Z czarnego na biały – techniki i opinie wybielania zębów węgiel aktywny

Kawa, herbata, papierosy, kolorowe napoje i leki ostatecznie osadza się na szkliwo zębów w postaci brzydkiego żółtej tablicy. Powoduje to dyskomfort i niedogodności: trzeba, aby ukryć swoje zęby, staraj się nie otworzy szeroko usta, mniej uśmiechnięci. Tymczasem sytuacja jest całkowicie usunięte. Oczywiście w domowej apteczce jest węgiel aktywowany – narzędzia, które pomogą przywrócić biel. I nic dziwnego: wszyscy, którzy opanowali już do wybielania zębów węgiel aktywny, opinie przekonać innych do wypróbowania tej metody.

load...

Zawartość:

W jaki sposób aktywowane

Węgla

Małe czarne pigułki ucieleśnieniem ogromną moc. Węgiel – naturalny sorbentu chłonie ją jak gąbka sole metali, toksyn i innych substancji szkodliwych, a także pomaga wyeliminować ich z organizmu.

load...

Inną cechą – właściwości ściernych, wielbiciele mogą szlifować i polerować powierzchnię, usuwając z niej najmniejsze cząstki i uczynienie go gładka. To właśnie na tym obiekcie i stworzyła prostą metodę. Substancja ma niejednorodną strukturę i w kontakcie ze szkliwem poza jej ziarna płytki nazębnej.

Jak skuteczna i bezpieczna procedura

Niektórzy ludzie uważają, że wybielanie zębów węgiel aktywowany szkodliwe. To stwierdzenie ma sens, gdyż skład wpływa na szkliwo dosyć trudne. Po zabiegu może pojawić mikrotreschinok, które choć niewidoczne dla oka, ale w przyszłości może doprowadzić do przerzedzenia szkliwa i zwiększenie wrażliwości zębów.

Domowe wybielanie zębów za pomocą węgla aktywowanego może mieć również negatywny wpływ na dziąsła. Ta metoda wybielania nie nadaje się dla osób o słabych i często krwawienie z dziąseł – uzyskanie na rany, oznacza to jeszcze bardziej irytujące i boli powłokę.

Z drugiej strony, wiele opinii wybielania zębów za pomocą węgla aktywnego i zdjęcia przed i po zabiegu, potwierdzających skuteczność i bezpieczeństwo względną tej techniki. Nawet po jeden wniosek szkliwa staje kilka odcieni jaśniejszy. Maksymalny efekt może zostać uzyskany po 3-4 zabiegów.

Po zabiegu zęby wyglądają znacznie jaśniejsze

W przeciwieństwie do innych leków bardziej agresywnych, takich jak nadtlenek wodoru lub sody, naturalny proszek jest nieszkodliwy, nie uszkadzając błonę śluzową jamy ustnej i nie są szkodliwe dla organizmu po spożyciu. I oczywiście ważnym czynnikiem przemawiającym na korzyść tej metody rozjaśniania szkliwa jest jego dostępność.

Metody

Procedury

Wybielanie zębów można wykonać na kilka sposobów, z węgla aktywowanego w domu. Wymaga to, aby przyjmować jedną tabletkę lub dwie czarne, w zależności od wybranej metody, aby przeprowadzić prostą manipulację.

Walkthrough

 1. Przygotuj proszku z tabletem, dodać trochę wody i wymieszać. Postaraj się, aby narzędzie możliwie jednolita, bez cząstek i agregatów. Dolna otrzymanej kompozycji miękkiej szczotki i masażu powierzchni zęba nie więcej niż dwie minuty.
 2. Gdy szczoteczka do czyszczenia posypać pasty proszku węglowego. Alternatywnie, można wstępnie wymieszać proszek z pasty i myć zęby jak zwykle.
 3. Wystarczy żuć dwa czarne tabletki przez cztery do pięciu minut, a następnie przepłukać usta. Ten przepis wybielający aktywowany węgiel jest uważana za najbardziej agresywne, więc jego stosowanie nie jest zalecane dla osób, które mają nadwrażliwego szkliwo.
 4. Jak zmniejszyć ryzyko obrażeń w szkliwa

  Aby uniknąć negatywnych konsekwencji, ważne jest, aby podjąć środki ostrożności:

  1. Nie należy przeprowadzić wybielanie częściej niż raz na dziesięć dni.

  2. Za pomocą miękkiego pędzla, a nie naciskać na zęby. Alternatywnie, można dokonać procedury przy użyciu wacika lub tylko palców.

  3. Aby ograniczyć agresywne oddziaływanie proszku ściernego w produkcji tabletek ucierano nie pozostawiając duże cząstki i ziarna.

  Pozytywne i negatywne zwrotne

  Swietłana, 32 lat: „Jako nastolatka miałam białe zęby Dziewczyny zazdrościli, a faceci nie komplementy przejazd myślę żółknięcie szkliwa pojawił się na kawę po pierwsze, nie wierzę, że czarne granulki można oczyścić szkliwo z wyników plaque zaskoczony zęby ….. Stają się lżejsze. Procedurę tę powtarzano co 10 dni. ”

  Igor, 45 lat: „… Czyste zęby węgla zmusił żonę Pod jej kierownictwem, wziął pełny kurs, ale efekty specjalne nie były obserwowane u mnie rodzaj szkliwa lekko żółtawy Najwyraźniej ta metoda jest dla tych, którzy od urodzenia miał śnieżnobiały uśmiech.”

  Natalia, 21 lat: „Starałem się wybielić zęby za pomocą różnych metod, w tym truskawek i tabletek cytryny węglowe pomogły przede wszystkim Lubiłem to, że nie należy bać się połknąć w proszku, ponieważ jest pijany w przypadkach zatrucia …”

  Teraz, gdy wiesz, jak wybielić zęby węglem aktywowanym. Ale nie przesadzaj w pragnieniu i nie zapomnij o bezpieczeństwo, więc w końcu zamiast śnieżnobiałym uśmiechu, nie dostają nowe problemy.

load...