Zabawki dla dzieci do 3 lat

Dziecko w domu to nie tylko radość, ale także wielki zamieszanie w rodzinie. Byłeś zadowolony to pierwsze słowa, które wypowiedział, teraz jesteś zadowolony, jego pierwsze kroki. Od początku kupiliśmy grzechotkę, potem kupiliśmy czego złapać oko. Ale to nie jest poprawna, dziecko musi być pewna ilość zabawek. Dlaczego? – Pytasz.

load...

Odpowiedź jest bardzo prosta. Dziecko nie grać ze wszystkimi zabawkami, wybierze jeden, który jest bardziej do swoich potrzeb, a reszta tylko rozprzestrzenia się w całym pomieszczeniu. Aby uniknąć tego spojrzenie na dziecko, co zabawki już nie gra. A teraz pytasz, co kupić zabawki, jeśli nie grać z nimi? Po tym wszystkim, mogę to kanał dla dzieci w telewizji i niech wyglądają. I to nie jest poprawne. Po tym wszystkim, każda zabawka ma swoją wartość.

Zacznijmy grzechotki. Ona kłusem i grzmi, i trochę dziecko znowu truchtem, bo nie mogę zrozumieć, dlaczego to się kręci. I kiedy płacze, staramy się nadać mu grzechotkę. Obserwowani przez samochody, pistolety, roboty itd. D. W ogóle, wszystko tylko dla dziewcząt. Od początku KLG, następnie lalki, dobrze po lalki są biżuteria moda i, oczywiście, kosmetyki matki. Zabawki Fisher Price odpowiednie zarówno dla chłopców i dziewcząt. Te fascynujące, kolorowe zabawki pokocha każde dziecko.

Ale dziecko musi ewoluować. Aby to zrobić, nie są zabawkami. Zabawka dla myślenia, pomysłowości, wyobraźni, kreatywności. Można również dodać książki dla dzieci tutaj, odpowiadające wiek dziecka.

Takie ćwiczenia powinny być wykonywane w określonym czasie. Jeśli dziecko nie ma ochoty do zrobienia, to lepiej, aby nie zmuszać. Wypróbuj go po pewnym czasie, aby zachęcić dziecku grę, która pójdzie gładko w zawodzie.

load...

load...