoduje to zaburzenia. Więc nie.

[Powrót do spisu treści]

Czysta moc w strefie „ru”

Większość z nas nie jeść hamburgery i frytki, więc pomysł organicznym jest sporo kontrowersji i protestów. Jednak, aby spierać się zbytnio, jeśli chodzi o krajowych produktów antidieticheskih. Zatem czarna lista:

 • Majonez. Mówią, że nawyk jedzenia wszystko z majonezem – czysto Stawropol. Jednak mam kilka znajomych z pasma wysokich częstotliwości radiowej, co rozmazywanie produkt wszystkiego z ziemniaków do kanapki z kiełbasą. Gorsze majonez, że zawiera równocześnie cukru i tłuszczu, kalorii. Tak, to nie tylko zwiększa apetyt, ale również podwaja ilość kalorii jakiejkolwiek żywności, zaprawiony im. Jest to szczególnie prawdziwe psevdodieticheskih lato sałatka z ogórków i pomidorów z „prowansalsku”. Jeśli mówimy o Prowansji i innych kulinarnych Mekki, zachowywać się jak przyzwoity Francuza – Przygotować sos z oliwy z oliwek i gorczycy w proszku z ziołami. I nie „chudego” i „niskokaloryczny”. Jest w istocie taka sama tłuszczu i cukru oraz skrobia.
 • Owsianych z kremem, cukier, fruktoza, owoce, coś innego niż to powinno być w bałaganie. Przepis na dobrą dietę owsianki jeszcze łatwiejsze receptury niemieckich browarów – tylko najlepiej pełnoziarnistych zbóż, a unsteamed i wodnych. Reszta – opcje są i „rastvoryashki” jest zwykle dwukrotnie kaloryczność i trzecią „cukier” niż taki sam owsiane, gotowane w domu i wylano, na przykład miodu.
 • Shoplifting squash kawioru. Bad właśnie ze względu na niską zawartość kalorii i warzyw powodzeniem maskarady jako produktu zdrowego. W rzeczywistości, w każdym słoiku skrobi kukurydzianej prawie ponad cukinii. A niektóre treści atomowa powinna być w tawernie, że „wyciągnął” w wyniku 130 kcal zamiast 30 do niego z natury? Wymienić? Piec cukinią i cebulą w Aerogrill, dodać startą marchewkę, a ich blender, mikser. Incredible „kawior smak” 90 procent nazwie … gładką konsystencję puree, ignorując obecność oleju i skrobi.
 • Mrożone pierogi, pierogi i klopsiki. I teraz, że tak powiem, święty. Produkty te są najlepiej pielęgnować kilka pokoleń studentów, ale lepiej jest zapomnieć o nich prawo na dzień ukończenia studiów, a nawet wcześniej. Żarty na szczurzych ogonów już tyle wiem, ale fakt, że „luzem” półprodukty dość łatwo i spokojnie pozwolić kalorii biust o jedną trzecią lub więcej. Plus, znów nieznanych tłuszczów pochodzenia, wraz z białej mąki i skrobi. Wymień mozhno..kotletami pasztecików mięsa mielonego self-catering. Cóż, trzeba będzie się rozstać z kluskami, lub, jeśli naprawdę naprawdę kocham, przynajmniej ograniczyć część tygodnia.
 • „pożyteczne” z butelki kwas chlebowy. Nie, normalne sfermentowane kwas chlebowy – cenna prebiotyk nie można powiedzieć o „kwaszonego napoju, homogenizowane, kolorirovannom”. To nie szydzą, czytam etykietę jednego produktu lokalnego. Nie można „pozbyć” na zakup kwas chlebowy? Gotować Okroshka na kefir i napoje kalorii zostawić, aż do czasu, gdy przyrost masy mięśniowej.
 • Kiełbasa lli_1, kiełbasy i wyroby mięsne. Kalorii, tłuszczu i konserwantów, dlatego warto przeczytać tytuł tej grupy produktów, dla tych, którzy chcą trzymać się czystej mocy. Wymienić mają oczywiście gotowane mięso i drób z przyprawami. Na szczęście dziś zioła – a nie deficyt.

  Jogurt lli_1, zwłaszcza produkowane przez dużych firm mleczarskich. Cukier, skrobia, substancje zagęszczające … co jeszcze? Kup jogurt z produktów mlecznych w swoim mieście, Rjażenka i jogurt „, od tego samego”, a nie nadużywać tłusty krem ​​w kawie.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie produkty „czyste” trzeba połączyć „jak zwykle” i nie trzeba ciężkości w żołądku. Nawiasem mówiąc, to proste przejście do czystej energii pozwoli zaoszczędzić około 30% swojego budżetu, i pozwolić aby rzucić 5 kilogramów bez diety. Argumenty nad silny, ale do rozwiązania, że ​​tak powiem, do ciebie.

load...