Z tego, co pojawia się cellulit i jak temu zapobiec

Niekorzystne zmiany w strukturze powierzchni tkanek, większość kobiet od dawna mówi. Jak również na temat sposobów walki z tą pozbawioną radości fakt. I tendencja do zmniejszenia „tsellyulitoozabochennoy” część ludności jest przestrzegana. Wiedząc, kiedy i co pojawia się cellulit dorastających dziewcząt-kobiety, jest w stanie zapobiec lub przynajmniej znacznie opóźnić podobny problem. O nim i rozmawiać.

load...

Zawartość:

Czym jest cellulit

Ustanowiony obraz wada

Miłość wyraża się w metaforę narodzin alegorycznego łańcucha definicje. Wśród nich – wyraziste zwroty takie jak „skórki pomarańczowej” i całego „naszyjnik” epitetów: net, spodnie, podkładki, kopce, gofrów, wstrząsami, dołeczki, fale. Cokolwiek nazywa apelsinopodobnuyu tsellyulitchits skóry, opisane istota sprowadza się do jednego: w pewnych warunkach „, że” dotyka nawet tych, którzy od młodości był doskonały pod każdym względem postać.

load...

Z zamiłowaniem do tsellyulitoobrazovaniyu „naturalnie” słaba płeć ma być wyjaśnione fizjologicznie. Po pierwsze, skóra, tłuszcz „delikatna” ponad połowa mieszkańców naszej planety jest po prostu „miękkie”, amorficzne mężczyźni. Po drugie, anatomii w „Femina” Special. Komórki tłuszczowe Maiden są ułożone pionowo (od naszych Cavaliers – odwrotnie) – to ze względu na to, co pojawia się cellulit jest miliony młodych pań. Dodatkowo, komórki te „na żywo” bliżej powierzchni (w ich obrońców wojownik takich warstw są ukryte w bezpiecznej głębokości).

Jeśli przypomnieć sobie najważniejsze powołanie kobiecych piękności, z których ucieczka jest niemożliwa – w ciążę i urodzenia dzieci – aby usprawiedliwić masowe „przeróbek” w ciele nosiciela nowego życia i nie jest to konieczne. Stężenie poszczególnych hormonów w rozwoju dziewcząt, panienek i pań zmieniających się częściej niż raz na etapach dojrzewania poczęcia, karmienie i zamknąć okres rozrodczym. Prowokacyjny rola naturalnych warunkach życia nie może być wątpliwości.

Na pytanie, co towarzyszy cellulitu „bez granic i przedziałów wiekowych,” odpowiedź nie jest prosta. Wewnętrzne parametry i ukryte „elementy” tego procesu obejmują metabolizm lipidów, białek wycofanie wody z niektórych obszarach, spowolnienie trawienia tłuszczów, dlatego, że gromadzą się w najbardziej wygodny (dla nich, ale nie dla nas) obszarach. „Creep”, a wzrost objętości, traci elastyczność, uda, biodra, pośladki, przedramiona, a nawet szyję. Pas fałdy przepasane pierścienie.

Etapy choroby

Pierwsze oznaki faktów opisanych przez proces zwany naturalny naturalne zanieczyszczenia „Zhirkov” (początkowo słodkie, kobiece) z brzucha, ud, a kapłani z dorastających dziewcząt. Pożary celem „Tworzenie NC” konieczne dla matki oczekującej. W chuda z funkcjonowaniem jajników może być problem (jak zresztą i otyłość). Średnia „zaokrąglony kształt” nie podlega leczeniu i nie powinno być zakłócone. Młodzież i mobilność – proste rozwiązanie tego problemu, jak zapobiec cellulitu u młodych uczennic i studentek.

Ale jeśli poprzedni krok nie wymaga żadnych specjalnych środków w celu zapobieżenia znaki pagórkowaty i stretch, w następujących okresach tsellyulitonastuplenie zdoła pokonać przykry sposób. Trzecim krokiem jest często utrudnione przez odpływ płynów, „atrakcyjny okrągłości” pęcznieją i są kompresowane, zagęszczony i tworzenie namacalnych niedogodności kosmetycznych. Nadszedł czas, aby uciekać się do środków domu: okłady, peelingi, masaże i ćwiczenia. To nie zawsze jest wynikiem korekty daje – trzeba szukać wsparcia ze strony specjalistów.

Wobec trzeciego lub czwartego etapu pogarsza Z biegiem lat, z utratą dawnego mobilności i chorób pokrewnych. Suffer tętnicy-żyły postępuje niedotlenienia tkanki łącznej, występuje brak równowagi reakcji metabolicznych. Chirurgia przestrzegał procedur kurs, szkolenie jest jedynym rodzajem wyeliminować zwiotczenie skóry i nieelastyczna. Chociaż jeśli cellulit pojawił się gwałtownie we wczesnych latach źródłem kłopotów są zazwyczaj inna, niezwykła postać. To – oddzielnie.

Przyczyny cellulitu

Typowe czynniki ryzyka

 • Hormonalne zakłócenia

Ataki prowokatorów cellulit i tłuszcz są często zaburzenia hormonalne „”. Są one wyrażone w braku uwagi na nieregularne miesiączki, pigułki antykoncepcyjne nadużywają kapsułkę, nezhenskoy wyboru zawodu, ekscytujący „ugasić” cykl menstruacyjny i zastosować szereg działań zależnych od sytuacji. Stopa akumulacji produktów rozpadu wyprzedzając tempo usuwania komórek tkankowych.

 • Niesymetryczne dieta

Gdy niezrównoważona dieta i uparta odmowa zrezygnować falbanki wcześniej istniejących pojęć, jak wiele lat cellulit może zająć dużo. Kompleks jest wczesnym objawem otyłości przypomnieć sobie szybko – już w nastoletnim 12-14. Kładzie podwaliny dla właściwego wyboru żywności powinno być na czas.

Zastosuj się przez całe życie tabu potrzebę następny produkt „drabinki”:

 1. tłuste mięso, ryby, sery i pasztet, szynka wędzona; chipy
 2. Lli_1, chipsy i solone orzechy, popcorn, paluszki;

  Alkoholu

 3. (w tym piwo) + napoje „gazu”;
 4. Cukierki, czekolada, ciasto, lody;
 5. Gorące sosy, marynaty, marynaty;
 6. Parówki, kiełbaski, smażone;
 7. Majonez i podobne przyprawy;
 8. Soli i cukru;
 9. Mąki lli_1.

 • Dziedziczność

Okoliczność, że wyjaśnia, dlaczego pojawia się cellulit chude i cienkie panie kruchą sylwetkę. Kto babcia matka ciotka charakteryzuje się otyłością, które są mało prawdopodobne, aby pomóc tylko ograniczeń dietetycznych i żywności – być od najmłodszych lat, aby dostroić się do kompleksowego profilaktycznych guzków ubytków kończyn. Dynamika, zwinność, masaż sportowy, hydroterapii i upiększające wspólnie wzmocnić efekt „na czasie”.

 • Siedzący tryb życia

godziny generacji pasywność Silnik pracujący na komputerze, jest obarczona łamiąc tradycyjne granice przedmiotu. Brak ruchu, brak ruchu, niewłaściwe umiejętności sadzenia (skrzyżowanymi nogami, na przykład) – słaba instalacja. Powołując się na odrobinę dlaczego i w jakim wieku cellulitu, nawet w przypadku bardzo młodych „hudyshek-maloezhek” – taktyki Źle. Staraj się poruszać i muszą.

Szczególne powody

Zmiany Wiek

A kilka chorób (zapalenia stawów, przepukliny, płaskich stóp, wysokie ciśnienie krwi, zaparcia, niedoczynność tarczycy) i stres wpływają na napięcie mięśni i dla metabolizmu. Po czterdziestu lub pięćdziesięciu utrzymać młodzieńcze kontury gdzie problematyczne niż w młodości. Jak rozpaczliwie zainteresowani własnym wyglądem, mając kilkanaście „rany”. Ale wybuch, tryb oglądania i unikania zakłóceń, utrzymania zdrowia i „pozostać w formie” jest znacznie łatwiejsze.

 • Złe nawyki

Nikotyna, alkohol, Coffeemania … O nich jedno: nikt bukiet to nadużywanie ciała nie jest dobre argumenty. Drapania głowy nad tym, jak i gdzie zwolennicy cellulit w tych kosztach „Wyzwolenie”, to byłoby głupie i dziwne. Uzależnienie od papierosów, wina, wódki i mocnej czarnej kawy spowalnia produkcję toksyn, toksyny. Implikacje – z zakresu aksjomatów, które nie wymagają dowodu.

Przyczyny cellulitu i jak go pokonać

Kończąc dyskusję, chciałbym doradzić panieńskie-żeński „Spółka”, aby nie przeceniać wartości wysokich obcasach, wąski ( „rzeźbienie”) odzieży wierzchniej i symulacji „skater” korygowania gorsety, majtki i kolgotochek. Powyższe produkty pomagają stworzyć wizerunek piękna, ale to jest bardzo szkodliwe i uszkodzić reprezentację zakresie, gdy występuje cellulit kapłanki „tani” urody. Dzięki tej „Arsenał”, że nie jest szczęśliwy wystarczy odwiedzić naiwną osobą dziesięć lat wcześniej lub dwadzieścia „naturalne” życie.

Żyjmy dobrze, z poszanowaniem praw natury-matki, jeść rozsądnie i nie zapominać o ruchu, kultury fizycznej i rekreacji. I tsellyulitomaniya odejść na stałe. Możliwe jest, że zawsze.

load...