Zabawki choinkowe z własnymi rękami: krok po kroku i warsztaty foto + video

Jako dziecko zawsze robili liczne zabawki i ozdoby na choinkę. Płatki śniegu na oknie wyciąć jeszcze w przedszkolu. Jednak większość z nas lubi robić zabawki choinkowe własnymi rękami. Przechodząc zwykły karton, kolorowy papier, folię, satynowe wstążki i orzechy w coś niezwykle pięknego. Nie pozbawia siebie i swoich dzieci, to wspaniałe zabawy! Nauka magii sylwestrową pomogą nasze małe warsztaty ze szczegółowymi instrukcjami i krok po kroku zdjęcia. Mamy nadzieję, że w naszym wyborze na pewno znajdziesz coś dla siebie.

load...

Zawartość:

Proste pomysły ciekawych opcji

Jasny dekoracji choinki na nowy rok

Stylowe kapelusze, kule żołędzi

2. Ta ozdoba jest bardzo stylowy i bardzo proste do wykonania. Na drzewie, wygląda naturalnie i jasne w tym samym czasie. Jeśli w domu masz dzieci, to będą w stanie pomóc, ale wynik cieszyć się razem. Czas wytwarzania balonu przez 30 minut do 1 godziny.

load...

3.

Produkować, trzeba będzie:

 • Czapki żołędzi;
 • Kleju

 • Lub pistolet kleju;
 • Złota lub srebrna farba akrylowa w sprayu;
 • Piłka z pianki.

Wszystko krok po kroku kreatora piłki klasie noworocznym z żołędzi.

5.

 • Weź preferowany rozmiar piłki. Można go kupić w sklepie dla hendmeyda materiałów. To musi być pomalowane. W tym przypadku, to jest brązowy.
 • Wtedy można pomóc dziecku. Konieczne jest wygięcie pokrywy w otworze pianki promazyvat klejem i przyklejona do warstwy pokrywy kulowego warstwy. Nie bój się, nie do końca! Piłka będzie jeszcze piękniejszy.
 • Następnym etapem malowania. W naszym przypadku, malowane akrylową złota piłki.
 • Pasuje lub kleju wstążką i ozdoba na górę – piłeczka jest gotowy!

8.

Oryginalne Bombki choinkowe wykonane z ziaren kawy

2.

Jest to wspaniała dekoracja, aby to łatwe, ale wygląda bardzo klasyczne. Nie trzeba żadnych skomplikowanych urządzeń, z wyjątkiem ziaren kawy, akryl, piłki pianki i kleju. Farba piłkę z akrylu. Następnie musi być wklejony z ziaren kawy, posypane sztuczny śnieg i priladit łuku. Twoi goście będą zachwyceni niezwykłych ozdób choinkowych. Poproś dziecko, aby „coffee-ball”, a Twoje dziecko będzie dumny z takich vkusnopahnuschey Christmas toy.

Bombki choinkowe z papieru z rąk

Ze starych kart można dokonać tutaj to dość Ozdoby choinkowe – Christmas kulki. Jeśli nagle ręka nie powstanie pokroić na małe kawałki cenionych świąteczne, karty mogą wymienić na okładkach kolorowych magazynów czy notebooków, bombonierki lub kolorowym kartonie.

Musimy:

 • Pocztówki, gruby papier kolorowy lub tektury
 • Kompas lub szablon
 • Ołówek
 • Nożyczki linia
 • Kleju i szczotki
 • Piękne liny lub taśmy
 • Szydło

Mistrz Kulka papieru z rąk

Na rewersie karty, tektury lub grubego papieru kolorowego kompas narysować 20 jednakowe okręgi radiusom35 mm. Biorąc pod uwagę wielkość karty, w celu uzyskania optymalnych kręgach używać papieru o promieniu mogą być zmieniane. Najważniejsze, że to była taka sama dla wszystkich okrążeń. Tniemy nasze kręgi. Teraz, w każdym okręgu, musimy napisać trójkąt równoboczny, który można albo wyciągnąć rękę przy pomocy linijki i ołówka do każdej rundzie komórek lub cierpieć przez długi czas, z tektury wyciąć wzór trójkąta i powielić go na każdym okrążeniu.

Przy każdym kole delikatnie odrzucić trzy identyczne zawór. Aby uzyskać czysty krotnie, zrób to za pomocą linijki po bokach wcześniej narysowanych trójkątów, czyli Wchodzisz na krawędzi okręgu wzdłuż linii trójkąta wpisanego w nim. Jeśli założyć tylko brzeg koła nie jest do góry, jak pokazano, jak i wewnątrz, nasz papier piłka bez oznaczonych twarzy i będzie wyglądać jak klasyczny Christmas piłkę jeszcze fasetowany koralik wygląda o wiele bardziej interesujące.

W ciągu pierwszych pięciu kawałków smaruje klapek bocznych klejem. Scalanie kręgi zaworów, a my się do górnej części kuli papieru. Na samej górze Czy szydło otwór gwintowany, wstążki i naprawić swój węzeł. Podobnie, możemy przykleić pięć pozostałych fragmentów. Będzie to dno piłki.

Spośród pozostałych 10 pozycji, zrobimy naszą niezwykłą środkowy piłkę. Scalanie fragmenty paski i zamyka go w ringu. Pozostaje tylko zbierać piłki, sklejanie górnej, dolnej i środkowej części.

Jak widać, oryginalne świąteczne skandalicznie łatwy do wyprodukowania. Ale taki piękny i elegancki, i prosi o choinkę! Bądź Taki przystojny nawet dziecko!

Małe kulki Christmas mniej części będzie wyglądać na choince lub dekoracji noworocznego domu nie jest mniej skuteczne niż duże, skomplikowane, a czas na ich przygotowanie zajmie znacznie mniej.

Fotografia master class na uczynienie niezwykły piłki sylwestrową z papieru

7. 3.

„Boże Narodzenie jeże” – oryginalna choinkowe kulki na

Czy kiedykolwiek spotkał się z Bożego Narodzenia jeże? Nie zawsze? Dobrze, niech zapoznają się! Luksusowe Bombki choinkowe ozdobione fasetowanych szklanych i jedwabnych wstążek, więc podobnie jak jeże zabawny, czarujący sukienka na cześć święta. Te piękne stworzenia pomogą stworzyć w swoim domu naprawdę wspaniałej świątecznej atmosferze. Jeśli uważasz, że robią z ich rąk jest trudne, jesteś bardzo myli. Zapraszamy ponownie, aby upewnić się, że wszystkie genialne – po prostu.

Potrzebujemy:

 • Kulek o średnicy 5 mm z kryształu lub plastikowymi kulkami
 • O średnicy 4,5 cm z pianki lub celulozy bawełna
 • Długie szpilki krawieckie
 • Koraliki
 • Jedwabne wstążki

Szkła. Jak zrobić „jeża sylwestrową” na choinki

Na długich krawieckim pin nawleczone pierwszy jeden mały koralik, a następnie szlifowane. W tym przypadku, małe kulki nie tylko odgrywa rolę dekoracyjną, ale nie daje dużej perełka poślizgu w jej otworu może być większy niż głowa szpilki. Koraliki nawleczone na szpilki, trzymać go w kłębek piany. Na powierzchni kuli powinna być tylko częścią szpilki ozdobione koralikami.

0.

Powtórz poprzedni krok: nawlekania koralików na kołkach i trzymać się w kłębek, aż do zamknięcia całej powierzchni. Wolne zachować tylko niewielką część kuli dla łączników taśmowych. Taśma wiążąc schludny mały łuk kończy upraw „sadim” knot łuk na pin i dołączyć go do kuli. Jeż może podselyat na choince!

Choinek nigdy nie jest za dużo! Albo jodła nie zepsuje!

Do głównego urody drzewo nie był tak samotny, aby okruchy dla siostrami-w eleganckie sukienki z plisami i falbankami. Jak sprawić, by te choinki? To proste! Z kartonu wycięte wzory – trójkąty z beczki. Szablon gotowy tapetą dowolny odpowiedni materiał. Jeśli chcesz ubrać choinkę w sukni koronki z plisami, wklej wiersze w wielobarwny wzór warkocza. Nie skąpić na akcesoria dla Twojego mody wakacji! Aby uzyskać więcej powagi ozdobić swoje suknie z postaciami motyli, łuki, kwiaty, koraliki, kryształy, cekiny i paillettes. Aby dołączyć czubki choinek piękne smyczki lub wstążki, z których mogą być zawieszone na choince, lub powiesić w domu.

Bądź piękne miniaturowe choinki wykonane z tkaniny i może być trochę inna: wyciąć dwa kawałki tkaniny w kształcie choinek, szyć je i napełnić syntetycznym wypełnieniem lub watą. Na szczycie „strój” uszyć koraliki, kryształy, cekiny, nietypowe przyciski i wszystkich ciekawych detali dekoracyjnych, które będą na wyciągnięcie ręki.

Zabawki noworoczne makarony

Wystarczy spojrzeć na to, co cudowne ozdoby choinkowe mogą być wykonane z większości konwencjonalnych makaronu! Aby tworzyć własne ręce to piękno, musimy surowego makaronu, klej i farby do produktów. Na Nowy Rok lepiej jest zająć twórczych muszle makaronowe, spirale, łuki, gwiazdy, prostą rurę ze skośną cięcia, Vitushka i innych fantazyjnych makaronki.

Ponieważ klej topliwy jest doskonały, co jest bardzo wygodne i szybkie w obsłudze. Dla bardziej Uroczystość zakończyła choinkowe makaronu mogą być ozdobione cekinami, koralikami, cekinami, kryształkami, brokatem. Do barwienia spryskać środkiem ze sprayu lub farbą akrylową. Kolory można wybierać dowolnie, ale wciąż inspirujące Narodzenie będzie wyglądać dokładnie gamma: złoto, srebro, biały, niebieskawy kolor.

7.

Jak zrobić świąteczne ozdoby z makaronu

Wylej na stole suchej Makarony niegotowane i łączy je w kompozycji, które chcielibyśmy widzieć w swoim drzewie. Co to może być? Tak, wszystko! Beauties, płatki śniegu i Gwiazda Betlejemska najbardziej niesamowite formy, figurki aniołów i ludzi, zwierząt i bajkowych postaci. Na koniec, po ustaleniu się z konstrukcji makaroninki kolejno łączą się ze sobą za pomocą pistoletu do kleju. Czekamy, aż klej całkowicie wysechł, twardnieje i wykorzystać, a następnie przystąpić do produktów barwiących.

Praca z farbami akrylowymi, można bezpiecznie powierzyć swoje dziecko. Podaj mu pędzel, farby i niech malyuet! Jeśli używasz farby z pojemnika, to lepiej, aby skład ulicy lub, powiedzmy, na balkon. Pamiętaj gazety podstelil lub ceratą, aby chronić stół i ścianę farbą przeboju. Natychmiast po zastosowaniu hack, można posypać farby brokat i kiedy farba schnie, zabawka może być dodatkowo pokryte lakierem lub przezroczystego kleju z brokatem. Są bardzo tanie i można zrobić piękną dekorację na Nowy Rok!

Jadalne zabawki na choinkę

Resahr25 dużo.klasy mistrzowskie na tworzeniu ozdób choinkowych. Bardzo popularny od kilku lat. Dodać do nich nie jest trudne, a ich stylowy wygląd i pachnące. Jeżeli drut naciągnięty figi, śliwki i inne suszone owoce, jak na zdjęciu, można uzyskać oryginalny wystrój świąteczny.

0.

Piłka noworoczny z ich rąk, „My Dream”

Wszyscy jesteśmy o czymś śnie i mamy nadzieję, że coś … Czy chcesz, aby Twoje marzenie w nowym roku? Następnie, dla sprawy! Zrealizować swoje marzenie w spotkaniu noworocznym, powiesić na choince, podziwiać i cieszyć się nimi, gdy patrzysz na niego, a Twój sen przyjdzie na pewno! Jak zrealizować swoje marzenie w piłkę? Na przykład, jeśli marzysz o reszcie morzem i złotym piaskiem, udekorować piłkę w morskim stylu. Dla tej części kuli uszczelnić taśmą i wypełnić puste miejsce z klejem, posypać piaskiem i kamyki melenkimi. Kiedy klej wyschnie i ściśle przestrzegane, jako ostateczny muszle dotykowy kleju lub guzików z masy perłowej.

Malowane zabawki choinkowe własnymi rękami

Malować piękne kulki Boże Narodzenie, nie jest konieczne, aby być artystą. Tutaj jest taki prosty, ale niezwykle wzruszający i bardzo piękny zimowy krajobraz jest łatwo stworzyć choinki piłkę, nawet jeśli pierwszy raz trzymasz w ręku pędzel! W tym celu musimy białe i czerwone akrylowe farby i pędzel już wspomniano, a korzystnie dwa – grube i cienkie. Praca, będziemy krok po kroku. Przede wszystkim, biała farba akrylowa do zobrazowania pokrywę śniegu na ziemi. W tym podwójną warstwą farby dno zabawki. Druga warstwa farby stosuje się po całkowitym wyschnięciu pierwszej! Gdy dno jest sucha, mała okrągła szczotka delikatnie wyciągnąć białych drzew o różnych rozmiarach. Ponownie, dać farbę do wyschnięcia. Następnie nad drzewami, czerwona farba akrylowa zrobić kilka małych uderzeń – to będzie nasz gile. Po wyschnięciu gile, tworząc efekt padającego śniegu: czubek cienkim pędzelkiem wokół małego UST.BIELI Piłka punkcie. Fascynujące!

Pas i „genialny” upgrade zabawek choinkowych

Przekształcony nie do poznania banalnie prostych bombkami i dać im specjalny świąteczny wygląd, aby pomóc wstążki satynowej lub warkocz. Pick up dopasowując kolor piłki lub kontrastujące wstążkę. W zależności od średnicy kuli na paski taśmy na długość. Najlepsze zabawki wyjąć wspornik. Zaczynając od dołu, starannie przykleić paski na zabawce. Końce wstążki schować zabawki. Włożyć z powrotem zamontować, a nawet od jednej taśmie stworzyć piękną pętlę. Ozdoby choinkowe monochromatyczny będzie wyglądać świetnie z „diamentowym” błyszczącej biżuterii: cyrkonie kupić odpowiedni kolor i kształt, i używać gorącego kleju do tworzenia zabawek piękne wzory. Cóż, nasze skromnikov nie wiem!

1.

Zabawki choinkowe z własnymi rękami: Idea zdjęcia

Shar pajęczyna wątek Kulki-wstęg 5. Miniaturowe choinki w eleganckiej sukni na duże drzewa Domowe Boże Narodzenie zabawki szyszek Płatki śniegu z koralików Zroszony Snowflake 9. Dekoracje na Boże Narodzenie makaron Jadalne Boże Narodzenie zabawki Handstitched zabawki choinkowe 8. Sovushki barwnego filcu może nawet dziecko 7. Postaciami mężczyzn z żołędzie

7. Kulki nie są malowane z konopi shpagata 8. Kulki z koralików i cekinów

10. Boże Narodzenie zabawki ze starych lamp

Produkcji zabawek wideo tutorial pianka

load...